Kad odrastem bit ću televizor

Tko smo mi u svemiru, kamo idemo, koji je smisao života, jesu li teorije zavjere istinite, što bi mogao značiti vaš noćašnji san i je li to sve na rubu onostranog?
Odgovorite
Gost

Kad odrastem bit ću televizor

Post Postao/la Gost » 03 ožu 2012 09:01

Igram igrice na jednom site-u, a prije početka natjecanja sam morala napraviti avatar koji bi me predstavljao. Ponude je svemoguća - od oblika lica, boje kože, odjeće, naočala i ostalih dodataka do maski. Vidim da ljudi svašta izabiru, većina izabire neke sulude kombinacije gdje su oni superheroji ili zlikovci :vampglomp: , a ja sam se napravila po slici i prilici. :wabbit:

To me potaknulo na razmišljanje - dal imam manjak kreativnosti ili sam jednostavno, ono, u redu sa sobom i ne da mi se eksperimentirati s varijacijama? :sulking:

Pitanje je da imate priliku biste li odmah sad nešto mijenjali? Pod prilikom mislim na obaveze koje imate, a koje vas drže u trenutnoj situaciji, nekoj odgovornosti prema drugima koju morate ispuniti, kredite, roditelje i sl. značajne ljude koji ulaze u računicu. Je li ovo sve navedeno samo izgovor da ne radite ono što biste inače? Ako pogledate ljude oko vas, koliko njih drži u statusu quo obaveze koje imaju prema drugim ljudima i spram njihovih očekivanja? Koliko okolina/obitelj utječe na ono štovi trenutno radite i ono što jeste? Imate li hrabrosti za velike rezove, nove početke, ili volite da sve ima neki svoj tok i treba vam duže vremena? Jeste li ikad napravili neki drastični zaokret koji je sve dočekao nespremne? Ako ste htjeli, zašto niste i što vas sprječava da to odmah sad napravite? Ili vam je sve ovo zbunjujuće jer ste jednostavno zadovoljni s trenutnom situacijom? :shrug:

Puno je pitanja, rano je ujutro, subota... dozvoljavam i free style odgovore, ne morate pratiti scenarij, prihvaćam i haiku. :D

:kokice:

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Kad odrastem bit ću televizor

Post Postao/la jpeg » 03 ožu 2012 10:44

i ja uvik sebe crtam jer potrebu bit ništa drugo. I sad i mene zanima psiho analiza.

Avatar
Jadzia Dax
Postovi: 3063
Pridružen/a: 08 vel 2011 21:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: lala land

Re: Kad odrastem bit ću televizor

Post Postao/la Jadzia Dax » 03 ožu 2012 12:40

ReaTM je napisao/la:

To me potaknulo na razmišljanje - dal imam manjak kreativnosti ili sam jednostavno, ono, u redu sa sobom i ne da mi se eksperimentirati s varijacijama? :sulking:

glasam za opciju B

Pitanje je da imate priliku biste li odmah sad nešto mijenjali?
Bi, ali neke pizzz i ne ovise samo o meni, nego čak i o svjetskim silama :D
Je li ovo sve navedeno samo izgovor da ne radite ono što biste inače
?


Da, naravno, obožavam izgovore i često ih koristim


Ako pogledate ljude oko vas, koliko njih drži u statusu quo obaveze koje imaju prema drugim ljudima i spram njihovih očekivanja? Koliko okolina/obitelj utječe na ono štovi trenutno radite i ono što jeste?


Pa ta okolina me oblikovala u osobu kakva jesam. Da, nastojim joj/im udovoljiti, ponekad i nisam sretna radi toga, ali ruku na srce, da sam imala neku bolju ideju od njih, onda bi vjerovatno napravila po svom bez obzira na njih.


Imate li hrabrosti za velike rezove, nove početke, ili volite da sve ima neki svoj tok i treba vam duže vremena?:

Rezovi, nema beda, može i jesam. Ali ti veliki zaokreti/rezovi se dugo kuvaju tj. motaju po glavi, nikad to nije neka nagla odluka

Puno je pitanja, rano je ujutro, subota... dozvoljavam i free style odgovore, ne morate pratiti scenarij, prihvaćam i haiku. :D


Istina
:kokice:

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Kad odrastem bit ću televizor

Post Postao/la ariadne » 03 ožu 2012 14:25

ReaTM je napisao/la:To me potaknulo na razmišljanje - dal imam manjak kreativnosti ili sam jednostavno, ono, u redu sa sobom i ne da mi se eksperimentirati s varijacijama? :sulking:
Jedno ne isključuje drugo. :P Nemam pojma. Ja sam u redu sa sobom ali volim eksperimentirati, pogotovo ako je nešto nakaradno. Napravila bih se kao gusarica, recimo. :lol: Jedino zato što mi je smiješno i zanimljivo, a i mislim da igre ionako služe tome da pobjegnemo od realnosti i stvorimo svoju. IRL izbjegavam i maškare jer me plaše, a kamoli bilo što drugo.
Puno je pitanja, rano je ujutro, subota... dozvoljavam i free style odgovore, ne morate pratiti scenarij, prihvaćam i haiku. :D
Može li onomatopeja? :D

