Horoskop - Kakav je koji znak kad je zaljubljen???

Tko smo mi u svemiru, kamo idemo, koji je smisao života, jesu li teorije zavjere istinite, što bi mogao značiti vaš noćašnji san i je li to sve na rubu onostranog?
Avatar
Samantha
Postovi: 417
Pridružen/a: 09 stu 2008 18:37
Spol/rod: žensko

Re: Horoskop - Kakav je koji znak kad je zaljubljen???

Post Postao/la Samantha » 12 tra 2010 17:38

^Ta sam :D
ηιкα∂ тι ηιѕαм ρяιzηαℓα мσנє נє ѕυη¢є σѕтαℓσ υ тνσנιм σ¢ιмα.....

moonsorrow
Postovi: 417
Pridružen/a: 29 srp 2007 07:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zagreb

Re: Horoskop - Kakav je koji znak kad je zaljubljen???

Post Postao/la moonsorrow » 30 svi 2010 09:23

y2k je napisao/la:jarica - izvana pokušavam biti cool, no zapravo sam sva smušena, smotana kad sam zaljubljena. no ljubav, no je druga priča. za voljenu osobu spremna dati sve, no zato i puno očekujem zauzvrat (što je ponekad i previše za tražiti).
:ok: jup
i ja sam jarac
uz ovo još dodajem sramežljivost u kontaktu face to face sa dotičnom osobom, nervozu, blokada misli i riječi, nastaje prevelik strah od te osobe i radim kretena od sebe s tim kad pokušavam bit cool a osoba to kuži, bojim se da ne budem napor, previše razmišljam, želim prepustit sve spletu okolnosti i situacijama bez forsanja, a na kraju forsam uff i zamrzim se radi toga
"Ja sam plod ove civilizacije, ali ne i njen sljedbenik"
(Satan Panonski)

Avatar
vjev
Postovi: 68
Pridružen/a: 28 svi 2010 16:46
Spol/rod: muško

Re: Horoskop - Kakav je koji znak kad je zaljubljen???

Post Postao/la vjev » 31 svi 2010 12:10

Kad su zaljubljeni, svi znakovi su jednostavno - ludi. :luda:

michelle

Re: Horoskop - Kakav je koji znak kad je zaljubljen???

Post Postao/la michelle » 05 lip 2010 12:16

Vodenjak sam... zaljubim se do ušiju, ali to ne pokazujem odma, ispitujem teren prije nego se u potpunosti prepustim... a kako to izgleda kada se prepustim... ne znam, do tog nivoa još nisam stigla :aha:

1152
Postovi: 9
Pridružen/a: 10 srp 2010 15:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: transrodna osoba

Re: Horoskop - Kakav je koji znak kad je zaljubljen???

Post Postao/la 1152 » 12 srp 2010 11:41

Račica sam i nisam baš pametna kad se zaljubim...mahnitam..ko luđakinja
ljubomorna...oooo daaaa...sranje! al i gadna emotivka....sve uzmem k srcu :srce:

iwy
Postovi: 108
Pridružen/a: 30 ruj 2008 19:05
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: somewhere

Re: Horoskop - Kakav je koji znak kad je zaljubljen???

Post Postao/la iwy » 14 srp 2010 12:32

1152 je napisao/la:Račica sam i nisam baš pametna kad se zaljubim...mahnitam..ko luđakinja
ljubomorna...oooo daaaa...sranje! al i gadna emotivka....sve uzmem k srcu :srce:
joj, to je istina, imala sam jednu račicu, koliko je tu bilo emocija, bolje da ne pričam. :srce:


daklem, ja sam blizanka i kad se zaljubim, onda sam nevjerojatna, postanem sramežljiva prema drugoj osobi, ali inače kad se toga oslobodim, sve bi dala za ljubav...za to donekle "krivim" podznak u ribama... :sramise:

xyo
Postovi: 15
Pridružen/a: 14 srp 2010 12:23
Spol/rod: žensko
Status: Solo
Lokacija: ..negdje između neba i zemlje..
Kontakt:

