Što ste zadnje sanjali?

Tko smo mi u svemiru, kamo idemo, koji je smisao života, jesu li teorije zavjere istinite, što bi mogao značiti vaš noćašnji san i je li to sve na rubu onostranog?
Odgovorite
Avatar
Fuga
Postovi: 7525
Pridružen/a: 12 tra 2010 08:33
Spol/rod: žensko
Lokacija: Wien

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Fuga » 27 stu 2012 09:29

Da sam promijenila posao i bila sam sva zbunjot zbog čega, kako sad to, "navodno" sam zadovoljna sa sadašnjim. Kme, zašto uvijek mislimo da možemo bolje.
Mislim da se previše opterećujem s poslom, spavam i budim se s tim mislima, stalno me nešto kopka. :/

Avatar
roadkill
Postovi: 3338
Pridružen/a: 22 sij 2008 01:01

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la roadkill » 27 stu 2012 10:09

Da je dvoje ljudi umrlo, neovisno jedno o drugome, odvojeni snovi. :o
bring your mind into my head...

Aven

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Aven » 27 stu 2012 15:11

Sanjala sam da sam organizatorica nekog queer partyja na otvorenom.

Dok sam pričuckala s ljudima primjetila sam da jedan dečko odjeven u žensku odjeću leži pretučen na podu.

Neki kreten je došao na party i iscipelario ga. Nitko od prisutnih mu nije priskočio u pomoć pa sam mu prišla, pomogla da stane na noge i dođe do stolice.

Vikala sam neka netko nazove hitnu. Zaprepastilo me koliko su ljudi oko mene bili ravnodušni prema svemu i jedva se netko prihvatio mobitela da pozove hitnu.

Nakon toga mi je neka cura prošla prstima kroz kosu i rekla da joj se javim ako ću biti nekad u gradu. Nije mi bila privlačna pa sumnjam da hoću. : D

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Ameli » 27 stu 2012 22:41

Nemogu se sjetiti( tražim po arhivi ) jesam li tu napisala san kad je nestala mala Bilićka.
Znam da negdje jesam, nažalost čini se da je san opet bio točan ..a govorila sam
frendovima i nitko nije vjerovao, kamion, smetlište, noga, ruka, cesta..zbunjena sam, zar baš nikad ne mogu snom predvidjeti dobro. Jb mu nikad nisam sanjala brojeve lota, nešto dobro.
:(
Još nije dokazano da se radi o Bilić, ali..

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Ameli » 27 stu 2012 23:36

Ameli

Post Re: Što ste zadnje sanjali?
Zelen kamion, ruka ženska koja viri, raskomadana, dio noge.......

sri lip 22, 2011 23:48
evo to je bila kraća verzija( zeleni kamion za odvoz otpada)
:-o

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la omnia » 29 stu 2012 11:38

Da sam opet radila u onom restoranu :roll:, imali su novo jelo i novu kuharicu, a mojoj frendici koja tu radi je pozlilo i uneredila je wc :D
Smjena je bila završila, a ja sam zaspala u restoranu i probudila se bez majice :o, a sama sam bila.

Kako je bila noć, odlučila sam otići. Sad više nije bilo ljeto, nego zima i ja sam putovala iz Karlovca za Zagreb vlakom. Karlovac :o :shrug:
Vlak nije bio natkriven, izgledalo mi je kako da sam na brodu i otišla sam skroz do kraja gledati na put i okolicu. Vlak je jurio tračnicama i kuda bi prošao, stvarala se cesta. I tako ja gledam po tom mraku okolinu i primijetim crveni kombi iza nas. Vozačica mi se činila poznatom i kad mi se nasmiješila, shvatila sam da mi je to bivša profesorica koja mi je jako draga. Uzvratila sam joj osmijehom i mahnula te se odmaknula od te ograde s kraja vlaka jer mi je bilo neugodno tako stajati dok me ona gleda.

