Što ste zadnje sanjali?

Tko smo mi u svemiru, kamo idemo, koji je smisao života, jesu li teorije zavjere istinite, što bi mogao značiti vaš noćašnji san i je li to sve na rubu onostranog?
Odgovorite
Avatar
Erika
Postovi: 274
Pridružen/a: 18 vel 2013 16:12
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Erika » 23 vel 2013 10:54

Znam da je bilo nešto dobro, ali sam nažalost zaboravila.

Avatar
unexpected
Postovi: 1944
Pridružen/a: 29 lis 2011 13:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la unexpected » 23 vel 2013 11:37

unexpected je napisao/la:wtf san

zemlja se tresla i nastale su rupe u zemlji negdje.cijevi pukle,dalekovodi,kuce se nakrivile itd i sad to svi u zurbi popravljaju.pjeske idem u trgovinu nosim vrecicu i izlazim iz kuce.kupim,vratim se,cekam pred kucom da mi otvore vrata.i ugledam sebe kak izlazim iz kuce i krecem u trgovinu s vrecicom i kad sam se vidjela padnem u nesvijest.dodjem sebi na kaucu u dnevnoj i svi oko mene.jedva cujemo na tv da su se zakoni fizike sjebali i da je paralelni svijet nekad vidljiv nama te kako cemo svi srest sebe,a kad sretnemo sebe da ne gledamo u oci jer cemo past u nesvijest.i kao u tom paralelnom svijetu samo se ponavlja ono sto se vec dogodilo sa zakasnjenjem od pola sata-sat.izadjem van i samo vidim kak ljudi padaju u nesvijest.i sebe sretnem vise puta al izbjegavam pogled u oci.i odjednom ugledam pradjeda(koji je umro) kako sjedi na stazi i gleda.a ja u svoj toj strci pokusavam tipkat nesudjenoj jer joj nisam rekla sto trebam al su internet i mob sjebani i imas signala svake prijestupne.i to traje i traje i zivcanim,a pradjed mi pokazuje rukom da se smirim i nasmijao se.i kad sam konacno uspjela poslat poruku probudim se.
i da,naravno.moj otac je pratio svaki moj korak.ne fizicki vec poput neke muke,kao da lebdi iznad mene stalno.
'if you don't risk anything, you risk even more.'

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 07 ožu 2013 19:43

Sanjala sam da sam bila u Norveškoj sa još tri osobe. Bili smo u prirodi, vani je bio predivan dan i pokušala sam ih nagovoriti da u čamcima prijeđemo veliko jezero koje je bilo tamo. Svatko je imao svoj mini čamac, a ja nisam baš uspjela stati u svoj. :lol: Kad sam napokon izašla na kraj s time, vidjeli smo kako nešto pada s neba prema nama. Skužili smo da je to asteroid, i počeli trčati kroz šumu prema njemu (zaključili smo da se veliki objekti koji velikom brzinom padaju s visoka čine bližima nego što jesu i da ćemo ovako biti najsigurniji). Fair enough, to je eksplodiralo dosta daleko iza nas, ali su zapaljeni ostatci frcali na sve strane, pa su i oni izazivali eksplozije i tako dalje i tako bliže dok nije počelo "kišiti" svuda oko nas. Nije me ništa pogodilo i činilo se da ćemo se izvući, ali sam se u tom trenutku probudila.

Bah.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Kroacija » 08 ožu 2013 12:33

Probudila sam se trzajuci, tj. plesuci, izvodeci korake. I s osmijehom na licu.
Sanjala sam da plesem.
Za poludit vise. :(

Avatar
Erika
Postovi: 274
Pridružen/a: 18 vel 2013 16:12
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Erika » 19 ožu 2013 10:56

Da mi je brat predavao nekim imigrantima i da je bacio nečijeg psa za vrijeme predavanja kroz prozor. Onak kao slučajno. Htjela sam ga ubiti zbog toga. Kasnije sam odjednom bila na nekom tulumu u centru, ali je sve drukčije izgledalo, npr. trg. I onda na tom famoznom tulumu su se neka dva lika ispred wc-a kao potukla zbog mene, a ja sam pobjegla i krenula prema frendici da od nje doma idem na neki treći "tulum" jer se ona još uvijek spremala. Onda sam putem završila na nekoj rosnoj livadi, a ona mi se sijetila cijele familije prek telefona i nije joj bilo jasno kak se ja snalazim kad otputujem u inzomestvo, a ne mogu pronaći njenu je**** kuću. Sve u svemu, jedan jako retardiran san.

