Što ste po horoskopu?

Tko smo mi u svemiru, kamo idemo, koji je smisao života, jesu li teorije zavjere istinite, što bi mogao značiti vaš noćašnji san i je li to sve na rubu onostranog?
Odgovorite

Vaš horoskopski znak je...

Ovan
57
11%
Bik
44
9%
Blizanci
51
10%
Rak
50
10%
Lav
49
10%
Djevica
28
6%
Vaga
37
7%
Škorpion
30
6%
Strijelac
37
7%
Jarac
36
7%
Vodenjak
41
8%
Ribe
42
8%
 
Ukupno glasova: 502

Faith123
Postovi: 1232
Pridružen/a: 14 kol 2016 21:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Što ste po horoskopu?

Post Postao/la Faith123 » 21 kol 2016 19:44

Tila bi da sam janjetina al sam ovcica
Privilegirana

Avatar
inani
Postovi: 6225
Pridružen/a: 20 kol 2010 15:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Zgb

Re: Što ste po horoskopu?

Post Postao/la inani » 31 kol 2016 19:04

slika
... :nesvjest:

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: Što ste po horoskopu?

Post Postao/la Mar » 31 kol 2016 19:40

^ Kako komentiraš nas? :D

Lav i Blizanac. :happycry:

Avatar
inani
Postovi: 6225
Pridružen/a: 20 kol 2010 15:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Zgb

Re: Što ste po horoskopu?

Post Postao/la inani » 31 kol 2016 19:42

Za nas: to je to. Bas pogodjeno. ;) :D
... :nesvjest:

Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: Što ste po horoskopu?

Post Postao/la talented miss cohen » 31 kol 2016 20:46

:D

slika
Stars and stars and stars keep it to themselves.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste po horoskopu?

Post Postao/la ariadne » 31 kol 2016 20:49

Ne razumijem šta je tamo meni nacrtano. Srce mi je u pazuhu? It figures. :stress sweating: :roll:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Što ste po horoskopu?

Post Postao/la Moloko » 31 kol 2016 20:54

Joj to generaliziranje (u većini tih horoskopa) da je jarčevima srce zapravo mozak je takav bullshit. :D
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: Što ste po horoskopu?

Post Postao/la Mar » 31 kol 2016 20:57

Ali mali mozak neki (sudeći po slici). :D

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Što ste po horoskopu?

Post Postao/la Moloko » 31 kol 2016 21:02

..:Nina:.. je napisao/la:Ali mali mozak neki (sudeći po slici). :D

Pizdo. :D
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Malory
Postovi: 1314
Pridružen/a: 09 tra 2015 12:41
Spol/rod: žensko

Re: Što ste po horoskopu?

Post Postao/la Malory » 01 ruj 2016 05:50

Moloko je napisao/la:Joj to generaliziranje (u većini tih horoskopa) da je jarčevima srce zapravo mozak je takav bullshit. :D
Da poopćimo: horoskopi su bullshit. :D

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste po horoskopu?

Post Postao/la ariadne » 01 ruj 2016 07:51

Malory je napisao/la:
Moloko je napisao/la:Joj to generaliziranje (u većini tih horoskopa) da je jarčevima srce zapravo mozak je takav bullshit. :D
Da poopćimo: horoskopi su bullshit. :D
Zvucis ko neka djevica :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Što ste po horoskopu?

Post Postao/la Nirya » 01 ruj 2016 08:29

:D

slika
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Malory
Postovi: 1314
Pridružen/a: 09 tra 2015 12:41
Spol/rod: žensko

Re: Što ste po horoskopu?

Post Postao/la Malory » 01 ruj 2016 08:46

ariadne je napisao/la: Zvucis ko neka djevica :D
Ti ko blizanac! :D

Btw, gdje je srce blizancu? Otkad su to blizanci bez srca? :wow:

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Što ste po horoskopu?

Post Postao/la slapa » 01 ruj 2016 08:54

^
nisu bez srca, samo što ga nemaju svi alter egoi već samo neki. :D
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste po horoskopu?

Post Postao/la ariadne » 01 ruj 2016 08:56

Bliznaki :Mika & Giba:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Malory
Postovi: 1314
Pridružen/a: 09 tra 2015 12:41
Spol/rod: žensko

Re: Što ste po horoskopu?

