Saudijska policija ubila mladića zbog duge kose

Tko smo mi u svemiru, kamo idemo, koji je smisao života, jesu li teorije zavjere istinite, što bi mogao značiti vaš noćašnji san i je li to sve na rubu onostranog?
Odgovorite
Avatar
lizistrata
Postovi: 159
Pridružen/a: 17 lis 2010 01:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: purgerland

Saudijska policija ubila mladića zbog duge kose

Post Postao/la lizistrata » 24 svi 2011 20:17

oke ovo stvarno imam potrebu podijeliti...
zar je ovo vrhunac evolucije?čovjek?
prestrašno...
pitanje je gdje su UN i ostale organizacije kada imamo zelje u kojima su ovakve i slične gadosti dopuštene...?
i još sam vidite komentare....svaka nam čast .. -.-''

http://danas.net.hr/svijet/page/2011/05 ... html?rss=2
"The will to be stupid is a very powerful force, but there are always alternatives.”
― Lois McMaster Bujold

Avatar
Jadzia Dax
Postovi: 3063
Pridružen/a: 08 vel 2011 21:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: lala land

Re: Saudijska policija ubila mladića zbog duge kose

Post Postao/la Jadzia Dax » 24 svi 2011 23:02

koji f..., ali, ne kužim, čemu, zašto? ovo je tragedija, ma ne ovo je katastrofa.

a zašto ti lizi imaš samo ovakve i sl. novosti, e. coli pa ovo? daj malo razvedri forum, nađi happy news :roll2:

Avatar
Rogue_813
Postovi: 246
Pridružen/a: 15 ožu 2011 22:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Saudijska policija ubila mladića zbog duge kose

Post Postao/la Rogue_813 » 25 svi 2011 00:01

Lizistrata je napisao/la:pitanje je gdje su UN i ostale organizacije kada imamo zelje u kojima su ovakve i slične gadosti dopuštene...?'
Takve organizacije se trude biti "politički korektne" pa njih i ljudska prava maltene svatko s rječima "tradicija," "kultura" (ili sličnima) u ustima može nekažnjeno ignorirati ako ima dovoljno su-zločinaca... a nasilni ih lako nađu. Mene ništa od toga ne čudi, ali mi se svejedno gadi - nemam poštovanja prema totalitarizmu, osobito prema nasilnom.
'Look at me and promise that you'll never stop what you're doing just because someone looks at you funny. And that the words "I hate myself" will never come from your mouth. (...) Promise the universe that you'll do the thing that makes your house rock.' - Diane DiMassa (?)

Avatar
lizistrata
Postovi: 159
Pridružen/a: 17 lis 2010 01:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: purgerland

Re: Saudijska policija ubila mladića zbog duge kose

Post Postao/la lizistrata » 25 svi 2011 18:54

jadziadax je napisao/la:
a zašto ti lizi imaš samo ovakve i sl. novosti, e. coli pa ovo? daj malo razvedri forum, nađi happy news :roll2:
ah,a eto..mora da je bio takav dan..
plus svi pričaju o svakojakim glupostima, pa mi eto bude žao kad se dogodi ovako nešto a to nikome čudno..i nikoga nije briga...
al ajd potrudit ću se drugi put :P



i mah....odvratno je sve to...al ono..da baš nitko ništa... :S
"The will to be stupid is a very powerful force, but there are always alternatives.”
― Lois McMaster Bujold

Spiegelbild
Postovi: 17
Pridružen/a: 03 lip 2011 21:51
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Zagreb

Re: Saudijska policija ubila mladića zbog duge kose

Post Postao/la Spiegelbild » 07 lip 2011 09:08

"Optuživši ga da svojim izgledom bogohuli, pripadnici vjerske policije prisilili su mladića da pođe s njima u stanicu gdje su ga počeli prisilno šišati."

Nekad su me ovakve stvari jako uzrujavale, a danas, kad baš zbog toga više ne gledam televiziju i ne čitam novine, osjetim iscrpljenost i pitam se kad će već jednom grunuti neki meteor i razvaliti leglo globalnog ništavila i deevolucije na ovoj planeti :bomba .
Ceterum censeo Carthaginem delendam esse

Odgovorite