Feelings...

Tko smo mi u svemiru, kamo idemo, koji je smisao života, jesu li teorije zavjere istinite, što bi mogao značiti vaš noćašnji san i je li to sve na rubu onostranog?
Odgovorite
michelle

Feelings...

Post Postao/la michelle » 08 srp 2010 12:10

Stavila sam ovu temu ovdje iz razloga kaj se odnosi na stanje duha pa ono, ima mi više smisla ova kategorija nego bilo koja druga...

ok, ovako stoje stvari... imam problem! Ne znam ubiti osjećaje prema bivšoj... sve je ok dok se ne vidimo, ne čujemo, nisam svjesna da su osjećaji uopće još tu kad ono, slučajno ju vidim u gradu, s nekim drugim naravno, i nešto me opako zareže u stomaku i dođe mi tako loše da se hoću istog momenta srušit... wtf!?! :-o
Kako da se toga rješim!?! Dotična ne želi ni čut o obnavljanju veze, jer se ona kakti nikad ne vraća... a iskreno, i ja ne mislim da je ona vrijedna istih tako da.... problem! How to kill it!?! Anyone?

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Feelings...

Post Postao/la Kroacija » 08 srp 2010 12:12

daj si jos puno vremena. :) puno, puno.
ili razmisljaj u stilu "ako me ne zeli, koji kurac bih ja zeljela nju?" ... koliko god ti osjecala, mozda zbilja nije vrijedno toga (tu mi nije jasna ta gore kontradikcija da ona nije vrijedna istih, onda si valjda zesci mazohist :o ). konvertiraj emocije u prijateljstvo ili preusmjeri na nekog drugog...ili puno drugih :D proces zacjeljivanja je dug ali sto se drugo moze.

michelle

Re: Feelings...

Post Postao/la michelle » 08 srp 2010 12:38

tnx invalid!
to sam si i mislila da treba dosta vremena... probala i prijateljstvo... ni to nije funkcioniralo, previše me jebala njezina rezerviranost... a nju to kaj me to smeta.... začaran krug! :nah:

ima netko sličnih iskustava za podjelit? ono, možda olakša teret...

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: Feelings...

Post Postao/la phos » 08 srp 2010 12:50

meni je netko jako pametan nekad rekao da sex sve lijeci. :luda:
da,ti si definitivno mazohista,a ona to zna i boli ju...
ako se maknes od nje...trebalo bi ti biti lakse,bar malo.zajebi prijateljske kave i sl. gluposti.Ignore total!
i onda...kad vrijeme ucini svoje sama sebe ces vrucom tavom po glavi....
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Avatar
komad kruha
Postovi: 1372
Pridružen/a: 08 stu 2009 20:54
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Feelings...

Post Postao/la komad kruha » 08 srp 2010 12:52

čini mi se da dok god si u njezinom društvu nećeš riješiti taj problem. mislim da ti treba odmak, da trebaš napraviti prostora u svom životu, da na njezino mjesto dođe neka nova osoba. probaj izbjegavat susretat se s njom, nemoj ići na mjesta gdje ćeš ju vidjeti. ako ti je prijateljica na FB, sakrij njene statuse, ne šalji joj mailove i sms-ove. ... dozvoli joj da ode ako već želi ići. time ćeš sebi dozvoliti da konačno kreneš dalje... nemoj se mučiti i nemoj razmišljati što bi bilo kad bi bilo i kako bi bilo i sve nešto što se neće dogoditi... nađi si nešto čime ćeš se zabaviti i pustiti da vrijeme učini svoje.
kaj te hiče?

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Feelings...

Post Postao/la jpeg » 08 srp 2010 12:54

ja sam zadnja koja ti moze nest pametno rec na tu temu ali da, preusmjeri paznju na milju drugih :D idi dalje i dalje i jednom ces zaista odmaknuti od nje.
naravno, ako tako zelis posto kazes da nije vrijedna. ak nije, ne bi trebao biti problem :)

michelle

Re: Feelings...

Post Postao/la michelle » 08 srp 2010 13:00

I guess you are all right... hvala svima!

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Feelings...

Post Postao/la Kroacija » 08 srp 2010 13:01

mravcica je napisao/la:ja sam zadnja koja ti moze nest pametno rec na tu temu
:D

ont_ u svakom slucaju, rasporedi vrijeme i aktivnosti, vidjaj druge ljude, prijatelje, sto god. svatko ima svoj nacin.

michelle

Re: Feelings...

Post Postao/la michelle » 08 srp 2010 13:07

invalid_user je napisao/la:ont_ u svakom slucaju, rasporedi vrijeme i aktivnosti, vidjaj druge ljude, prijatelje, sto god. svatko ima svoj nacin.
:thumbup: ...već to sve radim... tnx!

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Feelings...

Post Postao/la jpeg » 08 srp 2010 13:22

invalid_user je napisao/la:
mravcica je napisao/la:ja sam zadnja koja ti moze nest pametno rec na tu temu
:D

ont_ u svakom slucaju, rasporedi vrijeme i aktivnosti, vidjaj druge ljude, prijatelje, sto god. svatko ima svoj nacin.
shu ti :D

Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: Feelings...