Re:

Post Postao/la xyo » 15 srp 2010 11:25

Mazilica je napisao/la:
eris je napisao/la:hm...strijelac...pojma nemam kakva sam kad sam zaljubljena jer se to još nije dogodilo...crush ne računam.....
doduše, prema ljudima koje volim sam izrazito zaštitnički nastrojena....

emocije izražavam djelima, izrazito rijetko riječima...
Isto sam strijelac i full zastitnicki nastrojena :ljubav:
Isto tako nemam problema sa pokazivanjem emocija djelima

Ja se slažem s ovim :) Ja sam isto strijelac.
Inače jako rijetko izražavam emocije djelima (a ponekad se ljudima čini da sam skroz od leda napravljena O.o) ali kad mi je do neke osobe stalo.. :srce: Onda nema problema :)

Avatar
jane connor
Postovi: 671
Pridružen/a: 27 lip 2010 00:45
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi

Re: Horoskop - Kakav je koji znak kad je zaljubljen???

Post Postao/la jane connor » 15 srp 2010 16:20

LAV i nezz.....valjda netipični lav....volim zaljubljenost,i nježna sam ko malo mače...puno dajem,volim to dobit nazad ali ne treba mi više nego što dam....zaštitnički nastrojena..pokazujem emocije na sve načine...obožavam se maziti...( naravno ovo sve vrijedi da vjerujem toj osobi i da znam da je uzajamno,onda nema bolje od mene )ugl. samo da si nađem još jednu takvu i nitko sretniji od mene :inlove:
"Any fool can risk her life. It takes a hero to risk her heart"
Don't just think,FIGHT!

Avatar
Peglam_subotom
Postovi: 3868
Pridružen/a: 21 stu 2008 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Horoskop - Kakav je koji znak kad je zaljubljen???

Post Postao/la Peglam_subotom » 15 srp 2010 16:52

Jane Connor je napisao/la:LAV i nezz.....valjda netipični lav....volim zaljubljenost,i nježna sam ko malo mače...puno dajem,volim to dobit nazad ali ne treba mi više nego što dam....zaštitnički nastrojena..pokazujem emocije na sve načine...obožavam se maziti...( naravno ovo sve vrijedi da vjerujem toj osobi i da znam da je uzajamno,onda nema bolje od mene )ugl. samo da si nađem još jednu takvu i nitko sretniji od mene :inlove:
:thumbup:
Lavovi klapaju skupa. :D
Ok, mi smo klapale skoro tri godine dok me nije prevarila i odjebala... Ali, opet... :D :haha:
I'll take you for all that you are. With your complications, your pain, your secrets, your past, your longings and dreams... I will take you completely; without exemptions.

Avatar
jane connor
Postovi: 671
Pridružen/a: 27 lip 2010 00:45
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi

Re: Horoskop - Kakav je koji znak kad je zaljubljen???

Post Postao/la jane connor » 15 srp 2010 17:00

Peglam_subotom je napisao/la:
Jane Connor je napisao/la:LAV i nezz.....valjda netipični lav....volim zaljubljenost,i nježna sam ko malo mače...puno dajem,volim to dobit nazad ali ne treba mi više nego što dam....zaštitnički nastrojena..pokazujem emocije na sve načine...obožavam se maziti...( naravno ovo sve vrijedi da vjerujem toj osobi i da znam da je uzajamno,onda nema bolje od mene )ugl. samo da si nađem još jednu takvu i nitko sretniji od mene :inlove:
:thumbup:
Lavovi klapaju skupa. :D
Ok, mi smo klapale skoro tri godine dok me nije prevarila i odjebala... Ali, opet... :D :haha:
2 lava skupa,to još nisam doživjela...ali ovisi puno o osobi,ja sam po nekim stvarima čistokrvni lav,a po drugima ni malo...al ok..
Lijepo da nas ima još takvih :)
"Any fool can risk her life. It takes a hero to risk her heart"
Don't just think,FIGHT!

