prošli prva kola a hoče li dalje

Kutak za aktivne i pasivne sportašice.
Odgovorite
alex 2
Postovi: 1381
Pridružen/a: 02 kol 2007 21:57
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: transrodna osoba

prošli prva kola a hoče li dalje

Post Postao/la alex 2 » 02 kol 2007 23:49

ode govorim o dinamu i hajduku , a i možemo li mi biti u europi sa ovakvim rizikom od navijačkog divljanja i samim time izbacivanja iz eurokupova ono dali če naše drage klubiče njihovi fanovi stajat života u euronatjecanjima !

lana
Sestra Nanut 1
Postovi: 1540
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:40

Post Postao/la lana » 03 kol 2007 19:05

e pa moram priznat da je nogomet na apsolutno zadnjem mjestu svih dogadjanja u mom malom zivotu. zabole me jel ce proc, past, jel ce ih izbacit. pun mi je klinac divljaka koji demoliraju moj grad i sve gradove redom u kojima se nadju.

alex 2
Postovi: 1381
Pridružen/a: 02 kol 2007 21:57
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: transrodna osoba

Post Postao/la alex 2 » 03 kol 2007 21:25

lana je napisao/la:e pa moram priznat da je nogomet na apsolutno zadnjem mjestu svih dogadjanja u mom malom zivotu. zabole me jel ce proc, past, jel ce ih izbacit. pun mi je klinac divljaka koji demoliraju moj grad i sve gradove redom u kojima se nadju.
ej volim nogomet , ali ovo za budale koji dolaze to gledat samo radi nereda i sranja se slažem s tobom
ma šteta šta takvi idu na stadione !

Avatar
nika1107
Postovi: 8
Pridružen/a: 25 kol 2007 21:37

Post Postao/la nika1107 » 25 kol 2007 22:31

mislim da smo daleko od europe i ne toliko zbog navijaca jer njihovo divljanje je izraz negodovanja zbog nogometne politike..daleko smo bas zbog te politke koja unisti sve sto u nogometu valja..a zasto..zato da bi mamici i njima slicni imali djep pun para..i tako ode jedan dudu, corluka i cijela europa..jos je pitanje di ce modrica prodat..
smrc :(

lana
Sestra Nanut 1
Postovi: 1540
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:40

Post Postao/la lana » 28 kol 2007 16:57

njihovo divljanje je odraz njihovog divljastva. bas kao i kod svih ostalih navijaca. nema to odavno veze ni s nogometom ni s nogometnom politikom. jedan dio te navijacke publike je naprosto divlja, bijesna rulja kojoj je to fantastican teren za spucavanje svih frustracija koje u zivotu imaju.

superstar
Postovi: 679
Pridružen/a: 17 vel 2007 12:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: in your room

Post Postao/la superstar » 28 kol 2007 17:15

ah kad bi to bio jedini problem...:aaaargh:
pa mi ne možemo u europu,ne samo zbog toga nego zbog niza problema i nerješenih sranja u državi ..
brijem da je ovo sitnica ,kad pogledaš kaj sve jebe ovu državu ...:)

ali u svakom slučaju takvo ponašanje ne pomaže nikome,može nam samo umanjiti bilo kakve šanse.. :angry:

ps:nisam baš neki nogometni fan ..i debili koji sebe nazivaju navijačima mi se gade ..isfrustrirani idioti!
+++++++++++++++++++
::superstar::
A friend in need's a friend indeed, a friend with weed is better
A friend with breasts and all the rest, a friend who's dressed in leather..

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Post Postao/la Hidden_soul » 28 kol 2007 17:21

To vise ima veze sa bilo cim drugim nego sa nogometom. I to vise nije navijanje, dobiva potpuno druge dimenzije. Velicaju se bogovi, nozevi, masakri, sve drugo osim dobre igre i igraca.

Sto je najbolje, formirat ce se neki novi neo-ustasluk i neke nove neo-fasisticke ideje koje ce se ispoljavati kroz ovakve nacine. Jer, sto se desava?! Desava se to da ce ti divljaci koji uopce nisu prozivjeli ta vremena cetnika i ustasa, partizana, i fasizma i svega i veze s vezom od toga nemaju jer su 90to godiste pa na gore, koji ne znaju sto je NDH jer nisu jos dogurali do tog razreda, doci na jedan stadion u BIH, u Sarajevu, na trening reprezentacije BIH i formirati tijelima slovo U.
I slikati se ispred busa u srcu Bosne sa podignutim desnim rukama u zrak.
Negdje u Austriji su formirali kukasti kriz.
Otkud sad takve ideje?!
U Austriji gdje ja nisam mogla naci nigdje da kupim Mein Kampf cisto informativno radi, gdje se na spomen toga izlazes riziku da te razapnu, spale i zivog mumificiraju pogledom... u Austriji na stadionu!


