Fitness

Kutak za aktivne i pasivne sportašice.
fit for fun
Postovi: 113
Pridružen/a: 06 sij 2007 09:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: stubicke toplice

Post Postao/la fit for fun » 16 lip 2008 21:09

isla 5 puta tjedno, tek tolko da ostanem u formi jedan period poslje ozljede..
a sada mi ne treba.. :cool:

dalanija

Post Postao/la dalanija » 18 lip 2008 13:26

Brooke Shields- prirucnik za pilates.
Tamo ces naci bar neke osnovne stvari koje su ti potrebne za probuditi tijelo iz te sjedilacke faze. Preporucam solo vjezbanje, bez obzira krenes li na fitness ili ne. zato sto tako budes na miru sama sa sobom, a i ako ti se desi kao vecini zena da za par mjeseci uvidis da ti puno vremena ode dok dodjes do dvorane, vrnes se kuci ili ti se ne da ici na trening, bar da razvijes samostalnu njegu tijela na svoj nacin...mislim da je to klucna stvar.
Meni je ovaj prirucnik zakon, preporucam ga...kao i to da kao dio namjestaja imas loptu za pilates, jer prije ili kasnije ce ti doci da skaces po njoj ili da se dobro istegnes, masu puta neces niti shvattiti da si odradila trening...ta lopta je zakon stvar, jer je motivirajuca.
Plivanje, veliko daaaaa, ali opet-- ako se ne varam more ti nije blizu, a pohod na bazen, konstantan je po meni opet upitan...a i ja sam uzasna, pa se uvijek pitam tko sve u bazenu pliva???Tako da... plivanje mozda ipak ne u tim okolnostima....
A ako je zelja za pokretom jaka... mozes odmah leci na pod i probati prebacit noge preko glave... pokusati iz stojeceg stava taknuti prstima pod... par puta baciti djir kukovima... leci na stomak i podignuti se na ruke... ili probaj ovo... lezi na pod, podigni noge pod previm kutom i tako ih drzi neko vrijeme... s tim da ti se ne dize donji dio ledja od poda- jako bitno da ne ozlijedis kraljeznicu, i trbuh ti treba biti uvucen( ovo je krivi izraz, ali najblizi za objasniti vjezbu ovako) prema podu... nastoj ravnomjerno disati--- e sada ako zelis, mozes pokusati se podizati iz toga stava, kao da radis trbusnjake, ali je kvaka u tom da ne dizes gornji dio tijela, nego da se pokreces bas trbusnjeke... Bas bi bilo super da probas nes od toga... :) To bi koliko toliko trebalo zadovoljiti osjecaj za kojim tijelo svakoga zudi...Mislim da ce te uciniti sretnom ako probas...
Ako probas i ako ti se bude svidio takav nacin rada, sve ti je objasnjeno u prirucniku, pa tamo mozes naci daljne upute...
ako se odlucis za loptu isto ima jedan ok prirucnik, mislim da ga ima u bas svim knjizarama, jako ruzna teta u njemu izvodi vjezbe...nes ga fulati...ali ima ok vjezbi...
btw... kada krenes vidit ces da je sve to slicno...
Zelim ti sretan rad na tijelu i s tijelom.

jasamocitam
Postovi: 448
Pridružen/a: 02 stu 2005 10:24

Post Postao/la jasamocitam » 19 lip 2008 07:59

fit for fun je napisao/la:isla 5 puta tjedno, tek tolko da ostanem u formi jedan period poslje ozljede..
a sada mi ne treba.. :cool:
tccc....nema kome ne treba:confused:

bea.zarre
Postovi: 3428
Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la bea.zarre » 19 lip 2008 11:00

@dalanija: Tnx! :inlove:
"The play was a great success, but the audience was a disaster." Oscar Wilde

dalanija

Post Postao/la dalanija » 19 lip 2008 14:07

nema na cemu... poz poz...
ako dozvolis da posaljem pp, kroz kojih 10 etak dana... mislim da bih imala jos sta za napisati glede ove teme... mislim ako te zanima takav nacin rada...
cek koji smajlek da ja stavim? :hiper:
ovaj mi je u skladu s temom.... skok skok ....i jen i dva i jen i dva....

