Što ste po horoskopu?

Tko smo mi u svemiru, kamo idemo, koji je smisao života, jesu li teorije zavjere istinite, što bi mogao značiti vaš noćašnji san i je li to sve na rubu onostranog?
Odgovorite

Vaš horoskopski znak je...

Ovan
57
11%
Bik
44
9%
Blizanci
51
10%
Rak
50
10%
Lav
49
10%
Djevica
28
6%
Vaga
37
7%
Škorpion
30
6%
Strijelac
37
7%
Jarac
36
7%
Vodenjak
41
8%
Ribe
42
8%
 
Ukupno glasova: 502

Avatar
nautilus
Postovi: 63
Pridružen/a: 23 vel 2010 19:17

Re: Što ste po horoskopu?

Post Postao/la nautilus » 08 sij 2017 21:08

Moloko je napisao/la:Evo vam jedan zanimljiv link:
http://www.astrology-zodiac-signs.com/c ... capricorn/

Postavila sam svoj znak,pa promjenite na svoj. :D

Pokazuje koliko ste kompatibilni sa kojim znakom.
Ovo je brutalno točno :-o

Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: Što ste po horoskopu?

Post Postao/la talented miss cohen » 08 sij 2017 21:48

Izgleda da jest :D Hilariozno.

Gemini + Aries
When Aries and Gemini engage in sexual activities, who knows where they could end up. With Aries’ libido and Gemini’s ideas, they might be a bit too creative and harshly judged by their environment. It is a good thing that they both don’t care that much about other’s opinions anyway.
Gemini + Taurus
While Taurus could stay at home, in bed, all they long, cuddling with their sweetheart and ordering food, Gemini would like to get out and be intimate at all not so intimate places.
Gemini + Gemini
When we think of two Gemini in a sexual relationship, it is okay if we laugh a little. The image that comes to mind could easily be the image of two people with split personalities, trying to have sex by banging their heads together and talking at the same time.
Gemini + Cancer
It is not easy to trust a Gemini partner, especially if one is trying to take away their freedom. As a rational sign, they usually find no reason to lie or cheat on their partner, for as long as they don’t feel threatened by intimacy they are not ready for, or tied down.
The major task of Cancer in a relationship with Gemini is to let them be free.
Gemini + Leo
Gemini is childish when it comes to sex, and rarely connects deep emotion with sexuality. Leo could be the right partner to teach them how to make a real intimate connection if they are not preoccupied with themselves. This is a perfect relationship for both partners to overcome shame and any sort of fear regarding intimacy and sexuality. Gemini values the independence of their partner and their own freedom, and this is exactly what Leo can give them. On the other hand, Leo always values their partner’s inner child and this is exactly what they will get in their Gemini.
Gemini + Virgo
What a combination! With Virgo’s trust issues and Gemini’s trickster nature, both of them are about to go crazy. The good thing is that they are not prone to jealousy, or they would probably kill each other after a couple of weeks. Gemini is not someone Virgo can trust. When Virgo starts doubting and analyzing everything, Gemini will simply fly away, in the best case scenario.
Gemini + Libra
Fragile ego of Libra can be lifted by Gemini’s charm and approach to sex. They seem to know how to make everything a little less serious and this will help their Libra partner open up and share their emotions through sex, too. When Gemini partner sees how mellow Libra can be, although they seem so tactful and cold, they won’t have much choice but to share emotions as well.
Gemini + Scorpio
A sexual relationship between a Gemini and a Scorpio is like a connection of the deepest and the highest point on planet Earth. Gemini is so far off from Scorpio’s emotional world that good sex between them seems like something almost impossible to happen. This couple needs to be supported by other positions in their natal charts if they are to stand any chance of lasting in a loving, sexual relationship.
Gemini + Sagittarius
Gemini and Sagittarius have this strange approach to sex, childish and light as if they don’t really care about it. When they get together, they usually get strangely involved in emotions none of them really understands. Their sex life is something to cherish, easy, open and with no pressure at any side. They will both enjoy their sexual relations, followed by laughter, creativity and joy.
It is a strange thing, but sex is really not that important to these partners. They are looking for someone to complete their mental personalities, someone to talk to and give them a sense of purpose. This is why they could decide to stay friends after a breakup, for their starting premise was in building a strong relationship founded on their personalities, rather than their sexual or emotional natures.
Gemini + Capricorn
There are certain activities that don’t require many words, and in Capricorn’s humble opinion sex is one of them. Then Gemini comes along and starts explaining each position, the interesting overview on Kama Sutra and the beauty of outdoor sex. It is almost unbearable to watch these partners with their completely different philosophies while they try to maneuver their sex life.
Gemini + Aquarius
Gemini and Aquarius could probably have sex by simple verbal stimulation. They don’t need to get naked to have a sexual experience, although they will want to be naked all the time to set themselves free from all the human restrictions represented through clothes. They will get lost on their way to somewhere and have sex there. Or somewhere else. But who cares when they are in search for kindred spirits and want to have a good time while at it.
They will both be aroused by the intellectual side of their relationship and if they are to be satisfied, they have to consider each other intelligent. Neither Gemini nor Aquarius will ever be in a serious relationship with someone who is, in their opinion, stupid. Even something that they would call an “insignificant sexual encounter” has to be with someone with enough wit and something to say.
Gemini + Pisces
There is always a fairytale or two to share between them and some fun to have when they go out. They will laugh together, but this is a strange connection with a lack of real communication. Gemini can decide to make a joke and Pisces will laugh without really thinking about it. Pisces will then say something to poke their Gemini and Gemini will laugh without thinking about it. It is as if they never really listen to each other and sink into a strange pool of superficial relationships and small talk.
Stars and stars and stars keep it to themselves.