NiceGirl

Re: Horoskop - Kakav je koji znak kad je zaljubljen???

Post Postao/la NiceGirl » 24 srp 2010 16:28

izmedju budale i zaljubljenog nema razlike :) ostro,ali istinito. ili si zaljubljen,ili nisi zaljubljen.

Avatar
TomBoy
Postovi: 479
Pridružen/a: 15 svi 2007 05:36
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Horoskop - Kakav je koji znak kad je zaljubljen???

Post Postao/la TomBoy » 24 srp 2010 20:22

Do you remember the Mother Goose nursery rhyme: "There once was a girl who had a curl in her hair... And when she was good, she was very good. And when she was bad, she was horrid." That, my friend, is your Scorpio lover in a nutshell.
:haha: that's me
I am free of all prejudice. I hate everyone equally.

Avatar
...medo...
Postovi: 274
Pridružen/a: 26 tra 2008 16:47
Spol/rod: žensko
Status: Solo
Lokacija: Zadar

Re: Horoskop - Kakav je koji znak kad je zaljubljen???

Post Postao/la ...medo... » 26 srp 2010 17:28

RACICA: obiteljski čovjek koji poštuje prave i istinske vrijednosti,ima mana, burne i impluzivne reakcije, ali zato kad se zaljubi!?
Nježnost, romantika, ljubav sama po sebi, osjećaj doma.

Dom je mjesto gdje se nalazi srce jednog Raka, hranitelja i zaštitnika obitelji, doma i tradicije. Rakovi su brižne i odane duše koje preuzimaju vodstvo u vezi. Nježno, pažljivo isprobavanje terena brzo se može pretvoriti u visokonaponsku strast kojoj rijetko tko može odoljeti.
Sporo, prikriveno udvaranje je ono što Rakovi vole. Čemu žurba? Rak je odlučan pobijediti u igri ljubavi i što se njega tiče, možete mu postaviti kakve god testove želite.

Kad se ljubav konačno ostvari, Rakovi se dokazuju kao odani ljubavnici, izrazito zaštitnički spram partnera, nesebično pružaju podršku i suosjećaju s njim. Rak je jednostavno vreća emocija i sve što se događa osjeća izrazito jako. Kad se osjećaju sigurno, stvorit će najtopliji dom i prepustiti se svojoj najvećoj strasti – maženju i paženju ljubljene osobe.
p.s. malcice popesivan :sramise: :srce: :cool2:
Potpis:

Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: Horoskop - Kakav je koji znak kad je zaljubljen???

Post Postao/la talented miss cohen » 28 srp 2010 22:00

Blizanac u podznaku Rak - prijavljam se na dužnost! :)

toliko je f--ked up ova kombinacija da vam ne mogu objasnit...
teško je ne osjećati se schizoidno u ovoj plus - minus, dan - noć, crno - bijelo, sjever - jug, gay - str8 kombinaciji, to begin with.

