Što ste zadnje sanjali?

Tko smo mi u svemiru, kamo idemo, koji je smisao života, jesu li teorije zavjere istinite, što bi mogao značiti vaš noćašnji san i je li to sve na rubu onostranog?
Odgovorite
Avatar
The Bite of Madness
Postovi: 242
Pridružen/a: 04 pro 2010 02:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la The Bite of Madness » 07 ruj 2011 22:15

mrav je napisao/la:vidjam jednu sexualnu curu vec neko vrime i srela sam je jucer i sanjala je sexualnu takvu.
i? sta to znaci?
:D
Znači da želiš seks s njom, a možda te tvoja podsvijest navodi da razmisliš zašto je ne viđaš češće i da preispitaš njezinu iskrenost?

Off topic tip - raspitaj se kakva je bila s bivšima i zašto su prekinuli.slika

Ont- opiši kako je to seksualna? Jel lijepa i zanosno građena? Važno je za dodatno tumačenje.

Plague

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Plague » 08 ruj 2011 00:12

The Bite of Madness je napisao/la:
PicajzLa je napisao/la: ot. sanjala sam da sam na gusarskom brodu, usidrena ispred otoka na kojem ljetujem skoro svaku godinu, i spremam se u bitku.
Bitka u snu predstavlja borbu između različitih unutarpsihičkih motiva ili impulsa. A može i aludirati na potrebu da na javi uđeš u borbu, na primjer za svoja prava ili status . Izgleda da se kolebaš oko toga i čekaš pravi trenutak. Otok predstavlja izolaciju, moguće je da bi trebala ući u sukob s nekim tko te pokušava izmanipulirati i to već dulje vrijeme. Poruka sna bi glasila da boriti se za sebe nije moralni prijestup.
E sad, ovo se svodi na općenito tumačenje simbola, ali ako snivani motivi imaju poseban značaj za tebe, onda je smisao drukčiji.
možda prije do toga šta sam prije sna čitala pad hyperiona, a tamo se bitke na brodovima događaju u svemiru, smo sam ih ja smjestila na more jer mi je to bliže. i to kod otoka na kojem sam svako ljeto i sa kojeg sam porijeklom, šta isto nije čudno, jer, eto, otamo sam. :) jel može to tako?

Avatar
The Bite of Madness
Postovi: 242
Pridružen/a: 04 pro 2010 02:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la The Bite of Madness » 08 ruj 2011 00:32

PicajzLa je napisao/la:
The Bite of Madness je napisao/la:
PicajzLa je napisao/la: ot. sanjala sam da sam na gusarskom brodu, usidrena ispred otoka na kojem ljetujem skoro svaku godinu, i spremam se u bitku.
Bitka u snu predstavlja borbu između različitih unutarpsihičkih motiva ili impulsa. A može i aludirati na potrebu da na javi uđeš u borbu, na primjer za svoja prava ili status . Izgleda da se kolebaš oko toga i čekaš pravi trenutak. Otok predstavlja izolaciju, moguće je da bi trebala ući u sukob s nekim tko te pokušava izmanipulirati i to već dulje vrijeme. Poruka sna bi glasila da boriti se za sebe nije moralni prijestup.
E sad, ovo se svodi na općenito tumačenje simbola, ali ako snivani motivi imaju poseban značaj za tebe, onda je smisao drukčiji.
možda prije do toga šta sam prije sna čitala pad hyperiona, a tamo se bitke na brodovima događaju u svemiru, smo sam ih ja smjestila na more jer mi je to bliže. i to kod otoka na kojem sam svako ljeto i sa kojeg sam porijeklom, šta isto nije čudno, jer, eto, otamo sam. :) jel može to tako?
Može. Uzgredni momenti doživljeni na javi samo su materijal kojim se podsvijest služi da izbaci određene, za sanjača daleko važnije, potisnute sadržaje. Tako da u genezi sna igra i jedno i drugo.

Avatar
The Bite of Madness
Postovi: 242
Pridružen/a: 04 pro 2010 02:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la The Bite of Madness » 08 ruj 2011 00:56

Mary of Silence je napisao/la:The Bite od Madness @ može i za mene par tumačenja ? :luda3:

Sanjala sam da mi je na balkonu hrpa životinja, bio je tu pas neki veliki, ptice, i mačke sa malim mačićima.
Par mačića je došlo u moju sobu i ja sam im stavila u posudicu da jedu na što me je jedan počeo gristi i bio je agresivan na što sam se ja osjećala loše jer ja ga pak hranim, a on mi tako vraća :haha: i sjećam se onda scene da ga bacam sa balkona i on pada na terasu na prvom spratu i leži onako mrtav, na što ja osjećam užasnu grižnju savjest i strah, stid jer sam ubila mače. Na terasi se pojavljuje rodica i gleda u mrtvo mače, i kaže "pa zašto si ga ubila" na što ja osjetim još veći stid...?
Onda sam se probudila.

I šta može značiti ako neko stalno sanja da je u nekom drugom tijelu na nekim čudnim mjestima, čeka strijeljanje ili ga stalno neko goni i želi ubiti i stalno sanja rat, leševe i sl.
Pas obično simbolizira određeni prijateljski odnos na javi, ptice slobodu, a mačke nježnost.
Dakle, osjećaš nježnost prema nekome i prilježno je pothranjuješ. Međutim, dolazi do neočekivanog obrata, tamo gdje se s pravom očekuje ugodan reciprocitet iznenada se javlja grubost i hostilnost.
Tvoja se reakcija odvija u istom smjeru i veoma je pretjerana.
Ne znam odnosi li se rečeni scenarij na neki konkretan odnos u tvom životu, u kojem si se osjećala iznevjerenom ili ukazuje na repetitivni emotivni obrazac koji nije najsretnije prilagođen međuljudskoj interakciji?
Uglavnom, riječ je o impulzivnosti, nepromišljenosti koja se javlja ili bi se mogla javiti i zadati ti
poteškoće. Ne znam imaš li na javi problema s afektivnim reakcijama ili si možda naprotiv, jako zakočena i suviše se kontroliraš, jer se bojiš da bi se mogla otklizati u neki neoprostivi gaf?
U opisu sna spominješ strah i sram.
Prirodno je da zbog grešaka u koracima osjećamo sram, ali ne mogu odrediti odnosi li se rečeni strah na mogućnost da izgubiš samokontrolu ili da je ponovo izgubiš?
U prvom slučaju trebala bi imati više povjerenja u sebe i poraditi na opuštanju, a u drugom, ne znam, možda ti treba i određena pomoć da razradiš strategije samosvladavanja.

