Što ste zadnje sanjali?

Tko smo mi u svemiru, kamo idemo, koji je smisao života, jesu li teorije zavjere istinite, što bi mogao značiti vaš noćašnji san i je li to sve na rubu onostranog?
Odgovorite
str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la str8faith » 23 vel 2016 12:53

Nju , i nije bilo sexa i bilo mi je savrseno
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la str8faith » 05 ožu 2016 03:06

Usrani san ,jos se probudim i placem po ure... Bem ti usrane snove ,..
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Avatar
Vox Feminae
Postovi: 1495
Pridružen/a: 12 svi 2007 15:21

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Vox Feminae » 12 ožu 2016 21:01

Da sam trudna. :hideunderrock:
The eyes, chico, they never lie.

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la str8faith » 21 ožu 2016 09:26

da sam se udala , da je 1.4 i da me posipaju rizom! jutros kad sam ustala cijela mi je soba bila prekrivena lancunima i jorganima! Bem ti mater Željko ! pa ako ovo i čitaš JEBI SE
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la zwarte paard » 21 ožu 2016 13:25

magmu koja je krenula izlaziti iz poda na sred kuce...

sanjarica za mobilne telefone kaze da to znaci da sam jaca nego sto mislim! morala sma googlati, nikada nisam sanjala magmu.

hoce me te prirodne katastrofe, poplave, potresi...jesus...trebala sam biti vatrogasac, a ne diplom pov. umjertnosti i soc sa vilama u stali i formularima na glavi.

moram se ponovo roditi, kada sam tako magma jaka...pomolit cu se da budem manja seljacina...barem malo!
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Nirya » 22 ožu 2016 14:41

Sanjala sam sinoć hrpetinu zečeva. A sve je krenulo tako da smo brat i ja odlučili udomiti dva zečića, i onda ih je odjednom bilo posvuda, po kući u Slavoniji, raznoraznih boja, samo su skakutali okolo. Bili su adorable i fluffy, ali stvarno ih je bilo previše.

Jedan od bizarnijih snova u zadnje dugo vremena. :confused:
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Moloko » 02 tra 2016 20:34

..sanjala sam list svoje noge u kojem je bila "instalirana" nekakva ptica i vidjela su joj se samo krila i kljun.

:confused: :confused:
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la str8faith » 05 tra 2016 09:51

Oba dvi sam sanjala ..a nerada kad su stale jedna do druge...
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la zwarte paard » 14 tra 2016 09:45

sanjala sam neko polje i u jednom trenutku sam hranila nekoga bananom i pitala se kako to da peceni krompiri i banana u ljuski se mogu zajedno posluziti? hranila sam teich...bananom... :wow: u ona dva sata sto sam stigla spavati. po nasem vremenu bilo je to oko 3 i po. jesus...
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la str8faith » 15 tra 2016 03:41

Glupe ljude koji ne zasluzuju ni 2 minute moje paznje i pozornosti...blah sad cemo zujat...
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la slapa » 15 tra 2016 07:27

sanjala sam da je mama zaključila da je netko ukrao banane koje su bile na stolu u špajzi. kad sam išla gledat sve je bilo puno banana posvuda (čudan prizor) osim tu na stolu di su trebale bit navodno te koje je netko ukrao. bila sam uvjerena da su starom iz nekog razloga smetale pa ih je pomaknuo negdje gdje mu ne smetaju. ona veli da je rekao da nije. i neka jakna da je nedavno nestala i da mora stavit ključ u bravu te špajze/kuhinje a ne da pušta naše turiste unutra radi jebenog leda koji nose na barku. meni je to sve bilo smiješno i bila sam uvjerena da nije netko ukrao jebene banane. u idućoj je sceni murjak prošao kraj nas vodeći talijana tamne zalizane kovrčave kose u maricu.

