Zaposjednutost

Tko smo mi u svemiru, kamo idemo, koji je smisao života, jesu li teorije zavjere istinite, što bi mogao značiti vaš noćašnji san i je li to sve na rubu onostranog?
Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: Zaposjednutost

Post Postao/la tamara3 » 06 ruj 2011 20:21

@alice, ma neće, da se to kojim slučajem i uspije znanstveno dokazati, sumnjam da bi objavili jer bi nastala revolucija.

Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: Zaposjednutost

Post Postao/la pihach » 06 ruj 2011 21:27

Mary of Silence je napisao/la:pihach@ šta je sa nazivom ? Reci :roll2:
vuce mi na skretanje s teme ;)

Avatar
rainbow
Postovi: 3580
Pridružen/a: 23 kol 2010 22:41

Re: Zaposjednutost

Post Postao/la rainbow » 06 ruj 2011 21:29

sad mi je mindflow dalje išao na Castanedinu temu o "letačima" (voladoresima) koji nas kao "sisaju", i kuzim da ma koliko god ja izbjegavala hororce, čitajući sve te spike sam ih se mentalno nagledala pun k... najbolje bi bilo da je to sve bujna mašta...

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Zaposjednutost

Post Postao/la jpeg » 07 ruj 2011 17:24

dobro, i kakve su osobe nakon tog izvijanja i svega odradjenog? to nas zanima.
di su ti prezivjeli da pricaju i da ljudi svjedoce kako danas ponovo normalno funkcioniraju?

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Zaposjednutost

Post Postao/la ariadne » 07 ruj 2011 18:02

Mene samo zanima ima li zaposjednutih ateista/agnostika ili se to događa samo vjernicima?
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Zaposjednutost

Post Postao/la jpeg » 07 ruj 2011 18:14

a to ti je sad malo oprecno, jer ateista to nece tako prokomentirat.
ili kako se alah nikad nece ukazat nekoj iz medjugorja.
nit ce iko ikad vidit gospu usred arabije!

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Zaposjednutost

Post Postao/la ariadne » 07 ruj 2011 18:22

Ja sam bila pod dojmom da zaposjednute osobe ne komentiraju ništa osim ako nije u mrtvim jezicima. Zar to nisu uglavnom članovi obitelji koji zovu svećenika da obavi egzorcizam i tako to?
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Zaposjednutost

Post Postao/la jpeg » 07 ruj 2011 18:26

ma svjesni su oni situacije tad kad im je zamracenje mozga. i znaju kasnije da ce se opet desit. a kao i napad panike, nekad imas vremena osluskivat i pripremit se, a nekad te strefi.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Zaposjednutost

Post Postao/la ariadne » 07 ruj 2011 18:38

OK, ali to i dalje ne odgovara na moje pitanje. Recimo da i ateist i vjernik pokazuju iste simptome. Što onda? Jedno se definira kao zaposjednutost i liječi se svetom vodom a drugo antipsihoticima npr. I što ako vjerniku daš antipsihotike umjesto egzorcizma? I obrnuto? Hoće li isto djelovati?
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Zaposjednutost

Post Postao/la jpeg » 07 ruj 2011 18:48

a ateist ce ic na pretrage po bolnici, a vjernik ce na misi sveceniku ispovidit i ovaj ce mu nabavit iskusne svecenike.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Zaposjednutost

Post Postao/la ariadne » 07 ruj 2011 19:58

I bet he will. :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Zaposjednutost

Post Postao/la Bash » 07 ruj 2011 20:49

Ooooo je napisao/la: Ne volim sve sto se zbiva i ne natezem se u dokazivanju,pa kada vidim ovakve postove i zelju da znas,jednostavno bolje je da ne znas i zelim ti vjecni skepticizam! Nadam se da je moja zelja jaca od tvoje tko god da jesi!
:lol: :inlove:

Avatar
bašja
Postovi: 2639
Pridružen/a: 11 kol 2010 20:18
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Zaposjednutost