Snivani ratovi, bitke i sukobi reflektiraju sudaranja različitih unutarpsihičkih motiva, to je borba sa sobom. Smrt u snovima simbolizira transformaciju, a bivanje u drugom tijelu hiperbola je tog motiva.
Činjenica je da sadržaji koje si navela nisu ugodni i da često spadaju u kategoriju noćnih mora. Intenzivno proživljavanje straha u snu obično samo prenosi dominantnu emociju iz budnog života.
Ovako, na prvu loptu, rekla bih da se bojiš sebe, svojih impulsa. Bez obzira jesi li sputana pretjeranom samokontrolom ili imaš afektivne ispade, izvor straha je isti.

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la jpeg » 08 ruj 2011 01:00

The Bite of Madness je napisao/la:
mrav je napisao/la:vidjam jednu sexualnu curu vec neko vrime i srela sam je jucer i sanjala je sexualnu takvu.
i? sta to znaci?
:D
Znači da želiš seks s njom, a možda te tvoja podsvijest navodi da razmisliš zašto je ne viđaš češće i da preispitaš njezinu iskrenost?

Off topic tip - raspitaj se kakva je bila s bivšima i zašto su prekinuli.slika

Ont- opiši kako je to seksualna? Jel lijepa i zanosno građena? Važno je za dodatno tumačenje.
zezala sam se, nema dubljih znacenja, privlacna mi je i to mi je jasno i na javi ;)

Avatar
The Bite of Madness
Postovi: 242
Pridružen/a: 04 pro 2010 02:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la The Bite of Madness » 08 ruj 2011 01:07

mrav je napisao/la:
The Bite of Madness je napisao/la:
mrav je napisao/la:vidjam jednu sexualnu curu vec neko vrime i srela sam je jucer i sanjala je sexualnu takvu.
i? sta to znaci?
:D
Znači da želiš seks s njom, a možda te tvoja podsvijest navodi da razmisliš zašto je ne viđaš češće i da preispitaš njezinu iskrenost?

Off topic tip - raspitaj se kakva je bila s bivšima i zašto su prekinuli.slika

Ont- opiši kako je to seksualna? Jel lijepa i zanosno građena? Važno je za dodatno tumačenje.
zezala sam se, nema dubljih znacenja, privlacna mi je i to mi je jasno i na javi ;)
Mišljenja sam da bi ipak trebala opisati njene gabarite, a možeš priložiti i sliku, jer vrijedi tisuću riječi. Da mi to onda proanaliziramo, onako detaljnije.slika Poznavajući tebe, ne sumnjam da se ima što za vidjeti. :dada:

Avatar
touch_me_iM_sick
Postovi: 561
Pridružen/a: 29 stu 2010 14:46
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la touch_me_iM_sick » 08 ruj 2011 08:34

isla sam kod cige kupit sesir i dobila gratis malu biciklu s probijenom gumom, koju je cigi lipia selotejpom, i jos neke plasticne pi**arije.
ma grozno, imala sam nekakvih nesuglasica sa cigijima u snu. nije ni cudo da sam se digla u 9 :-o

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Zita » 08 ruj 2011 10:04

sanjala sam da sam trudna i da mi ovaj period bas i nije odgovarao za trudnocu al kaj da sad radim
bilo je okej :D
Measure of a woman is her sense of humor

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la jpeg » 08 ruj 2011 11:17

aa to sam i ja jednom slicno sanjala. ne zelim bit mama al zelim djete i u snu sam zatrudnila nasamareno, i objerucke sam prihvatila tu svoju trudnu situaciju koja me spasila od razmisljanja i imala sam dijete kao sto sam i htjela.

Avatar
rainbow
Postovi: 3580
Pridružen/a: 23 kol 2010 22:41

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la rainbow » 08 ruj 2011 11:41

da imam dugu kosu nakon dugo vremena...jedino nisam znala što bi sa šiškama...al sam bila sretna da je narasla...

Avatar
touch_me_iM_sick
Postovi: 561
Pridružen/a: 29 stu 2010 14:46
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la touch_me_iM_sick » 09 ruj 2011 10:48

da sam se zaljubila u curu koja se zvala Mate. Mate iz Beograda.
bila je kjutic.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 10 ruj 2011 14:54

Warning: incoming TL;DR material. Mislim da nikad nisam ništa čudnije sanjala i da se nikad nisam osjećala čudnije nakon buđenja nego jutros. Madness, slobodno možeš raditi s ovim što hoćeš ako ti se da jer ja apsolutno nemam blage veze što bih mislila. :D


