Covjek nikada nije sletio na Mjesec (i druge teorije urote)

Tko smo mi u svemiru, kamo idemo, koji je smisao života, jesu li teorije zavjere istinite, što bi mogao značiti vaš noćašnji san i je li to sve na rubu onostranog?
Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Covjek nikada nije sletio na Mjesec

Post Postao/la hops » 10 svi 2012 11:23

tamara3 je napisao/la: Ovaj, ne znam, to su naime ispričali Aldrin i Armstrong u knjizi "Rocket men: The epic story of the first men on the Moon" :o.
CIA je upravljala i vecim igracima....kubrick ti je idealan primjer, Walters isto (iz CIA-e), a cijela ekipa otkicvanja je "slicajno " dozivjela nezgode...smrtne.
Rogers- izgorio, Jim - utopio u bazenu, Bob- ubijen u brooklynu ...

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Covjek nikada nije sletio na Mjesec

Post Postao/la hops » 10 svi 2012 11:26

i evo, najnepobitniji dokaz :D
da ne piskaram :

Kamera

Prema ovoj pretpostavci, površina Mjeseca bila bi toliko vruća da bi otopila film u kameri da su astronauti stvarno bili tamo.

Objašnjenje je da se u vakuumu toplina nalazi samo na površini, te ne može stići do kamere koja nije u kontaktu s njom kao što to može na zemlji gdje se toplina prenosi preko zraka. Također, svako slijetanje na Mjesec planirano je nedugo nakon izlaska Sunca, zbog čega je temperatura mjesečeve površine uglavnom bila umjerena.

Avatar
LittleRedRidingHood
Postovi: 3484
Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:53
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Juzno

Re: Covjek nikada nije sletio na Mjesec

Post Postao/la LittleRedRidingHood » 10 svi 2012 11:28

daa,kakve su uopce bile kamere 69-te? zapita se covik..
I motali smo u vodi moju dušu na njenu i njenu dušu na moju. I prvi put sam shvatio da je ovo, što činimo, mnogo veće od ljubavi. Da plivamo kroz vječnost.

Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Covjek nikada nije sletio na Mjesec

Post Postao/la hops » 10 svi 2012 11:30

LittleRedRidingHood je napisao/la:daa,kakve su uopce bile kamere 69-te? zapita se covik..
jebenica HRT sa dlakavim zvucnikom od 2 m

Avatar
LittleRedRidingHood
Postovi: 3484
Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:53
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Juzno

Re: Covjek nikada nije sletio na Mjesec

Post Postao/la LittleRedRidingHood » 10 svi 2012 11:34

:D

prava za mesečinu..
I motali smo u vodi moju dušu na njenu i njenu dušu na moju. I prvi put sam shvatio da je ovo, što činimo, mnogo veće od ljubavi. Da plivamo kroz vječnost.

Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: Covjek nikada nije sletio na Mjesec

Post Postao/la tamara3 » 10 svi 2012 11:35

hops je napisao/la:
tamara3 je napisao/la: Ovaj, ne znam, to su naime ispričali Aldrin i Armstrong u knjizi "Rocket men: The epic story of the first men on the Moon" :o.
CIA je upravljala i vecim igracima....kubrick ti je idealan primjer, Walters isto (iz CIA-e), a cijela ekipa otkicvanja je "slicajno " dozivjela nezgode...smrtne.
Rogers- izgorio, Jim - utopio u bazenu, Bob- ubijen u brooklynu ...
Pa to ti je isto teorija urote :read:.

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Covjek nikada nije sletio na Mjesec

Post Postao/la hops » 10 svi 2012 12:18

je.
po meni je sve urota, dok se gleda sa stajalista pojedinca.
jer nemas niti dokaze u ruci, niti itko od nas ima dovoljne informacije osim onoga sto se servira putem medija.
na nama je samo izbor - koja od teorija nam je najprihvatljivija.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Covjek nikada nije sletio na Mjesec

Post Postao/la ariadne » 10 svi 2012 12:54

Pa dobro, ako Ameri imaju tehnologiju da odu na Mjesec, a kamoli još ono za što ljudi ni ne znaju, ne vidim kako bi im bio veliki problem napravit neku napredniju kameru. Zašto se uostalom zamarati ovakvim glupostima, kog uopće boli dupe? :lol:

