Izbori - za koga glasovati?

Tko smo mi u svemiru, kamo idemo, koji je smisao života, jesu li teorije zavjere istinite, što bi mogao značiti vaš noćašnji san i je li to sve na rubu onostranog?
Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Izbori - za koga glasovati?

Post Postao/la pihach » 28 stu 2010 12:36

Procitah u jutarnjem da HSLS intenzivno radi na pregovorima sa trenutnim guvernerom HNB-a o kandidaturi za premijera na izborima koji se odrzavaju sljedece godine u 11.mj. (ak se ne varam).

Zanima me tko sve od vas prati politiku, rad stranaka, predizbornu kampanju koja je uvelike pocela i sto ocekujete od buduce vlade? Hoce li HDZ opet osvojiti vecinu visokoobrazovanih 'rvata ili ce im kukurikavci preoteti fotelje?

Trenutno ne vidim izlaz iz ove stuacije niti neku osobu/stranku koja nudi ista bolje od postojeceg. Jedino sto rade i za sto dobivaju masne pare je obostrano pljuvanje, vrijedjanje i diskreditiranje.

Oduvijek sam glasovala za SDP/HNS/IDS i tako cu i sljedece godine, a jedina osoba koja mi u cijeloj prici bar malo vrijedi je Pusicka, iako je i ona premazana svim mastima. Nakon nekih komentara koji joj nis trebali polako mi pocinje padati u ocima...

Dolazim u napast da osnujem vlastitu stranku. Hmm, vidis vidis :D

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: Izbori - za koga glasovati?

Post Postao/la Popeye » 28 stu 2010 13:04

lijeva koalicija.

Avatar
komad kruha
Postovi: 1372
Pridružen/a: 08 stu 2009 20:54
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Izbori - za koga glasovati?

Post Postao/la komad kruha » 28 stu 2010 13:45

ne vidim nikoga tko bi mogao izvući zemlju iz krize. na sljedećim izborima očekujem borbu za ne osvojiti vlast, jer zemlja juri u totalnu propast i nitko ne želi biti okrivljen kada se to dogodi.

na izbore ću ići, jer uvijek idem, i glasati ću, kao i uvijek, za lijevu koaliciju.
kaj te hiče?

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: Izbori - za koga glasovati?

Post Postao/la tamara3 » 28 stu 2010 14:37

Izaći ću isto na izbore kao i uvijek, ali ne znam za koga ću glasati jer stvarno ne vidim rješenje. Takozvana opozicija mi se smučila.

Avatar
alice
Postovi: 1332
Pridružen/a: 24 sij 2009 16:02
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: in Wonderland

Re: Izbori - za koga glasovati?

Post Postao/la alice » 28 stu 2010 19:58

tamara3 je napisao/la:Izaći ću isto na izbore kao i uvijek, ali ne znam za koga ću glasati jer stvarno ne vidim rješenje. Takozvana opozicija mi se smučila.
same here.
'At the center of non-violence stands the principle of love.'
Martin Luther King

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: Izbori - za koga glasovati?

Post Postao/la tamara3 » 29 stu 2010 11:16

Da su sutra izbori, vjerojatno bi pobijedili. Onda bi nakon mjesec-dva tvrdili da je zatečeno stanje gore no što su mislili. Onda bi se par godina bavili samima sobom i svojim jadnim egotripovima, na čelu s onim egocentričnim Milanovićem. Pa bi opet popušili izbore.
U zadnje vrijeme mi se čini da živim ne u beskrajnom danu, nego u beskrajnom desetljeću :fuj:.

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Izbori - za koga glasovati?

Post Postao/la Moloko » 29 stu 2010 14:28

Sve je to isto sranje nažalost.
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: Izbori - za koga glasovati?

Post Postao/la phos » 29 stu 2010 15:41

izaci cu i ponistiti listic.stvarno nemam inspiracije,sve drvo do drveta.katastrofa!
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: Izbori - za koga glasovati?

Post Postao/la Popeye » 29 stu 2010 15:57

mislim da covjek treba biti ili totalno politicki nepismen ili neodgovoran ili jednostavno blesav ako mu isto dodju HDZ i SDP.
nisam ja neki esdepeovac, inace.

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: Izbori - za koga glasovati?

Post Postao/la tamara3 » 29 stu 2010 19:43

Ne znam što si, ali nema potrebe za vrijeđanjem - kao što ti misliš da nisu isti, neki misle da jesu. Uostalom, novija povijest je pokazala da doista imaju nekih sličnosti na koje je teško zažmiriti.