U prvome sam sanjala da gradom hara neki pauk serijski ubojica. Bio je velik i gadan i dlakav ko tarantula ali puno otrovniji, opasniji i inteligentniji, kao da je neki mutirani superpauk ili neki kriminalni mastermind koji se pretvorio u pauka. Tijelo mu je bilo crveno s crnim točkama (ne baš kao bubamara :D, točke su bile dosta veće) a ticala su mu bila crna. U gradu je bila panika jer ga nitko nije mogao ubiti ako bi ga uopće uspjeli uhvatiti i nisu mu mogli predvidjeti sljedeći potez jer nije imao nikakav pattern nego su ubojstva bila nasumična. Tu su mi se scene brzo mijenjale jer sam naime podosta arahnofobična i preplašila bih se svaki put kad bih ga vidjela i to bi bio trigger za promjenu. Sjećam se samo jedne scene u kojoj moj stari leži u svom krevetu kad se pauk odjednom pojavi. On se nije htio maknuti jer je bio uvjeren da nije opasan i da se ne treba brinuti iako smo mu mama i ja vikale da nije u pravu. Mama je pokušala ubiti pauka ali nije uspjela. U drugoj sceni sam ja bila onaj crnac iz filma Smrtonosno oružje i dio FBI ekipe zadužene za ubijanje tog pauka. Svi smo nosili ona tipična odijela ko u filmovima. :D Uglavnom, trčali smo nekud jer smo kao saznali gdje je taj pauk i išli smo ga uhvatiti. Odjednom smo se našli u nekoj vodi (ovaj pauk očito može svašta) i ronili smo pokušavajući ga uhvatiti. Onda je nastao kaos i ljudi su počeli plivati i roniti jedni prema drugima. Pauk je bio promijenio smjer i krenuo na nas pa smo se uspaničarili. Nedaleko od sebe sam vidjela jednog od agenata koji je bio mrtav i prije negoli sam se i snašla osjetila sam užasnu bol i kad sam pogledala dolje vidjela sam da imam nekakav šiljak/kolac točno u sredini prsa. Ali nije bio ni metalni niti od drveta nego nešto što je onaj pauk proizveo. Bio je hrapav dosta. To me je stvarno užasno peklo i boljelo i nisam ni mogla udahnuti (ne znam kako sam mogla disati pod vodom ionako ali eto) i gestikulirala sam tipu do sebe da me upuca u glavu i skrati mi muke. On je to učinio i samo sam osjetila kako bol nestaje i sve se zamračuje i to je bio kraj tog sna.

U drugom sam bila na demonstraciji nekakvog glisera ili nečega, na nekom jezeru valjda. Ne znam što se tu događalo, bilo je bezveze, samo neki preplanuli lik u plavoj majici koji vozi po jezeru i pravi nagle okrete i koješta i još neki tip koji sa obale oduševljeno skakuće i plješće. Kod ovog prvog sam primijetila još da ima vjenčani prsten. Ne sjećam se više ničega.

U trećem sam razgledala neku kuću. Bilo je nejasno je li to prava kuća ili filmski set ili prava kuća pretvorena u filmski set. Uglavnom, fascinirano sam hodala uokolo i prisjećala se nekog filma kojeg volim a koji je valjda nekad davno bio snimljen tu. Odjednom naletim na Meryl Streep koja je u jednoj od soba izvodila scenu iz filma iako ona nije glumila u njemu. Ja sam stajala na vratima i oduševljeno promatrala što radi kad sam joj odjednom rekla "Znam što radite! Glumite ju kao kombinaciju Mirande Priestly i stepfordske supruge!" Ona se zbunila i okrenula se prema meni. Bila je malo naživcirana jer sam ju prekinula i pomislila sam da sam pogodila njenu metodu ali ona je samo rekla da je svaki njen lik originalna kreacija i da uopće ne zna drugačije glumiti. To je ja mislim onda bio kraj toga sna.

U četvrtom sam se našla kako hodam parkom u kojem je bilo dosta ljudi, nešto se događalo i jedan dio je bio ograđen žičanom ogradom. Prišla sam ljudima koji su stajali kod ograde i gledali unutra i pitala ih što se događa ali prije negoli mi je itko uspio odgovoriti, prišli su mi ljudi koji su bili unutar ograde i skužila sam da se tu radi o vjenčanju dvojice mladića. Jedan od njih je prišao ogradi i rekao tipu do mene "Molim te, nemoj. Zašto sad ovo radiš?" Nisam čula točno što je ovaj odgovorio ali bilo je nešto u stilu da gej brak i ovo što rade uništava društvo i potiče ljude na samoubojstvo na što mu je ovaj razočaran sarkastično rekao "Da, pokušali smo namjestiti i neko samoubojstvo usput ali nismo uspjeli." U tom trenutku je došao njegov partner i odveo ga dalje da ne priča više s ovim. Onda sam nekako ušla u taj prostor unutar ograde, gdje su bile postavljene stolice za goste i tako to. Okrenula sam se i pogledala na kat jedne zgrade preko puta parka i vidjela kroz otvorene prozore da sa stropa vise lutke iz izloga. Vidjele su im se samo noge ali bilo je očito da je to netko namjestio tako da izgleda kao samoubojstvo, iako su očito bile lutke jer su sve noge izgledale isto. I sve su bile ženske. Okrenula sam se nazad i krenula potražiti mjesto za sjesti kad sam naletjela na Milu Kunis u vjenčanici koja je sjedila na nekakvom postolju tako da ju svi vide. Popela sam se na stolicu pored tog postolja, prišla joj i podigla joj veo da joj vidim lice. Izgledala je preplašeno i tužno. Pitala sam ju što se dogodilo i počela je plakati i naslonila se na mene. Rekla je da joj je vjenčanje otkazano i da sad sjedi tu u vjenčanici i da je osramoćena pred svima. Kaže da se isto dogodilo Nicole Kidman ali da ona to podnosi puno gore i pokaže mi mjesto gdje ova sjedi, isto u vjenčanici i isto na nekakvom postolju da je svi vide. Nepomično je sjedila kao da je u šoku, izgledala je kao porculanska lutka. Ja sam se opet okrenula Mili i rekla joj da je ovo zapravo i bilo za očekivati i da mi je čudno da je dopustila da uopće dođe do toga da se trebala udati. Kao, šarada je otišla predaleko. Nisam znala tko tu koga više. :D Probudila sam se ili što već. At this point više ne znam ni jesam li se budila ili samo krenula u novi san.

