Što ste zadnje sanjali?

Tko smo mi u svemiru, kamo idemo, koji je smisao života, jesu li teorije zavjere istinite, što bi mogao značiti vaš noćašnji san i je li to sve na rubu onostranog?
Odgovorite
Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 21 ožu 2012 15:15

Sanjala sam da gledam neki prilog na TV-u u kojem su Sandija poslali u vrtić da priča s djecom. Ispalo je da je on bio tamo zato da promovira svoj novi album i stalno je htio pričat o tome i o sebi al djeca nisu pušila ta sranja i počela ga rešetat kojekakvim pitanjima na koja on nije znao odgovorit sve dok nije počeo paničarit i vikat PUSTITE ME NA MIRU JA SAM JEDAN OD VAS. Novinar je na kraju zaključio da je Sandi glup i plitak i da nije čudno da ženi isključivo missice. :lol:

Umrla sam od smijeha kad sam se probudila. Sandi. Daj me ne. :lol:

E a prije tog sam sanjala da pjevam Every Teardrop Is a Waterfall. I to u pravom tonalitetu. Bila sam tak sretna. :lol: To mi se ionako samo u snu može dogodit. :lol:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
bašja
Postovi: 2639
Pridružen/a: 11 kol 2010 20:18
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la bašja » 25 ožu 2012 13:01

ariadne je napisao/la:
bašja je napisao/la:
ariadne je napisao/la:Maloprije sam naletjela na Julie Andrews na Youtubeu i sjetila sam se da sam sinoć sanjala kako sam ju upoznala i da mi se outala i ispričala cijelu životnu priču. I sad umirem od smijeha. :lol: :lol:
odlično!! meni na nju cijeli život gaydar zvoni!
Pa kažu da je u Hollywoodu javna tajna da su i ona i njen pokojni muž gej. Ona je navodno većinu života u vezi sa Carol Burnett. Ne znam zašto ovo znam, ne pitaj. :D
viš viš, nikad nisam to upratila, jednostavno sam znala :feelingfree:

OT: nju, jopet i jopet i jopet :heartbreak:
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la slapa » 26 ožu 2012 07:48

izazvala sam neku prvakinju kikboksašicu na dvoboj. i idem kroz te dvorane gdje se cure pripremaju, a u nekim dvoranama treniraju i stolni tenis neke cure iz moje srednje škole. i mislim se, ovoliku koliko me ima pa neće me valjda nokautirati mala. mogu ja to :D
probudila sam se prije meča i nadam se da će biti u nekom idućem snu jer me baš zanima kako će to završiti :D
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 29 ožu 2012 13:46

Da sam stajala na ulici u nekoj gužvi jer je bio nekakav zastoj naprijed. Uto mi priđe neka plavuša koja je u nekim trenucima izgledala kao Claire Danes a u drugima je izgledala ko nešto između nje i Jaime Pressly ili Jessalyn Gilsig. What.

UGLAVNOM, nasmiješila mi se kao da me zna već sto godina i kao da je očekivala da će me tu naći, potpuno opušteno i stala pored mene. Ja sam joj jednako uzvratila i počele smo komentirati ovaj zastoj i tako pričat bezveze kad sam ja nju pitala zašto mi izgleda poznato. Ona je rekla da mi je u srednjoj predavala hrvatski godinu dana (fresh out of college) i onda sam je se istog trena sjetila. Sjetila sam se da sam imala crush na nju ali joj nisam rekla. Valjda mi se to vidjelo u očima i ona se nasmiješila kao da je skužila i onda mi je suptilno dala do znanja da je znala i da joj nije smetalo jer sam i ja njoj uvijek bila simpatična i da me se jedine sjeća iz tog razreda. I ništa, tako smo hodale po gradu i pričale i smijale se i dok smo hodale nekako smo PROhodale i mislila sam kako je ovo valjda najlakša i najopuštenija veza u kojoj sam ikad bila i da je bilo toliko effortless da smo se mogle ponašat kako god smo htjele i pričat o čemu god a da nitko nije ni pomislio da smo zajedno jer da jesmo, ne bismo bile tako očite i spontane. Dream logic. :D I probudila sam se u nekom random trenutku, bezveze.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Plague

