Sto je aktualno u sportu?

Kutak za aktivne i pasivne sportašice.
Odgovorite
Avatar
inani
Postovi: 6225
Pridružen/a: 20 kol 2010 15:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Zgb

Re: Sto je aktualno u sportu?

Post Postao/la inani » 16 pro 2010 23:10

odiseya je napisao/la:Umjesto Dinama i Hajduka samo ce Sanader prezimjeti u Europi *drama* :D
:hihi: :hihi: :hihi: :hihi:

Ne znam zasto su i mislili da mogu prezimiti? I jedni i drugi. Prelose igraju, uvijek im je malo nedostajalo..mda..i tako vec pola stoljeca.
... :nesvjest:

Avatar
gro
Postovi: 165
Pridružen/a: 23 tra 2010 15:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Sto je aktualno u sportu?

Post Postao/la gro » 12 sij 2011 10:12

ajmo buđenje,kreću naši
9 god je prošlo od EP iz Švedske i zadnjeg mista i priča se vraća na početak,zatvara se krug..

samo ovaj put smo garantirano zlatni :ok:

Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: Sto je aktualno u sportu?

Post Postao/la pihach » 12 sij 2011 15:18

Tako jeeee!

Goluzu ne volim, al odvojit cu ovoga puta privatno od poslovnog i drzim mu fige da 'kauboji' odjasu do zlata.
Prva tekma u petak :duga:

Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: Sto je aktualno u sportu?

Post Postao/la pihach » 21 sij 2011 14:52

ok, koji fak?
ne vjerujem vise u bilo kakve obrane, napade, golove, razlike od minimalno 3 gola..
ovo jucer mi je ubilo svaku nadu (neovisno o losem sudjenju) u napredak nasih.
francuska, spanjolska i njemacka - to su moje repke!

i balicu, OSISAJ SE VISE!!!!!

Gost

Re: Sto je aktualno u sportu?

Post Postao/la Gost » 23 sij 2011 19:58

:haha:

Čak sam se ponadala zadnjih 10minuta, ali NE!
Zašto u najgorim trenucima dobiju polet i TIK pred ciljem posustanu?

Nisu zaslužili prolaz! Nisu jaki u glavi.

Švedskom golmanu, kapa do poda!

angel_19
Postovi: 388
Pridružen/a: 30 stu 2007 01:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Sto je aktualno u sportu?

Post Postao/la angel_19 » 24 sij 2011 00:46

ReaTM je napisao/la: Švedskom golmanu, kapa do poda!
:ok: :ok:
nasi banana....
" O meni najljepše brinu oni koji me ostavljaju na miru. "

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Re: Sto je aktualno u sportu?

Post Postao/la jabooka » 24 sij 2011 11:11

pihach je napisao/la: i balicu, OSISAJ SE VISE!!!!!
sta je je sav je ovakav kosmat.... :D

.....o nasem rukometu. a nije nam islo. sve. nesto. nista. samo se nadam da ce se plasitati na olimpijadu.
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.

Avatar
gro
Postovi: 165
Pridružen/a: 23 tra 2010 15:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Sto je aktualno u sportu?

Post Postao/la gro » 09 vel 2011 09:18

još 3 dana,14 sati,44 minute i par sekundi...
:predaja:

Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: Sto je aktualno u sportu?

Post Postao/la pihach » 17 vel 2011 17:45

jucerasnja tekma je bila finale prije finala.
koji obrat, ludi messi :srce:
a seronja gattuso - bomba
kad ce mi manu i bayern?


Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: Sto je aktualno u sportu?

Post Postao/la pihach » 18 ožu 2011 18:42

kaj si isla na tekmu?

zdrijeb 1/4 finala LP:
Real Madrid - Tottenham
Chelsea - Manchester United
Barcelona - Šahtar
Inter - Schalke

:pivo:

prognoza za prolaz u 1/2/ finale:
real (iako zelim spurse)
chelsea (iako zelim ManU)
barca
inter

Avatar
moto-moto
Postovi: 227
Pridružen/a: 25 lip 2010 09:39
Spol/rod: žensko
Status: U braku

Re: Sto je aktualno u sportu?

Post Postao/la moto-moto » 26 tra 2011 19:46

moze li schalke srusit i manU, osobno nadam se da ce uspjet, realno bit ce dobro ako neprime vise od dva gola

Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: Sto je aktualno u sportu?