Kad je ovaj Blizanac zaljubljen i kad mu je taj osjećaj uzvraćen nema snažnijeg goriva - dobijam kreativni napad i mogu uradit sve i jedva čekam istražiti mogućnosti uzajamnog postojanja,pričamo, pričamo, pričamo, čak i during sex, radimo tons of stuff together... ali tu je catch, you just have to keep me entertained, dok god ima materijala za istraživanje ja ću istraživati i biti sretna along the way. Kad se stvari ustale, nestane sve te ćarolije.
Emocije, s druge strane, mi jako puno znače, involviram se jako duboko (bit će da je to utjecaj Raka) i jako dobro pročitam i spoznam emocionalni corpus moga partnera. Probleme rješavam razgovorom isključivo i NIKAD se ne svađam. Osobe koje "histerišu" da se kolokvijalno izrazim, nisu u stanju osvjestit emocije, su mi major turn off. Volim emotivnu stabilnost jer mi je potrebna kao kruh, u protivnom odlepršat ću u zrak - i onako sam sva od zraka :) .
I uvijek ostanem prijatelj nakon raskida. U biti ovisi od drugoj strani hoće li ostati prijatelj ili neće.
NIkako ne funkcioniram po planu - mrzim planiranja, ono red, rad i disciplina, predvidljivost, fuj!!!
Primjetila sam da mi jako dobro odgovara mentalni sklop Vodenjaka, jako jako lako čak telepatski se uspijemo "pročitati", krasna su ta bića - bar iz mojeg iskustva.
Djevice su mi interesantne jer su napete i živčane ak im stvari ne idu po planu i stvarno puno pažnje posvjećuju detaljima. Sušta sprotivnost od Blizance, ali baš zato su mi i slatki. Uvijek se možeš oslonit na njihovoj analitičnosti i možeš bit siguran, da će posao završiti do kraja i to na najtemeljitiji mogući način. Ali ovo mi je feedback od nekoliko drugarica koje pripadaju ovom znaku.
Od nedavno sam in love u jednom pripadniku znaka Djevice i fakat nemogu ga prokužit. Bit će da je istina da su jako zatvoreni i sramežljivi i da im treba puno vremena za otvorit se. Uh... jao meni! I am being cross analysed :roll2:
Stars and stars and stars keep it to themselves.

Avatar
ladychris
Postovi: 394
Pridružen/a: 02 kol 2010 21:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Lokacija: Zagreb

Re: Horoskop - Kakav je koji znak kad je zaljubljen???

Post Postao/la ladychris » 04 kol 2010 08:44

potpisujem sve od raka osim odanost obitelji i tradiciji (mora da tu malo odmicem od znaka)

uuuzasno emotivni, uuuuzasno ljubomorni ali kad volimo onda volimo.. i upalo mi je u oko ono s velikim mazama, ne znam jesam samo ja ili su sve racice takve.. uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzasne maze :D

nije lako s nama ali ne bih rekla da je ijedan znak lak za izdrzati.. ja imam jarca kraj sebe i boze pomozi kompliciranog stvorenja... blizanci su mi takodjer uzasna sjecanja.. ribice - ajd, one su jednostavnije, pasu uz rakovski emo dozivljaj :D,
za ostatak ne znam kako pasu uz raka =/
Trolling.

Avatar
mijau
Postovi: 57
Pridružen/a: 23 lis 2010 17:05
Spol/rod: žensko
Lokacija: ovdje

Re: Horoskop - Kakav je koji znak kad je zaljubljen???

Post Postao/la mijau » 23 lis 2010 17:59

Ne znam za druge, mogu samo za sebe :D; osjetljiva, ljubomorna u 3,14čku materinu, nekad do sadističkih razina analiziram, u svađama nemoguća, ratoborna. Sranja nikad ne progutam do razine zaboravljanja, mogu ih samo potisnuti. Prije sam jako bila sklona osvetama, sad po kratkom postupku odjebem sav suvišan teret. Ne vuče mi se ništa što nije vrijedno pažnje. Puno očekujem od osoba koje volim.

No zato volim iskreno i duboko, precizno znam kad mi sa nekim klikne (užasno volim promatrati ljude i analizirati njihovo ponašanje), prihvaćam ljude kakvi jesu. Podrška sam beziznimna, na mene se može pouzdano osloniti. Puno dajem osobama koje volim :O :D
You are afraid of insects and women. Ladybugs must render you catatonic.

Avatar
bašja
Postovi: 2639
Pridružen/a: 11 kol 2010 20:18
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Horoskop - Kakav je koji znak kad je zaljubljen???

