Što ste zadnje sanjali?

Tko smo mi u svemiru, kamo idemo, koji je smisao života, jesu li teorije zavjere istinite, što bi mogao značiti vaš noćašnji san i je li to sve na rubu onostranog?
Odgovorite
Plague

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Plague » 09 kol 2012 14:39

da spašavam mačića bez glave. otpadala mu je, a ja sam je lijepila nazad. :o

Avatar
Peglam_subotom
Postovi: 3868
Pridružen/a: 21 stu 2008 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Peglam_subotom » 09 kol 2012 19:58

Jebenog Željka Keruma i kako jebe ko Hektor onu svoju Faniku! :primalscream:
Ok, predugo sam boravila u Splitu ovo ljeto. :D
I'll take you for all that you are. With your complications, your pain, your secrets, your past, your longings and dreams... I will take you completely; without exemptions.

Avatar
Fuga
Postovi: 7525
Pridružen/a: 12 tra 2010 08:33
Spol/rod: žensko
Lokacija: Wien

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Fuga » 11 kol 2012 12:09

Kako sam čekala pred ITD-om frendicu za predstavu, ona je kasnila i već sam lagano šizila, u jednom trenu pojavila se jedna juzerica, koju „blago“ ne podnosim i nagovorila me da odem s njom u kino pogledati nekakvog betmena, prvo sam odbijala. Onda sam zamijetila kako ima lijepi kaput i jako mi se svidila kragna, na što sam je upitala gdje je to nabavila i rekla je da to ona sama pravi, tj. šije i kroji uz komentar da ako odem s njom napravit će mi jedan sličan s istom kragnom.
Tu sam se počela pravdati slika, kako to nije moguće, da sam gotovo isti takav vidjela u Desigualu prošle sezone, na što je ona skinula kaput i pokazala mi etiketu na kojoj je bilo njezino ime, tj. nickname.
Iako ne volim te betmene, ipak sam se prodala za kaput slika, kako je ona dalje vodila, nisam imala pojma gdje idem, da bi me na kraju dovela u neku klaonicu s mačkama i psima od čega su pravili te kapute, značajno me pogledala i rekla nek si biram uzorak. slika

Avatar
rainbow
Postovi: 3580
Pridružen/a: 23 kol 2010 22:41

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la rainbow » 11 kol 2012 15:41

mazila sam se s dupinima <3

Aven

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Aven » 12 kol 2012 13:00

Nekakvu ženu koja me uplašila. Prvo me napalila pa sam otkopčala hlače, a onda mi je počela histerično pokazivati papire na kojima je pisalo "Saša" i "Sašica" pa sam brzo zakopčala hlače i htjela pobjeći.
Onda me ona molila da nastavimo, a ja sam ipak nekako pobjegla.

Prije toga blizance koji su bili serijski ubojice. Jednog sam uspjela utamaniti, drugi se stalno oživljavao.

NOĆNE MORE!

Avatar
stevo_karapandža
Postovi: 114
Pridružen/a: 16 vel 2012 16:51
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la stevo_karapandža » 15 kol 2012 20:10

pervertite u mraku koji se manijakalno smiju
Nobody cares unless you're pretty or dying.

Aven

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Aven » 18 kol 2012 11:58

Sebe kao Supermana u tijelu Conana sličnog Jasonu Momoai. Bizarno. Bila je u sve to uključena i neka djeva s kojom mi je bilo lijepo, ali se nažalost ne sjećam detalja. :/


slika

Avatar
Billie Deadwilder
Postovi: 674
Pridružen/a: 27 tra 2012 23:02
Status: Solo

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Billie Deadwilder » 18 kol 2012 17:50

Samo malo da se prisjetim.

Idem Ljubljanskom avenijom (?) podsjeća me sve to na Hrvastku ali nije ili možda je šta ja znam... uglavnom odjednom sam u autu i auto vozi žena koja njim kao upravlja ali auto pa jel uopće imao volan ne znam. :') Ona je držala noge u zraku i lakirala nokte (?) i samnom blebeće non stop. I don't like her no dobro. (valjda zato jer nije pazila uopće na cestu? rofl), ja imam laptop i punjac u rukama i njime mašem kao da je lepeza (lol) i vozimo se neko vrijeme pa onda odjednom izađemo ili šta već. Ali zaboravim laptop u autu pa paničarim jer tu ženu zapravo ne znam. <3 I onda dolazi do nekog natjeravanja i pola sna niti se ne sjećam i kasnije u nekom tavanu čemu već šamaram tu kravu da mi da ključeve za taj auto i san mi je sve mutniji/nejasniji. : D Pa se izmijene tri radnje, X Files, Gospodari Prstenova štaveć. Pa odjendom je zima i pada snijeg i ne znam šta. *lol*

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la fuji ix » 26 kol 2012 06:53

riijksmuseum i sve one divote u njemu :feelingfree:

Aven

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Aven » 04 ruj 2012 21:59

Aktualnu profesoricu matematike. Riješila me ekspresno kao kakvu linearnu funkciju. Prvo sam bila ordinata, a onda apscisa.