U petom sam bila u nekoj konferencijskoj dvorani i kasnila sam na predavanje. Trebala sam naći mjesto ali je sve bilo popunjeno pa sam stala uza zid. Na podiju su bili Tom Cruise i Katie Holmes, nama napola okrenuti leđima jer su gledali u projekciju na velikom zaslonu. To je bila karta Sjeverne Amerike i oni su bacali strelice na nju pokušavajući pogoditi neki određeni prostor. Pogodili su neki izolirani otok jugozapadno od Aljaske i automatski se zumiralo na taj prostor i počeo se prikazivati neki prilog o tome kako je ta zajednica zbog izolacije dosta siromašna i pred bankrotom i kako ima jako malo ljudi tamo. Odjednom sam se našla upravo na tom mjestu i to u velikoj trgovini (jedinoj na otoku). Police su bile poluprazne i unutra su bili samo trgovci i trgovkinje. Dok sam hodala okolo, svejedno sam čula glas "pripovjedača" koji je čitao taj prilog. Govorio je nešto kako su cijene tamo jako niske pa sam prišla policama i skužila da zbilja jesu. Onda je govorio nešto o cestama i zagađenju, idk. Nastavila sam obilaziti trgovinu i primijetila sam da su ljudi usprkos svojoj situaciji jako sretni ovdje, stalno nasmiješeni, druželjubivi i spremni pomoći, kao da rade posao svojih snova. Taj njihov optimizam je bio zarazan pa sam ubrzo i ja počela zbijati šale i zabavljati se s njima. Svašta me oduševljavalo i osjećala sam se kao dijete. Onda sam opet obratila pozornost na onaj glas pripovjedača koji je sad govorio o poplavama na drugoj strani otoka i krenula sam van da bih otišla vidjeti gdje se to događa. Pred izlazom me zaustavila jedna od radnica i pitala me kuda idem i zašto jer nam je baš zabavno skupa. Meni bi bilo drago da sam mogla ostati ali sam morala ići. Onda sam se našla u napola poplavljenom podrumu neke zgrade gdje mi je neki tip objašnjavao kako je tu napravio nekakav kavez pa kad ovo poplavi i oni kreću ulaziti kroz vodu unutra, samo se nađu u kavezu i ne mogu dalje. Nije eksplicitno rekao ni tko ni što su "oni" ali pretpostavila sam da su neka vodena stvorenja koja tako kroz vodu ulaze ljudima u kuće. Imala sam osjećaj da nisu baš dobronamjerni ali opet nisam znala što točno rade niti išta drugo. I tu sam se probudila. For real this time.

Pardon. :(
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Faith
Postovi: 1750
Pridružen/a: 10 stu 2010 16:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zg

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Faith » 10 ruj 2011 22:06

ariadne je napisao/la:Warning: incoming TL;DR material. Mislim da nikad nisam ništa čudnije sanjala i da se nikad nisam osjećala čudnije nakon buđenja nego jutros. Madness, slobodno možeš raditi s ovim što hoćeš ako ti se da jer ja apsolutno nemam blage veze što bih mislila. :D


U prvome sam sanjala da gradom hara neki pauk serijski ubojica. Bio je velik i gadan i dlakav ko tarantula ali puno otrovniji, opasniji i inteligentniji, kao da je neki mutirani superpauk ili neki kriminalni mastermind koji se pretvorio u pauka. Tijelo mu je bilo crveno s crnim točkama (ne baš kao bubamara :D, točke su bile dosta veće) a ticala su mu bila crna. U gradu je bila panika jer ga nitko nije mogao ubiti ako bi ga uopće uspjeli uhvatiti i nisu mu mogli predvidjeti sljedeći potez jer nije imao nikakav pattern nego su ubojstva bila nasumična. Tu su mi se scene brzo mijenjale jer sam naime podosta arahnofobična i preplašila bih se svaki put kad bih ga vidjela i to bi bio trigger za promjenu. Sjećam se samo jedne scene u kojoj moj stari leži u svom krevetu kad se pauk odjednom pojavi. On se nije htio maknuti jer je bio uvjeren da nije opasan i da se ne treba brinuti iako smo mu mama i ja vikale da nije u pravu. Mama je pokušala ubiti pauka ali nije uspjela. U drugoj sceni sam ja bila onaj crnac iz filma Smrtonosno oružje i dio FBI ekipe zadužene za ubijanje tog pauka. Svi smo nosili ona tipična odijela ko u filmovima. :D Uglavnom, trčali smo nekud jer smo kao saznali gdje je taj pauk i išli smo ga uhvatiti. Odjednom smo se našli u nekoj vodi (ovaj pauk očito može svašta) i ronili smo pokušavajući ga uhvatiti. Onda je nastao kaos i ljudi su počeli plivati i roniti jedni prema drugima. Pauk je bio promijenio smjer i krenuo na nas pa smo se uspaničarili. Nedaleko od sebe sam vidjela jednog od agenata koji je bio mrtav i prije negoli sam se i snašla osjetila sam užasnu bol i kad sam pogledala dolje vidjela sam da imam nekakav šiljak/kolac točno u sredini prsa. Ali nije bio ni metalni niti od drveta nego nešto što je onaj pauk proizveo. Bio je hrapav dosta. To me je stvarno užasno peklo i boljelo i nisam ni mogla udahnuti (ne znam kako sam mogla disati pod vodom ionako ali eto) i gestikulirala sam tipu do sebe da me upuca u glavu i skrati mi muke. On je to učinio i samo sam osjetila kako bol nestaje i sve se zamračuje i to je bio kraj tog sna.

U drugom sam bila na demonstraciji nekakvog glisera ili nečega, na nekom jezeru valjda. Ne znam što se tu događalo, bilo je bezveze, samo neki preplanuli lik u plavoj majici koji vozi po jezeru i pravi nagle okrete i koješta i još neki tip koji sa obale oduševljeno skakuće i plješće. Kod ovog prvog sam primijetila još da ima vjenčani prsten. Ne sjećam se više ničega.