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Plague » 30 ožu 2012 13:42

jezive pizdarije. ukratko, počelo je tučom veličine cigle, nakon koje se na zemlju spustio nlo, pokupio hrpetinu ljudi i otišao. prije toga je vratio ove koje je skupio prethodni put i ostavio ih je na istim mjestima s kojih ih je dignuo u točno istom položaju pa su tako stajali na cesti smrznuti u nekakvim polukoracima. sve su izgledali zbunjeno i samo su stajali i hipnotizirano gledali u nebo. kad je otišao, stvari su se počele polako vraćati u normalu, osim jednog detalja - nedavno mrtvi su počeli oživljavati i bili su iznimno agresivni. nakon što smo skužili da ih se ubije kolcem kroz srce, probudih se.

Avatar
rainbow
Postovi: 3580
Pridružen/a: 23 kol 2010 22:41

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la rainbow » 30 ožu 2012 15:04

da sam išla na koncert Sigur Rosa negdje uz more i da sam njurgala kako takav koncert ne bi smio biti stajački i nakrcan već bi za svakoga morala biti instalirana mala zasebna "loungi" sjedalica ili cijeli otman...

Sleepaway
Postovi: 1404
Pridružen/a: 31 lis 2011 12:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Sleepaway » 30 ožu 2012 21:53

vrane s kamerama na glavi .

super , extra ni dosta kaj sam uletila usred kaosa još mi i to treba bem ti pasa ,da bar nisam ni došla....
No I am not single. I am in a long distance relationship because my girlfriend lives in the future.

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Fusion » 30 ožu 2012 23:00

U posljednje vrijeme se sjećam samo snova koji su povezani s predavaonicom matematike, profesoricama, studenticama i sl. Sve ostalo zaboravim. Stresss.

Najupečatljiviji se odvijao u u jednoj predavaonici. Sjedila sam u zadnjem redu. Nakon nekog vremena sam skužila da nekoliko mjesta lijevo od mene sjedi predivna brineta od kakvih 38 godina, odjevena u usku crnu haljinu i lijepih punih usta. Uspostavilo se da je to profesorica koja promatra izlaganje drugih studenata. U tom trenu sam postala svjesna da sanjam (zna mi se to često desiti) i da mogu raditi što želim. Čekala sam na eye contact i kad me pogledala, pitala sam je samo jednu riječ: Kabinet?

Sljedeća scena se odmah prebacila u kabinet, radnju koja se odvijala prilično bi dobro mogla opisati pjesma "Closer" (NIN). :D ))))

I tak', u mojim snovima kad je veselo onda je stvarno veselo. Jest da nekad bacaju na filmove za odrasle malo jeftinije produkcije, al' ne smeta. :'D

RL. Bila sam pred koji tjedan na jednom predavanju na kojem je prof. bila odjevena u uske bijele hlače i krem dolčevitu. Fino je građena, super joj je sve to stajalo.
Samo ova je plavuša. Kad je počela pisati visoko po ploči digla joj se majica i ostao je otkriven dio zdjelične kosti i malo su virile tange. Inače nemam običaj buljiti ili sl., ali ovo je stvarno bilo teško ne primijetiti (+ taj dio tijela mi je valjda turn on no.1), a onda se i koncentrirati na ono što je pričala. Mislim da je i to dosta utjecalo na ovaj san iznad koji sam sanjala par dana nakon toga. : D

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la slapa » 31 ožu 2012 10:46

sjedila kraj jedne cure koju znam na nekom stolu tipa kafić ili menza. i odjednom mi se krene totalno neočekivano upucavati. ja se ful zacrvenim i ne znam što bih sa sobom. da i kapuljača mi je odjednom bila na glavi navučena dok sam se crvenila. pognuta glava, srce lupa. presmiješan osjećaj. i onda sam se srećom probudila prije daljnje blamaže :D
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Sleepaway
Postovi: 1404
Pridružen/a: 31 lis 2011 12:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Sleepaway » 31 ožu 2012 12:56

onu koju uvik sanjam krajem mjeseca :gigglenod: :gigglenod: :veryhappydance: :veryhappydance:
nismo trudni
No I am not single. I am in a long distance relationship because my girlfriend lives in the future.