što reći, koju posluku porati?
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la zwarte paard » 15 tra 2016 09:03

stereotipi, kradljivi italijani.

stvarnost/stari izdaje apartmane...

eto vidis ima u snovima nesto...:D

oslobodite se predrasuda, ne budite majmun. :D

///////////////////////

ja sam legla u 4 i sanjala sam da sam od novih farmerki napravila maramice za brisanje nosa. izrezala ih i bilo mi je zao, jer tek kada sam ih izrezala am shvatila da su mi to ok farmerke i zapoitah se /sto napravi to?
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la slapa » 18 tra 2016 07:47

opet neki ful bizaran san. krenula s ekipom iz centra grada kao na kupanje. i prolazimo kroz nekakav kolodvor i vidim ja ispred sebe novčanik isti kao moj na podu. i velim frendu odi ti, stić ću vas. otvorim ruksak da vidim di je novčanik i nađem ga tamo di sam ga i stavila. i pomislim da bi se isplatilo uzet ovaj s poda ako je prazan jer je lijep i košta. :D i onda ugledam ruksak isti ko moj na podu samo prazan. skinem opet ruksak s leđa i vidim da je pun mojih stvari ali skroz drugačije izgleda. i onda pogledam u onaj na podu i taj odjednom izgleda prazan i zelen a moj opet izgleda ko moj. tu se još nisam baš skroz zabrinula za mentalno zdravlje. i onda kao odem hvatat bus za ić do kantride i pitam nekog koji broj i ukrcam se na taj bus i sjednem polu-zbunjola i nakon što sam se dosta vozila izađem van i nađem se negdje u pripizdini daleko od mora. pitam ljude koliko ima odavde da hodam dolje do plaže. kažu oni pun kurac. ja kao nešto mislim nema veze, pogledam na mobitel frend na fejs stavio sliku s plaže, zalaska sunca i njegovih nogu, mislim se da neću stić tamo na vrijeme... onda se počnem mislit o tome s torbama i novčanikom i ukrcavanjem u krivi bus i gubitka pojma o vremenu i je li to od ono pola pljuge koju sam popušila, jer je pošpricano nekom kemijom ili me lovi neka šiza.
onaj dio s ruksacima je bio mindfuck samo takav.
lastane?
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la str8faith » 19 tra 2016 10:01

Da me pokusavaju ubit s mini helicima koji imaju dinamit. I taj helic se pretvori u oklopno vozilo. Kak lezim na podu i on ide unazad da me zgazi , ja se zakacim na vrata i vozam se. I kad su ubrali da sam odzada lipo smo se svi vozali .
Totalno glupo

I onda sam opet ubila oko i sanjala jos dva sata a cinilo se ko vjecnost . no otom snu necu da pricam.
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Katja
Postovi: 214
Pridružen/a: 24 ožu 2016 15:01
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Katja » 20 tra 2016 10:54

Licia. Licia. Nešto nerazumljivo. :violent: :roftl:

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la str8faith » 20 tra 2016 12:51

Katja je napisao/la:Licia. Licia. Nešto nerazumljivo. :violent: :roftl:
Mmmm Licija fuck me.... Uuuu jeah .... Hahhahhah idiote
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Katja
Postovi: 214
Pridružen/a: 24 ožu 2016 15:01
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Katja » 20 tra 2016 13:50

str8faith je napisao/la:
Katja je napisao/la:Licia. Licia. Nešto nerazumljivo. :violent: :roftl:
Mmmm Licija fuck me.... Uuuu jeah .... Hahhahhah idiote
Stenji , Stenji.

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la str8faith » 30 tra 2016 06:31

Da ju varam tinom uf uf uf ...e moja tina to je znak da te moran nazvat...
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la str8faith » 02 svi 2016 08:03