Tamam dok sam razmišljala kako mi je drago da ju vidim, vlak je trebao proći kroz tunel, ali iskočio je iz tračnica i zabio se u zid. Ispod je bila nekakva tratina i ja sam se kotrljajući našla na samom kraju tratine, ležala sam na leđima i od šoka se nisam micala.
Bila sam neozlijeđena, samo su mi stvari iz torbe bile porazbacane uokolo.
Tada se kraj mene pojavila kolegica kojoj je bilo mučno sa svojom bivšom i pomogle su mi skupiti stvari. Ona je pričala o svojoj kćeri, a ljudi su se počeli skupljati, gledajući što se događa. Nitko nije pomagao unesrećenima, atmosfera tog skupa je bila kao da su na nekom roštilju, a i kao da je nekakvo katoličko okupljanje :lol:

Još sam uvijek sjedala na tlu i tražila stvari, kad sam ugledala profesoricu gore na cesti. Gledala je prema dolje i počela se spuštati prema meni. Već sam se bila zapitala gdje je do sad.
Kraj nje je bila neka mlada žena, ja sam zaključila da su njih dvije zajedno (iako je to najvjerojatnije bio samo moj wishful thinking :lol:).
Kad je napokon došla do mene, moja frendica je nestala, profesorica me je požurivala i rekla da ću s njima nastaviti prema Zagrebu i komentirala je moju torbu.

Probudila sam se baš kad sam joj htjela nešto duhovito uzvratiti. Now we'll never know :(

Avatar
Rock Faerie
Postovi: 2015
Pridružen/a: 21 pro 2006 15:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Rock Faerie » 29 stu 2012 13:55

Baku, najgore je kad se probudim pa imam osjećaj da je još uvijek živa. Mrzim takve snove.
They share a look in silence and everything is understood

Aven

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Aven » 30 stu 2012 12:42

Da sam u nekoj video igri koja je fuzija Gospodara prstenova i Avatara.

Muško sam. U igri dolazim na neki level na kojem prolazim kroz godine svog života s djevojkom s kojom sam u vezi od djetinjstva.

Kad sam došla, tj. došao u vrijeme oko 18-ak godina silno sam se poveselila zbog toga što je djevojka sjedila u sobi na nekoj komodi i čekala da joj skinem hlače.

Baš u trenu kad sam to napravila probudila me u RL poruka od JEBENE MANE u kojoj me obavještavaju o sniženju od 30%!!!

ZAŠTO SAM IM OSTAVILA SVOJ BROJ MOBA, AAAA?!?! Tupso tupsasta. :faint: :faint: :faint:

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 30 stu 2012 13:32

Sanjala sam da me je frendica pozvala kod sebe doma na rođendan, a tamo nikad prije nisam bila jer ona ne živi u Zagrebu. I njeni roditelji su bili nervozni jer su prvi put upoznavali njene prijatelje. Ja sam stalno mislila kako bih trebala ostaviti što bolji dojam da se oni mogu opustiti jer bi otherwise moglo biti awkward s obzirom na to da su joj svi gosti doputovali odnekud i nije baš da bi mogli otići u bilo kojem trenutku.

Ja sam bila prva tamo i upoznala joj roditelje. Činilo se da im se nisam baš svidjela. Izbjegavala sam ih dok se nije pojavilo više ljudi s kojima sam mogla pričati i družiti se. Ne sjećam se dosta detalja, ali u jednom trenutku su njeni roditelji trebali ići do grada uzeti još pića i ja sam se nadobudno ponudila da im pomognem. Nekako su nevoljko pristali. Odem u hodnik po tenisice, ali me frendovi stalno prekidaju i ne uspijevam ih obuti (i još uz to sam bila i nervozna jer su me morali čekati). Prvo sam ih zaboravila obuti, onda ih nisam svezala, onda sam ih skinula opet i svezala ih. Kad sam skužila što sam napravila, uzela sam jednu, pokazala ju frendovima i frustrirano rekla "De pogledajte ovo, kome se još ovo događa? Samo meni." Svima nam je bilo smiješno osim njenim roditeljima, naravno.

Napokon smo uspjeli otići, i išli smo u veliki šoping centar s velikim parkiralištem gdje su bila parkirana četiri busa sa srednjoškolcima koji su tu na ekskurziji. Brzo je nastala gužva, i njeni roditelji su se odlučili slikati pored nekog spomenika koji je bio u blizini. Kad sam se okrenula i vidjela to, ponudila sam da ih ja uslikam, ali su odbili i slikali su se sami. Znala sam da su možda uspjeli uhvatiti samo svoja lica, ali ne i ono iza, i skužila sam da bi radije da ne vide ono zbog čega su se slikali in the first place nego da daju meni da im pomognem. Bedovi. :lol: Pomislila sam da je bolje da odustanem od pokušaja impresioniranja, jer tu nema pomoći.