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Fusion » 15 tra 2012 14:22

Sanjala sam da je rainbow stavila na net video sebe i daysleeper (gay hr. forumašica) na kojem ih je netko snimao kako masturbiraju zajedno. slika
Srećom, u snu su se vidjele samo njihove facijalne ekspresije.
Javila sam daysleeper da je to rainbow objavila na netu na što je ova popizdila. :D

Zašto to sanjam i zašto se toga sjećam? slika

Avatar
rainbow
Postovi: 3580
Pridružen/a: 23 kol 2010 22:41

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la rainbow » 15 tra 2012 15:39

:cameraman: eno na! :kokice:

nadajmo se samo da nije predskazivacki san :hihi:

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Fusion » 15 tra 2012 15:41

Reći ću Toniju da malo pripazi na tebe i prošnjofa ima li kakvih kamera po stanu. :D

Avatar
rainbow
Postovi: 3580
Pridružen/a: 23 kol 2010 22:41

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la rainbow » 15 tra 2012 15:46

a nu, svi imamo mobitele danas :D
(taman dolazu on i seka i donose šparoga - šparogeee)


btw, u slučaju da nije tvoja neka projekcija negoo je predskazivacki: savjetuj doticnoj korisnici da je najbolje ne opijati se s menom (ako se nekad putevi sretnu)

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Fusion » 15 tra 2012 15:50

rainbow je napisao/la:seka


OMG, ta žena. slika
savjetuj doticnoj korisnici da je najbolje ne opijati se s menom
Ne pomažu savjeti. Kad ona vidi alkohol, ne zanima je tko pije s njom. A koliko je razuzdana dovoljno svjedoči iskustvo da me je usred Aquariusa (dok sam u miru sjedila i pila svoju mineralnu) zajahala i plesala lapdance. :D

Sad mi se ovaj san uopće ne čini nestvaran. :D

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Fusion » 18 tra 2012 12:24

Došla sam u neki mali birc u sklopu trgovačkog centra i sjela za šank. Unutra je bio samo konobar.
Kako je vrijeme u snovima relativno, imala sam osjećaj da šutimo kakvih pola sata.
Onda je on nekako usiljeno pokazao na glazbenu liniju iz koje je dopirala neka pjesma Aerosmitha i pitao: Sviđa li vam se glas Stevena Tylera?

Odgovorila sam:
Imate li vi ovdje kakvu kameru kroz koju vas promatra šef pa sad morate silom započeti s mušterijama besmisleni razgovor tek toliko da pričate?
Ne morate, ovdje sam samo usput.


Bilo mu je neugodno.

Natočio mi je neko piće koje imalo okus između bijelog vina i čaja.
Odjednom sam postala svjesna da sam bila kod zubara i da mi je pola lica još utrnulo od injekcije.
Piće koje sam otpila mi je počelo curiti iz usta zbog utrnulosti i slijevati se po šanku. Dao mi je neku krpicu da to obrišem.
Onda je meni bilo neugodno.

Plague

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Plague » 27 tra 2012 15:18

da sam izgubila okladu i za kaznu sam morala pjevat rozginu razmaženu pred svima. oh, the horror! :sealedlips:
fala bogu pa sam uskoro prebacila scenarij na standardnu zombi apokalipsu. :D bili smo bez oružja, bez zaliha, u zgradi s običnim drvenim vratima i kreteni su raspalili svjetla i muziku i napravili party. jebeni kreteni. nisam više mogla zaspat nakon toga koliko sam se iživcirala. :shakinghead:
i nekad između ta dva sna je uletila kratka epizoda u kojoj mi je otac kanibal koji ubija ljude po kvartu i donosi ih doma za večeru. :D

