religija zvana Tyluthan

Tko smo mi u svemiru, kamo idemo, koji je smisao života, jesu li teorije zavjere istinite, što bi mogao značiti vaš noćašnji san i je li to sve na rubu onostranog?
Odgovorite
Zita

religija zvana Tyluthan

Post Postao/la Zita » 14 stu 2008 17:20

okej-ovo je scary shit i koliko god da znam da je ljudska vrsta odurna i dalje me uspjeva iznenaditi glupost nekih pojedinaca iliti skupina

nemojte dalje citat ak se ne zelite nanervirati

zakoni tih cudaka:
PAGE NINE SUBJECT EIGHT

OFFENSIVE THINGS

This is the area within the Holy bible of Tyluthan that states things that are offensive to Tyluthan. They are listed in order of offensiveness with the most offensive first.

1. The world CHILD or any derivative of it. This is the evil, dreaded, forbidden “C” word. You must use the word kid. Example Kidren, Kids, Kidhood.

2. Male homosexuals. A male homosexual deserves to die for their sins. If a Tyluthan is found out to be a homosexual he will be tied to a wall, have his prayer sliced off without anesthetic, and then forcefully shoved into his anus.

3. Muslims. A Muslim is a terrorist. There is absolutely no exception. Muslims deserve to die.

4. Anti-Tyluthans. If you meet someone who hates Tyluthan or acts disrespectful to a follower of Tyluthan report them to the Queey who rules the Schwaz that you attend. They Queey will deal with it as they see fit.

5. Female virgins. To a person who follows Tyluthan, a female that is over 15 needs to die for their sins. Usually the girl will have Intercourse of a personal preferance on her 15th birthday. If she decides that she does not want to lose her virginity she will be forced to have Intercourse of a personal preferance. If she decides to betray Tyluthan and tell the police she will be kidnapped and executed. As stated there is no such thing as rape. Intercourse of a personal preferance is a gift under all conditions unless it is man-on-man or the Intercourse of a personal preferance is being forced by a AIDS infected person.

6. People who accuse Tyluthan of being fake. People who say that Tyluthan is imaginary need to die. Report them to the police on the charge of racism. Then report them to a Queey


List Of Sins
1. Conversion from Tyluthan

2. Sharing items with non Tyluthans

3. Telling of our existence on TV

4. Virginity after age 15

5. Disrespecting God

6. Suicide

7. Disrespecting our Heroes

8. Breaking our rules

9. Doubting our Heroes wisdom

10. Killing another Tyluthan

This is the full list of unforgivable sins.

koja napusena budala opce izmislja ovakva pravila i jos gore pitanje koja budala ih prati?!

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 14 stu 2008 17:31

O điz, odakle to, kaj to je, odakle su se ti dotepli :eek: ?

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: religija zvana Tyluthan

Post Postao/la Kroacija » 14 stu 2008 18:04

Zita je napisao/la: 10. Killing another Tyluthan
:D
ubij bilo kog drugog, al ne svog komsiju.

ono o djevicanstvu me fasciniralo. mozda se preobratim.

imas neki ofisl link? inace mi zvuci previse kao necija zajebancija.
mozda jer sam sposobna i sama napravit istu :o :D

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 14 stu 2008 18:14

Zita, najebala si, a i mi skup s tobom :eek::

This is a list of the only websites that can use any words related to Tyluthan. If your site is not list you can request it at tyluthanhelp@yahoo.com

1. www.Wikipedia.org Free to use anything from this site as it is.
2. www.Wikia.com Had permission. The religion Wiki abused Tyluthan, saying it was made up. Now only the other wikia pages can use Tyluthan
3. www.Memorabiliaplace.com Can only use pages Six and Nine of the HBoT
4. www.themonastery.org can use the entire Holy Bible of Tyluthan and anything related to Tyluthan



@invalid:
www.freewebs.com/tyluthan/jointyluthan.htm

Zita

Post Postao/la Zita » 14 stu 2008 20:38

bjezmo iz zemlje :nesvjest:

otisla sam na http://www.themonastery.org/ sasvim slucajno jer mi se svidjela ova slika:
slika
misleci eto netko pametan pa da se ne svadja izmedju razlicitih vjera itd itd i jasno potrazila stav o homoseksualcima i brzo mi je palo odusevljenje i onda sam naletila na ove ludake, ubojice i silovatelje

Zita

Post Postao/la Zita » 14 stu 2008 20:39

nemam ofisl link-upisi u google pa bus nasla neke linkove sa cudnim imenima

mene to podsjeca na gospodare prstenova :roll:

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 14 stu 2008 20:43

Kaj, gospodari prstenova mrze pedere i radili bi im sve to :eek:? Nikad mi se nije sviđo Tolkien :o.

Šalu na stranu, kaj znači "cut off his prayer"...?!