Grrrrrrrrrr... :sulking:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Kad odrastem bit ću televizor

Post Postao/la omnia » 03 ožu 2012 19:02

ReaTM je napisao/la: Pitanje je da imate priliku biste li odmah sad nešto mijenjali? Pod prilikom mislim na obaveze koje imate, a koje vas drže u trenutnoj situaciji, nekoj odgovornosti prema drugima koju morate ispuniti, kredite, roditelje i sl. značajne ljude koji ulaze u računicu.

Trenutno nemam nekih strašnih obaveza, osim onih koje i sama želim ispuniti. Moji roditelji očekuju od mene izvršavanje tih obveza, ali to me ne tangira previše. Ne znam bih li mijenjala te obveze... Ne, ne bih zapravo, jer su mi one sredstvo kojim ću doći do cilja.

Je li ovo sve navedeno samo izgovor da ne radite ono što biste inače?

Meni je lijenost izgovor, tako da ovo navedeno nema utjecaja.


Ako pogledate ljude oko vas, koliko njih drži u statusu quo obaveze koje imaju prema drugim ljudima i spram njihovih očekivanja?


Koliko ja uspijevam primijetiti, ljudi u mojoj okolini više-manje izvršavaju svoje obveze.

Koliko okolina/obitelj utječe na ono štovi trenutno radite i ono što jeste? Imate li hrabrosti za velike rezove, nove početke, ili volite da sve ima neki svoj tok i treba vam duže vremena? Jeste li ikad napravili neki drastični zaokret koji je sve dočekao nespremne? Ako ste htjeli, zašto niste i što vas sprječava da to odmah sad napravite?

Obitelji mi je prije utjecala, jer sam ovisila o njima. Financijski, jel'? Sad ne toliko. Što se tiče rezova i preokreta, učinih jedan vrlo važan lani.

Ili vam je sve ovo zbunjujuće jer ste jednostavno zadovoljni s trenutnom situacijom? :shrug:

Trenutno mi je situacija ok, ali samo zato jer očekujem da će se promijeniti za nekoliko mjeseci. Radim na tome. Da ostane ovako, ne bih bila zadovoljna.

Puno je pitanja, rano je ujutro, subota... dozvoljavam i free style odgovore, ne morate pratiti scenarij, prihvaćam i haiku. :D

Ovo moje je jako free style, ni sebi nisam jasna... :brainless: Al' kad sam si već dala truda....

:kokice:

Avatar
bašja
Postovi: 2639
Pridružen/a: 11 kol 2010 20:18
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Kad odrastem bit ću televizor

Post Postao/la bašja » 03 ožu 2012 19:30

ja također oblikujem te likove po igricama i sl. tako da liče na mene. To sam pripisivala natruhama narcisoidnosti. :)

a što se ostalih pitanja tiče, u stanju sam napraviti dosta drastične rezove i znala sam ih napraviti. Obitelj i bliski ljudi su mi jako važni i mislim da bih bila u stanju još drastičnije poteze činiti da nije njih. Otić živjet u Butan i slično....
U stvari sam u gotovo svemu vjerna sebi bez obzira na druge osim što bih se izlagala vjerojatno puno većim opasnostima da nema ljudi kojima bih falila da me nema ili kojima bih bila na teret da mi se bilo što dogodi. Ko što je stara baba moja znala reći, lako past da je umrit...
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.

Avatar
melted_sun
Postovi: 1453
Pridružen/a: 26 lis 2010 20:40
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Kad odrastem bit ću televizor

Post Postao/la melted_sun » 06 ožu 2012 17:40

ja uvik napravim čovječuljka da bude identičan kao ja.baš mi je nekidan prija rekla da mi je u nekoj žnj aplikaciji na fejsu figurica ista ja :)
možda je to zato jer sam nakaza sama od sebe :D ili zato šta mi se neda bit ništa drugo nego ovo šta jesam.
ako bi i mjenjala, mjenjala bi doslovno nijanse, znači apgrejdala bi svoje znanje/skillse na malo veći level :P al i to će doći sa vremenom, tako da ću kad tad doć do onoga šta želim.
neke stvari činim zbog ljudi oko sebe...npr.ne palim usisavač u sobi ako mater spava, a baš mi se usisaje soba :D
i upisala sam fax koji mi je bija drugi izbor, zato jer mi se neda povlačit sa 35 godina materi po kući.al opet je bija moj izbor, niko me nije prisilija.
mislim da sam više-manje tamo di želim bit sa sobom, samo koji lvl manje :)

Odgovorite