U trećem sam razgledala neku kuću. Bilo je nejasno je li to prava kuća ili filmski set ili prava kuća pretvorena u filmski set. Uglavnom, fascinirano sam hodala uokolo i prisjećala se nekog filma kojeg volim a koji je valjda nekad davno bio snimljen tu. Odjednom naletim na Meryl Streep koja je u jednoj od soba izvodila scenu iz filma iako ona nije glumila u njemu. Ja sam stajala na vratima i oduševljeno promatrala što radi kad sam joj odjednom rekla "Znam što radite! Glumite ju kao kombinaciju Mirande Priestly i stepfordske supruge!" Ona se zbunila i okrenula se prema meni. Bila je malo naživcirana jer sam ju prekinula i pomislila sam da sam pogodila njenu metodu ali ona je samo rekla da je svaki njen lik originalna kreacija i da uopće ne zna drugačije glumiti. To je ja mislim onda bio kraj toga sna.

U četvrtom sam se našla kako hodam parkom u kojem je bilo dosta ljudi, nešto se događalo i jedan dio je bio ograđen žičanom ogradom. Prišla sam ljudima koji su stajali kod ograde i gledali unutra i pitala ih što se događa ali prije negoli mi je itko uspio odgovoriti, prišli su mi ljudi koji su bili unutar ograde i skužila sam da se tu radi o vjenčanju dvojice mladića. Jedan od njih je prišao ogradi i rekao tipu do mene "Molim te, nemoj. Zašto sad ovo radiš?" Nisam čula točno što je ovaj odgovorio ali bilo je nešto u stilu da gej brak i ovo što rade uništava društvo i potiče ljude na samoubojstvo na što mu je ovaj razočaran sarkastično rekao "Da, pokušali smo namjestiti i neko samoubojstvo usput ali nismo uspjeli." U tom trenutku je došao njegov partner i odveo ga dalje da ne priča više s ovim. Onda sam nekako ušla u taj prostor unutar ograde, gdje su bile postavljene stolice za goste i tako to. Okrenula sam se i pogledala na kat jedne zgrade preko puta parka i vidjela kroz otvorene prozore da sa stropa vise lutke iz izloga. Vidjele su im se samo noge ali bilo je očito da je to netko namjestio tako da izgleda kao samoubojstvo, iako su očito bile lutke jer su sve noge izgledale isto. I sve su bile ženske. Okrenula sam se nazad i krenula potražiti mjesto za sjesti kad sam naletjela na Milu Kunis u vjenčanici koja je sjedila na nekakvom postolju tako da ju svi vide. Popela sam se na stolicu pored tog postolja, prišla joj i podigla joj veo da joj vidim lice. Izgledala je preplašeno i tužno. Pitala sam ju što se dogodilo i počela je plakati i naslonila se na mene. Rekla je da joj je vjenčanje otkazano i da sad sjedi tu u vjenčanici i da je osramoćena pred svima. Kaže da se isto dogodilo Nicole Kidman ali da ona to podnosi puno gore i pokaže mi mjesto gdje ova sjedi, isto u vjenčanici i isto na nekakvom postolju da je svi vide. Nepomično je sjedila kao da je u šoku, izgledala je kao porculanska lutka. Ja sam se opet okrenula Mili i rekla joj da je ovo zapravo i bilo za očekivati i da mi je čudno da je dopustila da uopće dođe do toga da se trebala udati. Kao, šarada je otišla predaleko. Nisam znala tko tu koga više. :D Probudila sam se ili što već. At this point više ne znam ni jesam li se budila ili samo krenula u novi san.

U petom sam bila u nekoj konferencijskoj dvorani i kasnila sam na predavanje. Trebala sam naći mjesto ali je sve bilo popunjeno pa sam stala uza zid. Na podiju su bili Tom Cruise i Katie Holmes, nama napola okrenuti leđima jer su gledali u projekciju na velikom zaslonu. To je bila karta Sjeverne Amerike i oni su bacali strelice na nju pokušavajući pogoditi neki određeni prostor. Pogodili su neki izolirani otok jugozapadno od Aljaske i automatski se zumiralo na taj prostor i počeo se prikazivati neki prilog o tome kako je ta zajednica zbog izolacije dosta siromašna i pred bankrotom i kako ima jako malo ljudi tamo. Odjednom sam se našla upravo na tom mjestu i to u velikoj trgovini (jedinoj na otoku). Police su bile poluprazne i unutra su bili samo trgovci i trgovkinje. Dok sam hodala okolo, svejedno sam čula glas "pripovjedača" koji je čitao taj prilog. Govorio je nešto kako su cijene tamo jako niske pa sam prišla policama i skužila da zbilja jesu. Onda je govorio nešto o cestama i zagađenju, idk. Nastavila sam obilaziti trgovinu i primijetila sam da su ljudi usprkos svojoj situaciji jako sretni ovdje, stalno nasmiješeni, druželjubivi i spremni pomoći, kao da rade posao svojih snova. Taj njihov optimizam je bio zarazan pa sam ubrzo i ja počela zbijati šale i zabavljati se s njima. Svašta me oduševljavalo i osjećala sam se kao dijete. Onda sam opet obratila pozornost na onaj glas pripovjedača koji je sad govorio o poplavama na drugoj strani otoka i krenula sam van da bih otišla vidjeti gdje se to događa. Pred izlazom me zaustavila jedna od radnica i pitala me kuda idem i zašto jer nam je baš zabavno skupa. Meni bi bilo drago da sam mogla ostati ali sam morala ići. Onda sam se našla u napola poplavljenom podrumu neke zgrade gdje mi je neki tip objašnjavao kako je tu napravio nekakav kavez pa kad ovo poplavi i oni kreću ulaziti kroz vodu unutra, samo se nađu u kavezu i ne mogu dalje. Nije eksplicitno rekao ni tko ni što su "oni" ali pretpostavila sam da su neka vodena stvorenja koja tako kroz vodu ulaze ljudima u kuće. Imala sam osjećaj da nisu baš dobronamjerni ali opet nisam znala što točno rade niti išta drugo. I tu sam se probudila. For real this time.