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Što ste po horoskopu?

Post Postao/la slapa » 08 sij 2017 22:45

mene zabavlja ovaj drugi dio mog horoskopa. veli da ću se krajem mjeseca ženit ili razmjestiti namještaj po stanu. znači ili ili.
ako me budu oživljavali ovaj mjesec, imam 75% šanse da preživim. što je debelo iznad prosijeka.
i veli da ovaj tjedan moram zaroniti u podzemlje (underworld) da iskopam informacije koje su mi potrebne da se oslobodim svojih veza.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste po horoskopu?

Post Postao/la ariadne » 09 sij 2017 14:04

Moloko je napisao/la:Evo vam jedan zanimljiv link:
http://www.astrology-zodiac-signs.com/c ... capricorn/

Postavila sam svoj znak,pa promjenite na svoj. :D

Pokazuje koliko ste kompatibilni sa kojim znakom.
Po ovome meni treba riba. :D Tell me something I don't know. GET IT? :humor:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: Što ste po horoskopu?

Post Postao/la Mar » 11 sij 2017 15:10


Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Što ste po horoskopu?

Post Postao/la jpeg » 11 sij 2017 15:40

prelos je taj.
I bezveze mi pise skroz.

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Što ste po horoskopu?

Post Postao/la Moloko » 05 vel 2017 23:17

Nekad mi se cini da sam vise škorpion nego jarac.
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: Što ste po horoskopu?

Post Postao/la Mar » 06 vel 2017 15:00

^
Onda ćeš biti oduševljena s nečim što sam pročitala na onom drugom forumu (stavila neka cura koja je vjerojatno devastirana nekim Škorpićem):
Škorpija

Samosažaljevajući autodestruktivci koji svoj čemer ne mogu podnijeti sami, pa moraju povući još 100 ljudi za sobom. Da je sutra kraj svijeta, oni se ne bi šokirali, vjerovatno bi ga dočekali učestvujući u sado-mazo orgijama. Smrt im nije ništa strašno, a pale se na krv i sve ono što običnom smrtniku izaziva jezu. Prati ih obilježje ljubomorno posesivnih psihopata. Bez seksa se razboljevaju psihički i umišljaju da im se sprema zavjera. Niste normalni ako ste odlučili Škorpiji da kažete da laže. Detalje vaše tragedije nije preporučljivo opisivati zbog zapanjujućeg niza brutalnih scena. Ukoliko kojim čudom imate posla s dobrom Škorpijom (postoji li to?), ponudit će vam seksualne usluge. Škorpije su emotivno nezrele, nevaspitane, podle, osvetoljubive i pokvarene i ne prezaju ni od čega. Znate kako se ponaša malo dijete kada mu otmete omiljenu igračku. Ono se duri i ljuti se, bijesni, plače, grize, u tom trenutku vas cijelim svojim bićem mrzi iz dna duše. Da je veće i jače, sa tim emotivnim stanjem nekontrole, skočilo bi na vas i pregrizlo vam grkljan. Ovakve impulse kontrolišu Škorpije tokom cijelog njihovog života, jedino sto nauče sa godinama je da maskiraju svoje prave motive i razloge. Bez obzira na godine, zrelost ili pol, kada duboko zagrebete ispod te površine koja uglavnom djeluje inteligentno, opasno ili lukavo, dolazite do emotivno nezrele osobe na nivou 5-godišnjeg djeteta. Ali nemojte zanemariti zlopamćenje tog djeteta. Ono vam neće zaboraviti, pravit će planove, vraćat će vam kada se više ni ne sjećate razloga. Neće prezati od sopstvenog uništenja da postigne svoj cilj. Kakav god razlog bio, za njih je to najvažnija stvar na svijetu. Škorpiji morate biti zauvijek jedini, da je zauvijek volite i da nikada ni ne pomislite vise na ijednu drugu.
Sve točno. slika slika slika