Post Postao/la bašja » 08 ruj 2011 14:56

Ooooo je napisao/la:Z.
zašto je ovaj post izbrisan. ja ga potpuno podržavam i potpisujem. i uopće nije bitno jel se radi o vragu, zlim duhovima i silama ili shizofreniji, ali ljudi bi generalno trebali NE željeti svjedočiti takvim stvarima. Čuvajte snagu i energiju za borbu s lošim stvarima koje nećete moći izbjeći, ne treba uvoziti i one koje ti ne pripadaju. To mi je kao ona čovjekova potreba da se nacrta u prvom redu kad se dogodi prometna nesreća ili se netko baci sa zgrade. a onda se kasnije žališ da nisi trebao pogledati jer dva dana nisi mogao izbaciti sliku iz glave.
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.

Avatar
Faith
Postovi: 1750
Pridružen/a: 10 stu 2010 16:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zg

Re: Zaposjednutost

Post Postao/la Faith » 08 ruj 2011 15:40

svi u crkvu---crkva će vam pomoć...moš mislit
I'm back on track, add to the fact that I never really drive sober.Let's Drink and Play

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Zaposjednutost

Post Postao/la ariadne » 08 ruj 2011 15:50

No religion - no problem. :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: Zaposjednutost

Post Postao/la Fusion » 08 ruj 2011 16:08

^
Agree, i podižem za: no nationality - no problem.

Daisy
Postovi: 1647
Pridružen/a: 13 ožu 2011 07:12

Re: Zaposjednutost

Post Postao/la Daisy » 09 ruj 2011 07:31

vjerujem u zaposjednutost. ludilom. ne vragom.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Zaposjednutost

Post Postao/la Kroacija » 09 ruj 2011 20:53

smatram da je ljudsko tijelo fizicki ima ogroman kapacitet "eksplozivnih" izrazavanja energije tako da bih te "cudne pokrete" mogla time interpretirati. kao sto sam ja u navali bijesa zbog vlastitih pehova sposobna mozda ubiti covjeka jednim pokretom. ili pogledom. :D
sto je trigger takvim pokretima za vrijeme "seanse", ne znam. sve je u psihi, i think. religija je recimo idealan trigger. ali ni sama nisam sigurna bih li vjerovala da ima veze s paranormalnim jer se saserem kad vidim te stvari. :o

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Zaposjednutost

Post Postao/la ariadne » 09 ruj 2011 21:34

Ne znam, ja i dalje mislim da su to gluposti i većinom autosugestija. Ljudska psiha je sposobna za svašta.

Koliko je meni poznato, to se većinom događa vrlo religioznim ljudima jer casual vjernici uglavnom ni ne čuju niti znaju puno o tome. Religiozni ljudi su ionako podložni kojekakvim manipulacijama i praznovjerjima, s obzirom na to da je i sama religija praznovjerje. Statistički gledano, najveći korisnici onih astroloških hotlineova i sličnih stvari su upravo takvi ljudi. Kad im jednom uspiješ prodat nešto nadnaravno bez ikakvog dokaza, možeš im prodat i ovo. Već imaju rupu u rezoniranju i ovo sve spada u isti koš. Određenom postotku ljudi kritično fali kritičkog razmišljanja. :D Činjenica je da se skoro svaki egzorcizam o kojem čujemo događa u nekoj selendri bogu iza nogu i nekoj babi koja pazi da ne prođe ispod ljestava na petak 13. dok joj crna mačka prelazi preko puta. For the love of God. (I'm so punny :facepalm:)
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Zaposjednutost

Post Postao/la Bash » 10 ruj 2011 15:18

to ariadne :D slika
Određenom postotku ljudi kritično fali kritičkog razmišljanja.
e to. mislim da se radi više o tome da ljudi žele vjerovat da takve stvari postoje, a ne zanima ih ni zašto, ni kako.

