Što ste zadnje sanjali?

Tko smo mi u svemiru, kamo idemo, koji je smisao života, jesu li teorije zavjere istinite, što bi mogao značiti vaš noćašnji san i je li to sve na rubu onostranog?
Odgovorite
Avatar
melted_sun
Postovi: 1453
Pridružen/a: 26 lis 2010 20:40
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la melted_sun » 07 pro 2010 13:32

da mačka pada polagano niz balkon, zakači se za ogradu i oguli joj se smo dio glave.
zvala san veterinara i makla je sa ograde, ali je mačka postala tip kojem su iz rana na glavi izlazili crvi.
njegovo objašnjenje je da su mu crvi spolno preneseni i sad mu kolaju kroz tijelo.
moja mater je u snu rekla: tako fin momak, a ne koristi goldune?

aahaha cilo jutro pokušavam dokučit wtf..sanjarice online su sranje :(

Avatar
The Bite of Madness
Postovi: 242
Pridružen/a: 04 pro 2010 02:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la The Bite of Madness » 08 pro 2010 03:07

Zadnje sanjah mladog vojnika, od nekih 19-20 god, u uniformi iz prvog svjetskog rata. Nemam pojma odakle mi informacija, ali znala sam da se upravo vratio s ratišta. Prodorno me gledao velikim, tamnim inteligentnim očima i rekao 'ti imaš menstruaciju, zar ne?' Pitanje nije bilo izbačeno kao seksualna provokacija, ni u uvredljivom tonu, nego kao demonstracija njegove pronicavosti, jer on je bio neka vrsta medija odn. parapsihologa. U snu, ja sam imala menstruaciju i osjetila sam se na neki način psihički napadnutom njegovim mentalističkim prodorom u moju intimu, pa sam za uzvrat rekla 'a ti si nedavno plakao, zar ne', na što je on sasvim smireno odgovorio - 'da, plakao sam tjedan dana'.

E sad, znalci snova kažu da je nepoznati muškarac u snovima žene animus i da što on radi u snu, to će sanjačica uskoro raditi u zbilji. Ali dovraga, sasvim je nemoguće da opet imam 20 god ili da stupim u vojsku. Jedina zastava pod kojom se vidim je ova :duga: I sad nemam pojma što da više mislim o svemu tome?

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Bash » 09 pro 2010 07:39

Moj šef stoji pored i gleda nas. -Ne Nives Celzijus, ne tribaš mi dat lapdance, hvala. :(

Avatar
real8me
Postovi: 771
Pridružen/a: 29 ruj 2009 17:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: na pola brda

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la real8me » 09 pro 2010 07:49

jednu curu koju znam prije par dana.. da smo bile vani, završile skupa, bio je zanimljiv san :D

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Kroacija » 12 pro 2010 13:26

da sam puna plijesni. :o inficirala me kuja snovima.
ali glavno da je ona sanjala da ja imam dva klita. :D

Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la pihach » 12 pro 2010 13:30

da sam na kozari boku, cura se usrala od straha, hodamo po blatu i odjednom sretnem curu s posla koja me outa svima oko nas, nakon cega smo sve tri pocele bjezati jer su nas htjeli silovati i ubiti.

moguce, vrlo moguce...

Plague

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Plague » 12 pro 2010 13:39

invalid_user je napisao/la:da sam puna plijesni. :o inficirala me kuja snovima.
ali glavno da je ona sanjala da ja imam dva klita. :D
too fucking weird. nisam nikad vidila ništa jezivije :o

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Kroacija » 12 pro 2010 13:42

tesko ti je palo. :D

Plague

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Plague » 12 pro 2010 13:54

da si vidila bilo bi ti jasno. izgledalo je kao virusna bradavica. :D

Avatar
Yeci
Postovi: 2226
Pridružen/a: 11 stu 2010 14:11
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Yeci » 16 pro 2010 13:46

Ups, evo me i ovdje ^^

Pošto sam jučer? stavila svoju sliku ovdje, lol
naravno da me odmah noćas snašla noćna mora :D
Sanjala sam kako je fejs spojen s crolom i kako je nekim čudom uz svaku moju poruku ovdje objavljenu druga moja slika. Vidjela sam puno mojih slika i prestrašila se užasno :( Ali ne sebe lol, već tog događaja :D
Nisam uspjela ništa poduzeti, san mi je već krenuo u nešto deseto i čudnije. Neka cura je bila luda zamnom, a i meni nije bilo baš svejedno. Ali uspjela sam zaključiti da je jako mlada jer gdje god smo išli njezini su bili uz nas :S
I onda je krenula noćna mora n.3 gdje vidim da je inače moje kristalno čisto lice prepuno psorijaze.