Avatar
Shekret
Postovi: 189
Pridružen/a: 14 lis 2010 16:51
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Izbori - za koga glasovati?

Post Postao/la Shekret » 29 stu 2010 19:48

Ajmo osnovat stranku DLZ - demokratska lezbijska zajednica
:luda:

ow
necu se registrirati
Postovi: 733
Pridružen/a: 10 pro 2005 22:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Izbori - za koga glasovati?

Post Postao/la ow » 30 stu 2010 10:10

razmisljam otprilike kao tamara treca - i ne znam za koga glasati.
doista ne vidim neku vecu razliku izmedju SDP-a i HDZ-a osim u ideoloskom smislu koji mi je najmanje vazan.
U svakom drugom smislu oni odista jesu isto a to se vidi ako usporedimo zagrebacku upravu (u kojem je ipak cijelo vrijeme na vlasti SDP) sa ostatkom Hrvatske.
mozda se nesto promjeni do pred izbore ali cisto sumnjam... :kava:
ne vjerujte podacima iz profila, zapravo sam se ovom forumu pridruzila 14.09.1999
slika
www.balconn.com

www.gay-u-obitelji.com

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: Izbori - za koga glasovati?

Post Postao/la Popeye » 30 stu 2010 20:54

well, HDZ se svojski trudi dokazati da su i sve ostale stranke jednako nesposobne, lopovske, korumpirane i lažljive kao oni, i izgleda da im je uspjelo.

ja ipak sanjam o vremenu kada ce hrvatska patiti od SDP-ovih mana na vlasti, od SDP-ovih aferica i sličnoga, jer nema šanse da budu gori od HDZ-a. i ponavljam, nisam esdepeovac.

Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: Izbori - za koga glasovati?

Post Postao/la pihach » 30 stu 2010 21:10

ok, koga predlazes onda?

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: Izbori - za koga glasovati?

Post Postao/la Ameli » 30 stu 2010 21:23

Popeye je napisao/la: ja ipak sanjam o vremenu kada ce hrvatska patiti od SDP-ovih mana na vlasti, od SDP-ovih aferica i sličnoga, jer nema šanse da budu gori od HDZ-a. i ponavljam, nisam esdepeovac.
pretpostavljam da većina nit ne misli da SDP može gore od HDZ, ali očekuje da bude mnogo bolji i bez ovih mana, afera i sl. ..možda je to nerealno očekivati od bilo koje stranke u ovoj državi, ali pljuvanja uz:-on je gori, ja sam bolje ..to više ne pali.
Jesam SDP-ov simpatizer i nisam nikad dala glas drugoj stranki, ali ovaj put mislim glasati za onog tko se najviše potrudi uvjeriti me da ga zaslužuje. Pa makar to ne bio SDP.

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: Izbori - za koga glasovati?

Post Postao/la Popeye » 30 stu 2010 21:25

pihach je napisao/la:ok, koga predlazes onda?
pa rekoh, lijeva koalicija.

cekajuci savrsenstvo imati cemo zauvijek HDZ. jer HDZ-ovi glasaci nemaju ovakvih velikih dilemi oko glasanja.

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: Izbori - za koga glasovati?

Post Postao/la tamara3 » 30 stu 2010 23:01

Popeye je napisao/la:well, HDZ se svojski trudi dokazati da su i sve ostale stranke jednako nesposobne, lopovske, korumpirane i lažljive kao oni, i izgleda da im je uspjelo.
Daj nemoj me... tebi je 'veliki šef opozicije' Milanović uvjerljiv? Ili onaj prijetvorni Kosor iz HSLS-a? Čačić, Jakovčić, who?
Neki od nas actually znaju čitati, gledati i prepoznavati i ne treba nam hadeze da nas uvjeri u neke stvari :kava:.

Gost

Re: Izbori - za koga glasovati?

Post Postao/la Gost » 30 stu 2010 23:16

tamara3 je napisao/la:
Daj nemoj me...
:haha:

Inače, nemam ništa pametno za dodati. * šulja se iz threada *

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: Izbori - za koga glasovati?

Post Postao/la Popeye » 30 stu 2010 23:31

nije mi potrebno da mi bilo koji politicar bude uvjerljiv. odnosno, nije mi jasna ta kategorija. jednostavno mi se politika kakvu nudi SDP (sa svim manama) cini tisucu puta boljom od one koju nudi HDZ.

sto se milanovica tice, zaboravlja se da je bas on pogurao ivu josipovica na pantovcak. HDZ je pak predlozio hebranga.

no ponavljam, ne gledam na te stvari po tome jel mi netko simpa, i hoce li me razocarati, ne ulazem emocije u procjenu politicke ponude.

ow
necu se registrirati
Postovi: 733
Pridružen/a: 10 pro 2005 22:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Izbori - za koga glasovati?

