Što ste zadnje sanjali?

Tko smo mi u svemiru, kamo idemo, koji je smisao života, jesu li teorije zavjere istinite, što bi mogao značiti vaš noćašnji san i je li to sve na rubu onostranog?
Odgovorite
Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Bash » 12 tra 2010 19:11

da strastveno brijem s kolegom s posla. :puke: proganja me to cili dan

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la jpeg » 12 tra 2010 22:39

sanjala sam javu samo sto sam spavala. tupila sam kako je on zdrav. :visi:

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Kroacija » 16 tra 2010 12:36

da cijeli svijet ceka nekakav asteroid ili pomrcinu sunca, bila sam s nepoznatim ljudima, nekakvim znanstvenicima koji su prognozirali kraj svijeta pa sam ga s njima cekala. :o sjecam se eksplozije i priblizavanja (?) mjeseca, mijenjanja mjeseca i krikova :o sjecam se da sam uzela mobitel i odlucila nazvati obitelj i prijatelje pojedinacno i reci im da ih volim. :visi:

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la tamara3 » 16 tra 2010 12:56


Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Kroacija » 16 tra 2010 13:15

ne znam, al ocito me jebu katastrofe, ratovi itd. :D
a kad sam se probudila javila mi se frendica da je vulkan eruptirao i da su svi letovi otkazani :o

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la tamara3 » 16 tra 2010 13:46

Eh, da se nisi probudila sad bi ljudi fino letali uokolo. Eto ti ga sad na.

Avatar
DEFIANCE
Postovi: 2819
Pridružen/a: 19 svi 2009 21:34
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la DEFIANCE » 16 tra 2010 13:49

invalid_user je napisao/la:ne znam, al ocito me jebu katastrofe, ratovi itd. :D
a kad sam se probudila javila mi se frendica da je vulkan eruptirao i da su svi letovi otkazani :o
daj molim te sanjaj neku lovu ....možda dobim na lotu :cool2:

...ja ne stignem sanjati u zadnje vrijeme,premalo spavam :nezna:

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la jpeg » 16 tra 2010 14:34

Sanjala sam san koji se periodicno ponavlja. Biciklom idem na put do Zagreba, stajem u Kninu da napumpam gume i nastavljam put.

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la call_me » 16 tra 2010 16:39

jesen u new yorku. kako setam new yorkom na jesen. i kako jedna zgodna zgodna lezba zeli bit moja prijateljica. zbilja samo to. pri tome je normalna. boze koji divan san :o

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Ameli » 17 tra 2010 08:20

da sam na moru i gledam u daljini brdo kako eksplodira i velike gromade kamenja kako leti preko mora na nas i nemas se gdje sakriti :aaaa:

Avatar
Soopertrack
Postovi: 804
Pridružen/a: 14 tra 2010 23:06

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Soopertrack » 17 tra 2010 11:12

da je profa koja je jutros trebala održati nadoknadu bolesna i na kraju žena stvarno nije došla :shock2:
The drum is the first thing you hear.. your mothers heartbeat..

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Kroacija » 17 tra 2010 11:27

tko sanja da joj je bivsa porodila crnkinju, tko :D

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la degenereginald » 17 tra 2010 15:59

da sam naisla na neko nasumicno drustvo u klubu i otisla kod njih doma nastaviti party. i onda su mi dali lsd, i otisla sam pricati sa starim od jedne djevojke. kasnije smo zavrsili na podu, pricajuci o pizdarijama, dok su nasumicne stvari bile preistaknute. sumovi automobila vani, vjetar sto prolazi kroz prozor, osjecaj tepiha pod rukama i njenih nogu sto stoje na mojima :D
uglavnom, divan san zbog kojeg sam spavala do 16h :aha:
I have no money and I have to scream.

milkyway16
Postovi: 77
Pridružen/a: 13 tra 2010 09:26

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la milkyway16 » 17 tra 2010 22:49

sanjala san neznam sta ugl. znam da san iisla iz jednog grada u drugi i u svakom gradu je moja kuca ....da i nekog velikog pauka kojeg sam ubila :wacko:

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la jpeg » 22 tra 2010 10:27

opet ispit iz matematike :ljuta:
opet ne znam nista :ljuta:

jel mogu izbacit ovaj san nekako? jel mogu bar namjestit da dodjem spremna?

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la degenereginald » 22 tra 2010 12:46

savjest prigovara? mozda pomogne da naucis apsolutno sve? :D

OT: da se druzim s morskim psom. cak smo pisali pisma.
I have no money and I have to scream.

