Vjerujete li u izvanzemaljce?

Tko smo mi u svemiru, kamo idemo, koji je smisao života, jesu li teorije zavjere istinite, što bi mogao značiti vaš noćašnji san i je li to sve na rubu onostranog?

Vjerujete li u izvanzemaljce?

Da
33
85%
Ne
6
15%
 
Ukupno glasova: 39

Plague

Post Postao/la Plague » 25 srp 2009 13:36

Ma bilo je prenisko za satelit, malo iznad krova kuce.
A ne znam bas kojom se putanjom kretalo jer se sve dogodilo u par sekundi,
samo je preletjelo iznad mene i zaslo za krov kuce.
Dalje nisam vidjela jer sam uletjela u kucu i pocela histericno vikat da sam vidjela vanzemaljce.

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 27 srp 2009 08:09

PicajzLa je napisao/la:Jel te mogu zamolit da nam kazes sto se dogodilo? :o
Jel to samo stalo ne nebu ili se micalo?
Jer i ja sam vidjela jednom na Hvaru nesto kao zvijedu samo vece i sjajnije
i preslo je poprilicno brzo preko mene i zaslo za krov kuce.
Sutradan je izasao clanak u novine o cudnom svijetlu koje se moglo vidjet s nekih dalmatinskih otoka.
Ovo prvo se stajalo i nije se micalo, vrlo nisko (velim, prenisko za zvijezdu) iznad zaljeva i bilo je jako, jako sjajno i čudno s obzirom na to da je nebo bilo onako ružičastoplavo, jutarnje.
Ali bila sam pospana pa sam mislila da brijem.

Par dana kasnije noću bilo je slično, izgledalo je kao vrlo sjajna zvijezda koja je prvo stajala i onda se pokrenula cik-cak da bi nakon toga krenulo u suprotnom smjeru i ugasilo se, odnosno ta blještava svjetlost je prešla u slabu blagonarančastu i puf, nestalo. So, ne znam... nikad nisam vidjela nešto slično.

Plague

Post Postao/la Plague » 28 srp 2009 15:25

@tamara3
Cula sam puno slicnih prica i fakat vjerujem da se nesto dogada.
Ali isto tako mislim da vjerojatno nikad necemo saznat sto jer postoje ljudi koji se brinu da mi, obican puk, ostanemo zatucani i neinformirani.

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 28 srp 2009 15:45

Zato je tu David Icke & co. :D.

OT: Zbilja ne znam, samo mogu ponoviti da zbilja nikad ništa slično nisam vidjela. Možda i bih da češće gledam nebo, ali u Zg-u se jedva vide i zvijezde, a kamoli išta drugo.

Plague

Post Postao/la Plague » 28 srp 2009 16:20

Phil Schneider ima zanimljive teorije o podzemnim bazama, greyevima, lizzardima i americkoj vladi koja pomocu elijena pokusava vladat svijetom.
Sad, koliko je toga vjerodostojno, ja ne znam, ali navodno mu je otac bio agent koji se bavio time a i on je radio za americku vladu kao strucnjak na izgradnji podzemnih baza i tunela. Ubijen je pod nerazjasnjenim okolnostim u svom stanu, zadavljen. Puno toga se o njemu ne moze pronac na netu, pogotovo clanak na wikipediji kojeg izbrisu svaki put kad ga netko napise.
Neki elementi njegovih prica imaju smisla, dok mi drugi djeluju naprosto smijesno - kao kad kaze da lizzardi jedu djecu i sl.
Ne znam, evo par linkova pa ko hoce nek cita.

http://www.blog.hr/print/id/1623026370/ ... glave.html


http://www.apfn.org/apfn/PHIL.HTM

Avatar
angeL_Lady
Postovi: 12
Pridružen/a: 25 srp 2009 21:55
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: daLmacija ;-)

Post Postao/la angeL_Lady » 29 srp 2009 20:31

.. ako postoje, neka ostanu gdje jesu..

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 06 kol 2009 18:54


call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 07 kol 2009 01:46

:D :D :D :D :D :D
etoooooo ti ga.

Avatar
far out
Postovi: 1468
Pridružen/a: 22 sij 2007 13:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la far out » 07 kol 2009 11:12

kad srce kaze ljeto, kaze hrvatska i u svemiru.

Avatar
Uliana
Postovi: 1325
Pridružen/a: 21 pro 2008 19:47
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZG

Post Postao/la Uliana » 27 kol 2009 19:57

sad sam se sjetila onog kad je Orson Welles u Ratu svjetova uspio toliko uvjeriti slušatelje preko radija da su kraj njega vanzemaljci. :D
to im je bio dovoljan empirijski dokaz.

mediji odlučuju o onom što je stvarno i što nije stvarno.
Idem trenutak samo, popravit šminku malo!!