Post Postao/la ow » 01 pro 2010 02:54

Popeye je napisao/la:nije mi potrebno da mi bilo koji politicar bude uvjerljiv. odnosno,
Tudjman je prve izbore dobio na temelju obecanja da ce prosjecna placa u HR biti 2000 DM. Naravno da nije bio uvjerljiv jer je to bilo potpuno providno nerealno obecanje.

Uvjerljivost daje bolje sanse da ce ono sto pise u programu i biti ostvareno. Milanovic je totalno neuvjerljiv i SDP kojeg vodi ne moze garantrati provedbu njihovog programa bez obzira koliko prihvatljiv bio.
ne vjerujte podacima iz profila, zapravo sam se ovom forumu pridruzila 14.09.1999
slika
www.balconn.com

www.gay-u-obitelji.com

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: Izbori - za koga glasovati?

Post Postao/la Popeye » 01 pro 2010 14:02

sve to stoji, velika vecina zamjerki na milanovicev racun je opravdana, ali s druge strane je HDZ. situacija je realno takva da drzavom moze vladati ili HDZ ili lijeva koalicija predvodjena SDP-om i milanovicem. a kad je izbor takav, onda biram SDP i milanovica every day of the week and twice on sunday.

a postoje i dvije kljucne razlike izmedju HDZ-a i SDP-a koje su mi vrlo vazne. prva je da SDP nije fundamentalno korumpirana stranka poput HDZ-a, a druga je da SDP nije homofobna stranka poput HDZ-a. da, volio bih da je SDP i mnogo toga vise, kao i milanovic, ali to su fantazije, a izbori se odvijaju u stvarnosti.

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: Izbori - za koga glasovati?

Post Postao/la tamara3 » 01 pro 2010 19:25

Popeye je napisao/la:sto se milanovica tice, zaboravlja se da je bas on pogurao ivu josipovica na pantovcak.
Znači li to da je Josipović za tebe ultimativno pozitivan lik?
Popeye je napisao/la:a postoje i dvije kljucne razlike izmedju HDZ-a i SDP-a koje su mi vrlo vazne. prva je da SDP nije fundamentalno korumpirana stranka poput HDZ-a, a druga je da SDP nije homofobna stranka poput HDZ-a
1. Afera "Daimler".
2. "Viktor Lenac".
3. Milan Bandić (tu se nema što posebno obrazlagati).
4. Milanovićeva ustavna trgovina - pedere i lezbe za dijasporu. E, TO je bilo lajk, totalno gej friendly :sarkasticna:.
5. Milanovićevi stanovi - neutvrđeno porijeklo imovine.
6. Milanovićev punac je dobio od Bandića "posao" koji je već bio napravljen.
7. Skandalozno uvlakačko ponašanje na istražnom povjerenstvu za INU. Ako im je cilj skinuti hadeze, imali su šansu izrešetati Sanadera ko švicarski sir. Jesu li :kava:?
8. Tip koji pretendira na premijersko mjesto u 3. Dnevniku pljuje po proračunu, ali kad mu se postavi pitanje što bi on mijenjao, on mijenja jedino - temu.
9. SDP-ovke, sve redom velike feministice, kolektivno digoše ruke za famoznu mirovinsku reformu zbog koje ćemo mi crknuti prije penzije, a dame će tu privilegiju moći ostvariti 10 godina ranije.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Izbori - za koga glasovati?

Post Postao/la ariadne » 01 pro 2010 20:21

Činjenica jest da je država u tolikom kurcu da čak i da Isus faking Krist padne s neba i dođe na vlast neće moći napraviti ništa u četiri godine. Svi će obećavat izlazak iz krize, cvijeće, duge i jednoroge ali to naprosto nije realno. Izbori se svode na manje od dva (ili više) zla i prema tome uvijek ću glasat za nešto što nije HDZ jer su oni najduže na vlasti i krivi su za sve loše što se dogodilo. Ako vlast ne valja (a ne valja), onda ju treba mijenjati. Ako ništa, barem da probamo nešto drugo i razbijemo monotoniju, možda bude OK. Barem mislim da ne može gore.

Moj stav je inače da sve njih gore treba ili posmicat ili pozatvarat jer svi vuku repove iz devedesetih i održali su se na vlasti jedni drugima pokrivajući guzice i dijeleći fotelje i lovu šakom i kapom svima koji su podobni. Trebaju nam "čisti", novi ljudi a to se neće dogodit još neko vrijeme jer se ovi drže svim silama na vlasti da pokradu sve što još mogu dok ne uđemo u EU il šta ti ja znam.