Nemoj mi reći da vjeruješ i u masonske zavjere i gledaš Rihannine spotove ne bi li uočila znakove kontrole uma koju preko nje provode Iluminati? :D Ili Ickeove ljude-reptile? :D

Mene samo zanima tko je i kako ubio JFK-a, za ostalo me nije uopće briga. Ni za one 9/11 frikove isto.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Covjek nikada nije sletio na Mjesec

Post Postao/la hops » 10 svi 2012 12:59

ariadne je napisao/la: kog uopće boli dupe? :lol:
kriva tema. nismo na proktologiji.
ariadne je napisao/la: Mene samo zanima tko je i kako ubio JFK-a, za ostalo me nije uopće briga.
oswald nije. :D
nego onaj tip koji je snimljen kamerom i koje snimke su unistili "slucajno", ali prekasno. a stajao je na prozoru u vrijeme kada je policija vec uhvatila oswalda.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Covjek nikada nije sletio na Mjesec

Post Postao/la ariadne » 10 svi 2012 13:04

Link or it didn't happen. :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Covjek nikada nije sletio na Mjesec

Post Postao/la hops » 10 svi 2012 13:05

ariadne je napisao/la:Link or it didn't happen. :D
joooj....
ok...cek ...

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Covjek nikada nije sletio na Mjesec

Post Postao/la hops » 10 svi 2012 13:22

evo mislim da tu ima dio:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9Q22tyH3-Q0[/youtube]

Avatar
LittleRedRidingHood
Postovi: 3484
Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:53
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Juzno

Re: Covjek nikada nije sletio na Mjesec

Post Postao/la LittleRedRidingHood » 10 svi 2012 13:23

:typerhappy:
hops je napisao/la:[nego onaj tip koji je snimljen kamerom .

aha opet kamera! mislim da u tome lezi kljuc :D

ja volim teorije zavjere...al se ne smim dat previse u njih jer pocmem ko ludjakinja hodat okolo i tako se ponasat,pa samo procaskam o njima i tajno surfam po noci o svemu
I motali smo u vodi moju dušu na njenu i njenu dušu na moju. I prvi put sam shvatio da je ovo, što činimo, mnogo veće od ljubavi. Da plivamo kroz vječnost.

Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Covjek nikada nije sletio na Mjesec

Post Postao/la hops » 10 svi 2012 13:25

LittleRedRidingHood je napisao/la::typerhappy:
hops je napisao/la:[nego onaj tip koji je snimljen kamerom .

aha opet kamera! mislim da u tome lezi kljuc :D
ovaj put foto kamera :D

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Covjek nikada nije sletio na Mjesec

Post Postao/la Kroacija » 10 svi 2012 13:51

te teorije zavjere se mogu uvuci i u najobicniju glupost i velika je vjerojatnost da ce 70% ljudi to spusiti, sto god im prosrali. jer super je razmisljati o nekim bizarnostima koje granice sa spookyness, priznajem, a covjek je toliko glupav da sebe moze uvjeriti u svakakve idiotarije. neki ljudi toliko zabriju u ekstrem da je to nevjerojatno. sjecam se da sam po komentarima jutarnjeg.hr nailazila na komentare lika koji je svih uvjeravao da je 21.12.2012. kraj svijeta i sirio svoje linkove, svakom bio poklopac (znanstveno objasnjavajuci da je ova godina zbilja kraj). uploadao je na svom youtube kanalu desetke znanstvenih filmova/dokumentaraca i self-made filmica gdje objasnjava kako su nam ovo posljednji mjeseci. cisto me zanima kako ce se taj serator osjecati kad se na navedeni datum ne desi nista. :D
vjerujem da je covjek otisao na mjesec. za NLO i aliene mi vec nije svejedno. vjerujem da postoje logicne teorije zavjere, kao npr. za tank mana sa tiananmen trga, za kojeg nitko nikad nakon ove svjetski poznate slike nije cuo, niti mu je identitet poznat. kineske komunisticke vlasti su trazile od googlea i yahooa da svega tri stranice random i nepovezanih slika izbaci kada se u kini gugla pojam "tank man tiananmen", sto su google i yahoo poslije priznali na sudu. isto kao da npr. nasa vlast trazi da se zbrise svaki podatak o domovinskom ratu za nadolazece generacije. e to je teorija zavjere. :strip:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=eyFm2yncnlI[/youtube]

