Što ste zadnje sanjali?

Tko smo mi u svemiru, kamo idemo, koji je smisao života, jesu li teorije zavjere istinite, što bi mogao značiti vaš noćašnji san i je li to sve na rubu onostranog?
Odgovorite
Avatar
rainbow
Postovi: 3580
Pridružen/a: 23 kol 2010 22:41

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la rainbow » 06 ruj 2011 21:19

dopada mi se ova interpretacija; i super mi je kad neko digne temu u kojoj se taman želim oglasitit :)


sanjam da igram hokej (na ledu!) ali preušena u muško, znači s nekim muškrcima na natjecanju, i u zadnjoj utakmici se zabunom skinem u potkošulju pa sudija zamjeti da sam žena...i to je kao problem jer treba bi posebno ekipa koja je sa ženama, bla...kasnije skužim da sma ozljedila prstenjak desne ruke i pomislim si kako ću sad masirat! a trebaju mi ruke da gu masirat :)

Avatar
The Bite of Madness
Postovi: 242
Pridružen/a: 04 pro 2010 02:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la The Bite of Madness » 06 ruj 2011 21:25

PicajzLa je napisao/la:@bite of madness - riddle me this:
PicajzLa je napisao/la:sanjala sam da mi ona stvar izgleda kao facehugger. objašnjavala sam nekome kako hendlati to i kako je sastaviti nakon uporabe.
:D
Tu se aludira na agresivni aspekt seksualnosti i na moguće parazitske momente intimnih relacija. Bit će da si veoma, možda i suviše, samokritična i savjesna osoba, koja inzistira na maksimalnoj korektnosti u vezi, a to, koliko je god ispravno, s druge strane može i opterećivati, posebno ležernije osobe koje u fair-playu ne vide isti značaj kao i ti.

Avatar
The Bite of Madness
Postovi: 242
Pridružen/a: 04 pro 2010 02:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la The Bite of Madness » 06 ruj 2011 21:43

wave je napisao/la:gotovo s mačka, sanjala ćuku noćas, neki flafi žutkasi, kako sam ga ja mazila tak se on treso od uživanja :D
wave je napisao/la: sanjam da igram hokej (na ledu!) ali preušena u muško, znači s nekim muškrcima na natjecanju, i u zadnjoj utakmici se zabunom skinem u potkošulju pa sudija zamjeti da sam žena...i to je kao problem jer treba bi posebno ekipa koja je sa ženama, bla...kasnije skužim da sma ozljedila prstenjak desne ruke i pomislim si kako ću sad masirat! a trebaju mi ruke da gu masirat :)
Prvi san odnosi se na njegovanje jednog prijateljskog odnosa. U drugom snu javlja se nelagoda u muškoj ulozi, dolazi do nesigurnosti (igra na ledu, sklizavi teren). Sudac, viša intrapsihička instanca, recimo - super-ego, nalazi grešku u prenaglašenom rodnom stavu i usmjerava te prema drukčijoj socijalnoj strategiji, s kojom ćeš se osjećati ugodnije i prirodnije.
Zadnji dio sna aludira na potrebu za vezom, ima seksualni podtekst tj. asocira na masturbaciju (jer svoj prst možeš uspješno masirati drugom rukom), što tebe ne zadovoljava u potpunosti, smatraš da ti treba još jedn par ruku, dakle druga osoba. Fizička povreda predstavlja psihičku bol, dakle druga osoba potrebna je ne samo zbog kvalitetnijeg zadovoljenja nagonskih potreba, nego i zbog emocionalnog ispunjenja.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 06 ruj 2011 21:46

Sjedila sam na krovu neke visoke zgrade sa hrpom drugih ljudi i gledali smo neku predstavu/koncert/nešto dolje na ulici. Dolje je također bila hrpetina ljudi, ispred pozornice. Preko puta je bila još jedna zgrada i ljudi na krovu. Nakon nekog vremena se ta druga zgrada srušila i ljudi su pali dolje ali su nekim čudom preživjeli. Neki ljudi koji su sjedili sa mnom su odlučili skočiti dolje da dobiju bolja mjesta (kad već vide da neće poginuti). Ja nisam htjela jer se bojim visine a i nije mi bilo toliko bitno da bih riskirala smrt. Jedan tip što je sjedio do mene me uhvatio za ruku i bacio se dolje. Pali smo i preživjeli, on se počeo smijati a ja sam pobjesnila i počela ga šakom udarati u facu i vikati na njega da koja mu je pička materina i nek si mamu baca sa zgrade. I probudim se.