Ovi ce im vratiti tako da ce se vijoriti turske ili ne znam kakve zastave, stadionom ce se prolamat "Allahu Ekber" jer sve su to vjernici kad su na stadionu (zanemarljiva cinjenica da imaju bar 2 promila alkohola u sebi, jer ipak, Islam i nogomet ne pitaju!), u Srbiji ce mlatarati nozevima, doci ce do tucnjave. Ovi ce jebat tursku majku, ovi ce vikat "Noz, zica, Srebrenica!", ovi ce jebat hrvatsku majku (naravno, u sranjima izmedu debila uvijek nastradaju necije majke), i sve ce to zavrsiti u tisku i svemu tome ce se dati, naravno, nacionalisticki prizvuk price.

Zavrsit ce to sa nesto razbijenih zuba, stolica, stolova, noseva i arkada, puno novinarske zbrke, puno verbalno penetriranih majki svih nacionalnosti, i sutra ce svi zajedno zderati cevape. Od tih idiota. A sira javnost ce da bjesni i govori - da da, to su ti bosanci, to su ti hrvati, bla bla.
Zalosno je da cu svom djetetu u 21. stoljecu morati objasnjavati sto je to kukasti kriz, dignuta desnica i simbol su cega, a pogotovo je zalosno da ce se to jos pokazivati, javno i bez ustrucavanja, cisto iz provokacije.
A pametni novinari ce jako smirivati stvar, dodajuci jos malo soli na ranu nagnjecenom egu nacije, tako sto ce u najcitanijim hrvatskim dnevnim novinama postavljati pitanje: "Zasto smo Sarajevu ustase, ako je Bihac trebao biti druga Srebrenica, da nema tih istih ustasa!?"

I koliko zapravo masa tih idiota, moze utjecati na stvar, naizgled bez ikakve veze jer ce se reci - pih, obicna makljaza, pokazuje to da FIFA bjesni, klubovi se kaznjavaju novcano radi izgreda navijaca, premlacivanja su sve cesca i cesca a provokacije sve gore i gore. A politika na stadionima prelazi u politiku u kolumnama i clancima.
Novine automatski optuzuju zemlje, zaboravljajuc da su utakmice gotove i da im to vise nisu neprijateljske zemlje (nisu bile ni onda kad su igrali prijateljsku utakmicu, ali dobro), utakmice se sve cesce zaustavljaju tijekom igre, a mi i dalje urlamo - sve je za pet kada si musko i volis nogomet.

E pa nije.
Zadnja izmjena: Hidden_soul, dana/u 28 kol 2007 17:41, ukupno mijenjano 3 puta.
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 28 kol 2007 17:30

slazem se sa hidden..nekad mi se cini da nekima ocigledno nije dosta rata pa prenose to i na sportske terene,provocirajuci i sramoteci svoju zemlju.. :roll:

alex 2
Postovi: 1381
Pridružen/a: 02 kol 2007 21:57
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: transrodna osoba

Post Postao/la alex 2 » 28 kol 2007 18:02

da i ne samo na nogometne terene , iako su oni najugroženiji , ako se ne varam bilo je i nereda na utakmicama košarkaške goodyear lige , ono šteta šta ima takvih jer unište gušt i ustraše sve one koji bi htjeli samo u miru pogledat utakmicu !
Zadnja izmjena: alex 2, dana/u 28 kol 2007 18:14, ukupno mijenjano 1 put.

Zita

Post Postao/la Zita » 28 kol 2007 18:06

Hidden_soul je napisao/la:To vise ima veze sa bilo cim drugim nego sa nogometom. I to vise nije navijanje, dobiva potpuno druge dimenzije. Velicaju se bogovi, nozevi, masakri, sve drugo osim dobre igre i igraca.

Sto je najbolje, formirat ce se neki novi neo-ustasluk i neke nove neo-fasisticke ideje koje ce se ispoljavati kroz ovakve nacine. Jer, sto se desava?! Desava se to da ce ti divljaci koji uopce nisu prozivjeli ta vremena cetnika i ustasa, partizana, i fasizma i svega i veze s vezom od toga nemaju jer su 90to godiste pa na gore, koji ne znaju sto je NDH jer nisu jos dogurali do tog razreda, doci na jedan stadion u BIH, u Sarajevu, na trening reprezentacije BIH i formirati tijelima slovo U.
I slikati se ispred busa u srcu Bosne sa podignutim desnim rukama u zrak.
Negdje u Austriji su formirali kukasti kriz.
Otkud sad takve ideje?!
U Austriji gdje ja nisam mogla naci nigdje da kupim Mein Kampf cisto informativno radi, gdje se na spomen toga izlazes riziku da te razapnu, spale i zivog mumificiraju pogledom... u Austriji na stadionu!


Ovi ce im vratiti tako da ce se vijoriti turske ili ne znam kakve zastave, stadionom ce se prolamat "Allahu Ekber" jer sve su to vjernici kad su na stadionu (zanemarljiva cinjenica da imaju bar 2 promila alkohola u sebi, jer ipak, Islam i nogomet ne pitaju!), u Srbiji ce mlatarati nozevima, doci ce do tucnjave. Ovi ce jebat tursku majku, ovi ce vikat "Noz, zica, Srebrenica!", ovi ce jebat hrvatsku majku (naravno, u sranjima izmedu debila uvijek nastradaju necije majke), i sve ce to zavrsiti u tisku i svemu tome ce se dati, naravno, nacionalisticki prizvuk price.