Avatar
Billie Deadwilder
Postovi: 674
Pridružen/a: 27 tra 2012 23:02
Status: Solo

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Billie Deadwilder » 28 tra 2012 16:41

Hm... svašta. Ne znam što mi je baš bio zadnji san, ali često mi se ponavlja san u kojem jurim i non stop kasnim u srednju školu. Čitava atmosfera je bizarna i sa nekim čudnim vremenom i naravno trebam ići tramvajem ali u zadnjem trenu jer kasnim me vozi jedan od roditelja. Ali snovi mi se isprepletu i onda skoči radnja na nešto totalno deseto pa sanjam more i nekakve poznate ali nepoznate ljudi i namakamo noge u plićaku.

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Fusion » 29 tra 2012 13:11

Posljednje čega se sjećam je san u kojem je jedna forumašica bila opsjednuta sa mnom i slijedila me po cijelom gradu.
Iskakala ispred mene dok sam šetala s frendom i vikala: DAJ NAM ŠANSU, BILE BISMO SUPER ZAJEDNO!!!
To se ponovilo par puta i kako sam je stalno odbijala uzela je pištolj i pucala na mene. U blizini je bila policija, uhapsila je i strpala u zatvor.
Zadnja scena je bila kako opet šećem gradom s frendom, a ona sjedi u jednom bircu i stalka me.

slika slika slika

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 30 tra 2012 12:28

Da sam sa par svojih frendova i poznanika bila u nekoj stranoj zemlji. Prvo smo bili u interaktivnom muzeju u kojem si sa vodičem mogao raspravljati o važnosti izložaka i razmjenjivati mišljenja, umjesto samo pasivnog gledanja. U jednom trenutku smo se posvađali oko toga je li bolji roman Therese Raquin ili Madame Bovary jer sam ja govorila da su meni ta dva romana praktički jedno te isto iako Madame Bovary uopće nisam pročitala nikad i zapravo sam blefirala i trolala. On je to skužio i onda smo se svi skupa počeli smijati. Sve je dalje teklo u jednakom tonu. Onda sam pogledala van i ugledala osobu za koju sam znala da me traži i slijedi posvuda (znala sam da ima i razlog ali mi nije bio u potpunosti jasan i ne sjećam se) i izašla sam iz muzeja da vidim tko je i što hoće. Vidjela sam da je to Snape ali se brzo udaljio prije nego što sam mu se uopće uspjela približiti. Sjela sam na klupu u parku blizu muzeja i čekala da mi se frendovi pridruže, s obzirom na to da sam ja prva izletjela van bez riječi a oni su ostali. U međuvremenu je ulicom prošla Ellen Page na biciklu i mahnula mi. :lol: Jedna poznanica mi se pridružila i rekla da su se ostali odlučili razdvojiti jer su jedni htjeli na ručak a drugi negdje drugdje i da smo samo nas dvije ostale u ovom dijelu grada. Ja sam joj rekla za Snapea i ona je predložila da mi njega počnemo slijediti. Nisam bila sigurna da ga možemo pronaći ali svejedno smo krenule u onu ulicu kroz koju je on prošao dok je bježao (?) od mene. Nekim čudom je i dalje bio u blizini i vidjele smo ga, ali nije se činilo da radi išta sumnjivo. Slijedile smo ga dok nije ušao u neku banku. Nije izlazio duže vrijeme