Da sam u Turskoj i da moje cure sve plesu , i sanja i anđela , i lucija i katija, i sad se sanja naidila na mene jer nije vazela kostom, andjela se naidila jer joj se nisam javila 4 dana ( da moram ju nazvat irl) ,luca se naidila jer nema papucica,a kaju nisam ni vidila. Odjebem sve ja to odem gore u rixosa na probu sveta pjeva u svih sesnaest ,plesaca ako nije 50 oko nje ubij me, nattela nesto nadrkana nece ni da se javi , kaja standardno dere se jer grijese. I sidem ja i cekam ,cekam ...
Zavrsi se to , Natela se okrene i vice ej mala amo popin nesto,. Moze moze kasnije da se javim.
Sveta se javlja i laganini ide na rucak.
Bradonja Juri se javlja .
Valentina,Mirabela. Svi se javljaju odjednom.
Di je ona???
Ok
Okrenem se i susjeda kraj mene stoji , iz st a.
Tina sta radis odi?
Dosla sam posudit tvoj snajper, ...
Koga treba roknit?
Muza mog.
Joška???
Da .
Evo ti ja necu to da cinim, ma zapravo hocu jebeme se .
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Avatar
Vox Feminae
Postovi: 1495
Pridružen/a: 12 svi 2007 15:21

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Vox Feminae » 02 lip 2016 16:41

Da prekidam s deckom. Lovely. :giveflower:
The eyes, chico, they never lie.

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la slapa » 25 lip 2016 01:29

taman sam se probudila iz noćne more...
na pocetku sna sam nesto isla okolo i sredjivala maggie cure. :D onda sam spavala doma i naletila mi je neka i pocela me ful nekako socno ljubit. pokrila mi oci il nesto tako pa nisam mogla znat koja je. (jos me zanima koja je to bila)
nakon nekog vremena ta odseta samo iza ugla. potrcim i vidim ju samo kratko straga. ulazila je u neki haustor. podjem za njom i nadjem samo novcanik. uto naleti murjak i krene prema mom djepu i ja se sjetim da u dzepu imam kutiju s vutrom i drogama. pa se probam izmotati komentirajuc da sam taman pronasla neciji novcanik. i krenem otvarati novcanik. nije bilo nikakvih dokumenata vec samo para. skrenula sam mu paznju na to. velim da sam vidila zenu koju je ispo straga al da ju ne znam. uto u haustor naleti inspektorica s jos jednim murjakom i krenu mi opet prema nozi. ona pokaze u nogu i da skinem sve. ja bez rijeci vidim koliko je sati i predam joj odmah kutiju iz dzepa. ona klimne da je to to sto traze. naznaci mi da cu par godina sad lezati zbog dilanja. ja krenem pricat da bih morala ic samo mami nekako javit i objasnim murjakinji kako sam je vec sokirala masu puta u zivotu, kad sam dosla istetovirana, kad sam joj rekla da sam lezba... nato inspektorica napomene kako voli akciju s curama, druga dva murjaka ju cudno pogledaju pa veli da je to sve prije braka probala. s ona zenska socnog poljupca ispada da je bila neka iz krimi miljea koju su pratili.
onda mi se stvori brat kojem krenem objasnjavati da idem u cuzu na par godina i da ne znam kako to mami objasnit. iduce sam bila na ulazu u cuzu u celiji s jos dosta zena kriminalki i nastavim pricat o tom kako cu mami reci. al nije mi bila nikakva panika sto cu iducih par godina provesti tu, samo kako cu starce opet sramotiti. ja cu kao iskoristit to kao vrijeme za mene. i onda velim curama koje su me slusale na glas: joj recite mi da tu bar ima puno lezbi i da ce napokon biti vise akcije. na to se skoro sve zene u prostoriji nasmiju klimajuci glavom.
onda sam se probudila u znoju. noćna mora s hepiendom. :D
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
Vox Feminae
Postovi: 1495
Pridružen/a: 12 svi 2007 15:21

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Vox Feminae » 25 lip 2016 08:07

Dobra nocna mora. :D

OT. Sanjala sam da sam superjunak i da spasavam ljude od Darth Vadera koji asimilira ljude u njegove podanike. I bori se protiv najveceg protivnika, mene. Bilo je u toj prici i par zena koje je trebalo spasiti, ali kao i u pravom SW, Luke je pravi njonjo.

Cekam nastavak.
The eyes, chico, they never lie.