Post Postao/la bašja » 25 lis 2010 21:29

ja kao ovan znak i podznak najbolje sam se našla u ovom opisu:

bahati gadovi, uvijek moraju biti sefovi i glavni u svemu. Uzrok je, vjerojatno, mali penis ili minijaturne sise. Bolesni posesivci koji bi partneru oduzeli potpunu slobodu a sebi dozvolili harem ljubavnica. Uglavnom zapinju za neosvojive tvrdjave i ne poznaju gubitak dok se kompletno psihicki ne uniste. Vrlo nesredjeni u mozgu, skacu na sve i svasta i to mora biti odmah, ne poznaju taktiku a razboli ih cekanje.

dakle, kad se zaljubimo budale, ko i svi drugi znakovi
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.

Avatar
melted_sun
Postovi: 1453
Pridružen/a: 26 lis 2010 20:40
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Horoskop - Kakav je koji znak kad je zaljubljen???

Post Postao/la melted_sun » 02 stu 2010 11:47

TomBoy je napisao/la:Do you remember the Mother Goose nursery rhyme: "There once was a girl who had a curl in her hair... And when she was good, she was very good. And when she was bad, she was horrid." That, my friend, is your Scorpio lover in a nutshell.
:haha: that's me

uh da,i ja sam škorpion :)
mijau je napisao/la:Ne znam za druge, mogu samo za sebe :D; osjetljiva, ljubomorna u 3,14čku materinu, nekad do sadističkih razina analiziram, u svađama nemoguća, ratoborna. Sranja nikad ne progutam do razine zaboravljanja, mogu ih samo potisnuti. Prije sam jako bila sklona osvetama, sad po kratkom postupku odjebem sav suvišan teret. Ne vuče mi se ništa što nije vrijedno pažnje. Puno očekujem od osoba koje volim.

No zato volim iskreno i duboko, precizno znam kad mi sa nekim klikne (užasno volim promatrati ljude i analizirati njihovo ponašanje), prihvaćam ljude kakvi jesu. Podrška sam beziznimna, na mene se može pouzdano osloniti. Puno dajem osobama koje volim :O :D
ovo zvuči i ko moj kratki opis,ovo prvo je kad me neko prca u mozak
a ovako inace ako je neko ok, onda san ja super..idem od ekstrema do ekstrema
a zaljubila sam se 1 put bas ono kronerski,i najeb*** sam.....XD
Zadnja izmjena: melted_sun, dana/u 01 pro 2010 00:11, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
melted_sun
Postovi: 1453
Pridružen/a: 26 lis 2010 20:40
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Horoskop - Kakav je koji znak kad je zaljubljen???

Post Postao/la melted_sun » 02 stu 2010 11:48

TomBoy je napisao/la:Do you remember the Mother Goose nursery rhyme: "There once was a girl who had a curl in her hair... And when she was good, she was very good. And when she was bad, she was horrid." That, my friend, is your Scorpio lover in a nutshell.
:haha: that's me

uh da,i ja sam škorpion :)
mijau je napisao/la:Ne znam za druge, mogu samo za sebe :D; osjetljiva, ljubomorna u 3,14čku materinu, nekad do sadističkih razina analiziram, u svađama nemoguća, ratoborna. Sranja nikad ne progutam do razine zaboravljanja, mogu ih samo potisnuti. Prije sam jako bila sklona osvetama, sad po kratkom postupku odjebem sav suvišan teret. Ne vuče mi se ništa što nije vrijedno pažnje. Puno očekujem od osoba koje volim.

No zato volim iskreno i duboko, precizno znam kad mi sa nekim klikne (užasno volim promatrati ljude i analizirati njihovo ponašanje), prihvaćam ljude kakvi jesu. Podrška sam beziznimna, na mene se može pouzdano osloniti. Puno dajem osobama koje volim :O :D
ovo zvuči i ko moj kratki opis,ovo prvo je kad me neko prca u mozak
a ovako inace ako je neko ok, onda san ja super..idem od ekstrema do ekstrema
a zaljubila sam se 1 put bas ono kronerski,i najeb*** sam.....XD
Zadnja izmjena: melted_sun, dana/u 01 pro 2010 00:11, ukupno mijenjano 1 put.

concrete_girl
Postovi: 66
Pridružen/a: 30 srp 2010 21:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo

Re: Horoskop - Kakav je koji znak kad je zaljubljen???