pa smo mislile da je izašao drugim putem ili da uopće ne namjerava izaći još neko vrijeme pa smo otišle u susjednu ulicu. To je bila jako zapuštena i zarasla slijepa ulica u kojoj su bile dvije ogromne vile, također u zapuštenom stanju. Izvana se praktički nisu ni vidjele od drveća, visoke trave i korova. Približile smo se jednoj i vidjele da je preko nje stavljen bijeli veo i da ima bijele ukrase na prozorima, kao i bijelo cvijeće, kao da je urešeno za vjenčanje. U tom trenutku smo iz druge vile čule nekakav zvuk i kad smo se približile shvatile smo da se tu slavi vjenčanje dvoje pripadnika vrlo bogatih i moćnih plemićkih obitelji koje se uglavnom klone javnosti (vile su samo IZVANA zapuštene da nitko ne bi pokušavao ništa) i više funkcioniraju kao mafija te ne podnose autsajdere koji nisu bogati i plemenitog roda. :lol: Odlučile smo se izgubiti otamo prije nego nas netko uhvati da njuškamo gdje ne trebamo i ubije. Baš smo krenule van kad je prema nama krenula hrpa ulickanih mladih ljudi, koji su očito bili pripadnici "zlatne mladeži." Svi odreda su imali bijesne mobitele, nosili najskuplja crna svečana odijela i haljine. Nisu nas primjećivali jer su bili zauzeti razgovorom o tome kako je skandal na pomolu jer se jedna od njih želi udati za nekog običnog tipa koji svira gitaru u nekakvom bezveznom bendu i ne znaju što će jer ga njena obitelj želi ubiti i već su ga dali pretući jednom za upozorenje. Ako ju podupru, svi skupa će biti u nevolji a ako ne, njihovoj prijateljici/rođakinji će biti upropašten život a to ne mogu podnijeti. Neki od njih su bjesomučno tipkali po mobitelima pokušavajući pronaći neko rješenje ili više informacija o tom tipu prije nego uđu unutra i moraju se praviti da je sve super. Moja frendica i ja smo samo stale kod ulaza kao da radimo tu i dočekujemo ih. Ja sam odjednom primijetila da na sebi imam trodijelno tamnocrveno odijelo. TAMNOCRVENO. :lol: Užas. Uglavnom, nisu nas ni pogledali u oči kad su prolazili i mislile smo da smo se izvukle, krenule van ali je naletjela jedna plavuša koja je očito malo zaostajala za onom grupom i skužila da mi ne bismo trebale biti tamo ali nije imala vremena da se bakće s time s obzirom na to da je njena najbolja prijateljica na rubu toga da si upropasti život. Ova je bila skroz izbezumljena i bilo mi je žao pa sam ju pitala što zna o tom tipu koji hoće ženiti onu i ona mi kaže njegovo ime i kako izgleda. Meni je to ime zvučalo poznato i rekla sam joj da na tom svom mobitelu gugla Mila Ventimigliu jer mislim da je to on. I da nije glazbenik nego glumac iz Gilmoreica i Heroesa na što me je ova presjekla i rekla da ju nije briga gdje je glumio i da se ne bavi tako glupim i beskorisnim stvarima poput TV serija. :lol: Guglala je i ispalo je da je to on i da je lagao toj njenoj frendici, iz ne znam kojeg razloga. Zahvalila mi je i brzo krenula unutra prije nego netko primijeti da kasni.