Ooh

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Ooh » 19 ožu 2013 11:05

sanjala si da si sretna da si sreeetna, da si sreeetna.... sanjala sam da mi djed radi u kanadi i da ga nikako vidjeti. nesto kao otisao covjek i putuje do te hrvatske godinama skoro i na kraju mora ici raditi. doslovno 2 minute sam ga vidjela. izgledao mi kao stranac. i sve sto sam znala jeste da cekam djeda da dodje iz kanade i da sam ostala u cudu kada je trcao uhvatiti neko prevozno sredstvo odnam nakon s to smo se vidjeli. valjda to nije moj djed. moj djed bi ostavio pare i poklone i ne bi radio u kanadi. boze ti snovi, nije mi jasno sto ludi treze u sanjaricama, kako uopce kategoritiraju svoje snove. samo zakljucim da nisam normalna i picim dalje.

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la str8faith » 21 ožu 2013 02:26

Definitivno mrzim svoje snove ... i upravo sad provitam komentar neke žene na svoj post ! Mrzim svoje snove iz dna duše!


Plišane igračke 13 OŽUJAK
2013

Stala sam na prozoru i pušila... Odjednom primijetim hrpu plišanih igračaka po igralištu ispod prozora, okrenem pogled unutar svoje sobe da provjerim dali su tom moje plišane igračke , no moje su bile u sobi ... Ugledam velikog bijelog zeku s rozom mašnom , svi su se već počeli skupljati oko igracaka... Moram uzeti tog zeca , predivan je ...Sve ostale možemo donirati . Navukla sam svoj ptičiji kombinezon za slobodne skokove i zaletila se s svog balkona!
Toliko sam željela tog plišanog da sam zaboravila da živim na 5 katu i da noge nemogu postaviti pod pravim kutom na toliko metara, naravno završila sam na prvom stablu , potom se i probudila!

nečmenjanka
Nadan se da san razumila poruku ...
Sin (12 godina) mi se trenutno nalazi u bolnici
i dane provodi u bolničkoj igraonici , koja ima
kronični nedostatak igračaka ...
Ponukana time skupila san sve njegove plišance,
koji mi doma samo skupljaju prašinu i donirala ih
igraonici ... bili su presretni ....
Skupilo se tu i društvenih igara , koje su posebno
razveselile stariju dicu , a donirala san i barbi lutkice ,
uz pristanak moje ćere koja ima 19 godišća ...
Bilo je dirljivo viditi osmijeh na blijedim sitnim licima ...
.... a tribalo je tako malo ....

Dovidova

21.03.2013. (00:50)
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Aven

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Aven » 26 ožu 2013 17:31

Sanjala sam da sam neki stariji čiča i da živim u nekom selu sa ženom koju puno volim.
Ona je imala svekrvu koja je još ostala živjeti s njom nakon smrti njenog prvog muža (ja sam bila drugi).
Ta svekrva je bila čisto zlo i stalno nam se petljala u brak i smišljala kako da me ocrni pa me ta moja žena otjerala iz kuće.
Nakon nekog vremena selo je otkrilo mojoj ženi da je ta baba zla i ona me opet primila nazad u kuću i bili smo hepi.


Zbilja mi nije jasan taj san.
Tko sam ja, tko je žena, a tko je baba? :')

Avatar
miss_misty
Postovi: 3383
Pridružen/a: 03 vel 2011 22:26
Lokacija: na samom rubu litice

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la miss_misty » 29 ožu 2013 09:53

da iskasljavam gustu krv :aaaa:
obzirom na tumacenje sanjarice
odlucih zivjet svaki dan kao da je posljednji
:preplasenapraznovjernaglupaca:
Napolju pada kiša. A kako se već pomalo spustilo veče, upalili smo sve moje i njene cigarete iz džepova i kofera, poslagali ih po nameštaju i rekli da su to zvezde.

¤¤¤problem s wc-autobusom je u tome što nikad ne znaš kad će se odvesti¤¤¤

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la str8faith » 01 tra 2013 22:43

da sam išla šuljugi kupit šampanjac dječiji a noc je padala, svi su cekali red u kuci di se prodaje alkohol , uglavno svi smo bili lovina poslje mraka.kad sam dosla na red vidila sam Piju i daj mi bocu ! Nemamo ti mi to , mi samo prodajemo Jaka alkoholna pića jer ste vi svi lovina , ljudi ne umiru od tuge umiru jer su budale a mi to naplacujemo! Ništa okrenem se idem doma , vec je pao mrak ,na vratima 2 zombija i jedna vampirica i hrpa ljudi kako cekaju u redu za alkohol. Jedan od njih me napao , zavrtim mu glavu i počinjem trčati što brže mogu jer kad ubiješ jednoga još dvojica mu dolaze na sprovod! Uto se probudim i shvatim da je 3 popodne!
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 03 tra 2013 17:50

Nešto da sjedim na stolu u nekom hodniku gdje prolaze glazbenici. Bili su mi nepoznati, ali znala sam da su glazbenici i bila sam sva nekako uzbuđena. I onda pogledam svoju desnu ruku i skužim na njoj narukvicu za INmusic. :lol: I pogledam sa strane, još niz ljudi s istom narukvicom, i svi sjede i čekaju nešto.