Gledam i čitam vijesti i ne vjerujem da takvi ljudi uopće postoje, a ne da su na vlasti. Dođe mi da se sahranim od muke.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Izbori - za koga glasovati?

Post Postao/la Moloko » 01 pro 2010 21:47

Popeye je napisao/la:mislim da covjek treba biti ili totalno politicki nepismen ili neodgovoran ili jednostavno blesav ako mu isto dodju HDZ i SDP.
nisam ja neki esdepeovac, inace.
Po čemu se to točno razlikuju što se tiče bitnih poteza koje su napravili jedni od drugih?
Pustimo na stranu to koja od tih dviju stranaka je homofobna,koja je liberalna a koja nešto deseto.
Gdje su djela a ne samo riječi?
Za mene obje stranke trenutno predstavljaju isto: Hrpu nesposobnih i licemjernih beskičmenjaka koji za ovu državu nisu napravili ništa nego je zbog svog prepucavanja i osobnih interesa doveli do ruba.
I da,politički nepismeni,neodgovorni i blesavi su oni a ne ljudi koji uviđaju neke realne stvari.
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: Izbori - za koga glasovati?

Post Postao/la Popeye » 01 pro 2010 22:41

tamara3 je napisao/la:
Znači li to da je Josipović za tebe ultimativno pozitivan lik?
ne, ali mislim da se za sada pokazao kao vrlo dobar predsjednik, a bio je i jedan od dvoje najboljih kandidata.
zamislimo da je trenutno na pantovcaku hebrang. ili bandic. odnosno, bolje ne, plasim se uopce pomisliti kako bi to izgledalo.
Popeye je napisao/la:a postoje i dvije kljucne razlike izmedju HDZ-a i SDP-a koje su mi vrlo vazne. prva je da SDP nije fundamentalno korumpirana stranka poput HDZ-a, a druga je da SDP nije homofobna stranka poput HDZ-a
1. Afera "Daimler".
2. "Viktor Lenac".
3. Milan Bandić (tu se nema što posebno obrazlagati).
4. Milanovićeva ustavna trgovina - pedere i lezbe za dijasporu. E, TO je bilo lajk, totalno gej friendly :sarkasticna:.
5. Milanovićevi stanovi - neutvrđeno porijeklo imovine.
6. Milanovićev punac je dobio od Bandića "posao" koji je već bio napravljen.
7. Skandalozno uvlakačko ponašanje na istražnom povjerenstvu za INU. Ako im je cilj skinuti hadeze, imali su šansu izrešetati Sanadera ko švicarski sir. Jesu li :kava:?
8. Tip koji pretendira na premijersko mjesto u 3. Dnevniku pljuje po proračunu, ali kad mu se postavi pitanje što bi on mijenjao, on mijenja jedino - temu.
9. SDP-ovke, sve redom velike feministice, kolektivno digoše ruke za famoznu mirovinsku reformu zbog koje ćemo mi crknuti prije penzije, a dame će tu privilegiju moći ostvariti 10 godina ranije.
super sto si sve taksativno nabrojala. dakle, SDP ima tri afere, a ja se mogu jos sjetiti jos jedne (rijecke trznice).
s druge strane, HDZ je od pocetka devedesetih do danas neprekinuti niz korupcijskih afera, ima li smisla uopce nabrajati? pretvorba, kutle, gucić, dubrovačka banka, podravka, hrvatske ceste, hrvatske zeljeznice, sumnjiva prodaja plive koja je sad unistena, hypo banka, afera kamioni, fond za privatizaciju (tzv. maestro), INA, suncani hvar, brodosplit itd itd itd. pokazalo se da HDZ krade drzavni novac da bi se financirala stranka i predizborne kampanje, sto SDP nije nikad cinio. jednostavno je nemoguce, ako cemo realno sagledati, izjednaciti SDP i HDZ po pitanju korupcije.

ostalo sto spominjes je manje-vise pitanje šminke. jedan nastup na jednom dnevniku mi nije valjan argument.
Zadnja izmjena: Popeye, dana/u 01 pro 2010 22:52, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: Izbori - za koga glasovati?