Madness, mene ne moraš. :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Bash » 06 ruj 2011 21:53

aj mene aj mene :D
jutros sam sanjala da se sevim s prijateljicom (inace mi nije napeta), ali nikako je nisam mogla natjerat da svrsi, koliko god pokusavala. a pokusavala sam i pokusavala :D i gledali su nas ljudi jer smo lezali kraj ulice, meni je bilo bed, ona me razuvjeravala da nema veze sta su tu. to je sve cega se sad sjecam

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Fusion » 06 ruj 2011 21:55

TBoM, tek sam sad vidjela slika

Daj ovaj slika
Fusion je napisao/la:Jedan od najupečatljivijih u posljednje vrijeme je bio da imam pišu i ševim nekog lika u doggy pozi i kao u snu si mislim - šta se tu imaju upotrebljavati lubrikanti, to treba samo "derat".
San je, naime, završio sa sretnom fizičkom manifestacijom u stvarnosti. (Neću stavljati smajlić jer uzrujava ariadne)

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 06 ruj 2011 22:17

:haha:

Istina, ja sam osjetljivi cvjetić :emo: :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Faith
Postovi: 1750
Pridružen/a: 10 stu 2010 16:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zg

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Faith » 06 ruj 2011 22:20

sanjala sam Z i da se preselila kod mene, sjele smo u auto , upalila radio i pisma (specijalna).. pogledam ju i okrenem volan pravo u provaliju!
I'm back on track, add to the fact that I never really drive sober.Let's Drink and Play

Avatar
The Bite of Madness
Postovi: 242
Pridružen/a: 04 pro 2010 02:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la The Bite of Madness » 06 ruj 2011 22:31

Fusion je napisao/la:TBoM, tek sam sad vidjela slika

Daj ovaj slika
Fusion je napisao/la:Jedan od najupečatljivijih u posljednje vrijeme je bio da imam pišu i ševim nekog lika u doggy pozi i kao u snu si mislim - šta se tu imaju upotrebljavati lubrikanti, to treba samo "derat".
San je, naime, završio sa sretnom fizičkom manifestacijom u stvarnosti. (Neću stavljati smajlić jer uzrujava ariadne)
Bash je napisao/la:aj mene aj mene :D
jutros sam sanjala da se sevim s prijateljicom (inace mi nije napeta), ali nikako je nisam mogla natjerat da svrsi, koliko god pokusavala. a pokusavala sam i pokusavala :D i gledali su nas ljudi jer smo lezali kraj ulice, meni je bilo bed, ona me razuvjeravala da nema veze sta su tu. to je sve cega se sad sjecam

Za Ariadne ću otvoriti novi topic. Ona je posebna planeta snova i ne šalim se, nju ću zasebno izučiti, kad uhvatim vremena. slika

Gore navedeni snovi odnose se na preispitivanje seksualnosti.
Prijateljica iz drugog sna nastupa kao sjena, nosi potisnute i još neostvarene potencijale sanjačice. A oni se svode na iskrenost prema sebi tj. Bash, na putu si da osvijestiš određenu frustraciju koja je dosad bila nedostupna tvom racionalnom umu, a odnosi se na područje intime. Veoma je moguće da će do rečenog osviješćivanja doći kroz saobraćaj (simbol ceste) dakle, komunikaciju s drugim osobama. Ujedno, nazrijet će se i rješenje problema, te uvid u činjenicu da je tegobnost dotične poteškoće samo stvar percepcije.

San o sodomiziranju na prvu loptu aludira na sadističke momente seksualnog odnosa, ali moguće je da podtekst ukazuje na potrebu iskrenosti prema partneru, pa makar bila i naoko brutalna i ponižavajuća.