Avatar
tik_tak
Postovi: 211
Pridružen/a: 10 lis 2016 17:56
Spol/rod: žensko
Status: U vezi
Lokacija: Nedam
Kontakt:

Re: Što ste po horoskopu?

Post Postao/la tik_tak » 06 vel 2017 15:04

Blizancek :kokice:

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Što ste po horoskopu?

Post Postao/la Moloko » 06 vel 2017 15:42

@Nina- sad se ipak malo više osjećam kao jarac..
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
Fuga
Postovi: 7525
Pridružen/a: 12 tra 2010 08:33
Spol/rod: žensko
Lokacija: Wien

Re: Što ste po horoskopu?

Post Postao/la Fuga » 06 vel 2017 15:46

Bik

Samozadovoljne, ćutljive seronje, dosadni k’o klub filatelista. Njihov najveći je psihički problem što nemaju problema. Sve im je super i nemojte ih mučiti sa svojim problemima jer oni ih nemaju. Njima treba stvoriti problem da bi im život bio zanimljiviji. Njihov mir je savršen dok se ne pretvori u manično ludilo, kada ih izbacite iz takta, tada se svojim rogovima, noževima i sve što se nađe pri ruci izobličenog lica idu prema vama kao na matadora koji nosi crveno. Tada se zakopajte sami ili pripremite sjekiru, neće popustiti ni na isprike.
Ja sam oduševljena. :touched:

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: Što ste po horoskopu?

Post Postao/la Mar » 06 vel 2017 16:45

^
Predivno. <3

* * *

Jako mi se sviđa ovaj opis Scorpio žene koji je stavila gore Moloko:
This is a woman whose intentions and inner states are often misunderstood. She belongs to the unfortunate sign of dismissed emotions that people judge and run away from, way too often. When she falls in love, she jumps into the deepest pool of emotion ever known. Of all the Water signs, she is the one that represents the depth of female emotions, sexual, protective and founded in the core of the Earth. She will show her love through actions that cannot be misleading and you will never see a Scorpio woman tease if she doesn’t want to get involved. Her intentions are clear, her love even clearer, up to the point in which she gets hurt. When this happens, due to the depth of her pain, she can become your worst enemy.
Doduše, ovo s 'neprijateljstvom' nije dugog vijeka. Barem ne kod mene. Za druge ne mogu tvrditi. : D

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: Što ste po horoskopu?

Post Postao/la Mar » 06 vel 2017 17:13

Moloko je napisao/la:@Nina- sad se ipak malo više osjećam kao jarac..
I tvoj je predivan:
Jarac

Pravi pravcati goniči robova, vjeruju u sudbinu do zadnjeg slova, riječ oprosti ne postoji u njihovom riječniku. Možete živjeti pored njih cio život, biti u braku, a nikada ne saznati što vam imaju reći.

Osjećanja ne znaju iskazati riječima, pa te umjesto volim te, često dočeka ‘ajde u ku*ac’. Prodali bi guzicu za društveni status.

Kukavica je, on bježi glavom bez obzira čim rizik postane veći. Bježanje i ostavljanje na cijedilu je nešto što radi i radiće cio život.

Ako i uspijete uhvatiti to govno da bi se osvetili ne očekujte zadovoljstvo da vidite patnju na njenom licu dok je gazite. Jer, evo druge ključne stvari u vezi nje: Ona je frigidna. Emotivno nepismena.

Nesposobna da pokaže svoje emocije, a kamo li da ih prima ili pruža. Kada se podvuče crta ona je previše spora, mračna i siromašna da bi sa njom osjetili pravu radost i zadovoljstvo života.