Jutros sam poduzela radikalne promjene u svom životu. Prvo sam kupila mnogo uglađenije tenisice za grad da me ne gledaju ti tinejđeri, i od sad se po sadržaju mog hladnjaka može pomisliti da sam vegeterijanac. Od danas za doručak i večeru jedem samo integralne pahuljice u vodi i kilograme voća. Ručak ne jedem doma i u tom obroku si neću ukidati ništa, no biti će sve svježe i bez soli, vegete, minimalno ulja i svih štetočina. Čak sam kupila ( 150kn ) čisti ekstrakt stevie, praha, koji je dodatak hrani i koji će ujedno biti dodatak mojim crnim kavama umjesto šećera. Izbacujem i šećer. :durise:
Nadam se da ovim postupkom neću porušiti tih svojih siromašnih 50 kila koje stoje već 8 godina. :kava:
Don't talk about life, live it.

Plague

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Plague » 17 pro 2010 13:46

usnula sam da se ne mogu probudit. svaki put kad bi mislila da sam budna ponovno bih se probudila i shvatila
da je to bio san. i tako unedogled. nikad nisam bila sretnija kad sam se ekšli probudila.
Zadnja izmjena: Plague, dana/u 17 pro 2010 15:05, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
zelena žabica
Postovi: 231
Pridružen/a: 31 pro 2006 00:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zagreb...

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la zelena žabica » 17 pro 2010 15:03

da sam u nekoj kući i da mi mater i otac pokazuju kroz prozor koji je ustvari veliki akvarij neku ribetinu. riječnu ribetinu. ono od par metara. i ja ih ljubazno molim da mi maknu taj akvarij , da me strah tih ribetina i da bi rađe gledala tigra uživo nego ta stvorenja...

i onda sam se probudila, otišla na wc i opet usnula.

tamo negdi kod branimir placa bila je neka rijeka ili neki zaljev. i ronili smo dole, i skrivali se od ubojica. i prevarili smo ih, nas nekoliko , da smo ko fol mrtvi, ali zapravo imamo veliki kapacitet pluća pa smo kasnije izronili. i onda smo krenuli po nekim planinama za njima da ih nađemo i dokrajčimo....
:kava:
ovdje bi trebalo ići nešto pametno ili duhovito, krajnje misaono i duboko.

Avatar
Nyx
Postovi: 182
Pridružen/a: 25 lis 2009 22:35
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Nyx » 17 pro 2010 22:39

Da sam dosla na neki tulum u badicu i da su me svi pitali dal sam se zdebljala.
I onda da me moja macka odvela u neku garazu di muce macice i ta je to bila garaza od Justina Biebera koji me je da zastiti svoju karijeru odlucio eliminirati i ubrizgati mi nekaj s iglom.I onda me izbo s iglom u trbuh al su na vrijeme dosli tajni agenti i spasili me

michelle

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la michelle » 17 pro 2010 22:47

sanjala sam neke gluposti koje se ne mogu ni sjetit...

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Kroacija » 18 pro 2010 13:53

nekakav spot od nekog rastafarijanera, ful poznata melodija, i nakon toga prolivera dragojevica, koji je preuzeo melodiju naravno, i stvorio "svoju" pjesmu. sjecam se da sam se derala u nekoj masi kako je oliver majstor plagijata i nabrajala pjesme koje je preuzeo. :o nepravda! :hracak:

michelle

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la michelle » 18 pro 2010 15:13

jao... :D sanjala neki mali autić, malo veći od onih đepnih i nas troje smo nekako zajahali to malo čudo i vozili se po cesti :D nije mi palo u snu da je nemoguće zajahat takvo što inače, iako se nekad znam u snu zapitat neke stvari, bitno da je bilo zabavno i jurili smo i prestizali velike aute :D a to dvoje ljudi neam pojma tko su... neki dečko i cura hm... prvo samo on, a onda se odnekud pojavila i ona, a morali smo nekam brzo ić... nekakava misija je bila u pitanju... još se sjećam onih neravnina na pločnicima s kojih smo konstantno letjeli i padali inanovo se dizali pa se zato odlučili prebacit na cestu :haha:

Plague

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Plague » 19 pro 2010 12:05

čovječe, sanjala sam nešto normalno :o
da mi je došla frendica iz zagreba i da sam je srela u kvartovskoj birtiji di rade neke dvi lezbe. bila sam užasno sretna i
dugo sam ju grlila. i to je to. nije bilo horora, kvoprolića, seksa ni vanzemaljskih otmica, tek običan san kakav sanjaju valjda svi normalni ljudi. sad sam zabrinuta.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Kroacija » 25 pro 2010 12:29

sanjala sam da sam na misi i da moram oprati zube. tako da sam cetkala zube nasred crkve i propovijedi, svi su me gledali ali mene nije bilo briga. :o
drugi san je bio s curom, na nekim derudnim stepenicama na najvisem katu ispred vrata od stana, sve je bilo u nekakvom wild west stilu, ja sam imala samo donju majicu i protezala se nesto njoj u krilu, kad odjednom skuzim ispod stepenica neciju nogu, netko dolazi, i brze bolje tiho nju odvedem u kucu, zakljucam i gledam kroz spijunku. tad sam se probudila. :o
nabijem nju i horore koje mi pusta. :emo:

Plague

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Plague » 27 pro 2010 22:37

neki suludi trojac i tip koji je užasno ljut izašao iz svega toga jer ga nitko nije htio oralno zadovoljit :D

Avatar
Soopertrack
Postovi: 804
Pridružen/a: 14 tra 2010 23:06

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Soopertrack » 28 pro 2010 15:32

M.
The drum is the first thing you hear.. your mothers heartbeat..

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la tamara3 » 28 pro 2010 16:35

Da se CroL party održava u nekom XY klubu koji je zapravo kinodvorana sa stolicima i sve i da vlasnici oće da upad košta 40 kuna, a nisu ništa pripremili.

I onda je gomila lezbi počela čupat te stolce da si naprave mjesta.

Onda je, srećom, zvonio alarm :aaaa:.

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ticklebook » 28 pro 2010 20:41

Sve neke bedastoće. Tako da sam se zabrinula.
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 30 pro 2010 11:36

Zaspala sa mp3jem u ušima pa sam sanjala da neka ženska pleše na She Wants To Move. :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la jpeg » 30 pro 2010 12:55

:D

michelle

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la michelle » 30 pro 2010 13:15

ugledala sam neki novi model skejta u izlogu... ušla sam u trgovinu da ga malo isprobam... sjeo je ko stvoren za mene :srce: naravno da sam si ga kupila i furala se po gradu ostatak sna :D

Plague

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Plague » 30 pro 2010 13:33

eminema i trčanje uz stepenice. smijala sam mu se u facu pri pokušajima pjevanja, a on meni pri pokušajima repanja :D :inlove:

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Zita » 30 pro 2010 13:43

sanjala sam da se nalazim usred nekog grada na bliskom istoku i kako sa prvog kata gledam ulicu koja je puna palestinaca sa velikim bacvama vode i sefljama u njima te kako im dolaze izraelci da piju tu vodu no svaki put kad su poceli piti samo su se odmaknuli i pljunuli u nju. voda je bila pitka i nije bila otrovana pa mi nije bilo jasno zasto to rade..
palestinci nisu mrdnuli na takvo ponasanje a izraelci su samo isli od jedne do druge bacve i pljuvali
osjecala sam se posve zacudeno i ljuto sto to rade sa vodom i sto ovi ne reagiraju te kako sam vidjela neku zenu da se priblizava vodi koja je bila odmah ispod mene rekla sam joj:"samo probaj i zveknut cu te" sto se i desilo. ona je pljunula a ja sam ju nekom batinom opalila po ledima :D
kasnije me trazila po gradu i pronasla kod neke crkvice koju je okruzila vojnicima..
tad su se u susjednom dvoristu pojavila 2 jednoroga. iz njih je isijavala njezna plava boja i znam da sam samo htjela otici do njih i vidjeti ih, dotaknuti ih
kako sam krenula tako me jedan vojnik primio za ruku i zaustavio na sto sam istrgla svoju ruku i rekla da ne bjezim, da cu se vratiti
ta zena je sve to samo promatrala i sutila...
nije me vise pokusavao zaustavit i otisla sam do njih i probudila se :o
Measure of a woman is her sense of humor

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Bash » 30 pro 2010 13:46

seksi snovi s jednom, drugom, trećom.. ah, kriza

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Kroacija » 30 pro 2010 13:58

posljedica nehumanog budjenja tecama i tko zna cime cijelo jutro je sanjanje da mi majka vozi motor (onaj s prikolicom, gdje sam ja bila u prikolici) po marjanu ili tako negdje, gdje je sve bilo puno ogromnih kornjaca koje smo izbjegavali zgaziti. neke su bile i zgazene :/
drugi dio sna je ukljucivao mene u busu s plesnom ekipom i curom koja sjedi do mene kao groupie. :o

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la jpeg » 30 pro 2010 15:30

i ja sanjam da imam motor i da napunim dzepove od jakete benzinom da imam za kasnije.

Odgovorite