Što ste zadnje sanjali?

Tko smo mi u svemiru, kamo idemo, koji je smisao života, jesu li teorije zavjere istinite, što bi mogao značiti vaš noćašnji san i je li to sve na rubu onostranog?
Odgovorite
Plague

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Plague » 11 pro 2012 13:27

da me horda orkova proganja po nekakvoj špilji.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 13 pro 2012 11:52

^ :lol: Zakrečila si i gore od mene. :D

OT
Da mi je CJ iz Zapadnog krila profesorica engleskog. Ne glumica, nego baš njen lik. :lol: Kad je ispredavala sve, dala nam je da gledamo neki dokumentarac i za to vrijeme sjela pored mene. Stolice su bile vrlo blizu, tako da su nam se ruke dodirivale. Rekla mi je da se danas ne osjeća baš najbolje, a ja sam ju bez razmišljanja uhvatila za ruku i pitala mogu li joj pomoći nekako. Ona je rekla da ne, nije tako strašno. Stavila sam joj glavu na rame, a ona me je poljubila. Okrenula sam se prema njoj i onda smo se počele ljubiti for real i premjestile na stol gdje je ona mene počela skidati dok nisam primijetila da u učionici ima još nekoliko ljudi i rekla joj da je ovo super i sve, ali nisam baš ekshibicionist i da nam treba neki privatniji prostor. :lol: Ona se složila sa mnom i tu je prestao taj dio sna. :/ :(

Onda sam sanjala da sam u Vatikanu, ili barem na nekom drugom mjestu koje ima veliki trg i puno svećenstva. :lol: Samo hoću reći da nije izgledao kao trg sv. Petra. Anyway, frendica i ja smo krenule u jednu od obližnjih crkvi u koju inače idemo razgovarati s jednim svećenikom. Njemu ne smeta što smo ateisti i što su nam pitanja nekad glupa pa volimo pričati s njime. Kad smo stigle, dvoja vrata su bila zatvorena, što je bilo čudno jer uvijek ostavi sve otvoreno u slučaju da netko dođe. Nisu bila zaključana i ušle smo unutra. Njega nigdje nije bilo. Pogledale smo prema malo nadvišenom prostoru ograđenom metalnom ogradom na kojem je inače stajao krevet nekog bivšeg pape ili tako nešto, sav u crvenom baršunu. U njemu je ležao čovjek koji se tresao i izgledao kao da čeka na egzorcizam. Malo sam mu se približila i htjela mu nešto reći, ali on se tresao sve više i počeo se okretati prema meni. Imala sam osjećaj da će se svaki čas dignuti i krenuti na nas pa smo frendica i ja pobjegle van glavom bez obzira. Trg je vrvio ljudima i svećenicima jer je bio neki skup, ali mi smo protrčale kroz sve to i završile u nekoj od pokrajnjih ulica. Čula sam kako papa nešto govori i skužim da je predstavio prethodnog papu koji je rekao par rečenica i svi su klicali. Vratim se nazad i naletim na sadašnjeg papu koji je baš odlazio s trga jer je skup bio gotov i pitam ga kako je uspio predstaviti Ivana Pavla II. kad je ovaj mrtav i pitala ga jel to bio hologram kao onaj 2Pacov na Coachelli ove godine ili ga je digao iz mrtvih nekako. :lol: Ovaj je nešto trkeljao o božjoj volji ne odgovarajući mi na pitanje, nego je odjednom stao i rekao svom asistentu da ja ne mogu hodati ovakva okolo i da mi treba nova odjeća na što sam ja ostala WTF, pogledam što nosim i vidim da su to moje tenisice, stare traperice koje su malo poderane i moja zelena jakna, što je sasvim respektabilna kombinacija, ako se mene pita. Nije me se pitalo. Ušli smo u neku trgovinu odjećom i taj njegov asistent (isto svećenik) je pitao prodavačicu da mi nešto nađe. Htjela sam taman protestirati, ali onda sam se probudila.