Sania
Postovi: 142
Pridružen/a: 26 tra 2010 11:26
Spol/rod: žensko
Lokacija: Luna

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Sania » 26 tra 2010 13:28

Sanjala sam prekrasnu ženu - još je k tome i predobra - kzoja mi je prijateljica, a ja nju ne mogu 'iz sebe' dati.

Avatar
Nyx
Postovi: 182
Pridružen/a: 25 lis 2009 22:35
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Nyx » 27 tra 2010 22:15

Sanjala sam da sam bila sa frendicom u nekom trgovackom centru i da sam hitila nesto sto se dimilo na policu sam mp3ima i slusalicama i tak,i onda sam se ubrzanim korakom odmaknula da nitko ne skuzi da sam to ja napravila i onda mi je rekla frendica da potrcim prije nego sto je sve izgorilo,pa sam joj ja rekla da mi se nikud ne zuri da kaj ne vidi da polako gori, i onda je prakticki eksplodiralo samo besumno i ljudi su vristali i tracli i ona je potrcala i ja sam potraca i trcala sam sa nekakvom sotonskom brzinom,totalno suprotno od uobicajenog usporenog kretanja.I istrcale smo van i onda smo molile moju tetu da nas pusti kroz ogradu van i onda nas je pustila pa smo usle s njom u auto i onda sam se probudila....i i i i to je to.

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la jabooka » 28 tra 2010 15:17

ima tu svega. vise nit ne znam kaj sam sanjala. a kaj se stvarno desilo.
stresla me struja dok sam fenomsusila kosu.
pregazila sam covjeka i bacila ga u savu.
otpali mi zubi....
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.

Rea.
Postovi: 17
Pridružen/a: 23 stu 2009 14:53
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Rea. » 30 tra 2010 17:08

upravo sam sanjala da sam se naspavala.
onda je zazvonio telefon....

dany

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la dany » 01 svi 2010 21:42

morala sam se seksat s nekim tipom i uopće mi nije bilo ugodno. kad sam se probudila imala sam neki eufemizam-za-fuj osjećaj.
sorry mama.

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Bash » 02 svi 2010 16:02

ljubila sam se s nekom nepoznatom curom. onda sam pogledala doli na trbuh i shvatila da sam trudna s bivsim. jebeni horor

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Ameli » 17 svi 2010 14:01

sunce u crnoj magli :nezna:

Avatar
DEFIANCE
Postovi: 2819
Pridružen/a: 19 svi 2009 21:34
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la DEFIANCE » 17 svi 2010 14:02

Ameli je napisao/la:sunce u crnoj magli :nezna:
:haha: :haha: :haha: :haha:
ot. nisam stigla sanjati...prekratko spavam :pardon:

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la call_me » 17 svi 2010 17:32

sanjala sam da sam zaposlena ko cistacica na svemirskom brodu. ribam podove u svemiru. Mr Freud, beat that :o

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la jpeg » 17 svi 2010 18:58

plakala sam i tako se probudila.

NiceGirl

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la NiceGirl » 21 svi 2010 10:24

sinoc bas gluposti sanjala,da mi je netko psu nogu otkinuo,...stvarno gluposti,uzas.to me zbudilo,kad ono pomislim-uh,fala Bogu pa je to samo ruzan san bio.

Avatar
odiseya
Postovi: 298
Pridružen/a: 23 svi 2010 01:49
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la odiseya » 23 svi 2010 22:24

Zadnji san kojeg se sjecam bio je da gorim, onako doslovno u plamenu. :confused:

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Bash » 24 svi 2010 06:46

da mi se mama prostituirala za besplatno zivljenje u nekom stanu ciji je oglas izasao, ali lik ju je zajebao i vec nekome unajmio stan tako da su moji starci sa dvoje male djece koje ne znam, zavrsili na ulici jer je osim majcinog prostituiranja uvjet bio i da se isele iz prethodnog stana. onda sam ja isla porazgovarat s tim likom, pokazala mu komprimitirajuce slike na koje on nije ni trepnuo, jos je pozvao svog sina da ih gleda i oboje su se nasmijali od srca. pokusavala sam mu objasnit da nije u redu to sta je napravio, on je samo slegnuo i nastavio sivat medvjedice od krzna, razapete na stiroporu kao kukci. pitala sam ga koliko mu treba za medvjedice, rekao je samo pola sata, rekla sam ok, bilo mi je drago, dovidjenja. i odlucila da cu mu navecer spalit cijeli stan skupa sa sinom i medvjedicima. onda sam se probudila.
mrzim kad sam pod stresom i sanjam ovakva sranja