Post Postao/la pihach » 08 srp 2010 14:43

nemam iskustva s tim, ali vjerojatno bih se sjetila razloga zbog kojih smo prekinule i na to uvijek pomislila kad bih ju vidjela.
i ovo kaj invalidna veli - live and let live ;)

michelle

Re: Feelings...

Post Postao/la michelle » 08 srp 2010 15:08

da vidish... možda je zato to tak kod mene, jer su meni ti razlozi ostali pod "?" :-o :confused:

no da, dobro kruh veli... ne treba se mučiti i razmišljati što bi bilo kad bi bilo i kako bi bilo i sve nešto što se neće dogoditi... ne smim razmišljati više o tome...

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Feelings...

Post Postao/la Bash » 08 srp 2010 19:00

pa kako su razlozi ostali pod ? ? bezveze. naravno da se tako osjecas. mozda da sjednete na prijateljsku kavu i porazgovarate? ako bi ona to htjela. bilo bi ti beskonacno lakse prebolit je nakon toga kad 200% znas da je to to.
takodjer, postoji i druga opcija. mozda nije stvar u tome da je nisi prebolila, nego stvar ega jer je neko drugi sad na tvom mjestu.
u svakom slucaju, daj si vremena i sve ce proc :)

Avatar
komad kruha
Postovi: 1372
Pridružen/a: 08 stu 2009 20:54
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Feelings...

Post Postao/la komad kruha » 08 srp 2010 21:26

teško je kada kraj nema kraja i kada ostanu samo upitnici.


no, pokušaj prihvatiti kraj bez da ga pokušavaš razložiti na sitne detalje. prihvati kraj, ne bježi od toga u svim mogućim i nemogućim smjerovima, ne vrti se oko njega, ne pokušavaj ga učiniti nesvršenim glagolom. on to nikako ne može biti.

:(
kaj te hiče?

michelle

Re: Feelings...

Post Postao/la michelle » 08 srp 2010 21:29

pričali smo već o tom... više puta... nije navela nijedan, po meni, smislen razlog, ali je navela nekoliko izlika... ne znam... prerazličito razmišljamo o nekim stvarima da bi ju shvatila... al da mi je nekako posebno draga... to priznam... i žao mi je kaj ne možemo imati ni prijateljstvo kad je takva situacija... tješim se da tako onda, valjda, mora bit... nema druge nego vrijeme... fala Bash!

michelle

Re: Feelings...

Post Postao/la michelle » 08 srp 2010 21:32

komad kruha je napisao/la:teško je kada kraj nema kraja i kada ostanu samo upitnici. no, pokušaj prihvatiti kraj bez da ga pokušavaš razložiti na sitne detalje. prihvati kraj, ne bježi od toga u svim mogućim i nemogućim smjerovima, ne vrti se oko njega, ne pokušavaj ga učiniti nesvršenim glagolom. on to nikako ne može biti. (
:thumbup:

NiceGirl

Re: Feelings...

Post Postao/la NiceGirl » 21 srp 2010 13:52

bez obzira koliko nas boli kad smo nesretno zaljubljeni, prekinemo sa nekime do koga nam je bilo stalo i sl.,ne postoji lijek koji ti stavis u usta,progutas i prebolis nekoga.za sve je potrebno vrijeme,vjerojatno i to da prvo sam/a poslozis kockice u glavi,a i ne kaze se uzalud "klin se klinom izbija". to su jednostavno stvari sa kojima zivis,ako bas nema nikakve nade za vas. kazem iz iskustva,al opet - ljubav - tu nema pravila. svaki put iznova ili neka nova iskusenja. a,nikad neznas sta ti lijepo nosi sutra. ;)

michelle

Re: Feelings...

Post Postao/la michelle » 21 srp 2010 14:11

:)

Avatar
pa
Postovi: 9
Pridružen/a: 03 tra 2008 18:21
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Zagreb

Re: Feelings...

Post Postao/la pa » 21 srp 2010 16:21

:duga: Mislim da je jos gora situacija kada nekome nudis prijateljstvo nakon prekida, pa te doticna ignorira i ne zeli cut za tebe, iako si joj ponudila prijateljstvo, a razlog prekida je sto jednostavno niste jedna za drugu (i to nakon mj dana navlacenja)...i onda ti kaze da nece s tobom nikakav kontakt uopce..da te ne zeli ni cut ni vidjet ako ne zelis bit s njom...