Post Postao/la pihach » 26 tra 2011 21:07

navijam za manu, al se schalke dobro drzi zasad...
real-barca je THE okrsaj :pivo:

Avatar
moto-moto
Postovi: 227
Pridružen/a: 25 lip 2010 09:39
Spol/rod: žensko
Status: U braku

Re: Sto je aktualno u sportu?

Post Postao/la moto-moto » 27 tra 2011 07:55

tata giggs obavio odlican posao, za raula sam se pitala dal uopce igra. schalke je jos i dobro prosao.
no, veceras je slag na torti (a ja se moram lovit knjige, grebem ti specijalizacije i ponovno ucenje :aaaa: ). navodno da iniesta nece igrat (s tim da nema ni Abidala, Adriana, Maxwella a i Puyol je upitan), ovdje je sve moguce, od nerjesene utakmice, od utakmice s minimalnom pobjedom do rasturacine. ove zadnje dvije utakmice koje su igrali rekla bi da su otisle na stranu Mourinha, a s obzirom na sve okolnosti moglo bi i veceras bit tako, mada osobno navijam za barcu al bit ce dobro ako zavrsi nerjeseno

Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: Sto je aktualno u sportu?

Post Postao/la pihach » 27 tra 2011 08:30

potpisujem komentar :)
ucila sam i upala na cca 65. minuti i pitam starog jel raul uopce igra...
giggs je vjecan u manu, kao i ferguson. dok su oni na klupi manu ce harati! a rooney zabije u svakoj, fkt je lud.

za veceras prognoziram x ili cak pobjedu reala.
mislim da ce u ovoj tekmi uzvrat biti zanimljiviji i presudan. obje ekipe su cvrste, navijaci ludi, a sta se stratega tice dajem prednost iskusnijem mourinhu.

zanimljivo:
Utakmica u srijedu je označena kao jedna od onih visokog rizika, pa je tako najavljeno da će o redu brigu voditi skoro 2000 policajaca. Na svakom ulazu u stadionu će pomno biti pregledan svaki gledatelj, ne bi li se na stadion unijeli predmeti koji bi mogli naškoditi regularnosti ogleda.
:kokice:

Avatar
moto-moto
Postovi: 227
Pridružen/a: 25 lip 2010 09:39
Spol/rod: žensko
Status: U braku

Re: Sto je aktualno u sportu?

Post Postao/la moto-moto » 27 tra 2011 16:05

e stvarno neznam na osnovu cega su proglasili utakmicu visokog rizika, neznam tocno al mislim da su ove zadnje dvije prosle ured.
znam da su se juce i prekjucer guardiola i mourinho malo kacili preko medija (guardiola je trazio da se promjeni sudac jer je dodjeljen portugalac pa je to uvazeno i sudit ce njemac stark za kojeg kazu da je naklonjeniji barci) al mislim da to nebi trebalo imat neku veliku ulogu kod njihovih navijaca.
nis kad krenu s centra bumo vidli u kojem ce smjeru utakmica ic

Avatar
odiseya
Postovi: 298
Pridružen/a: 23 svi 2010 01:49
Spol/rod: žensko

Re: Sto je aktualno u sportu?

Post Postao/la odiseya » 27 tra 2011 16:17

Sudjenje ce biti bitno veceras jer Real igra na rubu kartona i iskljucenja pa sve zavisi o tome koliko ce sudac dopustati grubu igru.
U kupu je Real komotno mogao zavrsiti sa 9 igraca, ali su Pepeu progledali kroz prste.
Naravno, nadam se pobjedi i prolazu Barce. :)

Avatar
moto-moto
Postovi: 227
Pridružen/a: 25 lip 2010 09:39
Spol/rod: žensko
Status: U braku

Re: Sto je aktualno u sportu?

Post Postao/la moto-moto » 27 tra 2011 22:59

iskreno, neznam sto rec. drago mi je da je barca dobila al mislim da smo svi ocekivali mrvicu vise. nis idem se bacat na ucenje, duga je ovo noc a u jutro moram za zg

Avatar
odiseya
Postovi: 298
Pridružen/a: 23 svi 2010 01:49
Spol/rod: žensko

Re: Sto je aktualno u sportu?

Post Postao/la odiseya » 27 tra 2011 23:18

Ono mi nekako nije bio prekrsaj za direktan crveni, ali s obzirom da su citavo vrijeme igrali na granici zutog...negdje je moralo puknuti. *giggle*
Drugi Messijev gol je remek djelo i dokaz da je najveci. :cool:

Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: Sto je aktualno u sportu?