Post Postao/la Malory » 01 ruj 2016 09:05

^
:lol:

Hvala ti što me studenti gledaju ko nenormalnu. "to je ona koja se smije ko lud na brašno". :D

@šlapa - ja ti nisam školovala 'oroskop pa ne kužim te fore s blizančadi i alter egom. Objasni mi. Plus, sreću mi kaži.

Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: Što ste po horoskopu?

Post Postao/la talented miss cohen » 01 ruj 2016 09:08

slapa je napisao/la:^
nisu bez srca, samo što ga nemaju svi alter egoi već samo neki. :D
jedno je za sve njih pa ga šaltaju od jednog do drugog :D :blushes:
we want our heart well preserved. ;)
Stars and stars and stars keep it to themselves.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste po horoskopu?

Post Postao/la ariadne » 01 ruj 2016 09:20

Malory je napisao/la:^
:lol:

Hvala ti što me studenti gledaju ko nenormalnu. "to je ona koja se smije ko lud na brašno". :D
Da ziher ti je ovo prvi put da te tak gledaju. Such a capricorn thing to say. :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Malory
Postovi: 1314
Pridružen/a: 09 tra 2015 12:41
Spol/rod: žensko

Re: Što ste po horoskopu?

Post Postao/la Malory » 01 ruj 2016 09:28

ariadne je napisao/la: Da ziher ti je ovo prvi put da te tak gledaju. Such a capricorn thing to say. :D
:-P Good point. :D
Znaš šta je fora, ono kad na svakoj godini imaš studenta koji je pravi kavalir pa ti pridržava vrata i to. Uvijek razmišljam je li to samo pristojnost ili ulagivanje. :D KOJI JE TO HOROSKOPSKI ZNAK (da budem ontopic).

Ja uopće ne kužim pod kojom si ti zvijezdom rođena, u koje vrijeme, koji si znak. Ovan, rak ili djevica? HM. Sad razmišljam kako nitko od mojih prijatelja nije niti jedan od gore navedenih znakova. :wow:

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste po horoskopu?

Post Postao/la ariadne » 01 ruj 2016 09:40

Ne znam ni ja, bude netko od eksperata objasnio. Mene doduse zanima u kojoj mjeri je to sve self-fulfilling prophecy. Ono, vjerujes u horoskope pa se nesvjesno pocnes ponasat po pizdarijama koje ti pisu u Mojoj Sudbini i onda ljudima govoris okolo MENI UVIJEK SVE POGODI E

Procitas da ce ti bit los dan pa si unaprijed nadrkana pa ti bude los dan. I cura ti je lav a njima je Mars u petoj kuci i Jupiter u drugoj vikendici pa ju tretiras u rukavicama i onda se ona pocne ponasat cudno jer se ti ponasas cudno pa si mislis aha to je zato sta joj je Saturn na Veneri. :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Što ste po horoskopu?

Post Postao/la degenereginald » 01 ruj 2016 10:14

^
Barnum effect, možda? Sigurno?

Men' su solidni za pamćenje rođendana, u nekim rijetkim slučajevima kad znam koji znak je povezan s kojim mjesecom. :D

OT
Rak. Prošo rođendan!
I have no money and I have to scream.

Malory
Postovi: 1314
Pridružen/a: 09 tra 2015 12:41
Spol/rod: žensko

Re: Što ste po horoskopu?

Post Postao/la Malory » 01 ruj 2016 10:23

ariadne je napisao/la:Ne znam ni ja, bude netko od eksperata objasnio. Mene doduse zanima u kojoj mjeri je to sve self-fulfilling prophecy. Ono, vjerujes u horoskope pa se nesvjesno pocnes ponasat po pizdarijama koje ti pisu u Mojoj Sudbini i onda ljudima govoris okolo MENI UVIJEK SVE POGODI E

Procitas da ce ti bit los dan pa si unaprijed nadrkana pa ti bude los dan. I cura ti je lav a njima je Mars u petoj kuci i Jupiter u drugoj vikendici pa ju tretiras u rukavicama i onda se ona pocne ponasat cudno jer se ti ponasas cudno pa si mislis aha to je zato sta joj je Saturn na Veneri. :D
Brijem da je to samoispunjujuće proročanstvo na najjače, školski primjer. Metatajna, Tajna, sve ikad. To je toliko debilno da meni, kao osobi čije se rezoniranje temelji na činjenicama, izaziva nelagodu. Kako itko pri zdravoj pameti može misliti da položaj zvijezda ima veze s karakterom, da sat rođenja ima veze s ambicijom, da mjesto rođenja ima veze s ljubavnom kompatibilnosti. :D

Mogu razumjeti da ljude zabavlja, heck, i mene nekad zabavi, ali vjerovanje u horoskop... I don't even.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Što ste po horoskopu?