he he

ugodan dan...

bea.zarre
Postovi: 3428
Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la bea.zarre » 19 lip 2008 14:14

Samo ti šalji. Svaki koristan savjet dobro dođe. :)
"The play was a great success, but the audience was a disaster." Oscar Wilde

fit for fun
Postovi: 113
Pridružen/a: 06 sij 2007 09:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: stubicke toplice

Post Postao/la fit for fun » 25 lip 2008 17:02

jasamocitam je napisao/la:
fit for fun je napisao/la:isla 5 puta tjedno, tek tolko da ostanem u formi jedan period poslje ozljede..
a sada mi ne treba.. :cool:
tccc....nema kome ne treba:confused:
da radis ovo sta ja radim, vjeruj mi da nebi trebala.. ;)

Avatar
Rock Faerie
Postovi: 2015
Pridružen/a: 21 pro 2006 15:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Post Postao/la Rock Faerie » 25 lip 2008 19:15

Najbolje se bavit nekim borilačkim sportom on najbolje oblikuje tijelo il plesom. Išla sam jednom na step aerobik i shvatila da nije to za mene kao nit teretana. Ne moraš bit na nekoj extra dijeti da bi vidjela rezultate al ne očekuj ništa prije 6 mj. redovitog vježbanja.
They share a look in silence and everything is understood

fit for fun
Postovi: 113
Pridružen/a: 06 sij 2007 09:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: stubicke toplice

Post Postao/la fit for fun » 25 lip 2008 19:17

koja dijeta, danas sam se tak najela cevapa u neumu..al to sve izgori..

lulu
Postovi: 89
Pridružen/a: 04 svi 2008 11:16

Post Postao/la lulu » 21 srp 2009 23:22

Rock Faerie je napisao/la:Najbolje se bavit nekim borilačkim sportom on najbolje oblikuje tijelo il plesom. Išla sam jednom na step aerobik i shvatila da nije to za mene kao nit teretana. Ne moraš bit na nekoj extra dijeti da bi vidjela rezultate al ne očekuj ništa prije 6 mj. redovitog vježbanja.
Išla i ja te izgubih 2kg u mjesec dana bez nekakve dodatne dijete no ja brzo gubim, ali i dobivam kile. odustah jer pamćenje koraka mi nisu najjača strana, ali i nedostatak vremena.

Avatar
_rea_
Postovi: 415
Pridružen/a: 14 ožu 2008 01:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: LaiBach :)

Post Postao/la _rea_ » 05 lis 2009 18:07

mrzim teretane i sve prenapumpane egotripere u njima.
Mrzim umisljenice, koje stoje 2 sata ispred ogledala, prije nego idu u fitnes :jezik: :roll: ,
mrzim smrdljive sprave, masne od znoja, na kojim nikad nije odrzavana higiena, kao sto bi trebala bit.
Mrzim prepotentne jebace, koji se idu samo pokazati tamo, malo vjezbaju, a ustvari se za misice doma prezderavaju nedozvolenim, jebeno skupim preparatima i prije nego krecu u "akciju" mazu se ko blesavi baby uljem, pa onda samo sjedu u teretanskom kaficu i cekiraju "komade"...
tako da...
ja puno vjezbam, a NE idem u teretanu. Za ostajanje u formi redovito svaki dan radim trebusnjace i svako jutro prije posla idem trcat, pozimi bordam, sto je takodjer odlicno za ljepo tjelo, a ljetom puno plivam i uvijek sam vani i nesto radim :wink: tako da ja osobno mislim, da je moguce sa voljom dosta postici i tako, da ne bacis po 100eur na mjesec za teretanu. :D
***"Lose everything and what is real will still remain"***

Odgovorite