OMB, što to moja podsvijest radi tijekom predavanja? :faint:

I zašto ona nije neka stara, neugledna baba kakve bi profesorice matematike i trebale biti? *dur*

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 14 ruj 2012 11:02

Skužila sam da počnem sanjat pizdarije onih noći kad je nagla promjena vremena. :/ Onog od preksinoć se ne sjećam, a ovoga samo donekle.

Između ostalog sam sanjala da sam bila doma i da je stari nekud otišao i nije se vraćao jako dugo. Tako i moja susjeda i jedna tetka. Što je više vremena prolazilo, to sam sve više paničarila jer se u međuvremenu na lokalnim vijestima pojavila obavijest da netko/nešto vreba ljude po ulici nakon mraka i nitko ih nikad ne pronađe te da je najbolje da ne napuštamo domove.

I tako se ja živciram i ne znam što ću, kad mi mama pokaže poruku koju mi nije htjela ranije pokazati, a koju je moj stari napisao prije nego što je otišao nagoviještajući da se ne namjerava vratiti. U jednu ruku mi je bilo olakšanje jer sam skužila da se ne vraća zato što je tako odabrao, a ne zato što ga je nešto ubilo. U drugu sam bila bijesna jer se samo tako pokupio i otišao ostavivši nas u problemima koje je sam izazvao. Opet nisam znala što točno da osjećam, ali sam barem bila mirnija jer sam znala što je. Sad je samo ostao problem moje tetke. I tako sjedimo i čekamo, kadli ona odjednom ulazi kroz vrata. Obratila sam pozornost na to kako izgleda, i izgledala je dosta mirno. Prvo sam pomislila "super, nije joj se ništa dogodilo" ali onda je sjela kraj mene i vidjela sam joj paralizirajući strah na licu. Počela je hiperventilirati i govoriti mi nešto, ali nije mogla doći k sebi. Govorila sam joj da samo duboko diše i da će sve biti OK. Uhvatila me je za ruku, i dalje mi pokušavajući nešto reći, ali nije nikako mogla artikulirati što jer je bila potpuno izvan sebe. Držala sam ju i smirivala i mislim da sam se tu negdje probudila. I dalje ne znam što joj se dogodilo vani. Ili što je vidjela.

U drugom snu sam bila Kate Beckett iz Castlea i natjecala se u pucanju s nekim likom. Pucala sam u metu koja je bila na ekranu mog laptopa i pogodila, ali naravno da mi je ekran napukao i trebala sam novi laptop. Za koji uopće nisam imala novca i onda sam počela kombinirati kako i koliko uštedjeti.

Taj dio mi je zapravo bio stresniji nego bilo što drugo, mrzim bit odrasla osoba i razmišljat o financijama. :(
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
roadkill
Postovi: 3338
Pridružen/a: 22 sij 2008 01:01

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la roadkill » 14 ruj 2012 11:29

da jedem pokvarenu hranu, ali to uopce ne kuzim vec mi govore ljudi oko mene.

so real.
bring your mind into my head...

Plague

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Plague » 16 ruj 2012 11:45

prolazila sam ovuda u barkici. svirala mi je i tematska muzika.
srce mi je prepuklo kad sam se probudila.

Aven

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Aven » 16 ruj 2012 12:47

Opet ista tema. :/ Kako pišem test iz matematike i ne mogu nikako riješiti jedan zadatak.
Svi su već izašli iz učionice, vrijeme je isteklo, a meni nikako ne polazi za rukom sjetiti se kako bi se to trebalo riješiti.
Prof. je već počeo sat s drugom grupom i govori mi kako će mi dati vremena koliko treba.
U biti ovo je sretan san jer mi ona pokazuje naklonost. Al' daj više dosta s jednom te istom temom. :/
Draži mi je bio onaj u kojem smo imale sexual outercourse. To može svaki dan. :'D

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la fuji ix » 20 ruj 2012 09:59

da igran tapke s prastarin slijama iz zivotinjskog carstva :wow:
fibra me skroz smantala :sinister:

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 23 ruj 2012 18:48

E, opet sam sinoć zaspala sa slušalicama u ušima i sanjala sam kako na nekoj plaži repam Niggas in Paris (jer je očito to stvar koju najbolje znam) uz Kanyeta i Jaya i prokleti One Direction iz nekog razloga.