Bilo je još svačega, mislim, ali ovoga se jedino sjećam.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la slapa » 01 pro 2012 10:28

mamicu vam :D moram se odučiti crolanja u kasne noćne sate...

ovako...
najprije sam bila na nekom jezercu. i još 9-11 ljudi. jezerce je imalo kao odvojke. tipa mali potočići. i svaki je čovjek stajao na ulazu u jedan odvojak. onda je počelo grmiti. jako. toliko jako da se jedan japanac/kinez usrao od straha. troje ljudi je valjda pogodilo pa su ostali bez svijesti.
uglavnom munje su gađale u te odvojke jezerca. i tako su ti odvojci presušili gdje bi udarilo.
onda sam počela kihati. nekontrolirano. i u snu i for real. nisam nikad u životu tako nekontrolirano kihala.
to me malo probudilo jer sam pokušavala ispuhati nos al nije išlo.

onda sam se vratila u san i jezero je bilo mala spilja a potočići tuneli.
picajza je kihala uz mene. onda smo stale kihati.

bili su zatrpani svi tuneli osim dva. normalno sve je bilo prilično mračno. jedan je išao naprijed a drugi nazad. pic je odlučila da idemo u onaj nazad. ja sam htjela da idemo svi ali na kraju smo krenule samo nas dvije. ona je imala nekakvu jaku lampadinu (svjetlo na baterije, ne znam kako se to zove) i išla je prva normalno.

došle smo pred kraj tunela i čulo se nešto što me prestrašilo. jasno da nju nije. dok je mene bilo strah gledati i htjela sam se vratiti, ona je svjetlo stalno držala ravno i gledala i išla ravno :D tad sam ja malo zaostala a ona je pogledala što je iza ugla. tad se vratila par koraka unazad i bile smo u velikoj spilji odjednom.

iz tog tunela je izašao nekakav alien. izašao je pogrbljen na 4 noge kao neka zvijer. mislila sam se je li to neki inteligentni alien ili samo zvijer koja će nas rastrgati. onda se to čudo na pola pridiglo. jednu ruku je i dalje držalo na podu al je drugu krenulo protezati. kao i noge. i postajalo je sve više. pic je fascinirano gledala. ja sam samo virkala :D

tako je ta zvijer odjednom bila invalidna. mislim nije se pretvorila u invalidnu, samo smo znale da je to ona. jer je izašla iz tunela i krenula se protezati a od iza je bilo neko svijetlo i vidjela se silueta dok se proteže i ja sam si pomislila ae i ona kao nema mjesta za plesanje sa siluetom a ima cijelu veliku fkin spilju.

cijelo vrijeme sam znala da je Ameli tu negdje i smije mi se jer virkam. al ja sam znala da se ja njoj mogu smijati radi reakcije ne one gromove i munje s početka.

uglavnom, znači stoji pic, fascinirana invalidnom i gleda ju, niš ne pričamo. meni se u trbuhu i prsima počne nešto micati. malo creepy.
nisam kužila što mi se događa. imam li nekog parazita u sebi, to da sam trudna nije imalo logike jer mi se micalo i u prsima (mada mi je palo na pamet da nosim dijete invalidne i pic :faint: ).

onda sam odjednom skužila. to unutra što želi van sam ja. i želim van. a koža mi je set ljuski. tipa 7-8 ljuski koje moram razbiti da bih se oslobodila. i tako kako sam se odricala stvari koje me vežu i sputavaju u životu, ti slojevi moje kože su pucali i ja sam se rastezala sve više. na kraju sam izašla skroz i izgledala sam ko invalidna.

naime došlo je do nekakve evolucije ljudske rase u kojoj rasa mora naprednija naprijed. to biće koje je izašlo je bilo jače, veće, inteligentije i ne sjebano. alien :D
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 01 pro 2012 12:19

Da sam rano ujutro morala na faks i da sam zaspala na klupi dok sam čekala tramvaj. Onda je došao kontrolor i probudio me da mi pregleda kartu, koju nisam imala, pa je sjeo kraj mene i čekao da uplatim mobitelom. Ćaskali smo ko stari prijatelji, ja sam bila malo groggy od spavanja. :lol:

Onda sam došla u školu u kojoj sam predavala, počela se penjati uz stepenice koje su bile previše strme i uske, a rukohvat je bio prenisko i počela me hvatati panika i vrtoglavica jer ne volim visine. Skinula sam naočale da barem ne vidim svaki detalj rupetine u koju mogu upast, došla do jednog od katova, vidjela siluete ljudi i zaderala se "Aha, tu ste!" Stavila sam naočale i vidjela kako jedno pet ljudi stoji na hodniku i zblenuto gleda u mene. Rekla sam "Pa ovo nije moj razred" i otišla dalje. :lol:

Onda da sam bila u velikoj školskoj dvorani gdje je bila proba nekog nastupa. Ja sam došla previše rano i tamo je bilo samo troje ljudi. Netko je na jednom kraju sjedio za stolom i birao glazbu, netko je sjedio i pregledavao scenarij valjda, a jedna cura je već bila tamo i plesala. Balet je bio u pitanju. Bila je skroz obučena i sve. Svirala je neka klasična glazba, ona je sama vježbala pokrete za koje joj inače treba partner, ali on nije bio tu. Onda meni padne na pamet da sam ih gledala toliko puta da znam koreografiju, a i imala sam crush na nju, pa sam samo uletjela i preuzela ulogu. Otplesale smo cijelu koreografiju do kraja i onda se probudih.

Lejm.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Plague

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Plague » 01 pro 2012 13:45

slapa je napisao/la:ae i ona kao nema mjesta za plesanje sa siluetom a ima cijelu veliku fkin spilju.
:lol: :lol:

dobar ti je san.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Kroacija » 01 pro 2012 13:49

slapa je napisao/la: tako je ta zvijer odjednom bila invalidna. mislim nije se pretvorila u invalidnu, samo smo znale da je to ona. jer je izašla iz tunela i krenula se protezati a od iza je bilo neko svijetlo i vidjela se silueta dok se proteže i ja sam si pomislila ae i ona kao nema mjesta za plesanje sa siluetom a ima cijelu veliku fkin spilju.

vidim ja da cu uskoro morat napraviti novi plesni uradak :D
na kraju sam izašla skroz i izgledala sam ko invalidna.
jesi se osjecala super? :D

odlican san. odlican. we must meet. :D

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la slapa » 01 pro 2012 13:59

invalid_user je napisao/la: jesi se osjecala super? :D

odlican san. odlican. we must meet. :D
osjećala sam se apgrejdano :D
we can meet. al znajte da ne nosim tuđu djecu u mom trbuhu! :D
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Kroacija » 01 pro 2012 14:01

aj izdogovorimo nesto. :D

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la slapa » 01 pro 2012 14:05

ako vas put dovede do Rijeke javite se :D
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Ooh

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Ooh » 01 pro 2012 15:17

sanjala sam da su neke tri lezbijke dosle i jedna je legla u krevet sa mnom. imala je oko 47 godina, ali je bila deblja i neke duge kose. pitala me da li sam solo i pocela me grliti, pa sam joj rekla da moze spavati u krevetu, ali da me pusti na miru. strasno, bas je bila nedokaziva i dosadna i uopce se nisam osjecala ugodno. i sanjala sam da sam pijana. ostalog se ne sjecam.

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la slapa » 01 pro 2012 15:23

^
jesi sigurna da je to bio san? :D
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Plague

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Plague » 01 pro 2012 16:24

Ooh je napisao/la:sanjala sam da su neke tri lezbijke dosle i jedna je legla u krevet sa mnom. imala je oko 47 godina, ali je bila deblja i neke duge kose. pitala me da li sam solo i pocela me grliti, pa sam joj rekla da moze spavati u krevetu, ali da me pusti na miru. strasno, bas je bila nedokaziva i dosadna i uopce se nisam osjecala ugodno. i sanjala sam da sam pijana. ostalog se ne sjecam.
s obzirom na ideje koje sam sinoć nabacila šizi u inbox, ne bi se kladila da si to samo sanjala. :D

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la omnia » 02 pro 2012 12:59

Da sam išla sa svojom grupom s faksa na nekakav izlet/natjecanje.
Bili smo na nekakvim sivim stijenama obraslim zelenilom, a ispod nas sivo more. Sve je to bilo okruženo stablima i stijenama i izgledalo je dosta zastrašujuće.