Ne znam, probudila sam se onda. Glupa sam, kak ću dočekat šesti mjesec ovak. :lol: Previše ću se nabrijat i onda će mi bit lejm. Zločesta podsvijest, zločesta. :vampglomp:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
gemini
Postovi: 1288
Pridružen/a: 04 kol 2012 12:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la gemini » 03 tra 2013 22:48

sanjala sam govna i popusila na lotu :impatient:

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 04 tra 2013 12:19

Neki miks Game of Thrones i Dr. Who. Sve bi bilo super da uz to još nisam sanjala osobu koju ne volim tak da sam bila lagano živčana cijelo vrijeme. Ovo mi baš ne treba u životu, go away. :lol:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Fuga
Postovi: 7525
Pridružen/a: 12 tra 2010 08:33
Spol/rod: žensko
Lokacija: Wien

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Fuga » 06 tra 2013 11:30

Alku i G. B. Fl(u)ander kako divanimo o retraumatizaciji pri seksualnom zlostavljanu. :D
I onda je Alka počela pričati svoje traume vezane uz seksualni život, na što je Fl(u)nder počela prepričavati svoje sočne zgode i nezgode, Alka je bez premca bila svakoj njezinoj poklopac, dok sam se ja osjećala kao ping-pong loptica. Sve smo to nekako vizualizirali i jednog trena Alka je ljubila Fl(u)andericu dok sam ja diskretno promatrala i uživala. :D
Na kraju, Alka se obliznula i opet je krenula rasprava sa zaključkom kako je Alka odličan seksualni terapeut po iskustvu. :D

Aven

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Aven » 23 tra 2013 08:35

Kako na satu statistike cijela moja grupa leži u svojim krevetima i zapisuje što prof. govori.
Ja sam zaspala i osjetila samo da me prof. podragala po kosi uz smiješak i komentar: A ona si je fino i odspavala na ovom satu.

slika

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la shizika » 29 tra 2013 17:11

Sinoć sam sanjala da me jedna "frendica" provalila da imam curu. Skužila je sve i taman kad sam joj se pravdala, lagala da me žene ne zanimaju srela sam Ooh kako vježba i kad sam joj se javila pitala me gdje mi je cura pred tom "frendicom". U tom trenutku sam se probudila - neponovilo se.
...život je lijep... (:

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la str8faith » 05 svi 2013 03:03

sanjala sam Frenkija da je doša s broda i ni mi se tija javit jer je vidija cg. samnom
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la str8faith » 08 svi 2013 12:11

kako kažu za novi krevet pa evo:

sanjala sam hladnokrvnu da ce mo se posvađat !
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Aven

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Aven » 08 svi 2013 17:27

GigiOnTrajna je bila glavna zvijezda mog sna. :frizuraparti:

Prvo sam sanjala da smo se našle na nekoj terasi na Cvjetnom, a ona je tamo tražila punjač za mobitelo.
Ondak sam trebala obaviti nešto na faksu u Rijeci pa sam ju zamolila mogu li prespavati kod nje dok ću biti u RI.
Živjela je u nekom fancy stanu za koji je rekla da ga plaća 5000 kuna mjesečno. :wow:
Zadnja scena je bila kad je išetala iz kupaonice u kućnom haljetku i omotanim ručnikom na glavi i rekla mi da joj javim koliko još mislim ostati.
Svakog gosta pola dana dosta. :D

Avatar
gigiONlajna
Postovi: 2336
Pridružen/a: 02 stu 2005 19:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la gigiONlajna » 08 svi 2013 18:41

Razmišljam, razmišljam kaj bi to moglo značiti :giveflower: :touched:
Budi zahvalna kaj sam imala kućni haljetak u snu :)
GigiOnTrajna :frizuraparti:

Aven

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Aven » 08 svi 2013 18:49

Mene zanima što znači da već drugi put sanjam kako (opet) idem na faks u Rijeku. Prošli put sam pak sanjala da sam prespavala kod M. i tebe i da ste imale neki lezbijski tulum.