Zita

Post Postao/la Zita » 14 stu 2008 20:49

ne-ti nazivi su mi na foru gospodara
enivej bezveze
nemam pojma kaj bi im to znacilo..
People who accuse Tyluthan of being fake. People who say that Tyluthan is imaginary need to die. Report them to the police on the charge of racism. Then report them to a Queey
prvo ih prijavite policiji radi rasizma pa ih ubijte :o (njihov govor mrznje i poticanje na silovanje i ubojstvo cemo zanemarit)
i ono-there is no such thing as rape :eek: :eek: :eek: :eek:

nevjerojatni su

Black_feniks
Postovi: 1132
Pridružen/a: 16 tra 2008 16:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la Black_feniks » 15 stu 2008 12:05

Fasciniraju me.
Ja bi njih stavila u neki znanstveni laboratorij na promatranje,takvi primjeri ljudske vrste su nevjerojatno zanimljivi.
Normal people frighten me!

Avatar
pepita
Postovi: 161
Pridružen/a: 14 kol 2008 22:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la pepita » 15 stu 2008 13:33

ovo je neka bolesna zajebancija :o

Black_feniks
Postovi: 1132
Pridružen/a: 16 tra 2008 16:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la Black_feniks » 15 stu 2008 13:43

tamara3 je napisao/la: Šalu na stranu, kaj znači "cut off his prayer"...?!
have his prayer sliced off without anesthetic, and then forcefully shoved into his anus.
Nemogu sa stopostotnom sigurnošću reći...Ali nagađam. :o
Normal people frighten me!

Avatar
roadkill
Postovi: 3338
Pridružen/a: 22 sij 2008 01:01

Post Postao/la roadkill » 15 stu 2008 13:46

Pih. Vise se plasim scientologije. :o
bring your mind into my head...

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Post Postao/la Kroacija » 15 stu 2008 13:49

tamara3 je napisao/la:Zita, najebala si, a i mi skup s tobom :eek::

This is a list of the only websites that can use any words related to Tyluthan. If your site is not list you can request it at tyluthanhelp@yahoo.com

:D genijalni su mi :D



:D
uclanila sam se.

Here are a few basic principles of Tyluthan:

#1 Tyluthan is a religion

#2 Our god is Selex, who at one point was alive as a human being

#3 We worship sex and women, but not sexual obsession about women

#4 We hate male homosexuals and Muslims

#5 We operate out of an unmarked building in Farmington, CT, USA

Black_feniks
Postovi: 1132
Pridružen/a: 16 tra 2008 16:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la Black_feniks » 15 stu 2008 13:59

Hahahahah,ovo mora da je neka zajebancija teška.
Normal people frighten me!

Judina sestra
Postovi: 252
Pridružen/a: 27 svi 2008 23:54

Post Postao/la Judina sestra » 12 tra 2009 20:53

googlala sam ih. na stranu ovo o homoseksualcima i o tome da silovanje ne postoji :x :x :x , ovo je stvarno jako smiješno. To su neki predpubertetski i pubertetski američki klinci smislili. Religija bazirana na seksualnosti. Pogledajte na wikiji, piše kao da ima nekakav dan gdje svi pripadnici te religije moraju masturbirati cijeli dan, i da možeš prestati samo ako moraš poop (da, poop piše :D) a ako ti se piški, moraš pitati boga Selexa smiješ li, a ako kaže da ne smiješ i ti svejedno odeš, ubit će te! :D I onda opisi sperme po cijelom tijelu od masturbiranja, i "juicy fluid all over vulva"...Ma da, deca. :roll:
Koliko košta madona bez djeteta?

Avatar
baba_s_kolacima
Postovi: 18
Pridružen/a: 05 tra 2009 18:58

Post Postao/la baba_s_kolacima » 12 tra 2009 21:52

Judina sestra je napisao/la:googlala sam ih. na stranu ovo o homoseksualcima i o tome da silovanje ne postoji :x :x :x , ovo je stvarno jako smiješno. To su neki predpubertetski i pubertetski američki klinci smislili. Religija bazirana na seksualnosti. Pogledajte na wikiji, piše kao da ima nekakav dan gdje svi pripadnici te religije moraju masturbirati cijeli dan, i da možeš prestati samo ako moraš poop (da, poop piše :D) a ako ti se piški, moraš pitati boga Selexa smiješ li, a ako kaže da ne smiješ i ti svejedno odeš, ubit će te! :D I onda opisi sperme po cijelom tijelu od masturbiranja, i "juicy fluid all over vulva"...Ma da, deca. :roll:
Slažem se u potpunosti. Točno mi je pala na pamet slika dok sam to čitala- 5 klinaca se našlo kod jednoga od njih doma kad mu staraca nije bilo, malo su igrali playstation, čopili starome bud extra light pivu i krenuli po sebi nazivat demone i bogove- "Ti, Zack, jer je piva bila od tvog starog, biti ćeš super duper demon koji može letjeti i nevidljiv je i ima laser kojim puca iz očiju i najviše pubičnih dlaka".
Obzirom na "poop", dan posvećen masturbaciji sa nepotrebno naglašenim detaljima (i kakav je to komentar da se dan nakon iste jednostavno istuširate?!), nikakvim planom i programom (znate ono, rodiš se zato i zato, kad umreš čeka te to, to i to, nepotrebno isticanje na 3 ili 4 mjesta da je zabranjeno na tv-u pričati o tome, razrađena mitologija...)
Ma to su napisali napaljeni pubertetlije kojima nijedna cura od 15 nije davala pa su to eto prozvali zakonom.

Odgovorite