THEY'RE EVERYWHERE. :primalscream:

Na svu sreću, brzo su odlazili jedan po jedan kako je pjesma išla sve dalje. Glavno da sam se probudila u 4 zato. :happycry:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 28 ruj 2012 10:00

Faks. :lol: U zadnje vrijeme kao da niti ne postoji ništa drugo. :/

Uglavnom, nešto sam raspravljala s ovim gostujućim profesorima iz Amerike, pa je onda fastforwardalo do toga gdje sam studirala biologiju i zaljubila se u profesoricu, pa je fastforwardalo do toga gdje sam ja profesorica biologije na nekom faksu, udana za onu svoju profesoricu, i neki student je nešto zajedljivo komentirao prema nama, pa ga je ona išla verbalno našamarat dok sam se ja zlobno smješkala u pozadini. :lol:

Oh well. :lol:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

something1234
Postovi: 6
Pridružen/a: 06 kol 2012 23:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la something1234 » 29 ruj 2012 09:22

Mene zanima sta znaci ako vec tjedan dana sanjam istu osobu i uvijek na lijepi nacin ?
If you judge people, you have no time to love them.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 01 lis 2012 11:44

something1234 je napisao/la:Mene zanima sta znaci ako vec tjedan dana sanjam istu osobu i uvijek na lijepi nacin ?
Da često misliš o toj osobi na lijep način?

OT
Da sam s frendicom išla na sprovod jednoj profesorici (na koji zapravo i idemo danas :/) i da sam tamo saznala da je umro i Bryan Cranston pa sam bila u bedu jer je on super glumac a sad neće moći snimiti ostatak Breaking Bada.

A čak ni ne gledam tu vražju seriju jer me deprimira. Moram prestat bit ovako empatična. :lol:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
eris
Postovi: 420
Pridružen/a: 05 stu 2009 11:09

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la eris » 01 lis 2012 20:32

krotila sam divlje konje :spotlight: :feelingfree: :dada:

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la omnia » 05 lis 2012 15:49

Sanjala sam da sam bila u nekom mracnom stanu s Russell Crowe-om, da smo ustali iz kreveta i oboje prali zube u kupaonici, i on mi je rekao da se vratim u krevet, da ce mi tamo donijet dorucak. :lol:
Onda je netko usao u taj stan,a ja sam se probudila.

Aven

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Aven » 09 lis 2012 11:49

Sanjala sam da Jon i ja ležimo sklupčani na krevetu i cuddlamo se. slika

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la fuji ix » 18 lis 2012 06:48

Sanjala sam da opet živim na jedrilici. :ura:
Super. :)

Plague

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Plague » 18 lis 2012 22:23

znaš da je govno udrilo u ventilator kad su ti likovi u noćnoj mori azijati.
odbijam se uopće prisjećat. :shakinghead:

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Kroacija » 18 lis 2012 22:38

Plague je napisao/la:znaš da je govno udrilo u ventilator ...
:lol:
da se nismo prije spetljali, vec bi se to nekako desilo :touched:

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la str8faith » 20 lis 2012 10:52

da mi je sestra poginula
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Ooh

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Ooh » 24 lis 2012 10:16

sanjala sam da ubih covjeka i da me policija privela. nisu me priveli zbog tog, nego su me zamolili da im dam broj nekog lika koji ima neki nino, a njega sam vidjea jednom u zivotu. inace me barila deteksivka, dok sam otvarala kutiju ronhil slima bila sam odusevljena, jer otkrih da cigareta koju izvadih ima neki lijepi omot, neku foliju. proganjala me savijest cijelim snom jer sam ubila covjeka i bojala sam se da me ne uhvate. strasno. sa saslusanja koj je ebilo u mojoj kuci otisla sam sa ogromnim papirom, 2 puta 2 otprilike. to je trebala biti zemljopisna karta, ali sam crtala na njoj rijeke i shvatila da ja to ne znam. u jednom trenutku se karta pretvorila u tipkovnicu, a ja se zapitala mogu li na internet iako nemam kucite. na mojoj tipkovvnici je postojalo dugme za net, ali svejedno nisam mogla na net. proslo mi je kroz glavu, jbte sto sam tupava, pa kako cu na net kada imam samo tipkovnicu. i jos puno toga sam sanjala nebuloznog...