Isto tako sam nakon srednje nebrojeno mnogo puta sanjala kako pišem test iz matematike, a tada sam sama sa sobom riješila kako nikad neću upisivati
faks koji u sebi sadrži matematiku. A vidi me sada. :lol: Pitam se znači li ovo da još nisam raskrstila sa psihologijom u Rijeci? Ili lezbijkama u Rijeci? Nešto od toga jest. Možda oboje. :D
Zadnja izmjena: Aven, dana/u 08 svi 2013 18:51, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
gigiONlajna
Postovi: 2336
Pridružen/a: 02 stu 2005 19:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la gigiONlajna » 08 svi 2013 18:50

Još razmišljam....hmmm...možda misliš da sam mean old bitch :). :touched:
GigiOnTrajna :frizuraparti:

Aven

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Aven » 08 svi 2013 18:52

Mislim da to ima veze s tobom utoliko što stanuješ u Rijeci, a ja ne volim nikome biti na teret. :D

Avatar
gigiONlajna
Postovi: 2336
Pridružen/a: 02 stu 2005 19:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la gigiONlajna » 08 svi 2013 18:58

O zašto ne može bit o meni :drama: ?! Nego možda misliš da bih ja mislila da si mi Ti na teret. Ono izlazim čista iz skupe kupaone a Ti si zadnja nečistoća u tom skupom stanu :D...

Il sam simbol čistoće u Tvojim očima :D il si prikrivena sponzoruša :D il ...il su u šumi...il sam za Tebe mean old bitch :D
GigiOnTrajna :frizuraparti:

Avatar
lucretia
Postovi: 1214
Pridružen/a: 06 tra 2009 13:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: in the moonlight

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la lucretia » 09 svi 2013 16:04

zombije :wow: jos ne bih ista rekla da sam zadnjih godina gledala ista na tu temu
We serve an old moan in a dry season
A lighthouse keeper in the desert sun
Dreamers of sleepers and white treason
We dream of rain and the history of the gun
There's a lighthouse in the middle of Prussia
A white house in a red square
I'm living in films for the sake of Russia
A Kino Runner for the DDR

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 10 svi 2013 17:47

Dvije noći zaredom sam sanjala nekakv futuristički ambijent i kaos izazvan putovanjem kroz vrijeme. Nije u pitanju bilo samo putovanje kroz vrijeme, nego si ga mogao ubrzati ili usporiti. Oni iz prošlosti su mogli vidjeti u budućnost i onda preskočiti sadašnjost i pojavit se tamo da isprave ili poprave nešto loše što (im) se dogodilo. Teško je objasnit. Cijela atmosfera me malo podsjećala na Minority Report. I djelomično Matrix, jer sam u jednom trenu izbjegavala kišu metaka u slow motionu. It was fun. :D

Sve skupa je i u snu jedva imalo smisla, a kamoli sad kad pokušavam objasnit. You had to be there. :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 11 svi 2013 12:50

Da su mi počeli rast brkovi i da mi nitko nije znao preporučit dobar kozmetički salon za taj problem. U snu sam bila nadrkana strašno, al mi je bilo smiješno kad sam se probudila jutros.

I nije bilo nikakvih brkova kad sam se pogledala u zrcalo.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la slapa » 13 svi 2013 05:55

ovo mi je bio lagano uznemirujući san. napisala sam nekakvu ljubavnu poruku/pismo curi u koju sam zatelebana i očito ga je majka pronašla jer je uslijedio razgovor kako ona zna da mi određena ex cura nije bila samo prijateljica i da volim cure i kako bih ovo pismo trebala njoj poslati a ne curi kojoj sam ga napisala jer je ta ex bila dobra za mene. wtf mama, wtf! :faint:
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
unexpected
Postovi: 1944
Pridružen/a: 29 lis 2011 13:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la unexpected » 13 svi 2013 08:25

ex. gdje god sam isla bila je tu. kad god bi dosla blizu mene stalno mi je ponavljala '17.7. krece nest', a nikako nije rekla sto. :shrug:
'if you don't risk anything, you risk even more.'

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 13 svi 2013 21:57

Ma joj. Sheldona i Penny iz TBBT-a. Ne znam zašto, ide mi serija na živce već neko vrijeme, al kad sam već pogledala sve, gledam i dalje.

Anyway, Sheldon nije bio onakva karikatura ko u seriji, nego normalno funkcionirajuće ljudsko biće, iako je i dalje bio genijalni fizičar. Penny je i dalje bila plava konobarica, ali nije bila plitka i glupa ko što u seriji često zna bit. U snu mi se odvrtio cijeli story arc u kojem se oni zaljube i slatki su i sretni i sve. Probudila sam se kad je počelo bit X-rated. :lol:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Odgovorite