Post Postao/la Kroacija » 01 ruj 2016 10:41

Malory je napisao/la:
Mogu razumjeti da ljude zabavlja, heck, i mene nekad zabavi, ali vjerovanje u horoskop... I don't even.
umm, cut the crap, ti si upravo ta koja je prije 5 dana na telefon izjavila iskreno, moram priznati da ima nešto i povlačim analogiju kad usporedim sve jarce koje poznajem...

:P

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: Što ste po horoskopu?

Post Postao/la Mar » 01 ruj 2016 10:44

^
:lol:


OnT:

Inani, kakvo će nam danas biti poslijepodne? Jesi čitala kaj? :D

Avatar
inani
Postovi: 6225
Pridružen/a: 20 kol 2010 15:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Zgb

Re: Što ste po horoskopu?

Post Postao/la inani » 01 ruj 2016 11:04

Joj, nisam nis citala. :D Imas li ti kakvih novosti?

ot. Meni je super kak bi u nekim novinama znali rotirati horoskope. Danas nesto pise za rakove, a sutra to isto ili jako slicno za djevice. :D
... :nesvjest:

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: Što ste po horoskopu?

Post Postao/la Mar » 01 ruj 2016 11:08

Nemam, a ne da mi se tražit. Sad ne znam kak da se ponašam. :/

Avatar
inani
Postovi: 6225
Pridružen/a: 20 kol 2010 15:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Zgb

Re: Što ste po horoskopu?

Post Postao/la inani » 01 ruj 2016 11:11

^Propade nam dan. :D

ot. Koji horoskop (net, dnevne novine) vam je bas bezvezan? Ono, totalne nebuloze pisu.
... :nesvjest:

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: Što ste po horoskopu?

Post Postao/la Mar » 02 ruj 2016 13:25

Čitam ovo:
Škorpion u podznaku Rak:

Kod kombinacije ova dva znaka istraživanje unutrašnjeg života dolazi do vrhunca, zajedno sa senzualnim strastima i idealiziranim osjećajima. Ova nemirna priroda je obuzeta svojim snovima i suočena sa prividnim suprotnostima stvarnog i zamišljenog.
Škorpion u podznaku Rak je razapet između odbacivanja superiornosti i želje da se uzdigne, ovo je osoba koja je predana snažnim osjećajima. Ukoliko im se dogodi da na momente postanu agresivni, odmah se zapitaju da li je to mudro i ima želju za povlačenjem. Ukoliko pak pokušava ovladati drugima, sputavaju je obziri, a kao se prepusti intuiciji, plaši se da je ona ne uzme previše pod svoje. Ukratko ovo je jedna misteriozna, intuitivna i maštovita priroda koja je vrlo osjetljiva na utjecaje vanjskog svijeta.

Snaga dvije prirode u ovoj kombinaciji otkriva drugima nemire svoje duše. Osobe koje su rođene u ovoj kombinaciji su obzirne i tajanstvene koje nije lako nadmudriti. Intuitivni su i stalno analiziraju sebe istovremeno promatrajući druge. U njima postoji iskušenje za nečim dalekim i nedokučivim. Skloni su bježanju od stvarnosti. Ove osobe su uvijek u stanju pronaći svoj put za ostvarenje uspjeha, ukoliko se previše ne "utope" u svojim unutrašnjim patnjama. Sve to je "pojačano" sa jakim oružjem - a to je njihova memorija, koja im pomaže ne samo za ostvarivanje velikih materijalnih uspjeha, već i za stjecanje intelektualne nezavisnosti. Njihov život je uvelike određen obiteljskim slikama iz djetinjstva. Škorpion u podznaku Rak je ste mirniji, stidljiviji i osjećajniji nego tipični predstavnik Škorpiona. Uživaju u romantičnim i neobičnim događajima. Raspoloženje im je puno uspona i padova i ponekad im se desi da se zapletu u određenim emocionalnim situacijama.