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Nirya » 06 ruj 2016 06:37

Dakle sinoć sam vrlo živopisno sanjala da sam u showu Anno 925. Koji btw nisam gledala ni pet minuta. Iz nekog razloga, u snu ljudima u showu moje iskustvo s larpom nije bilo fascinantno, ali sam zato pregledala sve zakutkr dvorca i našla svašta nešto, od nekakvih puški preko ekstra kaučeva u nekoj sobi, do hrpetine šminke, for some reason. Uvodna borba je bila odlično izrežirana (valjda imam um redatelja :D), a kralja Tomislava je glumio frend na čijoj sam svadbi bila u subotu, što je malo pokvarilo imerziju ulaska u show. I nikom od tih kandidata nije bilo sumnjivo što imamo plin u kuhinji (a ono, kao, srednji vijek), i nisu me ozbiljno shvaćali kad sam ih upozoravala da će nam plina odmah nestati i da bolje da se odmah svi navikavaju na drva - ali oni su bili više nabrijani na partijanje i okidanje selfija. I iz nekog razloga, sve sam živo zaboravila ponijeti - od kozmetike, preko obuće za kišu, britvice, sunčanih naočala... Prebizarno sve skupa.
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la slapa » 15 ruj 2016 08:05

da sam prije puta u zagreb išla dva dana službeno u luksemburg. i sa mnom je bio moj peder koji je zadnju noć tamo ostao vani cijelu noć (niš čudnoga tu) i onda sam ja ujutro prespavala avion. ali moglo se kao prebaciti kartu na drugi koji ide za dva dana. i onda sam morala zvati sve ljude s kojima sam se dogovorila nać u zagrebu da odgodim druženja. jebote koji stres. :D
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 15 ruj 2016 16:24

Cijelu godinu se niceg ne mogu sjetit i sad kad zaspim poslije rucka, sanjam hrpu pizdarija.

Dakle sanjala sam da sam se probudila lezeci pored tipa koji ima masku Krampusa valjda na sebi il cega vec. I lice i ruke si ofarbao u crno i nosio crnu odjecu i crne rukavice. Kazem mu wtf opet radi tu i da me nece uplasit jer znam da nije nikaki vrag. Bio je razocaran i ustao, skinuo je masku, al imao je i facu obojanu u crno. Izgledao je ridikulozno. Pitao me jel me svejedno moze poljubit, ja onak OK, fine. Tolko mi je duboko gurnuo jezik u grlo da je bilo uzas, odgurnula sam ga odmah i rekla mu da je grozno. Onda je pokusao opet i iako je depth-wise bilo fine, imala sam osjecaj ko da ljubim mrtvu ribu. Hladno i mokro i fuj, uneventful. :lol: Njegov cimer je bio tamo i upoznao me sa trima curama koje trebaju smjestaj u gradu i kao jel ih ja mogu otpratit u crkvu jer kod njega nema mjesta. Ja reko OK i otpratim ih. Redovnicama nije bas bilo drago jer su cure nosile kratke ljetne haljinice pa su ih gledale ko kurve al su ipak pristale. Ostala sam s njima dok su se raspakiravale da ne bi bilo nekakvih neugodnosti, pa sam otisla hodat po crkvi i zgradama okolo i nasla nekakav prostor iza glavnog oltara, tj. tocno iznad kipa Isusa na krizu i skuzila da tamo ima nekakav otvor kroz koji gledas dolje na vjernike pred oltarom al izgleda tako da ljudi gledaju ravno u tebe kad gledaju u tog Isusa. To mi je bilo i ogavno i smijesno u isto vrijeme. Zamislit da netko tu sjedi i gleda dolje na ljude kao da je sam bozanstvo. Otisla sam prije nego me netko nasao i sisla dolje u crkvu jer sam kroz taj kip vidjela da misa pocinje. One cure su sjedile tamo u klupama i cinilo se sve OK. Otisla sam jos jednom u onu sobu s krevetima gdje smjestaju goste i vidjela tri starije casne s koferima koje su se pojavile niotkud i pocele su raspremat krevete tim curama i micat im stvari komentirajuc kako je njima potrebnije. Vratih se nazad u crkvu, misa je vec bila gotova te sam pocela razmisljat kolko bi bilo lako podmetnut neki pozar sad kad nema nikog i kolko bi im trebalo da skuze. Nisam naravno nista od tog napravila al sam uzela neciju napola dogorenu svijecu i ostavljeni upaljac i izasla van gdje je bila moja mater i skupljala nekake donacije il sta vec. Vidjela je svijecu i upaljac u mojim rukama i pogledala me upitno. Ja reko "Ma samo vracam ovo, necu spalit nista. Jos."
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Mar » 15 ruj 2016 17:16