Pardon. :(
jebate ženi me!
I'm back on track, add to the fact that I never really drive sober.Let's Drink and Play

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la shizika » 11 ruj 2011 13:55

..sanjala sam neke bube, imam fobiju od buba, i još sam ih počela sanjaT :(
...život je lijep... (:

Avatar
The Bite of Madness
Postovi: 242
Pridružen/a: 04 pro 2010 02:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la The Bite of Madness » 11 ruj 2011 14:59

Moram reći da me jedan upis na ovoj temi veoma uznemirio, nije važno koji, ona koja je odgovorna zna. Uglavnom, trenutno sam indisponirana, javit ću se opet kad saberem misli i odlučim o daljnjoj sudbini dotične...

Avatar
Faith
Postovi: 1750
Pridružen/a: 10 stu 2010 16:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zg

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Faith » 11 ruj 2011 15:33

sanjala sam da me dotična , napucala zbog ljubomore i nelogične zajebancije ....
I'm back on track, add to the fact that I never really drive sober.Let's Drink and Play

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 11 ruj 2011 15:54

The Bite of Madness je napisao/la:Moram reći da me jedan upis na ovoj temi veoma uznemirio, nije važno koji, ona koja je odgovorna zna. Uglavnom, trenutno sam indisponirana, javit ću se opet kad saberem misli i odlučim o daljnjoj sudbini dotične...
Mene isto uznemiruje što Faithmina hoće da ju ženim.

:D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la jpeg » 12 ruj 2011 10:28

sanjala sam zivotinju koje sam se bojala u snu. ka kad bizis od pacova doma, tako smo mi bjezali od ovoga koje je izgledicno bilo tako plaho i lipo. ko mali panda.

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la phos » 12 ruj 2011 10:39

nije zadnje...ali je jednako deep kao i svi moji snovi.
ogromna pastrva me savjetovala na molu (morskom molu): osvrni se i pogledaj istini u oci. ti si nista doli apgrejdani vodozemac sa zakrzljalim skrgama koje su se povukle u tijelo i nastala su ti pluca. rep ti se raspolovio i dobila si dva krnja, koja nazivas nogama. vid ti je oslabio. sporije plivas....."
i tako ona mene casti... jel...
i pogledam- na mojim nogama betonske cipele,u betonu spaga, koju drzi pametna pastrva.
sve bi bilo neozbiljno da pastrva nije imala naocale.
shvatila sam ju ozbiljno.
primila je uze u zube i potegnula.
ugusila sam se jer sam, pavsi u vodu joj psovala svaki mikron ikre ponaosob pa mi je voda usla u usta.
imala sam puno za psovati i ugusila se.
prilicno realan i neugodan osjecaj.
ali zanimljivo iskustvo.
naucila sam lekciju - ne zamjeri se ribi s naocalama. i ne psuj dok si pod vodom sa betonskim cipelama.
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Avatar
The Bite of Madness
Postovi: 242
Pridružen/a: 04 pro 2010 02:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la The Bite of Madness » 12 ruj 2011 14:07

touch_me_iM_sick je napisao/la:isla sam kod cige kupit sesir i dobila gratis malu biciklu s probijenom gumom, koju je cigi lipia selotejpom, i jos neke plasticne pi**arije.
ma grozno, imala sam nekakvih nesuglasica sa cigijima u snu. nije ni cudo da sam se digla u 9 :-o
touch_me_iM_sick je napisao/la:da sam se zaljubila u curu koja se zvala Mate. Mate iz Beograda.
bila je kjutic.
Šešir predstavlja status, možda smatraš da trebaš dobiti priznanje za neki ranije uloženi trud, ali izgleda da ćeš morati uložiti još napora, bicikl ukazuje na kooperativni odnos (dva kotača), a krpanje gume je prilično jasna simbolika, riječ je o popravljanju ili dorađivanju. Plastične sitnice - nemoj zazirati od elemenata koji su korisni, makar djelovali jeftino.