Avatar
The Bite of Madness
Postovi: 242
Pridružen/a: 04 pro 2010 02:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la The Bite of Madness » 06 ruj 2011 22:33

Faithmina je napisao/la:sanjala sam Z i da se preselila kod mene, sjele smo u auto , upalila radio i pisma (specijalna).. pogledam ju i okrenem volan pravo u provaliju!
Ti imaš poseban tretman, čujemo se. :ok:

Avatar
Faith
Postovi: 1750
Pridružen/a: 10 stu 2010 16:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zg

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Faith » 06 ruj 2011 22:35

The Bite of Madness je napisao/la:
Faithmina je napisao/la:sanjala sam Z i da se preselila kod mene, sjele smo u auto , upalila radio i pisma (specijalna).. pogledam ju i okrenem volan pravo u provaliju!
Ti imaš poseban tretman, čujemo se. :ok:
kao i uvjek nisam razmažena samo privilegirana :haha: :ok:
I'm back on track, add to the fact that I never really drive sober.Let's Drink and Play

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Bash » 06 ruj 2011 22:39

The Bite of Madness je napisao/la: Gore navedeni snovi odnose se na preispitivanje seksualnosti.
Prijateljica iz drugog sna nastupa kao sjena, nosi potisnute i još neostvarene potencijale sanjačice. A oni se svode na iskrenost prema sebi tj. Bash, na putu si da osvijestiš određenu frustraciju koja je dosad bila nedostupna tvom racionalnom umu, a odnosi se na područje intime. Veoma je moguće da će do rečenog osviješćivanja doći kroz saobraćaj (simbol ceste) dakle, komunikaciju s drugim osobama. Ujedno, nazrijet će se i rješenje problema, te uvid u činjenicu da je tegobnost dotične poteškoće samo stvar percepcije.
pa to je to. kroz čari forumske komunikacije, spoznat ću misterij squirtanja slika

Avatar
The Bite of Madness
Postovi: 242
Pridružen/a: 04 pro 2010 02:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la The Bite of Madness » 06 ruj 2011 22:48

sul. je napisao/la:slika

To sam vidjela prije spavanja. Posljedično sam to i sanjala. Samo nije bila grafika u boji, nego outlines. I ovi dijelovi tijela su se vrtjeli oko mozga kao na onom kolu sreće što je bilo ilustracija na TV kalendaru prije 10ak godina. Kolo sreće se okreće ili tako nešto je bio naslov. Negdje pri kraju tog okretanja kola sreće od dijelova ljudi, usna sluznica mi se osušila i atrofirala, bakterije nabujale i zubi počeli ispadati. Prokleta Venus Williams i njen Sjorgenov sindrom prije spavanja.
Spektralna analiza djelatne seksualnosti zanimljiva je kognitivna aktivnost, ali nema što raditi u sferi osobne intime. Jer ova se vrti oko naše sreće. Dakle, trebamo se spustiti iz svjesnog cortexa u primitivniji limbički dio gdje se misao veže uz emociju i postaje mitopoetska. Jezik ljubavi je poezija, a ne znanstvena analiza. Pokušaš li sa svojom ljubavi pričati o osjećajima akademskim žargonom, mogla bi je povrijediti. Sušenje sluznice - pad uzbuđenja. Ispali zubi - loš govor, nedostatan i precizno rečeno, ružan.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 06 ruj 2011 22:53

The Bite of Madness je napisao/la:Za Ariadne ću otvoriti novi topic. Ona je posebna planeta snova i ne šalim se, nju ću zasebno izučiti, kad uhvatim vremena. slika
Ma da. :D Unikatna sam pahuljica. :haha:

Jedino što kod mene možeš nać je da gledam previše filmova, pogotovo ako mi pročitaš ranije postove ovdje. :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
The Bite of Madness
Postovi: 242
Pridružen/a: 04 pro 2010 02:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la The Bite of Madness » 07 ruj 2011 00:01

Bash je napisao/la:Kolega s posla koji se vratio iz Amerike s pistoljem, propucao meni prsni kos, a brata kroz glavu. I lezim na podu i istjece iz mene potok i slusam njega kako mi prica: "Tebe sam upucao taman pored srca, a njega taman pored mozga pa cemo vidjet hocete li oboje prezivit to taman. Kako uzbudljivo!"
Probudio me pljusak.
Onda sam radila kao nova konobarica u Bacchusu i nije bilo nikoga od gostiju, a sam pogledala iza nekog zida i tamo ih je sest vec cekalo odavno. Ispricavala sam se svima na cekanju i uzela narudzbe bez papirica, kao zapamtit cu, onda se nisam mogla sjetit nicega osim da je neko narucio caffe lait, ali nisu mi pokazali kako se rukuje aparatom za kavu. Popizdila sam i dala otkaz :D
Drugi san odnosi se na emocionalnu kombinatoriku. Hrana i piće predstavljaju čuvstvene senzacije. Bacchus je mjesto gdje se poslužuju i ti sebe vidiš u uslužnoj ulozi, dakle sprema si dati navedene sadržaje, samo postavlja se pitanje kome? Tu dolazi do izvjesnih nedoumica, kontraproduktivne selektivne percepcije i pogrešnih uvida. Bojiš se grešaka u koracima prilikom upoznavanja i zbližavanja, te zbog napetosti propuštaš mogućnost za intenzivnije doživljaje i zadržavaš se na onim površnijima (caffe lait). Nelagoda u socijalnim interakcijama erotičnog tipa (koja vode zbližavanju) znade te navesti na povlačenje, kad ne možeš u potpunosti protumačiti signale koje ti šalju, zatvaraš se u sebe. I bez pravog povoda osjećaš se povrijeđeno. Reklo bi se da u tebi postoji određena preosjetljivost, da bi se trebala pokušati uvježbati u podnošenju frustracija.