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la slapa » 24 lis 2012 10:45

da mi se brat izgubio nakon njegove svadbe na jedno tjedan dana. ni traga ni glasa. al ja sam nekako najviše bila u panici da je sigurno mrtav. mama i njegova nova žena nisu paničarile u snu. mada nisu ni one znale di je i zašto je nestao. i skroz im je je bilo normalno kad se nakon tjedan dana vratio od nekud tipa norveška di se bio opijati i odmarati od cijele strke nakon svadbe. samo sam ja u tom trenutku bila frustrirana i nikako mi nije bilo jasno zašto se kreten nije javio.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
Peglam_subotom
Postovi: 3868
Pridružen/a: 21 stu 2008 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Peglam_subotom » 24 lis 2012 12:37

Sanjala sam da živim u Manchesteru :-o i da kasnim na neku predstavu, a kolegice iz bivše škole me čekaju kod kuće (živim u ogromnom neboderu!!) i biraju mi knjige i odjeću. :-o Na kraju uopće ne završim na predstavi već u pubu na tekmi Uniteda i Arsenala. :D
I'll take you for all that you are. With your complications, your pain, your secrets, your past, your longings and dreams... I will take you completely; without exemptions.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 24 lis 2012 13:00

Nakon dugo vremena se i ja sjećam nečega. Nije puno, ali je dovoljno glupo as usual. :D

Mislim da je bilo više snova, i ne sjećam se gdje je jedan počinjao, a drugi završavao. However, sjećam se da sam u jednom radila u bolnici iz epizode Zapadnog krila. :lol: I to prve epizode druge sezone u kojoj saznamo da je Josha jedan od ispaljenih metaka pogodio u prsa. I dovezli su ga u bolnicu, a ja sam bila izvan sebe. Radila sam tamo, ali ne kao doktorica, tako da mu nisam mogla konkretno pomoći. Jedino sam usmjeravala doktore gdje trebaju biti i tjerala ih da mu pomognu kako najbolje mogu. Uz to sam tjerala njegove kolege van iz sobe da doktori mogu raditi na miru. Bila sam uz njega i nakon operacije i brinula se o njemu. U jednom trenutku mi je dao nekakva pisma da transkribiram i pošaljem negdje, što sam krenula napraviti, ali onda mi je prišao i rekao "zbilja bi to učinila za mene?" na što sam ja odgovorila da bih sve učinila za njega. :lol: Mislim da je tu bio kraj tog sna. Josh. :inlove:

Onda sam sanjala da sam s nekom svojom frendicom (nije mi bila poznata, ali feeling je bio da mi je frendica, ne cura) išla van usred noći. Ne znam točno zašto. Anyway, hodale smo ulicom koja je bila poprilično uska i iz suprotnog smjera je išao neki auto. Malo je klimao lijevo-desno kao da je vozač pijan. U jednom trenutku je samo prešao na onu stranu ulice na kojoj je ona hodala i pokušao ju pregaziti, ali se ona popela na ogradu tako da je on samo projurio dalje. Onda smo došle pred ulaz u neko groblje koje je bilo nekako čudno osvijetljeno i skužile smo da moramo proći kroz to da bismo došle do mjesta do kojeg smo i krenule in the first place. Prošle smo nekako onuda i pri izlasku se našle u nekoj prostoriji koja je bila uređena kao učionica profesorice Trelawney (ona vidjelica iz Harry Pottera :lol:). Tamo je bila neka starija žena koja je više sličila na neku TV voditeljicu nego na nekoga iz Hogwartsa. Ispalo je da i jest TV voditeljica, i prije nego što smo se i snašle, posjela nas je na kauč, upalila kameru i počela nas ispitivati o tome kako je to biti lezbijski par u današnjem svijetu. Nas dvije smo se pogledale i htjele joj objasniti da nismo skupa, ali nas ova nije doživljavala nego je verglala po svome. She's one of those. :lol: Na kraju smo se opalile smijati jer je situacija stvarno bila bizarna, dok nam ova nije rekla da je intervju gotov, da smo bile super i otpravila nas van. :lol:

I sanjala sam da sam s istom tom frendicom gledala epizodu Xene u kojoj si Xena i Gabrielle napokon priznaju da se vole i spavaju skupa. :lol: Nije ništa bilo eksplicitno prikazano, samo onako ko u lošim američkim sapunicama, prigušeno svjetlo, romantična glazba i random kadrovi njihovih isprepletenih nogu. :lol: :lol: I kako se bude ujutro. :D Onda sam rekla svojoj frendici da je to bilo sve što sam ikad htjela vidjet od te serije, kako ne mogu vjerovat da se to ekšli dogodilo i da sam sretna ko malo dijete. :lol:

Smiješno mi je i dok pišem. :lol: :lol:

Ah, nedostajala mi je moja pošandrcala podsvijest. :touched:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Odgovorite