Post Postao/la Popeye » 01 pro 2010 22:47

inace, na sljedecim izborima ce se nuditi, kako stvari stoje, sljedece opcije:
lijeva koalicija (SDP, HNS, IDS)
desna koalicija (HDZ, HSS)
te jos liberali koju su vec godinama ispod izbornog praga, te pravaši koji su politicki skoro pa mrtvi. no, recimo da su to opcije koje imaju REALNU šansu ući u sabor. neizlazak na izbore uvijek ide u korist desnici, jer ona ima discipliranije glasace. glas za liberale je najvjerojatnije bacen glas.

dakle, koje je onda odgovorno ponasanje gradjana koji zele kakvu-takvu promjenu na bolje? za koga glasati a da to ima politickog smisla?

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: Izbori - za koga glasovati?

Post Postao/la Popeye » 01 pro 2010 22:51

Moloko je napisao/la: Po čemu se to točno razlikuju što se tiče bitnih poteza koje su napravili jedni od drugih?
Pustimo na stranu to koja od tih dviju stranaka je homofobna,koja je liberalna a koja nešto deseto.
Gdje su djela a ne samo riječi?
konkretne stvari koje je lijeva koalicija napravila u 3,5 svoje godine vlasti su, primjerice, autoputevi. HDZ je pak nakon toga uspio da cijena izgradnje kilometra poskupi za tri puta, a kako bi drzavni novac ukrao za sebe.
Za mene obje stranke trenutno predstavljaju isto: Hrpu nesposobnih i licemjernih beskičmenjaka koji za ovu državu nisu napravili ništa nego je zbog svog prepucavanja i osobnih interesa doveli do ruba.
I da,politički nepismeni,neodgovorni i blesavi su oni a ne ljudi koji uviđaju neke realne stvari.
a za koga ti smatras da treba glasati? i sto si ti osobno ucinila da hrvatska bude bolje drustvo?

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Izbori - za koga glasovati?

Post Postao/la Moloko » 01 pro 2010 22:56

Popeye je napisao/la:
Moloko je napisao/la:
Popeye je napisao/la:mislim da covjek treba biti ili totalno politicki nepismen ili neodgovoran ili jednostavno blesav ako mu isto dodju HDZ i SDP.
nisam ja neki esdepeovac, inace.
Po čemu se to točno razlikuju što se tiče bitnih poteza koje su napravili jedni od drugih?
Pustimo na stranu to koja od tih dviju stranaka je homofobna,koja je liberalna a koja nešto deseto.
Gdje su djela a ne samo riječi?
konkretne stvari koje je lijeva koalicija napravila u 3,5 svoje godine vlasti su, primjerice, autoputevi. HDZ je pak nakon toga uspio da cijena izgradnje kilometra poskupi za tri puta, a kako bi drzavni novac ukrao za sebe.
Za mene obje stranke trenutno predstavljaju isto: Hrpu nesposobnih i licemjernih beskičmenjaka koji za ovu državu nisu napravili ništa nego je zbog svog prepucavanja i osobnih interesa doveli do ruba.
I da,politički nepismeni,neodgovorni i blesavi su oni a ne ljudi koji uviđaju neke realne stvari.
a za koga ti smatras da treba glasati? i sto si ti osobno ucinila da hrvatska bude bolje drustvo?
l
Ja osobno nisam učinila ništa što se politike tiče iz razloga koji su meni poznati a tebi ne trebaju biti.Uostalom, ne govorimo o meni nego ljudima koji su se odlučili za politiku i vođenje ove države. Govorimo o ljudima koji su na vlasti.
Što si ti konkretno napravio?Vjerojatno također ništa. Ja sam samo komentirala stanje kakvo je. Da se mene pita glasala bih za nekog sasvim desetog.Neku novu stranku.
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
Fuga
Postovi: 7525
Pridružen/a: 12 tra 2010 08:33
Spol/rod: žensko
Lokacija: Wien

Re: Izbori - za koga glasovati?

Post Postao/la Fuga » 01 pro 2010 23:06

Uvijek sam dosad kidala na lijevo, tako ću i ovaj put. Slažem se da su razlike između vladajuće elite i opozicije male, slabašne i da je i jedna i druga strana kronično bolesna, no ipak, razlike postoje. Jednostavno se radi o situaciji kad između dva zla, biram ono koje je mojoj percepciji manje, i to je to.

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Izbori - za koga glasovati?

Post Postao/la Moloko » 01 pro 2010 23:08

Alba Avis je napisao/la:Uvijek sam dosad kidala na lijevo, tako ću i ovaj put. Slažem se da su razlike između vladajuće elite i opozicije male, slabašne i da je i jedna i druga strana kronično bolesna, no ipak, razlike postoje. Jednostavno se radi o situaciji kad između dva zla, biram ono koje je mojoj percepciji manje, i to je to.
A ovo će na kraju,obzirom da bolje opcije nema,biti i moj izbor.
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Odgovorite