Post Postao/la pihach » 28 tra 2011 08:55

kak bi nives c rekla - najbolji jesi, moj mali messi :D
1. poluvrijeme - strava i uzas. kao da gledam trening. samo su im markeri falili umjesto dresova
2. poluvrijeme - mogli su se primijetiti obrisi el clasica, a da nije bilo virtuozne igre barce u zadnjih pola sata tekma ne bi bila vrijedna polufinala i epiteta el clasica.

ovaj cosic ludi je stvarno za bogove - 7. minuta igre i on komentira 'nije ni cudno sto barcelona igra svoju igru, njima ovaj rezultat odgovara.' ej, 7. minuta :haha:

ocekujem ludi uzvrat i nemoguce, ali sam i dalje uvjerenja da cemo u finalu gledati manu i barcu (reprizu 2009.)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=IDHiDdxSFW4[/youtube]

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: Sto je aktualno u sportu?

Post Postao/la Ameli » 28 tra 2011 12:36

100 kn na barcu u finalu :cool:
ili oba daju

Avatar
moto-moto
Postovi: 227
Pridružen/a: 25 lip 2010 09:39
Spol/rod: žensko
Status: U braku

Re: Sto je aktualno u sportu?

Post Postao/la moto-moto » 28 tra 2011 17:59

napokon sam stigla doma, kakav dan, bar sam se rjesila dvaju ispita, provozala se zagrebom i u ime dobrih starih vremena popila cafe (bilo mi rano za pivo) u svojoj birtiji sa smjeskom na licu (mislim da su me konobari cudno gledali).
sto se tice sinocnje tekme mislim da ono nije bilo za direktni crveni al eto. nevjerujem da se mourinho predao i da nas nadasve ceka odlicna uzvratna utakmica.
veceras se igra isto dobra tekma. Porto je ove godine nevjerojatan u portugalskom prvenstvu (mislim da ima nekih 20 bodova prednosti pred drugoplasiranim), zuta podmornica je dobar protivnik, tvrd, al rekla bi da ce to porto lagano rjesit.
no, ja se odo bacit pod tus jel zaudaram, i odo popit pivo i nadam se da cu izdrzat pogledat prvo poluvrijeme :pivo:

Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: Sto je aktualno u sportu?

Post Postao/la pihach » 28 tra 2011 20:15

cestitam na ispitima ;)

porto mi nikada nije bio drag, cak ni kada je deco harao, a villarreal mi je oduvijek igrao lijep nogomet i stoga imaju moj glas za vecerasnji dvoboj.

sto se finala tice, i ja dajem tip barci, ali nakon produzetaka :D

mourinho nije gotov, to je sigurno, ali nije ni guardiola...
crveni je zasluzen definitivno jer je pepe radio prekrsaje od 1. minute, a sudac je samo biljezio i cekao ga.
imala sam flashback na flaminija i njegov odvratni start na vekija...

Avatar
moto-moto
Postovi: 227
Pridružen/a: 25 lip 2010 09:39
Spol/rod: žensko
Status: U braku

Re: Sto je aktualno u sportu?

Post Postao/la moto-moto » 28 tra 2011 20:38

nisam ni ja neki ljubitelj portugalaca (cak mi ni deco nije bio tolka jak igrac), al sto jest jaki su ove godine u prvenstvu i euro ligi, no villareal zna igrat, zna cuvat nulu i ako tako zavrsi sve je moguce doma, iskreno svejedno mi je tko ce dobit ja sam zadovoljna i stim sta mi je borussia d. osvojila prvenstvo

Avatar
moto-moto
Postovi: 227
Pridružen/a: 25 lip 2010 09:39
Spol/rod: žensko
Status: U braku

Re: Sto je aktualno u sportu?

Post Postao/la moto-moto » 29 tra 2011 08:41

zaspala pri rezultatu 2:1, vidim bilo dosta golova. idem popit kavicu i procitat sportske

Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: Sto je aktualno u sportu?