Prvi san svodi se na frazu 'posao je posao, a ljubav je ljubav'. Pištolj je agresija, nerijetko se radi o agresivnom upucavanju nekome. Fizička povreda simbolizira emocionalnu bol, a krv je ultimativna vrijednost, ili životna strast ili novac.
Uglavnom, poanta sna ukazuje na potrebu da, bez obzira na iskušenja, u sferi poslovnih odnosa pokušaš maksimalno odvojiti mozak od srca.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Kroacija » 07 ruj 2011 00:15

The Bite of Madness je napisao/la:
invalid_user je napisao/la:da pusim pishu od nekog decka nasred splitskih prokurativa. :o :/
Invalidkin san nastupa na drugoj semantičkoj razini. S obzirom da se može precizno prevesti u uopćepoznatu retoričku frazu 'popuši mi', vjerojatno je da će uskoro nekoga dosta grubo otpiliti, a moguće je da će rečeni potez izvesti pred brojnom publikom.
:o
hoce ti ista znaciti ako kazem da redovito svrsavam u snu i da me frendica nazvala bas u momentu kad se to trebalo dogoditi?
ergo, mozda sam samo bila napaljena. :D

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la call_me » 07 ruj 2011 00:18

a nemoj joj sad sjebavat logiku, taman ju je krenulo. pofajtaj se s nekim, sta sad.

Avatar
The Bite of Madness
Postovi: 242
Pridružen/a: 04 pro 2010 02:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la The Bite of Madness » 07 ruj 2011 00:24

invalid_user je napisao/la:
The Bite of Madness je napisao/la:
invalid_user je napisao/la:da pusim pishu od nekog decka nasred splitskih prokurativa. :o :/
Invalidkin san nastupa na drugoj semantičkoj razini. S obzirom da se može precizno prevesti u uopćepoznatu retoričku frazu 'popuši mi', vjerojatno je da će uskoro nekoga dosta grubo otpiliti, a moguće je da će rečeni potez izvesti pred brojnom publikom.
:o
hoce ti ista znaciti ako kazem da redovito svrsavam u snu i da me frendica nazvala bas u momentu kad se to trebalo dogoditi?
ergo, mozda sam samo bila napaljena. :D
Moguće je da san sa eksplicitnim seksualnim sadržajima ima samo jednu dimenziju, onu ispunjenja želja. Ali budući da si ti u vezi, pa vjerojatno imaš prilike za redovite odnose, apriori sam otklonila tu mogućnost. Mea culpa!
No, s druge strane, budući da je san jedna vrsta mitopoetske tvorbe, znade imati više značenjskih slojeva. Tako da ipak istovremeno pored ove, koja sanjačici pruža trenutno rješavanje seksualne frustracije, može opstati i druga verzija, ona koju sam prije navela.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Kroacija » 07 ruj 2011 00:48

well, nisam se sevila ravno tjedan dana, moze biti. :D

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Fusion » 07 ruj 2011 07:21

The Bite of Madness je napisao/la:San o sodomiziranju na prvu loptu aludira na sadističke momente seksualnog odnosa, ali moguće je da podtekst ukazuje na potrebu iskrenosti prema partneru, pa makar bila i naoko brutalna i ponižavajuća.
Nisam zadovoljna ovime slika

Zašto?