Drugi san može značiti svašta, od želje da uđeš u vezu s butch curom, preko nostalgije za nekim ranijim odnosom, pa do sasvim neočekivanih signala, razmisli što ti znači ime Mate ili istoimena riječ? Koliko se mutno prisjećam znam da se tako zove jedna ljekovita biljka.
wave je napisao/la:da imam dugu kosu nakon dugo vremena...jedino nisam znala što bi sa šiškama...al sam bila sretna da je narasla...
Kosa je životna energija, seksualna moć i erotska privlačnost. Sjetimo se Samsona, dok se s druge strane brijanje glave nerijetko upražnjavalo za kaznu ili kao čin pokore, (samo)poniženja i anuliranja individualnosti (vojska, zatvori, logori).
Dakle, to što ti kosa raste jako je dobar znak.
Zita je napisao/la:sanjala sam da sam trudna i da mi ovaj period bas i nije odgovarao za trudnocu al kaj da sad radim
bilo je okej :D
mrav je napisao/la:aa to sam i ja jednom slicno sanjala. ne zelim bit mama al zelim djete i u snu sam zatrudnila nasamareno, i objerucke sam prihvatila tu svoju trudnu situaciju koja me spasila od razmisljanja i imala sam dijete kao sto sam i htjela.
Snovi trudnoće najčešće se odnose na bremenitost idejama tj, osim kad sanjačica zaista nastoji ostati trudna na javi, aludiraju na usmjerenost k određenom cilju ili projektu. Porod i dijete - rezultati rada, uspjeh.
shizika je napisao/la:..sanjala sam neke bube, imam fobiju od buba, i još sam ih počela sanjaT :(
Bube u snovima često su vezane uz poznatu frazu 'buba u uhu' ili što pjesma kaže 'bubice u glavi'. Dakle, radilo bi se o neosnovanim sumnjama ili ishitrenim zamislima. Ali budući da ti na javi imaš fobiju od buba, razmisli što za tebe znače insekti?
Uvriježeno je vidjeti ih kao malena, ali perzistentna i neugodna bića, ponekad opasna.
Snivana malenost ili sićušnost inače znade aludirati na moralnu minornost, možda se u tom smjeru kreće tvoja emocija straha, pribojavaš se eventualne štete koju bi mogla doživjeti u određenim međuljudskim interakcijama? Ili te strah da drugi tvoje postupke ne interpretiraju kao kompenzaciju osjećaja manje vrijednosti?
mrav je napisao/la:sanjala sam zivotinju koje sam se bojala u snu. ka kad bizis od pacova doma, tako smo mi bjezali od ovoga koje je izgledicno bilo tako plaho i lipo. ko mali panda.
Tvoj snivani motiv može se svesti na izreku 'izgled vara' tj. nešto ili netko tko/što djeluje na prvi pogled bezazleno može u određenoj situaciji prouzročiti nemale poteškoće. Ako je preslika doživljaja iz stvarnosti, onda san predstavlja dodatni uvid i opravdava tvoju reakciju povlačenja iz izvjesnih životnih okolnosti. U suprotnom, radi se o unutarnjem zaštitnom mehanizmu kojim raspolažeš i san signalizira da se s punim pouzdanjem možeš osloniti na svoj instinkt, bez obzira kako tvoje ponašanje interpretirali drugi. Tvoj osjećaj je ispravan, koliko god na prvu loptu djelovao neobjektivno ili čak nerazumno.
Faithmina je napisao/la:sanjala sam da me dotična , napucala zbog ljubomore i nelogične zajebancije ....
Ovaj san definitivno nema prekognicijski naboj i neće se ostvariti.
Zadnja izmjena: The Bite of Madness, dana/u 12 ruj 2011 14:12, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la phos » 12 ruj 2011 14:09

@BoM - a moja pastrva ne zasluzuje osvrt?!
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Avatar
The Bite of Madness
Postovi: 242
Pridružen/a: 04 pro 2010 02:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la The Bite of Madness » 12 ruj 2011 14:13

phos je napisao/la:@BoM - a moja pastrva ne zasluzuje osvrt?!
Namjeravala sam se odmah osvrnuti, ali sad ćeš malo sačekati, hehe...

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la shizika » 12 ruj 2011 14:14

dobro si ti moje bube interpretirala!
...život je lijep... (:

Plague

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Plague » 15 ruj 2011 01:24

invaziju zombija. opet. ovaj put je bilo malo strašno. bila sam u nekakvoj kući i ulazili su kroz prozore i kroz sve moguće otvore. nisam imala gdje pobjeć.

Avatar
jane connor
Postovi: 671
Pridružen/a: 27 lip 2010 00:45
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la jane connor » 15 ruj 2011 11:42

Sanjala sam zmije,hrpetinu zmija.Da sam išla po ulicama nekog starog grada a tih zmija je bilo posvuda,i duge su bile,neke zeleno smeđe,bile su po podu,travi,grmlju,visile s drveća,i jednoj sam stala na glavu a sestrična ju je prerezala s nožem,to je bilo na početku,dalje sam samo hodala po gradu,neke su me napadale,neke su siktale,neke su samo prolazile.Onda je naletila frendica sva ljuta zbog jedne cure,rekla nešto kratko i otišla,nije uopće doživjela zmije,ali zato ja jesam.
Interpretacija,pliz.
"Any fool can risk her life. It takes a hero to risk her heart"
Don't just think,FIGHT!

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la jpeg » 15 ruj 2011 14:34

gledala sam snimanje seta sapunice i sanjala da gledam snimanje sapunice.
jel to sta znaci doli da sam sanjala prozivljeno? :D

Avatar
Faith
Postovi: 1750
Pridružen/a: 10 stu 2010 16:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zg

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Faith » 15 ruj 2011 22:55

nalazim se u blindiranoj kući . 4 cure i jedan dečko.
Čekam svoj red .
Svako pola sata odvede jednu i siluje ,potom joj stavi omaču oko vrata i gurne stolicu.
Vješanje.
Prije odlaska zamolio nas je da mu na zid ispišemo želje i pozdrave...
Svaka je nešto napisala.
Kao u ormaru kad slažeš robu na vješalicu tako su i njihova tjela bila posložena....
Gledala sam mutavim pogledom. Nisam ga mrzila, zapravo nisam uopče o njemu razmišljala.
Došao je i moj red ! Odem do zida da se potpišem ... i čitam!
"zvjezde se nikad ne gase ,vječno sjaje!"
"Želim..."
"Da umre!"

čitam i pišem ono što mi je zacrtano u glavi još od malih nogu:
"naučila si me dušo kako oni koji pobjeđuju ,ostvaruju želje svoga srca, nije bit u vježbi niti u vještini ,one pomažu ali najvažnija je Želja!"
Eto napisala sam!
Uhvati me za ruku i odvede na krevet ,legne na mene svom težinom.
Svi koji me znaju dovoljno dobro znaju da u ljevoj patiki nosim skakavca, posegnem livom rukom i izvučem ga, otvori se za sekundu...
Ko pravi ljevak zarežem ga po vratu s desna na ljevo!
Uzmem ključeve iz njegovog đepa i dok se krevet punio krvlju otvaram blindirana vrata!
pa ja sam u Zagrebu!
Izlazim iz proklete kuće i razmišljam jesam li sebična ili skromna?
Ma jedina vrlina s kojom se čovjek može pohvalit je skromnost ,ali kad bi se time pohvalio nebi bio skroman!
i zato idem tamo...