S nama je bio i naš lektor, ali u snu nismo učili ovo što ja studiram, već švedski i to se zapravo i događalo u Švedskoj. Ubrzo smo se spustili niz te stijene i svi smo ušli u more. Bilo je jako duboko, ali bistro i mogao si vidjeti sive trave na dnu mora, a svugdje oko nas tamne stijene.
No, bio je lijep dan i more nije bilo hladno.

Lektor nam je svima davao po list papira s kojeg smo morali čitati, ali ti papiri se nisu močili u moru, ostajali su suhi.
Tad mi je postalo jasno da mi zapravo tu u Švedskoj idemo na natjecanje iz plivanja, neko veliko natjecanje, značajno kao i Olimpijada.

Kad je na mene došao red čitati, shvatila sam da sam ja ostala zadnja i da su svi moji kolege već otišli. Ali, tad sam skontala uz lektora još jednu profesoricu, inače meni nepoznatu ženu, koja je izgledala kao 20 godina mlađa Sanaderova odvjetnica. :lol:
Onako, cijela plava i zgođušna.
Bila sam zabrinuta za svoje stvari koje su mi bile u torbi u moru i zato jer je trebalo otplivati još jako daleko do mjesta gdje se održava to natjecanje, a nije bilo nikoga od mojih kolega. Profesorica mi je rekla da će me ona otpratiti na to natjecanje i vratiti se tu, mene je brinulo kako će se sama vraćati, zar ju nije strah da joj se što u moru dogodi?

Dali su mi papir i kad sam počela čitati, plavuša je bila par metara udaljena od mene, tada je zaronila, prišla mi, obgrlila me i povukla dolje za sobom. Odvukla me skroz do samoga dna, mogla sam dotaknuti morske trave, a ona me držala čvrsto pripijenu uza se tako da se nisam mogla ni micati i bilo me strah da će mi nestati zraka. To je učinila nekoliko puta za redom, a meni nije nestajalo zraka iako smo svaki put ostajale pod morem sve dulje i dulje.
Postalo mi je jasno da to ne čini jer me želi ozlijediti, nego jer me samo želi :D i onda sam se prepustila te počela i ja nju grliti.
Obje smo imale samo kupaće na sebi i ona je imala nevjerojatno lijepo tijelo.

Lektor je još uvijek bio tu, nije mu ništa bilo čudno i nakon nekog vremena, trebala sam krenuti.
Odjednom sam se našla u nekom stanu, cijela mokra i umorna od plivanja, tamo su bile moja mama i sestra,a mama je bila ljuta na mene, valjda zato jer sam kasnila.

Otišla sam na to natjecanje, a ispostavilo se da je to natjecanje u kuhanju/pjevanju, dvije grupe su se natjecale, a ja sam bila konobarica u jednoj.
Natjecanje se održavalo u nekoj prostorijij koja je izgledala kao menza. Bila sam o one strane na kojoj su inače studenti i čekala da moja grupa završi s kuhanjem, da mogu početi raznositi jela.
Voditeljica naše grupe je bila voditeljica ovog crkvenog zbora iz moga grada. Pjevali smo Buđav lebac i kuhali punjene lignje. :lol:

Aven

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Aven » 02 pro 2012 13:28

Sanjala sam da sam bila na odmoru kod nekog frenda koji je imao vikendicu negdje na moru.

Susjeda mu je bila Madonna. Izgledala je kao u onoj fazi iz "Like a prayer". Pozvao me da nas upozna.

Onda sam se sjetila da ariadne jako voli Madonnu pa sam i nju pozvala da ju upoznam s Madonnom.

Kad sam je dovela do Madonnine vikendice vidjeli smo kroz prozor da se unutra šeće gola.

Ariadne joj je pozvonila na vrata, a Madonna joj je nezainteresirano otvorila.

Svejedno, ariadne je ušla unutra i zasjela na stolicu u namjeri da priča ili što li već s Madonnom koja se i dalje prešetavala gola.