Post Postao/la concrete_girl » 06 stu 2010 22:42

moonsorrow je napisao/la:
y2k je napisao/la:jarica - izvana pokušavam biti cool, no zapravo sam sva smušena, smotana kad sam zaljubljena. no ljubav, no je druga priča. za voljenu osobu spremna dati sve, no zato i puno očekujem zauzvrat (što je ponekad i previše za tražiti).
:ok: jup
i ja sam jarac
uz ovo još dodajem sramežljivost u kontaktu face to face sa dotičnom osobom, nervozu, blokada misli i riječi, nastaje prevelik strah od te osobe i radim kretena od sebe s tim kad pokušavam bit cool a osoba to kuži, bojim se da ne budem napor, previše razmišljam, želim prepustit sve spletu okolnosti i situacijama bez forsanja, a na kraju forsam uff i zamrzim se radi toga
moram očito početi vjerovati u horoskop :D
ja sam također jarac i mogu reći da je ovo gore kaj piše totalna istina.
baš sam se sjetila svog nedavnog primjera :sramise:
I get the best feeling in the world when you say hi or even smile at me because I know, even if its just for a second, that I've crossed your mind. [/size]

Avatar
leOne
Postovi: 11
Pridružen/a: 12 stu 2010 21:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Horoskop - Kakav je koji znak kad je zaljubljen???

Post Postao/la leOne » 12 stu 2010 21:36

..ja sam rak,i ovo što je napisano o rakovima je istina,samo što ne reagirate na zaljubljenost uvijek isto,kod mene to ovisi o mojim godinama i iskustvu...kad se po novome zaljubim povučem se da me se ne povrijedi again,and again...kukavičluk,znam,ali nemam baš neka sjajna iskustva po pitanju prepuštanja.

Avatar
zelena žabica
Postovi: 231
Pridružen/a: 31 pro 2006 00:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zagreb...

Re: Horoskop - Kakav je koji znak kad je zaljubljen???

Post Postao/la zelena žabica » 17 stu 2010 15:26

asti......evo ja jedan blizančić u podznaku vaga. i sad bi trebala biti jako neodlučna i to. ali ne, lupam šakom o stol i biti će ovako ili nikako.

a kad se zaljubim,hahaha, smijem se sama sebi.....smantana smantana smantana.. pa pjevam onu cecinu- "manta manta manta sve mi se manta kad vidim te".... :)


ali ta zaljubljenost s godinama malkice sazrijeva, bar kod mene. sa 16 ili 17 svi su mi ti ljubavni jadi bili smak svita, žalosti, jadosti, čemeru....

Ne znam dozirati emocije pa od mene dobiješ sve ili ništa.
Ne volim polovičnost u ničemu..... :ruza:
ovdje bi trebalo ići nešto pametno ili duhovito, krajnje misaono i duboko.

Avatar
Yeci
Postovi: 2226
Pridružen/a: 11 stu 2010 14:11
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Horoskop - Kakav je koji znak kad je zaljubljen???

Post Postao/la Yeci » 17 stu 2010 16:29

moj horoskopski znak je takav da kad se zaljubi ja na sam pogled dotične pocrvenim sve od prilike do nožnih prstiju
:emo:
Don't talk about life, live it.

Avatar
memory lane
Postovi: 42
Pridružen/a: 16 lis 2010 02:30
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Horoskop - Kakav je koji znak kad je zaljubljen???

Post Postao/la memory lane » 21 stu 2010 15:54

vaga - riba, i skoro sve ostale planete u škorpionu. Savršena kombinacija dosade i strasti. :D

Kad se ja zaljubim, svašta mi pada na pamet i apsolutno ništa od tog svašta se ne čini nemoguće. Igram na sve ili ništa.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Horoskop - Kakav je koji znak kad je zaljubljen???