Pa WTF. :lol: To je sve zato što mi papa jučer nije odgovorio ni na jedno pitanje na Twitteru. :roll:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Plague

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Plague » 13 pro 2012 17:17

ariadne je napisao/la:^ :lol: Zakrečila si i gore od mene. :D
stanje zadnjih dana je alarmantno, a bojim se da će bit još gore nakon što pogledam film.


ot. zadnje što sam sanjala je nešto za što nisam sigurna pripada li ovdje ili na temu o sramu i stidu. dakle, izgubila sam se u lunaparku jer sam odlutala sama pošto se nitko od mojih prijatelja nije htio vozit sa mnom na atrakcijama. pala je noć, ostala sam sama u cijelom parku i netko me počeo slijediti. istrčala sam iz lunaparka na cestu i pred auto u kojem su bili momak i cura i preklinjala ih da mi otvore vrata, međutim dok su to napravili taj koji me slijedio je dostigao auto i ušao unutra skupa sa mnom ali s druge strane. kad sam ga pogledala, prepoznala sam ga. bio je to jebeni paravinja. :nesvjest: (neugodni dio tek slijedi.) mi smo se tokom te vožnje autom uspjeli ludo zaljubit jedno u drugo. :shakinghead: u sljedećoj sceni smo bili na nekakvom krevetu u zatvoru i ja sam se užasno napalila i htjela spavat s njim, ali njemu nije bilo napeto ako ja to želim, pa sam morala glumit da nisam zainteresirana. na kraju me dry-humpao u sceni koja je nalikovala onoj s isabellom rosellini i dennisom hopperom u blue velvetu-u. jebena abominacija od sna. :lol:

Avatar
Rock Faerie
Postovi: 2015
Pridružen/a: 21 pro 2006 15:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Rock Faerie » 13 pro 2012 21:38

Da se sexam sa Shaneom MacGowanom

slika

previše sam slušala fairytale of New York, kad sam se probudila htjela sam se ubiti, ovo mu je najljepša slika.
They share a look in silence and everything is understood

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 14 pro 2012 00:26

Plague je napisao/la:
ariadne je napisao/la:^ :lol: Zakrečila si i gore od mene. :D
stanje zadnjih dana je alarmantno, a bojim se da će bit još gore nakon što pogledam film.
Vjerojatno. Orkovi (orci?) su još gadniji this time around. :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Bash » 14 pro 2012 16:32

Plague je napisao/la: ot. zadnje što sam sanjala je nešto za što nisam sigurna pripada li ovdje ili na temu o sramu i stidu. dakle, izgubila sam se u lunaparku jer sam odlutala sama pošto se nitko od mojih prijatelja nije htio vozit sa mnom na atrakcijama. pala je noć, ostala sam sama u cijelom parku i netko me počeo slijediti. istrčala sam iz lunaparka na cestu i pred auto u kojem su bili momak i cura i preklinjala ih da mi otvore vrata, međutim dok su to napravili taj koji me slijedio je dostigao auto i ušao unutra skupa sa mnom ali s druge strane. kad sam ga pogledala, prepoznala sam ga. bio je to jebeni paravinja. :nesvjest: (neugodni dio tek slijedi.) mi smo se tokom te vožnje autom uspjeli ludo zaljubit jedno u drugo. :shakinghead: u sljedećoj sceni smo bili na nekakvom krevetu u zatvoru i ja sam se užasno napalila i htjela spavat s njim, ali njemu nije bilo napeto ako ja to želim, pa sam morala glumit da nisam zainteresirana. na kraju me dry-humpao u sceni koja je nalikovala onoj s isabellom rosellini i dennisom hopperom u blue velvetu-u. jebena abominacija od sna. :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :suze:

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la slapa » 15 pro 2012 08:49

da je bio poveći pride u mom selu na otoku. i da je bilo predivno. totalno feelgood san. osjećaj sreće, strepnje i ponosa. probudila sam se kad je neka cura na rivi započinjala govor.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 15 pro 2012 12:07