Post Postao/la pihach » 29 tra 2011 09:05

5:1 :shock2: :shock2: :shock2:
dobro da se vise ne kladim...

all new (oprah style):
"Nije mi jasno kako u utakmici kakva je bila ova danas, vrlo izjednačenoj, sudac može učiniti takvo zlodjelo. Suci bi u nogometu trebali osiguravati jednakost za sve. U jednakim bi uvjetima igra trebala odrediti boljega. Nije mi jasno zašto UEFA nikome ne da igrati protiv Barcelone", govorio je Mourinho uz nastavak:

"Ponekad osjećam gađenje što živim u ovakvom svijetu, ali to je očito naš svijet. Pitam se samo zašto. Zašto gospodine Řvrebř, gospodine Busacca, gospodine Stark? U svakom polufinalu događaju se identične stvari. Barça je sjajna momčad, ali zašto prije dvije godine nije prošao Chelsea, zašto je prošle godine Inter prošao samo pukim čudom? Čestitam Barceloni, ali čestitam joj i na utjecaju koji ima na suce. Siguran sam da je do njega jako teško doći. Ja bih, svejedno, osjećao sram da ovako osvajam Ligu prvaka".

Zbog svega toga, ali i još sličnih izjava u kojima se doticao i UNICEF-a, kojeg reklamira Barcelona na svojim dresovima, te mnogo čega drugoga, UEFA je odlučila ispitati sve i vjerojatno sankcionirati Portugalca.

ali, to nije sve :D
''Predmet protiv Real Madrida otvaramo zbog bacanja zapaljivih predmeta na teren, zbog ulaska osoba na igralište kojima tamo nije mjesto, zbog crvenog kartona Pepeu, isključenja trenera Mourinha, te neprimjerenih izjava koje je Mourinho davao na konferenciji za novinare nakon utakmice.

Predmet protiv Barcelone otvaramo zbog crvenog kartona Joseu Pintu. Oba predmeta rješavat će Disciplinska komisija u petak, 6. svibnja'', priopćila je UEFA.

the boss je poludio :D

Avatar
moto-moto
Postovi: 227
Pridružen/a: 25 lip 2010 09:39
Spol/rod: žensko
Status: U braku

Re: Sto je aktualno u sportu?

Post Postao/la moto-moto » 29 tra 2011 11:27

boss se posteno raspistoljio al mislim da je s razlogom bijesan. na snimci se vidi da pepe nije ni taknuo alvesa - http://www.youtube.com/watch?v=lWlelLf6 ... r_embedded (nisam jos skuzila kak stavit snimku). mogao je dobit eventualni zuti za namjeru al i to je upitno jer se vidi da je bio start na loptu. uglavnom alves je dobro odglumio rotaciju i pad.
zato im je rio ferdinad dobro rekao "Ako me ikad vidite da me iznesu na nosilima i onda se netom poslije vratim na travnjak i počnem trcati, dajem dopustenje svima da me razvale startom s dvije noge".
steta za utakmicu jer da nije bilo tog iskljucenja tko zna da li bi barca dala gol i kako bi zavrsilo, mourinho je imao dobru (ne za oko) igru i taktiku, al vjerujem da ce uzvrat bit paklen

Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: Sto je aktualno u sportu?

Post Postao/la pihach » 29 tra 2011 11:34

uzvrat ce biti prepaklen! jedva cekam utorak :kokice:
haha, rio je car :D

video stavljas tako sto c/p link s jutjuba i stavis ga izmedju ovoga [youtube]tu dolazi link[/youtube]
got it? ;)

p.s. kaj ima vazno ove godine od sporta? tenis i atletiku ne racunam, to je svake godine isto...
neki rukomet, vaterpolo, kosarka...? nogomet 0 bodova, to znam.

Avatar
moto-moto
Postovi: 227
Pridružen/a: 25 lip 2010 09:39
Spol/rod: žensko
Status: U braku

Re: Sto je aktualno u sportu?

Post Postao/la moto-moto » 29 tra 2011 11:59

tnx.

nema nekih posebnih zbivanja. ima zensko svjetsko nogometno prvenstvo od 27.6 - 17.7 u njemackoj, svjetsko prvenstvo u plivanju od 16-31.7.
trenutno se igra NBA playoff (moglo bi bit zanimljivo chicago bullsi imaju novog klinca), finale je u lipnju. i klasika tenis French, wimbldon i us open, a tu je i F1, mislim da je to to

Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: Sto je aktualno u sportu?

Post Postao/la pihach » 29 tra 2011 12:03

moto-moto je napisao/la:ima zensko svjetsko nogometno prvenstvo od 27.6 - 17.7 u njemackoj
to se trazi! :pivo:
fala na infu, zabiljezeno ;)

Odgovorite