Idem tamo gdje druge prosuđujemo po njihovom ponašanju ,jedino sebe vrijednujemo prema namjerama!
Kiša je padala...
Gledam u nebo sa smješkom na licu , dok mi se kapi spuštaju kao suze...
Evo da ne kažeš da ne plačem!
Krenem sporim korakom , ni sama neznam gdje ni kamo!
Prijaju kapi iako znam da cu za uru promrzniti!
Al neka pusti da traje ..
Okrečem se i svjet oko mene je užurban , svima se žuri!
Neš ti ! To je samo kiša! -zaderem se al niko me neobada!
Razmišljam cestom u šta sam se pretvorila!
U bezosječajno, neustrašivo,usporeno biće!
Zašto se ljudi boje svega nepoznatog?
često puta su mi znali reči mala ti nemaš straha! Imam al ga iskazujem na drugi način!
Zar sam stvarno bezosječajna postala?
Izgleda da ,da.. ubiti čovjeka bez ikakvih emocija...
Možda nemam dovoljno briga i motivacije za nečim ili imam previše?

U suprotnom smjeru isto netko mi se približaje sporim hodom .
Bez lumbrele ko pokisli rejn men!
Metrima daleko gledam lice , poznajem tu glavu spuštenu prema podu!
Dok hodam pravo razmišljam zašto sam usporena?
Hmmm autizam --hmmm nije! Dal je vrijedno ubrzati?
Ma ne uživaj u trenutku koliko možeš jer možda se nikad ne ponovi!
Ma jesam li drogirana?
Ne sječam se ,al kapi kiše prijaju po licu, rukama, vrati ,kosi...
Okrznem ju ramenom , i nastavim dalje svojim ritmom!
Meri jesi to ti?
Čujem dobro poznat glas.
Da prepoznajem ga T!
Ne okrečem se ,kao što je otac govorio " Ne okreči se sine!"
Prolaze auta uz kolnik i poštrapaju me , pa šta ionako sam mokra.
Jesam li bezobrazna? Nisam se odazvala!
Mislim da ne!
Samo želim danas bit bez briga na ovom lipom kišnom danu!
Svira mi mobitel!
Šta bi se desilo da se ne javim?
Pogledam u nebo dignute glave i zaderem se A JELI ŠTA?
U tom trenutku netko me uhvati za ruku i kaže
NIŠTA!
ne deri se na mene , ti nisi tu ti si u ...(neki grad)!Pusti me da uživam u lipom danu!
Meri kiša pada nije lip! Kaže ona
Je lip je i gledaj sad , sad če sunce!

I na nebu se pojavi sunce ! dignem glavu visoko ,gledajuči ga sa širokim osmjehom na licu !

IRL::::probudim se u 12.45 zagrlim jastuk i okrenem na drugu stranu!

Skuhao sam ti kavu !
Nalazim se u nekom stanu na kauču!
Otvorim oči ! Pero jesi to ti?
Da tvoj Dimitrij!
Imaš goste diži se!
Pusti je nek mumlja u snu! Barem se imamo čemu smijati!
Okrenem glavu i vidim nju!
Uzima bocu pelinkovca i toči u čašu , stavlja mi ju pod nos!
Taj miris , o Bože
Ustajem s rukom na ustima i trčim prema wc-u !
Neznam gdje je , otvaram jedna vrata- soba,druga-soba, treča-soba....
Povratim po sredini beskonačnog hodnika.
Padam na koljena jer nemam snage za ništa!
Njih dvoje dolaze kraj mene
Blijeda je !
Vidim!
Hočemo li?
Ne ! Odgovara on
Nije još za našu stranu!

ustajem na noge!
Nikad za vama ni s vama ne idem, jesmo se razumili!
Nikad nisam , niti ču!
Oboje ste mrtvi , ti od pada sa griže , ti od pada s motora !
Da bila sam s oboje tog dana očito nije moj red da odem!
Ja sam živa i ostat cu još dugo!!!!
Zato odjebite i gubite se!
you gonna die another day,but not today!
Reče on i nestanu oboje..

IRL::: trgnem se i pogledam na sat 14:30
I'm back on track, add to the fact that I never really drive sober.Let's Drink and Play

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ticklebook » 15 ruj 2011 23:57

Da me mrvica prodaje :D
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher

Avatar
Faith
Postovi: 1750
Pridružen/a: 10 stu 2010 16:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zg

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Faith » 17 ruj 2011 10:38

hvala na objašnjenju , jednostavnije objašnjavaš nego svi psihići hahahaha
al se ne slažem s onim oko nasilja, mislim da se taj dio mene godinama mjenja , pucam kad trebam puknit i s razlogom...ovo ostalo m se čini realno i pogođeno , osim pelinkovca kojeg više ne pijem hahahah... hvala :ruza:
I'm back on track, add to the fact that I never really drive sober.Let's Drink and Play

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Kroacija » 18 ruj 2011 15:55

di je ona sto čara? bite of madness?
sanjam svako malo ogromne prostore u smislu mora ili dubokih, sirokih jezera i redovito kitovi ili morski psi koji izviruju odatle ili napadaju. u svakom slucaju, ogromna vodena prostranstva i slike ogromnih kitova koje me fasciniraju dok to sanjam, sinoc sam sanjala da sam ga fotkala dok sam bjezala da se spasim od tih gigantskih morskih pasa.
jednom sam sanjala gigantski visok vodopad i mene usred tog jezera u koji se ulijeva vodopad, oko mene prasuma, kamenje i raslinje i dominira posvud zeleno-plavkasta boja. jezero je bilo plitko i mirno.
mislim da mene fasciniraju te slike koje moj um proizvede, a koje nigdje prije nisam vidjela.
sto je sa mnom, jesam li ja ko sva ostala djeca? :cry:

Odgovorite