Da sam bila u nekoj knjižari i gledala knjige. Našla sam neko kul izdanje svih dijelova LOTR-a i rekla onak više za sebe kako bih to voljela imat da bi se kasnije pojavio neki tip i rekao da mi ih je kupio jer je slučajno čuo da sam to rekla. I onda sam ga poljubila u obraz. Skoro u usta, wtf sponzorušo. :(

I da sam bila u nekakvim toplicama ili nešto. Tamo su bila i neka dva plivača blizanca. Izgledali su ko Alexander Skarsgard. Htjela sam sama plivati u bazenu, ali oni bi svaki put došli u onaj u kojem sam ja bila pa sam se stalno premještala iz jednog u drugi da me više ostave na miru.

Onda da sam se nakon toga vratila doma i vidjela da mi cimerica skroz preuređuje sobu. Rekla je da joj smetam pa sam otišla u drugu sobu i uzela svoj mobitel. Vidjela sam da je netko s njega poslao poruku jednoj cheerleaderici koja mi je dala svoj broj nakon što sam joj pogledala nastup. Bila sam ljuta što joj se netko javio u moje ime i što je poruka bila nepismena usto. Bojala sam se da je ostavilo loš dojam. :lol:

Valjda je bilo još stvari, ali se ne sjećam. Bezveze.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 17 pro 2012 14:04

Dio kojeg se sjećam je da sam bila gusarica (ali u moderno vrijeme i na modernom brodu) i da mi se posada pobunila i htjela me ubit, ali sam pobjegla i ubila hrpu ljudi da se oslobodim. I to kuhinjskim noževima i koječime.

I bila je neka cvjećara negdje. :/ Zbilja ne znam koji se vrag događa lejtli. Podsvijest mi randomly ispucava gluposti.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la omnia » 17 pro 2012 23:42

Sve nešto polu-seksualno, no sjećam se da sam putovala s kolegama na nekakav izlet autobusom.
Stali smo na odmorištu i izašla sam iz busa s jednom poznanicom koja mi je bila napeta.

Odvela me u kladionicu uplatiti listić i ja sam joj pomagala to ispuniti. Nakon par minuta smo saznale da nismo pogodile onaj dio koji sam ja popunjala, ali se ona nije naljutila, nego mi je uvukla ruke pod majicu, dirala me po struku i prema gore :dork:

Tad sam se probudila. Još sam bila sanjala da sam ljubila nekog lika i svašta nešto prosto i sreća ne sjećam se svega :D

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la omnia » 18 pro 2012 21:07

Opet nekakvo ljubljenje i drpanje. Lagano mislim da postajem seksualno frustrirana :lol:
Divno :happycry:

Ovaj put je bila neka lijepa, mlada i udana žena.
Ja sam ju čekala u njenom boravku koji je bio na parkiralištu u šumi i nije bilo zidova. Ležala sam pokrivena na kauču i skoro zaspala.
Tad mi je prišla, lagano me poljubila, a ja sam se okrenula tako da može leći na mene.
Nadvila nad mene i ljubila me. Malo poslije sam se pridignula i ljubila je po vratu i ugledala nekog lika u zelenom autu ispred nas.
Rekla sam joj da se ne okreće, ali da je neki lik tu i da bi bilo bolje da odemo u njenu sobu.

Tad je njen četverogodišnji sin utrčao u kuću i ja sam shvatila da sam trudna :plese:, iako mi nije bilo jasno kako je to moguće s obzirom da sam lezba. Tad sam izračunala da ću biti s trbuhom do zuba na jesenskim rokovima :lol:

Onda mi je sinulo da mi je nedavno završila menstruacija i da nisam bila s nikakim likom u međuvremenu i da trudna nisam. :wabbit:

Divan san :happycry:

Aven

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Aven » 25 pro 2012 19:04

Usnula sam divnu božićnu bajku. slika

Posvojilo me u ovoj dobi u kojoj sam sada dvoje lijepih ljudi, bračni par. Ne znam tko mi je bio otac, ali majka mi je bila Kate Beckinsale.
Svi smo si bili međusobno privlačni i željeli smo imati sex u troje. Iz nekog razloga to nismo željeli napraviti u našoj kući pa smo otišli potražiti neku hotelsku sobu.
Bila sam strašno uzbuđena. U svakom pogledu. : D Kate je bila rukama naslonjena na nekakav ormarić i odjevena u bijelo svileno donje rublje i ogrtač.
Prišla sam joj i privukla k sebi, poljubila je i šapnula da ću odmah doći samo ću prije svega otići pod tuš. Nakon te scene sam se probudila. </3

U drugoj rundi sam sanjala nekakav analni sex s tipom (ja sam bila pasivna) i nakon toga pipkanje s nekoliko žena.

Drago mi je da si je moj mozak dao oduška. :happycry:

Avatar
Fuga
Postovi: 7525
Pridružen/a: 12 tra 2010 08:33
Spol/rod: žensko
Lokacija: Wien

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Fuga » 25 pro 2012 19:13

^
I na kraju si spoznala kako si sama sebi sestra. :D

OnT: Nemam pojma, zadnji je bio isto neke obiteljske tematike, teta nešto s pozivom da im je umrla kuja koja je bila kćer od moje pokojne kuje. :D

Aven

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Aven » 25 pro 2012 19:14

Fuga je napisao/la:I na kraju si spoznala kako si sama sebi sestra. :D
To sam odmah znala. Isto sam si bila privlačna i željela spavati sama sa sobom. LOL.

Aven

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Aven » 01 sij 2013 09:10

Noćne more.

Sanjala sam kako sam došla u posjetu prijateljici čijem sam djetetu krsna kuma. Cijela obitelj je išla na spavanje na vrlo, vrlo visoki krevet pa sam tako i ja s njima.
Pogledala sam prema podu i vidjela masu čarapa kako dolje divljaju. Pitala sam prijateljicu zna li da po noći čarape oživljavaju?

U tom trenutku u prostoriju je ušao ogroman varan i počeo se ljestvama penjati prema nama. Prijateljičin muž je uzeo pušku i ustrijelio ga s par hitaca.
Međutim, svako toliko je neko zlo ulazilo u kuću u manjem obliku i pretvaralo se u neko čudovište koje smo morali uništiti.
Postala sam svjesna da imam kod sebe neki metal i rekla sam im da će se to događati dok ga ne predam.
Rekli su mi da ga predam, ali nisam htjela jer sam znala da će u tom slučaju doći do uništenja cijelog svijeta.

Mislim da je jasno kako mi je podsvijest bila pod utjecajem LOTR-a koji sam gledala prije spavanja.

Kao grande finale sanjala sam da imam lijepog i dobrog odraslog sina koji je zapravo dijete mene i mog brata.

Sretna Nova. :/

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la slapa » 07 sij 2013 07:11

oh damn, taman sam se probudila kad sam doplivala do mula i krenula lupati rukom o pod da skinem hobotnicu. bila je taman popustila stisak malo. najzanimljiviji dio.

prije toga su tamo neki nekim crolicama nudili pare za sex. kao aukcija neka. ne sjecam se raspleta, mislim da sam ja samo promatrala sve skupa.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 07 sij 2013 11:48

slapa je napisao/la:prije toga su tamo neki nekim crolicama nudili pare za sex. kao aukcija neka. ne sjecam se raspleta, mislim da sam ja samo promatrala sve skupa.
Ovo je vjerojatno potaknuto s onih 5kn sa čajanke!?! :)
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la slapa » 07 sij 2013 11:49

nije. prvi put čujem za išta takvo. bila sam zaokupljena na čajanci anegdotama sugovornice. :D
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 08 sij 2013 12:15

Kako sam i sumnjala, opet sam počela sanjat kad sam se vratila u ZG. Doma sam ili imala noćne more ili se nisam mogla sjetit ničeg drugog.