Mislim da sam se tu negdje probudila. A možda i ne, sanjala sam zbilja hrpu stvari, ali ovog dijela se najbolje sjećam. :shrug:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Billie Deadwilder
Postovi: 674
Pridružen/a: 27 tra 2012 23:02
Status: Solo

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Billie Deadwilder » 30 tra 2012 12:30

Na nekom podu se poput psa valjam sa jednim forumašem u mojoj srednjoj školi. Moji snovi. :inlove:

Avatar
rainbow
Postovi: 3580
Pridružen/a: 23 kol 2010 22:41

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la rainbow » 07 svi 2012 10:43

vozila sma se na svom biciklu nizbrdo niz stijene i onda uzbrdo i na vrhu skakala s biciklom i izvodila vratolomije, baš je bio izvrstan osjećaj biti tako u zraku i dočekat se bez pada

posli sam sanjala da sam u nekoj birtiji srela invaldinu i picajzlu..

Avatar
Billie Deadwilder
Postovi: 674
Pridružen/a: 27 tra 2012 23:02
Status: Solo

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Billie Deadwilder » 07 svi 2012 10:53

Opet neki snovi u kojima kasnim na neki ispit. *yay*

Avatar
вера
Postovi: 222
Pridružen/a: 10 tra 2012 15:32
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la вера » 08 svi 2012 00:20

počet cu budna sanjati!!!!
Nadie supo explicarte porque la querias que el hombre de tu vida se llamava María

Avatar
Rock Faerie
Postovi: 2015
Pridružen/a: 21 pro 2006 15:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Rock Faerie » 10 svi 2012 11:57

Smak svijeta, probudila sam se usred noći i vidjela ogroman val vode iznad Sljemena, nisam stigla probudit sestru kad je voda ušla u stan i potopila nas (mislim da je ispalo na kraju da sam ja jedina umrla budna jer su svi ljudi na svijetu spavali). Nakon toga sam sanjala neku curu koja je izgledala kao ona Frankie (iako nisam nikad gledala seriju) koja me toliko ugnjavila da joj pomognem nać izgubljenog psa i stalno me držala za ruku, i pričala mi svojim curama. Na kraju sam se izderala na nju, otišla na drugu stranu i našla njenog psa jazavčara i odnijela ga sebi doma.
They share a look in silence and everything is understood

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 10 svi 2012 12:06

Bježanje!
Ne valja sanjati bježanje. slika
Ugl, sa Fusion sam bježala po podzemnoj željeznici. Sivi vlakovi. Kao oni iz Money traina.
Ne znam od koga smo bježale, ali znam da je bio debeo i u odijelu. slika
I Fusion je bila u liku neke male, zbunjene i slabašne curice. WTF?
Nakon potjere po vlaku smo se našli u nekoj zgradi i naletimo na nekog lika koji nam je obećao pomoći, sakrile smo se u kupaonu, Fusion je plakala, i nakon nekog vremena sam skužila da smo u klopci. I da je taj lik koji nam je obećao pomoći, upravo taj od kojeg bježimo.
Fuck. slika
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 14 svi 2012 13:04

Bila sam u posjetu nekoj stranoj zemlji i živjela kod obitelji Japanaca. Nisam bila u Japanu, doduše, negdje drugdje. Anyway, obitelj je imala dvije kćeri, jednu mojih godina i jednu koja je tek počela srednju, mislim. Ova mlađa je bila oduševljena što sam tamo i stalno me vukla za sobom da mi pokaže grad i ispitivala me o mojoj zemlji i kulturi. Starija je uvijek okretala očima i odlazila svaki put kad bi nas vidjela pa sam zaključila da su ju nadglasali kad su odlučivali hoće li primiti stranca ili ne. :lol: Jednog dana su roditelji i ova mlađa morali ići nekud i ostaviše me samu s onom drugom. Major awkwardness ensued. Ušla sam u jednom trenutku u dnevnu sobu i ova mi je ko iz topa rekla da ne mogu gledat TV jer je njen red i da hoće mir i tišinu. Ja sam samo kimnula glavom i krenula van ali sam onda na stolu ugledala knjigu poznate naslovnice. Ispalo je da je to roman koji je nastavak na film Batman Forever i puni rupe između njega i sljedećeg filma. Krenula sam uzeti tu knjigu da barem imam što raditi u sobi i onda me je ova pitala volim li Batmana. Ja sam rekla da nisam baš hardcore fan ali da mi je OK i da mi je Forever najdraži film (Nicole Kidman, duh :D) pa da me zanima što se dogodilo dalje. Ona je rekla da ću možda biti razočarana jer njoj i nije bio baš nešto. Onda sam ja rekla da nisam ni znala da romani postoje i da uglavnom izbjegavam gledati/čitati djela koja nisu kanon jer mi pokvare originalne priče i likove ali eto, what the hell. :D

Tu je san otišao neko apparently duže vrijeme unaprijed, bila sam na vrlo intimnoj proslavi vjenčanja njihove treće, starije, kćeri koja nije živjela s njima i koja je bila gay. Tamo je bila samo najbliža rodbina i ja sam iz nekog razloga bila užasno nervozna dok sam ih upoznavala. Onda mi je nekako došlo u glavu da sam zaručena za onu što me nije podnosila i da je ovo prvi put da upoznajem cijelu obitelj. Svi su nazdravili tome kako su napokon dočekali i taj dan da svi članovi obitelji prihvate njihovu vezu (kao, bilo je trzavica) i da nisu mogli vjerovati da im je uopće trebalo toliko. Onda je počela neka glazba i ova moja me je izvukla na podij da plešemo i tu sam se negdje probudila.