slika

Ljubila sam joj vrat u mojoj kupaonici. Imala je vezanu kosu baš kao na slici.

Ne ložim se inače na nju, ali san je bio ugodan.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Kroacija » 06 lis 2016 21:51

Šetala sam po bolnici s nekakvim nalazima koje mi je trebalo pojasniti. Užasno mi je bad bilo pitati nekog da mi pojašnjava. Našla se jedna doktorica i na nalazu mi je nacrtala krafnu, kroasan i vrećicu šećera.
Ovo dalje bolje da ne pričam. :o

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la slapa » 07 lis 2016 06:28

^
cek, na nalazu je pisalo da imas dijabetes il ti je htjela rec da si slatka? :D
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Faith123
Postovi: 1232
Pridružen/a: 14 kol 2016 21:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Faith123 » 26 lis 2016 22:35

Da krecem na posal i tako iz dana u dan i probudim se u 4 ko sova
Privilegirana

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la slapa » 13 stu 2016 10:21

jučer i danas sam sanjala sve neka fora ludila.
jučer znam da sam u snu ušla u neku drugu paralelnu dimenziju u kojoj su živjela djeca koja koja žive pod morem. prizemlje zgrade i vani je sve bilo potopljeno. baš je bila neka ona čarobna podvodna atmosfera. sjećam se i da većina drugih mojih odraslih ljudi to nije vidjela.

a jutros se sjećam da sam s jednog kraja grada pokušavala pozvati taksi do drugog ali kad bi se javili ja nikako ne bi znala reć bilo gdje točno idem bilo odakle krećem. tražila sam po aplikacijama lokaciju ali mi nije uspijevalo pa im nisam mogla nikako to objasniti i krenula sam nekim busem. i onda sam se našla u društvu s nekim tipom koji je neka faca ala novinar ili glazbeni kritičar i nekim virtuozom s gitarom i vladimirom putinom. putin nas je čuo tamo negdje kako sviramo, ja sam pjevala, bila je improvizacija. jako mu se to svidjelo pa nas je pitao da ga vodimo do glazbene škole. pa smo išli do plaža na pećinama. ljudi su kao učili svirati i pjevati na tim plažama. usput smo vladimir i ja diskutirali koliko kod nas košta boca koka kole. ja velim 6 kuna, on veli valjda misliš 6000 ili 600. velim ja ne, samo 6. bio je ko dio ekipe, skroz kul frajer. onda je on otišao u brodokomerc kupit neki snack a ja sam ja poskrivećki fotkala jer mi nećete vjerovati da sam provela dan s njim. nisam bila sigurna dal me vidio dok ga fotkam.
onda je on išao još negdje a ja i onaj kritičar smo došli na plažu. ja sjela na kauč, on na fotelju. gitaru sam odložila. onda je došao gitarist i rekao da je naštimao gitaru pa sam mu rekla nek naštima i moju jer ja više po njoj trkeljam nego što znam svirat. onda je došao božo vrećo i sjeo na pod. pa smo se upoznali onako preko stola i onda sam se digla da ga zagrlim jer se njemu bilo smotano dignut u onoj haljini. baš me divno zagrlio. i onda smo svi skupa ćaskali i čekali nicka cavea koji je zapravo vladimir putin.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Odgovorite