Ja sam otišla i ostavila ih same.

slika
Zadnja izmjena: Aven, dana/u 02 pro 2012 13:32, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 02 pro 2012 13:31

:(

Mogla si nas barem stalkat kroz prozor da mi možeš reć šta se događalo. :lol:

OT
Ja sam noćne more imala. :lol: Bleh.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Aven

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Aven » 02 pro 2012 13:45

Dama zna kad je vrijeme da ode. :D

A razliku između dame i drame čini samo jedno slovo. :D

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la slapa » 02 pro 2012 13:52

^
e to je prava frendica :D bilo bi fora da je u snu neka osoba koja je napeta jednoj i drugoj :D
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Aven

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Aven » 02 pro 2012 13:57

Mislim da bi bila drama da je Kate Beckinsale bila u igri. :lol:

Ili ne bi. Mislim da je moje lucidno sanjanje napredovalo do te mjere da ju ne bih pozvala na upoznavanje. :D

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la omnia » 04 pro 2012 01:01

Sanjah da me nakon posla kolegica bila odvezla na nekakvu uzvisinu. Sjedale smo na klupi i pokazivala mi je motor koji mi je poklonila.
Tad me počela ljubit i čas smo bile na toj klupi, a čas u mojoj sobi kraj prozora :lol:
Bilo mi je baš dobro sve dok se u jednom trenutku ti poljupci nisu promijenili i postalo mi je muka od teksture jezika, ali nisam bila sigurna je li problem u mom ili njenom jeziku i postalo je preslinavo.

Tad sam se našla u nekakvoj drvenoj crkvi sa svojim bivšim zborom, ali ja nisam s njima pjevala, samo sam ih gledala sa strane. Saša je svirala na harmoniju, koji je bio nekako kao digitaliziran i mogla sam vidjeti na ekranu (koji je visio u zraku) notni zapis, ali note su bile zapisane na onaj stari način.
Ona je imala nekakav modri sako na sebi, dugu smeđu kosu i lijepe ruke.

Bila je okrenuta meni leđima i među tim notama su se pojavili smajlići koje je ispravljala tijekom sviranja. Meni je to bilo simpatično i smiješila sam se, tad je valjda osjetila da ju gledam, okrenula se i osmjehnula prema meni.

Knockout smile i presexy žena :o

Izašla sam van i našla se ispred stare ribarnice. Bila je noć i susrela sam susjeda koji je, izgleda, bio dečko moje sestre. Nosio je njihove torbe, oni su se selili i ja sam se pozdravljala sa sestrom, tad se pojavio moj brat, a njih dvoje su otišli i ja sam se pitala što moja sestra radi s takvim krkanom :lol:

Aven

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Aven » 04 pro 2012 01:21

omnia je napisao/la:Knockout smile i presexy žena :o
Mhm. slika

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la omnia » 04 pro 2012 01:25

Šu, tamo, baš je dobra. :-P

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la str8faith » 04 pro 2012 08:03

e da neki dan sam sanjala neke zombije i dvorac iz kojeg sam znala izlaz al ga nisam znala kad mi je trebao i cili dan razmisljam o tom . i evo ne mogu spavat 2 dan ... nije da mi se spava , malo sam napucala se i pere me adrenalin ... a san je ful čudan
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la omnia » 10 pro 2012 08:47

Bila sam Zekoslav Mrkva u nekakvoj video igrici. Gljivice i mrkvice, jako idilično.
Tad sam došla na teži level i počeli su me proganjati Paško Patak i onaj lovac. Oni su bili gangsteri, nešto kao Soprano, u lovu na moju glavu.
Bili smo u mome gradu, u staroj luci i ja sam bježala od njih i sakrivala se ispod stijena.
Odjednom su me sustigi i Paško me gađao šokerom, osjećala sam to kao elektricitet i u jednom trenutku sam ja na njih pucala pištoljem koji mi se stvorio u rukama, a iz tog pištolja su izletjele lisičine ravno na Paškove ruke i on je ostao vezan tamo na rivi, a i taj lovac s njime. Bili su povezani, tako da ako se jedan ne miče, ne može ni drugi.
Otišla sam po policiju, da im javim da su ti zloglasni gangsteri uhvaćeni i opet sam se skrivala ispod tih stijena, kad sam osjetila neopisivu stravu i strah po život jer sam znala da su se oslobodili i da dolaze po mene.

Probudila sam se od tog straha i trebao mi je trenutak da se saberem i sjetim gdje sam. :lol:

slika

Da kaj me muči? :lol: Odakle da počnem... :happycry:

Odgovorite