Skloni su čestim promjenama raspoloženja i unutrašnjem nezadovoljstvu, jer uvijek imaju osjećaj da jednu stranu svog bića nisu zadovoljili. Imaju odličnu intuiciju pri ocjenjivanju ljudi i ona im pomaže u rješavanju većine problema. Ovo je zaista misteriozno biće koje je jako maštovito i ponekad žive u jednom čudnom i nestvarnom svijetu, daleko od realnosti. Emocije su im jako izražene, vrlo su osjetljivi i u svakoj situaciji pokušavaju se zaštititi. U dubini duše su umjetnici i kreativci. Strah od ismijavanja ili kritike, ponekad ih čini diskretnom i diplomatskom osobom. U životu trebaju pripazit na svoje ponašanje, koje nekad može čak postati mazohističko i sadističko, te da svoje želje smatraju stvarnošću i da imaju iluzije o sebi i drugima.
Kaj da kažem osim da opet sve stoji. :D


Imate ovdje link (kombinacija znaka i podznaka): http://horoskop.e-zena.com/podznak/blog

Za kulere koji nemaju pojma o podznaku :D : http://www.horoskopcentar.com/natalna-k ... znaka.html
Zadnja izmjena: Mar, dana/u 02 ruj 2016 13:35, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Što ste po horoskopu?

Post Postao/la slapa » 02 ruj 2016 13:34

evo, da vam bude jasno zašto sam tajanstvena. :D btw Nina pazi koliko toga nam je kopipejstano. i onda naglo skrene... :D
Rak u podznaku Škorpion

Kombinacija dva vodena znaka za rezultat daje nemirnu prirodu koja živi na granici između stvarnosti i svojih snova. Rak u podznaku Škorpija je razapet između odbacivanja superiornosti i želje da se uzdigne do vrha. Ukoliko pušta na volju svojoj agresivnosti, ona se pita da li je to mudro te ima tendenciju da se povuče; ako pokušava da ovlada drugima, sputavaju je obziri; ako se prepusti intuiciji, plaši se da je ona ne uzme suviše pod svoje. Snaga ove dvije prirode otkriva drugima njene unutrašnje nemire. Osobe rođene u ovoj kombinaciji su oprezne i tajanstvene, a istovremeno bistri sa sanjalačkom dušom koju nije lako nadmudriti.

Intuitivni su i pronicljivi, stalno analiziraju sami sebe, te ispitivački promatra druge. U njima je stalno prisutna želja za nečim dalekim i neistraženim. Iako zrače magnetizmom, jako su teški za upoznavanje, misteriozni su i skloni stalnom bježanju od realnosti.
Njihova budućnost ovisi od obiteljskih odnosa u mladosti – često naslijede majčin „strah“. Oni vole vladati, posjedovati, upravljati, dok istovremeno imaju stalno prisutnu sumnju, te se pitaju „radi čega“? U suštini su prepredeni i žilavi te gotovo uvijek sposobni da pronađu nove putove u borbi za postizanje još većeg uspjeha, ukoliko se u međuvremenu ne utope u svojim unutrašnjim patnjama.

Njih nje jednostavno upoznati, jer mnogo toga je prikriveno u dubini njihove duše. Iako često djeluju kao jednostavna i spokojna osoba, oni su komplicirani i mnogo osjetljiviji nego što to prikazuju. Imaju snažnu volju, okolina ima poštovanje prema njim. Škorpion naglašava njihovu snažnu, emotivnu, intuitivnu prirodu. Kod njih ništa nije polovično. Ove osobe privlači moć, traženje nje, što god da rade. Međutim trebaju se paziti svog sarkastičnog jezika ( :D ), koji ponekad može odvratiti druge ljude od njih.

Rak u podznaku Škorpion ima volju i želju i ali im je potrebno vrijeme da se pomire sa samim sobom. Iako često duboko u sebi kriju romantične osjećaje, dovoljno su snažni da ne prepustite da ih oni vode.
n'da, i mene ovo prilično dobro opisuje. ali ne vjerujemo u horoskope. :D
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: Što ste po horoskopu?

Post Postao/la Mar » 02 ruj 2016 13:39

btw Nina pazi koliko toga nam je kopipejstano. i onda naglo skrene... :D
Skužila sam. :D Vjerojatno su to napravili sa svim kombinacijama. Al' zbilja ne bih niti za jednu rečenicu rekla da se ne prepoznajem u njoj, posebno u ovima koje sugeriraju manjkavosti te kombinacije. :D

Odgovorite