a) Analni sex između muškića mi je hot. Jednako tako mi je hot i analni sex između žene i muškarca kad je žena dominantna (da sad ne opisujem kako i zašto).
Nema tu ništa ponižavajuće ni sadistički, to je sex koji je hot (meni). Ujedno mislim da je to i jedino značenje sna. Ostvarenje fantazije.

b) Nemam partnericu pa nemam kome biti (ne)iskrena. :sirota:

TBoM, ovo ne valja slika

OnTop.; Ne sjećam se. To mi se nikad prije nije događalo, a događa se u posljednje vrijeme. Uvijek sam se sjećala snova i obožavala ih vrtiti u glavi tijekom dana. slika

Mary of Silence
Postovi: 558
Pridružen/a: 28 tra 2011 20:47

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Mary of Silence » 07 ruj 2011 07:41

The Bite od Madness @ može i za mene par tumačenja ? :luda3:

Sanjala sam da mi je na balkonu hrpa životinja, bio je tu pas neki veliki, ptice, i mačke sa malim mačićima.
Par mačića je došlo u moju sobu i ja sam im stavila u posudicu da jedu na što me je jedan počeo gristi i bio je agresivan na što sam se ja osjećala loše jer ja ga pak hranim, a on mi tako vraća :haha: i sjećam se onda scene da ga bacam sa balkona i on pada na terasu na prvom spratu i leži onako mrtav, na što ja osjećam užasnu grižnju savjest i strah, stid jer sam ubila mače. Na terasi se pojavljuje rodica i gleda u mrtvo mače, i kaže "pa zašto si ga ubila" na što ja osjetim još veći stid...?
Onda sam se probudila.

I šta može značiti ako neko stalno sanja da je u nekom drugom tijelu na nekim čudnim mjestima, čeka strijeljanje ili ga stalno neko goni i želi ubiti i stalno sanja rat, leševe i sl.

Avatar
The Bite of Madness
Postovi: 242
Pridružen/a: 04 pro 2010 02:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la The Bite of Madness » 07 ruj 2011 14:19

Fusion je napisao/la:
The Bite of Madness je napisao/la:San o sodomiziranju na prvu loptu aludira na sadističke momente seksualnog odnosa, ali moguće je da podtekst ukazuje na potrebu iskrenosti prema partneru, pa makar bila i naoko brutalna i ponižavajuća.
Nisam zadovoljna ovime slika

Zašto?

a) Analni sex između muškića mi je hot. Jednako tako mi je hot i analni sex između žene i muškarca kad je žena dominantna (da sad ne opisujem kako i zašto).
Nema tu ništa ponižavajuće ni sadistički, to je sex koji je hot (meni). Ujedno mislim da je to i jedino značenje sna. Ostvarenje fantazije.

b) Nemam partnericu pa nemam kome biti (ne)iskrena. :sirota:

TBoM, ovo ne valja slika


OnTop.; Ne sjećam se. To mi se nikad prije nije događalo, a događa se u posljednje vrijeme. Uvijek sam se sjećala snova i obožavala ih vrtiti u glavi tijekom dana. slika
Razmažena si. Naravno da ne valja kad nisi navela bitan podatak, naime da imaš veoma neobične sklonosti tj. da je snivani sadržaj, analno deranje bez lubrikanta, tebi sasvim ok i na javi. Meni osobno takav aranžman zvuči jako sadistički, tebi nekim čudom ne, ali ok, nek ti bude.
Za prosječne ljude vrijedilo bi tumačenje koje sam navela, ali kako si ti drukčija od većine bit će da je riječ o snu ispunjenja želja.

E sad, rekoh da nemam vremena ulaziti u sve potankosti, pa molim da se ubuduće navedu podaci koji bi mogli biti relevatni za tumačenje. Hvala.

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Fusion » 07 ruj 2011 14:37

Ok, ok, samo bez uzrujavanja molim slika i još jedan slika @ neobične sklonosti. Ovo "deranje bez lubrikanta" je bilo više u smislu kako ide sve fino "podmazano" i bez toga (u snu, je l'). <3
Razmažena? Može biti. slika
Možeš me ubuduće preskočiti i/ili ignorirati. Ne volim kad se ljudi uzrujavaju. slika

Avatar
The Bite of Madness
Postovi: 242
Pridružen/a: 04 pro 2010 02:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la The Bite of Madness » 07 ruj 2011 14:51

Fusion je napisao/la:Ok, ok, samo bez uzrujavanja molim slika i još jedan slika @ neobične sklonosti. Ovo "deranje bez lubrikanta" je bilo više u smislu kako ide sve fino "podmazano" i bez toga (u snu, je l'). <3
Razmažena? Može biti. slika
Možeš me ubuduće preskočiti i/ili ignorirati. Ne volim kad se ljudi uzrujavaju. slika
Ne uzrujavam se, samo konstatiram činjenično stanje. U čemu je točno problem?