Zavrsit ce to sa nesto razbijenih zuba, stolica, stolova, noseva i arkada, puno novinarske zbrke, puno verbalno penetriranih majki svih nacionalnosti, i sutra ce svi zajedno zderati cevape. Od tih idiota. A sira javnost ce da bjesni i govori - da da, to su ti bosanci, to su ti hrvati, bla bla.
Zalosno je da cu svom djetetu u 21. stoljecu morati objasnjavati sto je to kukasti kriz, dignuta desnica i simbol su cega, a pogotovo je zalosno da ce se to jos pokazivati, javno i bez ustrucavanja, cisto iz provokacije.
A pametni novinari ce jako smirivati stvar, dodajuci jos malo soli na ranu nagnjecenom egu nacije, tako sto ce u najcitanijim hrvatskim dnevnim novinama postavljati pitanje: "Zasto smo Sarajevu ustase, ako je Bihac trebao biti druga Srebrenica, da nema tih istih ustasa!?"

I koliko zapravo masa tih idiota, moze utjecati na stvar, naizgled bez ikakve veze jer ce se reci - pih, obicna makljaza, pokazuje to da FIFA bjesni, klubovi se kaznjavaju novcano radi izgreda navijaca, premlacivanja su sve cesca i cesca a provokacije sve gore i gore. A politika na stadionima prelazi u politiku u kolumnama i clancima.
Novine automatski optuzuju zemlje, zaboravljajuc da su utakmice gotove i da im to vise nisu neprijateljske zemlje (nisu bile ni onda kad su igrali prijateljsku utakmicu, ali dobro), utakmice se sve cesce zaustavljaju tijekom igre, a mi i dalje urlamo - sve je za pet kada si musko i volis nogomet.

E pa nije.
well...ako je to uopce moguce upravo te volim jos vise :inlove:

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Post Postao/la jabooka » 28 kol 2007 18:11

Stvarno ne volim navijace i skruseno priznajem da sam kad su oni u pitanju spremna generalizirati.
Imam frenda koji je bbb i zaista je decko super i nije homofob i nije sklon nasilju.
Ali sta on radi s bbb?....ne znam....ne vjerujem mu.
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.

Avatar
nika1107
Postovi: 8
Pridružen/a: 25 kol 2007 21:37

Post Postao/la nika1107 » 28 kol 2007 18:59

lana je napisao/la:njihovo divljanje je odraz njihovog divljastva. bas kao i kod svih ostalih navijaca. nema to odavno veze ni s nogometom ni s nogometnom politikom. jedan dio te navijacke publike je naprosto divlja, bijesna rulja kojoj je to fantastican teren za spucavanje svih frustracija koje u zivotu imaju.
moram priznat da si u pravu, ali politika ima veliku ulogu ipak u svemu tome..zasto se ne nadje neka tacher-ica i kod nas pa da smiri tu rulju..eh teze..al kod nas ti postoje manjine navijaca koji sebe nazivaju huliganima ali ne huliganima koji naprave sranje slucajno vec imaju dogovorene sore i oni su kao moderni huligani, zamisli.. :? evo npr. cjela ona stvar u austriji (dinamove pripreme) je bila dogovorena ali su se policajci malo previse umijesali..i tako nastaje losa slika, ali jace ce odjeknut ako to napravi neka manjinska zemlja kao hrv..:((
bila sam na malti kad su nasi igrali i kada je izbio onaj fajt, doktora su mi pogodili stolicom u glavu.. :D i sad kao promatrac tvrdim da su njih 20 napravili sranje, dakle njih 20 od cjele jedne pune tribine..opet manjina, al nazalost ta manjina je uvijek jaca i primitivnost nadje svoj put da bude u centru paznje..:((

lana
Sestra Nanut 1
Postovi: 1540
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:40

Post Postao/la lana » 29 kol 2007 14:39

hidden spoken. couldn't agree more!

Avatar
Freebird
Postovi: 1304
Pridružen/a: 16 lip 2007 11:43
Spol/rod: muško
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo
Lokacija: Split
Kontakt:

Post Postao/la Freebird » 31 kol 2007 22:43

http://dnevnik.hr/naslovnica/vijesti/sp ... _24516.php:

:D

Ajax će ih isto sašit, jebiga. Ne ide ni 'Ajduku ni dinamu ove godine.
Što bi dao da si na mom mjestu? Da te mrze a da ti se dive..? Šta bi dao?

alex 2
Postovi: 1381
Pridružen/a: 02 kol 2007 21:57
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: transrodna osoba

Post Postao/la alex 2 » 01 ruj 2007 09:13

ne ide nit dinamu nit hajduku zadnjih 10 godina !

Odgovorite