Amaterski .. nesto

Kutak za aktivne i pasivne sportašice.
Odgovorite
Avatar
strange
cudnovata
Postovi: 97
Pridružen/a: 21 sij 2006 12:49

Amaterski .. nesto

Post Postao/la strange » 03 vel 2007 15:38

Dakle...cisto me zanima da li postoji u nas "Rvata" kakav club gdje ti mozes doc i igrat sto li se vec igra...

prica: Eto mene, stigo zeka iz daleka, ko dobaci lopu pa da gadjamo u kos...(zapravo nebitno gdje).

Dakle..ne znas nikoga, nemas pojma o doticnom sportu, dodjes das clanarinu i igras...nesto kao kak odes i na fitness, sam da je timski sport..ha?

swayka
Postovi: 3620
Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: tamo gdje je more i zabava

Post Postao/la swayka » 03 vel 2007 15:56

hmmm... a neman ti pojma. jer vecina ljudi zeli da se oni koji su ozbiljno zagrizli za to da treniraju (bar sta ti se kosarke tice)... :o

vision-zlavjestica
Postovi: 663
Pridružen/a: 06 stu 2005 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: centar za rehabilitaciju
Kontakt:

Post Postao/la vision-zlavjestica » 03 vel 2007 22:57

znam da u puli..tako funkcioniraju..npr. kosharkashka liga veterana.. i na slichnom principu..odbojkashka amaterska liga...ima i malonogometna..
eee..a za prikljuchiti se nekom od timova/ekipi..mislim da je dosta dochi na koju tekmu..prichi ljudima..pitati nimaju li potreba za novim chlanovima..kada i gdje treniraju..i..eto..
eee da..a takve utakmice..chesh najlakshe nachi..ak vikendom odesh u oblizhnju sportsku dvoranu..barem kod nas...svi termini..svakog vikenda su popunjeni..od Pattinaggia..doma sportova/mladosti..brache ribar..pa do shkolskih dvorana..
eto ti ideja..paa ti vidi..
"The last mosquito that bit me had to check into the Betty Ford clinic."

Avatar
strange
cudnovata
Postovi: 97
Pridružen/a: 21 sij 2006 12:49

Post Postao/la strange » 04 vel 2007 14:29

thnx, ideja je super... samo jos malo razraditi strategiju i eto zeke na kerefeke :D

Avatar
hedonistica
Postovi: 159
Pridružen/a: 20 svi 2006 13:56

Post Postao/la hedonistica » 28 vel 2007 00:35

strange je napisao/la:thnx, ideja je super... samo jos malo razraditi strategiju i eto zeke na kerefeke :D
a koji te to timski sport zanima?

saudad
Postovi: 279
Pridružen/a: 26 lip 2007 16:51
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: atm EU

Post Postao/la saudad » 27 lip 2007 13:38

Ja sam za školu jahanja.. Super sport , baš relaksira. Pa ako , koga interesira, evo link http://www.pony-express.hr/index.php?topic=4
- naranče
- šećer
- jogurt
- prašak za pranje
...
- Izrael?
- JAR?
- Argentina?

Avatar
nika1107
Postovi: 8
Pridružen/a: 25 kol 2007 21:37

Post Postao/la nika1107 » 25 kol 2007 22:41

imas softboll klubove, a o tom sportu ti vecina nema pojima i odmah igras jer se traze cure..
pa streljastvo, opustajuce a ekipa je zakon..
i nogomet, meni najdrazi..govorim o velikom..
u zg. imas agram i dinamo maximir.. :D

Odgovorite