Post Postao/la Kroacija » 27 stu 2010 01:15

jesam li ja ukleta ako su mi i bivsa i sadasnja igrom slucaja zadranke/bodulke i vodenjaci? mogu li ostati trudna? molim vas pomozite. hvala.

Avatar
Fuga
Postovi: 7525
Pridružen/a: 12 tra 2010 08:33
Spol/rod: žensko
Lokacija: Wien

Re: Horoskop - Kakav je koji znak kad je zaljubljen???

Post Postao/la Fuga » 27 stu 2010 14:08

Nemam baš vjere u te horoskope, skeptična sam.
Ne znam kakva sam kad sam zaljubljena, mišljenja sam da me to stanje i ne modificira nešto.
Zaista sam dosadna :/.
I znam za one što su spremni na sve i svašta kad su zaljubljeni, budu često veoma kreativni, ludi i svašta nešto.
Osobno mi nije to nešto privlačno, ne volim baš neka velika iznenađenja, sve je to stres.
A stres je ubica br. 1 :D

Avatar
roadkill
Postovi: 3338
Pridružen/a: 22 sij 2008 01:01

Re: Horoskop - Kakav je koji znak kad je zaljubljen???

Post Postao/la roadkill » 27 stu 2010 14:31

Alba Avis je napisao/la: I znam za one što su spremni na sve i svašta kad su zaljubljeni, budu često veoma kreativni, ludi i svašta nešto.
Osobno mi nije to nešto privlačno, ne volim baš neka velika iznenađenja, sve je to stres.
A stres je ubica br. 1 :D
:haha:
kako ja volim tu tvoju glavu. :)
bring your mind into my head...

Avatar
Fuga
Postovi: 7525
Pridružen/a: 12 tra 2010 08:33
Spol/rod: žensko
Lokacija: Wien

Re: Horoskop - Kakav je koji znak kad je zaljubljen???

Post Postao/la Fuga » 27 stu 2010 17:47

:zubo: Mislim da je to uzajamno :kiss3:

Avatar
tincha
Postovi: 3
Pridružen/a: 29 tra 2010 07:36
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Horoskop - Kakav je koji znak kad je zaljubljen???

Post Postao/la tincha » 11 sij 2011 02:54

Riba, još jedna xD

Ma emotivna toliko da ne zna kamo bi sama sa sobom. Pogotovo u onom periodu kad je nedorečeno, iliti u onoj početnoj fazi.
Pomalo hyper, pomalo down, previše razmišlja i pati za potvrđivanjem. Tu dolazi onaj spoj mazohizma i straha od povrede -pa prva ne izriče išta ako nije sigurna što druga strana osjeća. Iako sama kuha emocije naveliko.
Sanjar, optimist/pesimist u istom trenu (ah; dvojni znak..)
No kad je sigurna da je ljubav uzvraćena -daje se bez granica, do kraja. U srcu i glavi spremna za ljubav do zauvijek.

Nisam ni ja vjerovala u horoskop dok mi se nije desilo da mi je svaki crush bio u blizančicu. Što sam naravno naknadno saznala. Sad već na početku pitam što je -i nevjerojatno, svaka koja mi se imalo svidi je bar u podznaku blizanac.
:dokazala tezu o nesvjesnom padanju na znak, oh yeah:

Riješite nemoguću zagonetku -kako spojiti ribu i blizanca kad obje čekaju potvrdu?? ;)

Amor
Postovi: 587
Pridružen/a: 02 sij 2011 09:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Horoskop - Kakav je koji znak kad je zaljubljen???

Post Postao/la Amor » 11 sij 2011 11:41

ili jesi zaljubljen ili nisi.

upoznas curu i pitas sto je u horoskopu. ona ti odgovori, slozis facu i pobjegnes brzinom munje zbog nekih pretpostavki/zabluda o horoskopim znakovima, a ispadne da je bas ok cura.

Odgovorite