Btw, sad vidim da si iznijela još jedan naknadni podatak, eh sorry, ali ja se ne bavim telepatijom, odakle mogu znati kakve su tvoje primisli u snu ili sklonosti na javi ako ih ne navedeš? :nezna:

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Fusion » 07 ruj 2011 14:58

Zato što to sve ne uzimam smrtno ozbiljno, već više kao polušalu slika
U tom smislu sam mislila i da ide tvoje tumačenje snova pa sam ti se tako i obratila.
A ako ćemo već ozbiljno, čovjek je prekompleksno biće da bi ga se moglo iščitati na osnovu par redaka o njegovim snovima...premda neke "nabodene" stvari imaju smisla i logike, uostalom, kao i dnevni horoskop ponekad.

Avatar
The Bite of Madness
Postovi: 242
Pridružen/a: 04 pro 2010 02:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la The Bite of Madness » 07 ruj 2011 15:08

Fusion je napisao/la:Zato što to sve ne uzimam smrtno ozbiljno, već više kao polušalu slika
U tom smislu sam mislila i da ide tvoje tumačenje snova pa sam ti se tako i obratila.
A ako ćemo već ozbiljno, čovjek je prekompleksno biće da bi ga se moglo iščitati na osnovu par redaka o njegovim snovima...premda neke "nabodene" stvari imaju smisla i logike, uostalom, kao i dnevni horoskop ponekad.
Na ovom forumu sve je uglavnom polušala. Pa ni ovaj topic ne treba biti smrtno ozbiljan.
Ali da ipak pokušam malo ozbiljnije - ne pada mi ni na kraj pameti iščitavati nečiju kompletnu osobnost, niti smatram da je to moguće u okviru bilo koje discipline, a nije ni potrebno.
Snove interpretiram po određenoj metodi. Kojoj, to svaka humanistički obrazovana osoba može bez problema detektirati i ne, ne radi se o šarlatanizmu tipa dnevnog horoskopa.

Plague

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Plague » 07 ruj 2011 17:27

The Bite of Madness je napisao/la:naime da imaš veoma neobične sklonosti tj. da je snivani sadržaj, analno deranje bez lubrikanta, tebi sasvim ok i na javi. Meni osobno takav aranžman zvuči jako sadistički
meni to isto nije neobično. dapače. analni seks mi je privlačan u bilo kojoj kombinaciji.

ot. sanjala sam da sam na gusarskom brodu, usidrena ispred otoka na kojem ljetujem skoro svaku godinu, i spremam se u bitku.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Kroacija » 07 ruj 2011 17:53

PicajzLa je napisao/la:
ot. sanjala sam da sam na gusarskom brodu, usidrena ispred otoka na kojem ljetujem skoro svaku godinu, i spremam se u bitku.

:D :D

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la jpeg » 07 ruj 2011 18:51

vidjam jednu sexualnu curu vec neko vrime i srela sam je jucer i sanjala je sexualnu takvu.
i? sta to znaci?
:D

Avatar
The Bite of Madness
Postovi: 242
Pridružen/a: 04 pro 2010 02:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la The Bite of Madness » 07 ruj 2011 22:12

PicajzLa je napisao/la: ot. sanjala sam da sam na gusarskom brodu, usidrena ispred otoka na kojem ljetujem skoro svaku godinu, i spremam se u bitku.
Bitka u snu predstavlja borbu između različitih unutarpsihičkih motiva ili impulsa. A može i aludirati na potrebu da na javi uđeš u borbu, na primjer za svoja prava ili status . Izgleda da se kolebaš oko toga i čekaš pravi trenutak. Otok predstavlja izolaciju, moguće je da bi trebala ući u sukob s nekim tko te pokušava izmanipulirati i to već dulje vrijeme. Poruka sna bi glasila da boriti se za sebe nije moralni prijestup.
E sad, ovo se svodi na općenito tumačenje simbola, ali ako snivani motivi imaju poseban značaj za tebe, onda je smisao drukčiji.

Odgovorite