Klonite se te iskompleksirane frigidne kukavice. Shvatičete da vama dominira neko ko ne vrijedi, ne može i ne pruža ništa.

Ali… Postoji izuzetak ako nađete kozu čiji je zagrljaj topao i jak, čije su suze tuge i radosti redovna pojava na njenom licu , zgrabite je i ne puštajte, jer ste našli čisto zlato.
Najgori horoskop svih vremena

Priznajte si. Boli. slika

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Što ste po horoskopu?

Post Postao/la omnia » 06 vel 2017 18:09

Zanimljivo kako je uvijek u takvim "lošim" horoskopima mala količina teksta za lavove :P

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: Što ste po horoskopu?

Post Postao/la Mar » 06 vel 2017 18:13

Sve se reklo u tih par rečenica. :D

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Što ste po horoskopu?

Post Postao/la omnia » 06 vel 2017 18:22

..:Nina:.. je napisao/la:Sve se reklo u tih par rečenica. :D
Al, nema se ni puno za reć :P
:moje.govno.ne.smrdi :lol:

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: Što ste po horoskopu?

Post Postao/la Mar » 06 vel 2017 18:28

Next level našeg odnosa je da to provjerim. :happycry:

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Što ste po horoskopu?

Post Postao/la omnia » 06 vel 2017 18:41

:happycry:

Mislim da ćeš se načekat :lol:

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Što ste po horoskopu?

Post Postao/la Moloko » 06 vel 2017 19:45

Bullshit je ono gore.

:cameraman:
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: Što ste po horoskopu?

Post Postao/la Mar » 06 vel 2017 19:47

To sam očekivala da ćeš napisati. Mislim da ti ni nemaš gofno. Ti kakaš nešto drugo. Parfeme možda. <3

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Što ste po horoskopu?

Post Postao/la omnia » 06 vel 2017 19:56

Takav mi je horoskop :lol: :happycry:

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Što ste po horoskopu?

Post Postao/la Moloko » 15 vel 2017 15:51

"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: Što ste po horoskopu?

Post Postao/la Mar » 15 vel 2017 16:50

^
Vječno spajanje Bikova i Škorpiona. :D

Al' zanimljivo mi je da su mi se u približno slično vrijeme dvije frendice Bikice spojile sa Škorpionkama i obje kažu da im je to najkvalitetniji odnos koji su imale. Dok sam bila mala čitala sam neki horoskop i naslov je bio da su Bik i Škorpion najbolji zodijački par. Meni su svi Bikovi završili u frendovskom departmentu. :D

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Što ste po horoskopu?

Post Postao/la Moloko » 15 vel 2017 16:51

^To ti je jer ti je prevladao podznak s godinama. :P
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: Što ste po horoskopu?

Post Postao/la Mar » 15 vel 2017 16:53

Cmoljavi Rak. :faint:

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Što ste po horoskopu?

Post Postao/la Moloko » 15 vel 2017 16:57

Točno. :D

Ja pak sve više osjetim kako moj Strijelac pokušava "prevladati" nad Jarcem. :brainless:
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: Što ste po horoskopu?

Post Postao/la Mar » 15 vel 2017 17:02

Moji otac i majka su Strijelac i Lavica.

On je ambiciozan, radnik, rigidan, društvenjak, humanist, konformist, duhovit, ljudi ga jako vole, hvalisav, deluzivan oko nekih stvari i nikad, ali nikad ne bi priznao svoje mane. A najmanje od svega bi priznao da ih nikad ne priznaje. :D

Da, imaš nešto od toga. :D
Zadnja izmjena: Mar, dana/u 15 vel 2017 17:14, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Što ste po horoskopu?

Post Postao/la Moloko » 15 vel 2017 17:04

Pa hvala na svim tim komplimentima,pronasla sam se u njima. :D

:cookie4u:
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Što ste po horoskopu?

Post Postao/la slapa » 15 vel 2017 17:35

ovdje moj micek gleda te kompatibilnosti. ima sve razrađeno po raznim sferama života. :read:
http://www.astrology-zodiac-signs.com/compatibility

anyways, recently sam prvi put u životu bacila oko na škorpiju, to bi moglo bit i veselo a i prilično zajebano ako se ikad izrealizira. al znatiželjna sam. :D
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Što ste po horoskopu?

Post Postao/la Moloko » 15 vel 2017 17:37

^Curiositiy killed the cat ali..good luck! :D
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Odgovorite