Anyway, sanjala sam da sam sa starcima išla u Ameriku na odmor i da smo posjetili obiteljsku kuću jednog od predsjednika. Pokazali su nam i bračno prstenje koje su nosili on i njegova žena. To su nam pokazivali na nekoj livadi, ne znam zašto. Anyway, ispostavilo se da su izgubili prsten njegove žene i trebali smo im pomoći da ga pronađu. Svi smo hodali tom livadom i tražili, a ja sam ga našla. Izgledao je kao da je jučer napravljen. Bio je od bijelog zlata sa nekakvom crnom crtom koja je išla po sredini. Imao je ugravirane inicijale s unutarnje strane. Bila su tri inicijala, mislim, ali se ne sjećam koji su bili. Stavila sam ga na prst i savršeno mi je stajao. Nitko nije vidio da sam ga pronašla, a nisu bili ni nešto pretjerano revni da ga nađu, pa sam ga odlučila zadržati. :lol: Osjećala sam se glupo i nakaradno i zapravo nemam objašnjenja zašto sam ga odlučila zadržati, jednostavno jesam. Kako god, ostatak sna sam razmišljala gdje da ga sakrijem da ga nitko ne pronađe. :lol:

Onda je u tome svemu bila moja ujna koja je htjela provjerit mail na mom laptopu pa sam morala brisat history i tako koješta.

Bezveze.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 08 sij 2013 23:36

Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la talented miss cohen » 10 sij 2013 22:07

kako lomim tanjure, a nisam na grčkom vjenčanju.
Stars and stars and stars keep it to themselves.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 13 sij 2013 12:45

Da sam u epizodi Buffy. Pobjegoše mi detalji, al bilo je jako cool. Sad skidam seriju opet. :lol: Zbilja si moram nabavit neki eksterni hard ili nešto da to mogu čuvat forever and ever. Buffy je moja ljubaf. :inlove:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 19 sij 2013 20:52

Ma joj, bila sam na nekom plesnom natjecanju. Bila sam toliko sretna što uopće imam gdje plesat da me za natjecanje uopće nije bilo briga. Nisam kompetitivne naravi ni u snu. :lol: Obilazila sam sva mjesta u tom kompleksu (svi tipovi plesova su bili na jednom mjestu, nešto kao gimnastika na OI otprilike) i umjesto hodanja sam plesala. :lol: Glazba se neprestano čula gdje god da sam otišla. Ljudi su me čudno gledali, al nije me baš bilo briga. I onda kad je došlo vrijeme za moju točku, nisam se uopće osjetila, nisam imala pojma što radim, samo sam lebdjela okolo. I probudih se. Moram poduzet nešto u vezi tog plesa jer ću krepat s ovoliko neusmjerene energije. :lol:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Ooh

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Ooh » 21 sij 2013 17:34

imala sam najmasovniji san ikada. nikada nije bilo toliko aktera u mom snu. bili smo pod zemljom, kao masovna scena snimanja. prijatelj je inace ispao vodje neke sekte i bio je zlocasti lik koji je sve iskoristavao. i ja sam stala pred njega i rekla ne moze to tako. naredio mi je da skinem prsten, i prije nego ga je uzeo prsten se otkotrljao u saht.
s obzirom da je zlocast sve je prisilio da ga obozavaju, popeo se na poviseni dio i popovi su mu morali pjevati, crkvenim napjevom i nekim debilnim tekstom.

poslije sam letjela, ne znam kako, ali nikada ljepse nisam letjela u snu. kao da sam umrla, ali sam se onda ipak vratila na zemlju sna. u snu sam letjela, ali onda sam u snu i sletjela u neku ruznu kucu s otvorenim prozorima i stepenicama bez ograde.

cica mica zavrsila prica. u svakom slucaju lijepo je vidjeti zemlju i mora odozgo. bas fora. fenomenalan osjecaj. ako to stvarno znaci smrt, jedva cekam odapeti.