Avatar
Jadzia Dax
Postovi: 3063
Pridružen/a: 08 vel 2011 21:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: lala land

Re: Zaposjednutost

Post Postao/la Jadzia Dax » 10 ruj 2011 16:18

vjerujem u energiju, ustvari energija je činjenica i nema se tu što vjerovati, ali pretpostavljam da postoje ljudi koji mogu osjetiti i kontrolirati tu energiju, ili ljudi koji mogu razviti neke sposobnosti koji bi kao nama bili SF, ali religija, vrazi, anđeli, demoni, vještice, vampiri, vukodlaci, to mi je too much, ne mogu u to vjerovati.

NO, ipak, vjerujem u aliene, pa sad...

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: Zaposjednutost

Post Postao/la tamara3 » 10 ruj 2011 17:14

To što "vjeruješ" da nismo sami u svemiru ne bih nazvala praznovjerjem :o.

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: Zaposjednutost

Post Postao/la Zita » 10 ruj 2011 19:01

na jednom partyu 3 krsna momka i ja smo pokusavali jednu curu (168cm) sprijeciti da se dalje oblokava (posto je vec bila mortus pijana) i razbacala nas je kao od sale samo da dode do svoje flase..
nije baljezgala na latinskom prilikom tog cina
Measure of a woman is her sense of humor

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Zaposjednutost

Post Postao/la jpeg » 10 ruj 2011 22:42

e jebiga, onda ona nije zaposjednuta :D samo nadnaravni jezici se pikaju :shinner:

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Zaposjednutost

Post Postao/la Kroacija » 11 ruj 2011 14:09


Avatar
bašja
Postovi: 2639
Pridružen/a: 11 kol 2010 20:18
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Zaposjednutost

Post Postao/la bašja » 11 ruj 2011 14:15

mrav je napisao/la:e jebiga, onda ona nije zaposjednuta :D samo nadnaravni jezici se pikaju :shinner:
pa ja sam kad bih životinjski popila poput mlade gospodične znala razbacati njih nekoliko puno jačih i većih bez problema i uz to bi ih psovala, ali jezik ne bi bio u stanju slijediti ritam misli pa bi sve skupa zvučalo prilično lingvistički neistraženo.
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Zaposjednutost

Post Postao/la jpeg » 11 ruj 2011 19:04

evo! to je to!
:D

Mary of Silence
Postovi: 558
Pridružen/a: 28 tra 2011 20:47

Re: Zaposjednutost

Post Postao/la Mary of Silence » 11 ruj 2011 19:16

Mislim da i životinje mogu biti zaposjednute

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=AgQK5SvMkNk[/youtube]

:haha: :haha: :haha:

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: Zaposjednutost

Post Postao/la Zita » 11 ruj 2011 21:28

bašja je napisao/la:
mrav je napisao/la:e jebiga, onda ona nije zaposjednuta :D samo nadnaravni jezici se pikaju :shinner:
pa ja sam kad bih životinjski popila poput mlade gospodične znala razbacati njih nekoliko puno jačih i većih bez problema i uz to bi ih psovala, ali jezik ne bi bio u stanju slijediti ritam misli pa bi sve skupa zvučalo prilično lingvistički neistraženo.
hmmm :D vrag u njoj je htio jos alkohola :D :D :D
Measure of a woman is her sense of humor

Avatar
rainbow
Postovi: 3580
Pridružen/a: 23 kol 2010 22:41

Re: Zaposjednutost

Post Postao/la rainbow » 21 stu 2011 16:24

pogledala sam jučer film The Rite ( http://www.imdb.com/title/tt1161864/ ) pa sam se sjetila ove teme, vele da je inspiriran istinitim događajima, kaže pratar tamo: "Be careful Michael, choosing not to believe in the devil doesn't protect you from him"; i ne znam jel ima ikakve veze s istinom to što je tamo prikazano, al brate nije lipo ako ima...fijufiić

Odgovorite