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Covjek nikada nije sletio na Mjesec

Post Postao/la ariadne » 10 svi 2012 13:57

hops je napisao/la:evo mislim da tu ima dio:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9Q22tyH3-Q0[/youtube]
Jesus. Na onom prvom (pogledala sam i drugi) me je jako freakoutala glazba prije nego što sam se sjetila ugasit. Klinca nisam zapamtila, morat ću se vratit opet na to. :lol: Bookmarkano je za kad mi se ne bude dala radit zadaća, hvala. :D

Although malo sam razočarana ako ispadne da se zbilja radi o najobičnijem mob hitu. :lol: Uvijek sam se nadala da su Rusi ili neki američki političar(i). :heartbreak:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Covjek nikada nije sletio na Mjesec

Post Postao/la hops » 10 svi 2012 14:00

nebitno kako se sta zove i pod kojim nazivom stoji. meni, jel...
meni su te teme zanimljive. neke teorije su mi prihvatljive, neke ne. prihvacam one koje mi imaju smisla. teme koje me zamaraju niti ne gledam niti citam, niti pratim. kretenizmi poput smaka svijeta na datum je ljudska glupost, ali o tome smo raspravljali vec u nekoliko tema.
i naravno da sam svjesna da moje ili bilo cije lupetanje ovdje nema apsolutno nikakvog utjecaja na slijed dogadaja ili kreiranje necijeg stava, jer ako ima, moze se pokupiti direkt na prvi let ka zivucoj retardaciji na kolumbov "planet".

to da ekipa popusi price i teorije je istina, ali ako te nesto zanima, sta drugo mozes... ili kreirati vlastitu teoriju ili prihavtiti jednu od postojecih.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Covjek nikada nije sletio na Mjesec

Post Postao/la ariadne » 10 svi 2012 14:02

invalid_user je napisao/la:te teorije zavjere se mogu uvuci i u najobicniju glupost i velika je vjerojatnost da ce 70% ljudi to spusiti, sto god im prosrali. jer super je razmisljati o nekim bizarnostima koje granice sa spookyness, priznajem, a covjek je toliko glupav da sebe moze uvjeriti u svakakve idiotarije. neki ljudi toliko zabriju u ekstrem da je to nevjerojatno. sjecam se da sam po komentarima jutarnjeg.hr nailazila na komentare lika koji je svih uvjeravao da je 21.12.2012. kraj svijeta i sirio svoje linkove, svakom bio poklopac (znanstveno objasnjavajuci da je ova godina zbilja kraj). uploadao je na svom youtube kanalu desetke znanstvenih filmova/dokumentaraca i self-made filmica gdje objasnjava kako su nam ovo posljednji mjeseci. cisto me zanima kako ce se taj serator osjecati kad se na navedeni datum ne desi nista. :D
Really?

http://www.crol.hr/portal/forum/viewtop ... f=1&t=8877

:P :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Covjek nikada nije sletio na Mjesec

Post Postao/la hops » 10 svi 2012 14:02

ariadne je napisao/la: Jesus. Na onom prvom (pogledala sam i drugi) me je jako freakoutala glazba prije nego što sam se sjetila ugasit. Klinca nisam zapamtila, morat ću se vratit opet na to. :lol: Bookmarkano je za kad mi se ne bude dala radit zadaća, hvala. :D
ima vise smisla kad nacrtas mrezu svih spomenutih u svim dostupnim teorijama :D
istina- treba ti B0 format papira i font 5, ali moze se :D

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Covjek nikada nije sletio na Mjesec

Post Postao/la ariadne » 10 svi 2012 14:04

hops je napisao/la:
ariadne je napisao/la: Jesus. Na onom prvom (pogledala sam i drugi) me je jako freakoutala glazba prije nego što sam se sjetila ugasit. Klinca nisam zapamtila, morat ću se vratit opet na to. :lol: Bookmarkano je za kad mi se ne bude dala radit zadaća, hvala. :D
ima vise smisla kad nacrtas mrezu svih spomenutih u svim dostupnim teorijama :D
istina- treba ti B0 format papira i font 5, ali moze se :D
:lol: :lol:

Awesome. :lol:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Covjek nikada nije sletio na Mjesec

Post Postao/la hops » 10 svi 2012 14:05

ariadne je napisao/la:
hops je napisao/la:
ariadne je napisao/la: Jesus. Na onom prvom (pogledala sam i drugi) me je jako freakoutala glazba prije nego što sam se sjetila ugasit. Klinca nisam zapamtila, morat ću se vratit opet na to. :lol: Bookmarkano je za kad mi se ne bude dala radit zadaća, hvala. :D
ima vise smisla kad nacrtas mrezu svih spomenutih u svim dostupnim teorijama :D
istina- treba ti B0 format papira i font 5, ali moze se :D
:lol: :lol:

Awesome. :lol:
os skenirano? :D

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Covjek nikada nije sletio na Mjesec

Post Postao/la ariadne » 10 svi 2012 14:06

Ne treba, vjerujem ti. :lol:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: Covjek nikada nije sletio na Mjesec

Post Postao/la tamara3 » 10 svi 2012 15:03

ariadne je napisao/la:
invalid_user je napisao/la:te teorije zavjere se mogu uvuci i u najobicniju glupost i velika je vjerojatnost da ce 70% ljudi to spusiti, sto god im prosrali. jer super je razmisljati o nekim bizarnostima koje granice sa spookyness, priznajem, a covjek je toliko glupav da sebe moze uvjeriti u svakakve idiotarije. neki ljudi toliko zabriju u ekstrem da je to nevjerojatno. sjecam se da sam po komentarima jutarnjeg.hr nailazila na komentare lika koji je svih uvjeravao da je 21.12.2012. kraj svijeta i sirio svoje linkove, svakom bio poklopac (znanstveno objasnjavajuci da je ova godina zbilja kraj). uploadao je na svom youtube kanalu desetke znanstvenih filmova/dokumentaraca i self-made filmica gdje objasnjava kako su nam ovo posljednji mjeseci. cisto me zanima kako ce se taj serator osjecati kad se na navedeni datum ne desi nista. :D
Really?

http://www.crol.hr/portal/forum/viewtop ... f=1&t=8877

:P :D
:roftl: :roftl: :roftl: :roftl:

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Covjek nikada nije sletio na Mjesec

Post Postao/la Kroacija » 10 svi 2012 15:22

a sto, u tom topiku pitam vasa misljenja :)
trebalo mi je dugo da uvjerim samu sebe da su to sranja. :/

nego tu sam stavila link od tog lika s jutarnjeg, povlacim ono "desetke", tu ima stotine videa :o
evo njegov kanal:
http://www.youtube.com/user/igorkostelac


ariadne, niti ja se ne sjecam tog topika, u should get some life :D

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Covjek nikada nije sletio na Mjesec

Post Postao/la ariadne » 10 svi 2012 15:41

Nema to veze sa količinom mog života nego mojim pamćenjem. :D Relax, vidiš da te trolam malo. :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: Covjek nikada nije sletio na Mjesec

Post Postao/la tamara3 » 10 svi 2012 16:19

Jedna od mojih omiljenih teorija urote (odosmo s Mjeseca).

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=hnzmk1E6QmE[/youtube]

Ako netko ima valjani link za, je li... nda... nek javi na PP jer ja ga nigdje ne mogu naći :(.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Covjek nikada nije sletio na Mjesec

Post Postao/la Kroacija » 10 svi 2012 17:37

Isto nevezano za mjesec - Food Inc i Capitalism: A love story M. Moorea obavezno pogledati ako niste :)

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: Covjek nikada nije sletio na Mjesec

Post Postao/la tamara3 » 10 svi 2012 17:41

To bome nisu nikakve teorije urote :(.

E, mogu malo promijenit naziv topika :kokice:?

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Covjek nikada nije sletio na Mjesec

Post Postao/la Kroacija » 10 svi 2012 18:10

Nisu nego su beyond tog sranja i zato ih vrijedi pogledat :)

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: Covjek nikada nije sletio na Mjesec

Post Postao/la tamara3 » 10 svi 2012 18:12

Znači ti misliš da je recimo Food Inc. lažnjak :o?

Odgovorite