Avatar
Soopertrack
Postovi: 804
Pridružen/a: 14 tra 2010 23:06

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Soopertrack » 24 svi 2010 14:00

ova noć je definitivno bila preduga! zapravo nisam spavala ništa, nego sam cijelo vrijeme sanjala svakojake snove i u razmacima između istih sam se trzala na vanjske zvukove...
zadnji san, odsanjan maloprije je bio čista bolest - pa evo, koliko se sjećam, preduga priča..
ave se odvijalo u zadru, iako lokacija nije sličila na zadar, ali dobro. trebale smo se naći nas nekolicina negdje uz more, da bi se uputile u arsenala (koji nije bio arsenal, ali posdjeća na njega veličinom) jer se tamo odvijalo nešto, hmm, teško reći (cijelo prostor je bio ispunjen velikim, debelim i šarenim strunjačama koje su bile složene gotovo do stropa, a tko želi, na ulazu dobije nekakve štitnike koje podsjećaju na čizme i također su od spužve i može se penjati i skakati...prilično visoko sve skupa..). dobro, naravno da sam i ja skakala, već davno su se ljudi iz sna izgubili iz priče i nakon epizode sa strunjačama idem do grada naći se sa nemam pojma kim, nekim meni poznatim bit će... na tom putu do grada ulovi me neka cura, koja je brijem ostala zadnja tamo u arsenala samnom i hodamo mi tako, kad me zagrli (wtf?). uzmem njenu ruku i maknem ju sa sebe, ona opet i smije se, ja opet mičem, luđakinja neka baš, kažem joj da sam zauzeta, nula bodova, ovo se ponavljalo, prešlo je u to da ju tučem i doslovno skidam sa sebe, ona luda!! i opet i opet, već smo u gradu, ljudi kolko hoćeš, totalna scena! i izvadi žena pištolj, opali negdje par hitaca, plačući cijelo vrijeme i jednim me pogodi u ruku. ne znam, u tom trenu su ju valjda odveli ugl, izgubila se iz sna, a moja ruka nije toliko loše iako je pogođena. ja nastavljam hodati, već se lagano dani (da, bila je noć), ljudi gotovo i nema i skužim po nekakvom kamenom zidu kako se skupljaju ljudi u crnom, svi naoružani puškama, i ne smrdi na dobro. počinje pucačina po svima na cesti, ja bježim saginjući se da me ne vide, eventualy netko me upuca u nogu i u ruku, ja ležim, kao mrtva ja, i oni nastavljaju, ali u mom kasnijem pokušaju da se dignem i pobjegnem glavom bez obzira jedan od tih ljudi me vidi, ja vičem, nee ili nešto što ih je na sreću smililo da me ne ubiju na licu mjesta nego odvedu negdje u nekakav zabiti, prljavi stan. tamo se opet javila priča o tome da zašto me ne bi ubili, (mene opere nekakav deja vu, kao da sam to već sanjala ili nekako instinktivno znala da će još tokom dana netko doći i spasiti me..sick) i ja nagovaram da me vežu tamo i čekaju do navačer. jedan od tih terorista, ili štogod, me želi jebat...meni muka!! protiv njega nemam šanse i govorim mu neka barem i ja uživam :p ništa, obavi on svoje, ja nisam bila zadovoljena, i oni odu svojim poslom, a u tom stanu ostane neka ženska koja kao čuva i koja me vezala nekim jako slabim lancem.
prekinem taj lanac nakon nekog vremena, skupi se još ljudi u toj sobi gdje sam ja i nekakva nervoza nastane, netko je stvarno dolazio po njih! uskoro su bili pred zdradom i ja, kad sam ih uočila povičem nešto da vide da su ovdje i u istom trenu skačem kroz prozor. zadnjim trzajem prije nego su ubili čovjeka koji me držao on opali meni u leđa! sad mi se gubi film, ali znam da kad se probudim shvatim da sam nepokretna! plačem i plačem i u tom plaču se budim...

e, ne znam, nikad ne pišem, ali ovo je toliko bolesno da moram..još sam uvijek u šoku od ovoga i od općenitog nespavanja...sick!!
The drum is the first thing you hear.. your mothers heartbeat..

Odgovorite