Pouka dana: imate happy snove kad gledate japanske horore i onda se kasnije na Facebooku svađate s idiotima oko gay braka. :lol:

Ne znam kako se Batman uklapa u sve.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 20 svi 2012 20:23

E zaboravih. Sanjala sam TLSP i da se njih dvojica žele ubit i onda sam im objasnila koliko mi znače (vrlo dramatično i pretjerano) pa su odustali. Bilo je tu i nekih detalja ali su mi isparili. Probudila sam se s time jutros u 20 do 8 i onda opet zaspala. :lol:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Billie Deadwilder
Postovi: 674
Pridružen/a: 27 tra 2012 23:02
Status: Solo

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Billie Deadwilder » 20 svi 2012 20:46

Gomilu sranja kojih se više ne sjećam. :veryhappydance:

(ne znam zapravo kako točno više išta ide, jedna radnja je uključivala neku poznanicu koja je kao slomila vrat (?) ili šta već, imala je neke masnice na vratu ali bez problema u nekom vlaku (?) sa nekim sranjem na vratu, jastukom ili čime već, lol hodala, vrtila se u kabini na nekom krevetu pa onda zapravo je vrat bio prepun pudera ili kojeg već kurca)

:veryhappydance:

Nakon te radnje san skače na neku desetu radnju i hodam do nekog prostora (a inače atmosfera je ful mračna, više nije dan i kao da je neki horor film<3, creepy), kuće sa ogradom koja je zapravo u gradu i tamo izlete moji desetogodišnji bratići i vrište i trče pa nestanu pa dođu. Pa onda kreće neka deseta radnja kao fucking igra ili riddle da gomila ljudi su u toj kući pa ima raznih naganjanja trčanja.

Sve rezultira na kraju da jedna žena izleti iz kuće i goni je ogromni pas koji na kraju nešto ne znam... prekinuo se san jer eto probudih se.

slika

Plague

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Plague » 21 svi 2012 15:01

nešto prekul što je prerano završilo. :duckdance: da sam išla na ljetovanje kod bake koja (inače, ne samo u snu) ima jednu od onih jezivih starih kamenih kuća na otoku koja je, zlu ne trebalo, locirana taman pored crkve :D u tim kućama sve škripi i imaju tavan i popunjene su glomaznim starinskim namještajem i ful mi je strašno bilo cijelo djetinjstvo provoditi ljeta tamo. i tako sam sanjala da sam se krenula smjestit u jednu od soba na katu, kadli sam u njoj zatekla šutljivu djevojku duge crne kose koja je navodno obiteljska poznanica. cura je bila čudna, izlazila je samo po noći, ni s kim nije pričala, ništa nije jela i cijela njena pojava je bila toliko neugodna da bi čovjeku došlo da pobjegne kad je sretne. kako je izlazila iz kuće samo po noći, jednu večer sam je slijedila i ustanovila da je vampirica. tu sad imam rupu, ali u sljedećoj sceni koje se sjećam, oboružana sam oštrim predmetima i pokušavam joj probost srce ali mi ne ide. bodem je ko luda, ali ništa se ne događa jer, kako mi je poslije objasnila, dala si je odstraniti srce i spremiti ga na sigurno mjesto tako da je nitko nikada ne može ubit. meni je bilo malo žao pa smo odlučile biti frendice i onda me odvela do svoje špilje u kojoj se inače krije i gdje dovlači sve svoje žrtve i radi mračne rituale :D zatim se seksamo na krevetu u toj špilji i dok ona spava, ja nalazim 4 scrolla koja su zapravo geografske smjernice koje me mogu dovesti do mjesta gdje je kuja sakrila svoje srce. napisane su u obliku zagonetki i taman kad sam se bacila na rješavanje, nešto me probudilo. tugica. :sorry:

Odgovorite