Aven

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Aven » 22 sij 2013 18:20

Da namještam bratu Aimee Garciu iz Dextera i govorim joj sve najbolje o njemu. Bilo je uspješno. Bili bi sladak par. :D

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la str8faith » 22 sij 2013 18:45

Bili smo na moru , kupali smo se, skakali, sunčali.
Bili smo blesava djeca.
Sestra me gurnula u vodu , što me je naljutilo .
Izašla sam iz vode i mahnito ju počela tući šakama po glavi. Bacila me na pod , no ni to me nije spriječilo da ju prestanem tući .
Četiri puta sam ju udarila šakom po nosu s poda. Počela joj je krv na nos ići i taman je ona zamahnila šakom prema meni . Pri tom udarcu sam se probudila .
.....................................................................................................................................................................
Zbudila sam se i otišla se umiti i oprat zube , usput sam ispuhala nos i krv je počela šikljati !
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Avatar
Fuga
Postovi: 7525
Pridružen/a: 12 tra 2010 08:33
Spol/rod: žensko
Lokacija: Wien

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Fuga » 22 sij 2013 19:33

Krstarenje po Mediteranu, Mimu i žurku punu bluda i razvrata.
Super san u svakom slučaju, ludo sam zabavljala.
Oćemo još :veryhappydance:

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la slapa » 31 sij 2013 08:10

bilo je svašta nešto, sjećam se samo da sam se nešto dvoumila dal ukrasti frendu curu ili frendici dečka. oba su htjela bit sa mnom. znam da se ona dobro ljubila a ne sjećam se više koja mi je bila računica s njim. al postojala je jer mi se nije bilo lako odlučiti. čini mi se da su njih dvoje bili par. i tako... možda bih češće sanjala da češće odem rano spavati.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Kroacija » 05 vel 2013 16:10

opet taj neki grad koji sam sanjala prije par godina. ne znam zasto mi se te neke stvari ponavljalju. ali bilo je turbo lijepo, opet sam sama bauljala tim gradom i opet je bio prizor neke ogromne provalije, to je valjda lajt motiv svih, ali bas svih mojih snova -.- sjecam se jos da sam u odjeci usla u more i izgustala se. cudno mi je i to. gustala sam u tom snu ko nikad. :o

Avatar
unexpected
Postovi: 1944
Pridružen/a: 29 lis 2011 13:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la unexpected » 23 vel 2013 10:43

wtf san

zemlja se tresla i nastale su rupe u zemlji negdje.cijevi pukle,dalekovodi,kuce se nakrivile itd i sad to svi u zurbi popravljaju.pjeske idem u trgovinu nosim vrecicu i izlazim iz kuce.kupim,vratim se,cekam pred kucom da mi otvore vrata.i ugledam sebe kak izlazim iz kuce i krecem u trgovinu s vrecicom i kad sam se vidjela padnem u nesvijest.dodjem sebi na kaucu u dnevnoj i svi oko mene.jedva cujemo na tv da su se zakoni fizike sjebali i da je paralelni svijet nekad vidljiv nama te kako cemo svi srest sebe,a kad sretnemo sebe da ne gledamo u oci jer cemo past u nesvijest.i kao u tom paralelnom svijetu samo se ponavlja ono sto se vec dogodilo sa zakasnjenjem od pola sata-sat.izadjem van i samo vidim kak ljudi padaju u nesvijest.i sebe sretnem vise puta al izbjegavam pogled u oci.i odjednom ugledam pradjeda(koji je umro) kako sjedi na stazi i gleda.a ja u svoj toj strci pokusavam tipkat nesudjenoj jer joj nisam rekla sto trebam al su internet i mob sjebani i imas signala svake prijestupne.i to traje i traje i zivcanim,a pradjed mi pokazuje rukom da se smirim i nasmijao se.i kad sam konacno uspjela poslat poruku probudim se.
'if you don't risk anything, you risk even more.'

Odgovorite