No, da se vratim na tvoju temu... Treba vremena da se stvari posloze, ali ne vidim smisla u izbjegavanju osobe jer nece ti bit nista lakse. Sta kad ju opet sretnes? Mislis da ce bit jednostavnije? Ne draga, to tako na zalost ne ide...bar nije islo kod mene, a isprobano je... Mislim da propale veze, ako je ikako moguce treba pokusat pretvorit u nekakav normalan ljudski odnos, koliko god je to moguce, jer mozda iz toga izraste i prijateljstvo sto danas cijenim vise od bilo kakve veze. Emocije mogu proci, a i ne moraju nuzno i nitko na ovome svijetu ti ne moze garantirati da te nece trnci proc svaki put kad ju vidis i da ti srce nece brze zakucat. S vremenom to postane lijep osjecaj, podsjetnik na sve ono sto ste dijelile i naucis se zivjeti s njime... Daj vam vremena da pokusate dalje krenuti, nemoj se zaletavat u nesto sto nece vodit nicemu samo da bi si olaksala jel ce netko ostat povrijedjen. Daj si vremena da se naucis nosit s time kako je ona dio tvog proslog zivota...na takav nacin, pa mozda jednom uspijete sjest na kavu i smijat se detaljima vase zajednicke proslosti bez osjecaja boli..... :duga:
Just taking chances....

michelle

Re: Feelings...

Post Postao/la michelle » 21 srp 2010 22:04

pa je napisao/la::duga: Mislim da je jos gora situacija kada nekome nudis prijateljstvo nakon prekida, pa te doticna ignorira i ne zeli cut za tebe, iako si joj ponudila prijateljstvo, a razlog prekida je sto jednostavno niste jedna za drugu (i to nakon mj dana navlacenja)...i onda ti kaze da nece s tobom nikakav kontakt uopce..da te ne zeli ni cut ni vidjet ako ne zelis bit s njom...
prijateljstvo je bilo ponuđeno i prihvaćeno, no kao što rekoh, iz nekog razloga nije upalilo... mene je jebala njena rezerviranost, a nju kaj mene to jebe... možda je ipak trebalo proć malo vremena nakon prekida da se situacija ohladi... ne znam... :nezna:

NiceGirl

Re: Feelings...

Post Postao/la NiceGirl » 22 srp 2010 08:55

a,i to zna vecinom bit djelotvorno - prekinut ikakav kontakt na neko vrijeme jer ipak treba i jednoj i drugoj strani da se strasti barem malo stisaju.

michelle-mislim da tu tvoju bivsu jebu neke druge stvari (sta se tice vaseg prekida )jer njen stav mi se cini nekako besmislen.jednostavno joj kazi sta mislis i sta zelis i stavi je pred gotov cin,ali samouvjereno i malo ostrije. nije bitno kaj samo jedna strana zeli.

ot - i to mi je najzesce kad netko kaze - ma,ja sam siguran/a da toga nikad nece bit. dobro,mozes bit siguran u neke stvari,al opet ne presiguran jer nikad ne reci nikad. jesi mozda vidovit/a da mozes bit presiguran/a u neke buduce postupke? ne.

Avatar
ladychris
Postovi: 394
Pridružen/a: 02 kol 2010 21:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Lokacija: Zagreb

Re: Feelings...

Post Postao/la ladychris » 04 kol 2010 08:36

pa je napisao/la:No, da se vratim na tvoju temu... Treba vremena da se stvari posloze, ali ne vidim smisla u izbjegavanju osobe jer nece ti bit nista lakse. Sta kad ju opet sretnes? Mislis da ce bit jednostavnije? Ne draga, to tako na zalost ne ide...bar nije islo kod mene, a isprobano je... Mislim da propale veze, ako je ikako moguce treba pokusat pretvorit u nekakav normalan ljudski odnos, koliko god je to moguce, jer mozda iz toga izraste i prijateljstvo sto danas cijenim vise od bilo kakve veze. Emocije mogu proci, a i ne moraju nuzno i nitko na ovome svijetu ti ne moze garantirati da te nece trnci proc svaki put kad ju vidis i da ti srce nece brze zakucat. S vremenom to postane lijep osjecaj, podsjetnik na sve ono sto ste dijelile i naucis se zivjeti s njime... Daj vam vremena da pokusate dalje krenuti, nemoj se zaletavat u nesto sto nece vodit nicemu samo da bi si olaksala jel ce netko ostat povrijedjen. Daj si vremena da se naucis nosit s time kako je ona dio tvog proslog zivota...na takav nacin, pa mozda jednom uspijete sjest na kavu i smijat se detaljima vase zajednicke proslosti bez osjecaja boli..... :duga:
Ovo zapravo pomaze!
Vjerujem da smo svi u slicnoj situaciji bili. Mene sad jebucka neka koja zna da sam zauzeta ali zna i da mi je privlacna. Pa me teasa (prije smo bile zajedno ali to je bilo cisto igranje). I emo kakav jesam u to vrijeme sam pala na nju. I sad, iako ne zelim ostaviti current male individuu, strecne me oko srca svaki put kada ju vidim. Damn her.
Izbjegavanje ne igra ulogu, nije mi dobro ni kad ju ne vidim godinu dana pa slucajno naletim na nju. Jednostavno cu morati nauciti zivjeti s ovime sto je quotana osoba rekla :D
Trolling.

Avatar
Samantha
Postovi: 417
Pridružen/a: 09 stu 2008 18:37
Spol/rod: žensko

Re: Feelings...

Post Postao/la Samantha » 06 kol 2010 18:51

Zamjeni ju gorom :D

Odgovorite