Avatar
aquarius001
Postovi: 319
Pridružen/a: 03 ruj 2009 07:00
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo

Post Postao/la aquarius001 » 16 ruj 2009 17:21

Vauuuu! Moram priznati da me impresionirao rezultat ankete :eek:

Ja vjerujem u sve i svašta, osim u ono u što bih možda trebala, a ne vjerujem ;)
≈ budi moja voda ≈

Mer
Postovi: 57
Pridružen/a: 08 sij 2010 22:25

Post Postao/la Mer » 17 sij 2010 21:09

Misilm da negdje u dubokom svemiru vanzemaljci postoje, no mislim da ih nema bas blizu nas, ono tipa na Marsu ili Mjesecu i tako. Ovo sve sto mi na zemlji vidimo, razna cudna svjetla na nebu, katkad neke cudne zivotne oblike, pa cujemo za otmice i to... to sve radimo mi sami. Cudna nebeska tijela, razne cudne eksplozije, to su vojni pokusi, letjelice za koje ona strana koja ih je razvila (najcesce Ameri) ne zeli da se zna, pa vole izbacivati informacije da je to nesto cudno, vanzemaljci i te fore. Gledala sam jedan dokumentarac Area 52 u okviru kojeg su prikazani brojni pokusi da se upogoni jedan leteci tanjur, npr. Otmice kao i cudni zivotni oblici... hm, mislite li da znanost preza pred moralinim nekim stavom da ne bi trebalo pokusirati na ljudima? Ovaj posljednji eksperiment, zvan svinjska gripa, s umjetnim stvaranjem panike ne bi li se cjepivo iskusalo na sto vecem broju ljudi i vidjelo kakve ima nuspojave, samo je jedan u nizu eksperimenata. Znanost, vlade, razne politike - a sve skupa sa zajednickim nazivnikom GOMILANJE KAPITALA I MOCI, ne prezaju ni od cega, pa ni od otmica ljudi, kojima se onda ispiranjem mozga imputira da su vidjeli neka cudna bica. A ne sumnjam i da ne pokusavaju krizati ljude s nekim vrstama, radi npr. stvaranja super vojnika, ili naprosto onako, because they can. Kao Mengele. Mislite da su takvi ljudi izumrili sa 45-tom godinom?
Ja mislim da smo mi sami ti vanzemaljci.

Tamara, ti si citala Davida Ickea? Impresije? :D

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 17 sij 2010 21:15

Nisam ga imala živaca čitati, ali sam ga slušala i znam sve to... mislim da... pretjeruje :o. Šta ja znam, da je trećina od toga istina, vjerujem da bi ga već pojeo mrak. Reptili su zli :roll:.
Iako njegove teorije, koliko sam shvatila, ne počivaju isključivo na njima. Fascinira me koliko taj čudni čovjek može pričati bez pauze.

Mengelei, naravno, nisu izumrli nakon 1945.

Avatar
rogerB612
Postovi: 62
Pridružen/a: 31 pro 2009 09:26
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la rogerB612 » 17 sij 2010 21:17

ja sam vanzemljac

Mer
Postovi: 57
Pridružen/a: 08 sij 2010 22:25

Post Postao/la Mer » 17 sij 2010 21:32

Nisam ni ja mogla to citati, razlog je taj sto covjek zaista puno prica, pa puno i pise... No, spomenuh ga ovdje u okviru raznih Mengelea. Meni je fascinantno upravo to sto si i sama rekla, tj. da on moze ustvrditi da je George Bush ili kraljica Elizabeta - reptil, da vrse obrede, zderu djecu stajaznam, i da ga nitko ziv ne dira za to. Tako da mi je to jos jedna od varijanti kako ljudima bacati prasinu u oci dok radis neke gluposti za koje ne zelis da se sazna, a tko zna, mozda im je kakav pokusić pobjegao iz laboratorija pa sad treba brze bolje smislit kakvu zgodnu teoriju o humanoidnim reptilima kao vanzemaljcima :D blesavo sve skupa.
Ja mislim da smo mi sami sebi najgora nocna mora, ja jedva cekam da dodju stvarni vanzemaljci :shinner:

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 17 sij 2010 21:33

A ko veli da su "stvarni vanzemaljci" good guys?

Mer
Postovi: 57
Pridružen/a: 08 sij 2010 22:25

Post Postao/la Mer » 17 sij 2010 21:45

nitko naravno :D osobito ako su to neki nasi preci koji su odletjeli u beskraj svemira :wink: ali, lijepo se nadati, uvijek mislis, netko tko je toliko uznapredovao da moze prevaliti tolike razdaljine da dodje do tebe, da vidi toliki svemir, mora da vise nije jako opterecen tricarijama teritorija, vladanja, moci i tako... ali nikad ne znas, eto, svi nasi filmovi o izvanzemaljcima govore suprotno - opet, uglavnom su to neki reptili koji nas dolaze pozderati. Fascinantno je to s reptilima, doista, zasto izvanzemaljci moraju biti bas takvi? Jer se takvih oblika najvise bojimo, pa nas to ekstra puca kad gledamo horrore? :o Onda opet, malo i fatalizma: kad smo vec svi tako u klincu, neka nas i sazdru :D

Netko je tu spominjao gradnju piramida .. One su daleko starije od nase civilizacije. Na Zemlji su, prije naseg doba, postojale neke druge civilizacije. Kud one nestadose, tesko je reci. Teorija je mnogo. Nadam se da su bili bolji od nas;-) Iako, mi smo sagradili prekrasne katedrale, beat that! :D

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Post Postao/la Bash » 18 sij 2010 01:07

Ne mogu vjerovat da je anketa ovakva :o Ne, ne mislim da nas posjecuju izvanzemaljci. Pretpostavljam da postoje drugi zivoti negdje u svemiru, osim nas, ne nuzno osnovani na istim elementima, ali da su na Zemlji - ne.

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 18 sij 2010 10:40

Meni su zanimljive teorije Erich von Däniken :o

Odgovorite