Fitness

Kutak za aktivne i pasivne sportašice.
bea.zarre
Postovi: 3428
Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Fitness

Post Postao/la bea.zarre » 29 svi 2008 09:55

Idete li?
Imate li kakvu preporuku, teretana/dvorana gdje vam se jako svidjelo?
Koliko puta tjedno bi bilo idealno za dovođenje svog tijela
koje uglavnom sjedi i tu i tamo potrči za tramvajem ili zgodnom ženom, u formu?
"The play was a great success, but the audience was a disaster." Oscar Wilde

Avatar
nexus 6
Postovi: 1414
Pridružen/a: 06 stu 2005 22:11
Spol/rod: muško
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Zg

Post Postao/la nexus 6 » 29 svi 2008 16:27

imam ja ideju za idealan fitness i kaj je najbolje, besplatan, a koliko puta tjedno ili dnevno to se lako dogovorimo, ali sumnjam da ćeš se složit s tim, pa eto onda, debljaj se i dalje :D

bea.zarre
Postovi: 3428
Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la bea.zarre » 29 svi 2008 16:33

Ne bih se složila samo zato jer me ne bi mogao pošteno iznojiti
na svojoj spravčici za vježbanje. :aha:
"The play was a great success, but the audience was a disaster." Oscar Wilde

Avatar
nexus 6
Postovi: 1414
Pridružen/a: 06 stu 2005 22:11
Spol/rod: muško
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Zg

Post Postao/la nexus 6 » 29 svi 2008 16:50

možda, ali zato postoji inventivnost koja onda može stvorit dosta drugih spravčica za vježbanje. ko je vidio vježbat samo na jednoj spravi? a ponekad čak ni ne trebaju spravčice. uglavnom, možemo točno odredit koliko želiš dnevno smršavit i tako će i bit. vaga će uvijek bit pored tebe, a i samim time davat će ti poticaj i snagu da nastaviš dalje. ako želiš dovest ćemo te do razine kostura ako treba, moje strpljenje je bezgranično kada treba činiti dobra djela :D

Black_feniks
Postovi: 1132
Pridružen/a: 16 tra 2008 16:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la Black_feniks » 29 svi 2008 17:39

Neki sport...ili bicikl možda. Puno hodanja,puno vode. :D
Normal people frighten me!

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 29 svi 2008 22:01

Idem, mogu ti preporučit na PP ak oćeš ;).

Meni paše teretana, odnosno vježbe s opterećenjem. Mislim, nekima to ne odgovara pa...

...inače, minimalno 3x tjedno + pazit na prehranu jer jedno bez drugog = nula bodova.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Post Postao/la Kroacija » 30 svi 2008 08:46

fitness i sve sportske aktivnosti sam zamijenila bircom i strukanom votkom.
al brijem da cu uskoro opet u teretanu i to sve.
aha.

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 30 svi 2008 08:50

ne ne idem..ono sto radin,dobro mi oblikuje tijelo :) ..koje nikad i nije bilo loše isklesano..

bea.zarre
Postovi: 3428
Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la bea.zarre » 30 svi 2008 09:27

uma je napisao/la:sve sportske aktivnosti sam zamijenila bircom i strukanom votkom.
Samo ubaci "hladnim Karlovačkim". I sad fasujem zbog toga.
"The play was a great success, but the audience was a disaster." Oscar Wilde

jasamocitam
Postovi: 448
Pridružen/a: 02 stu 2005 10:24

Post Postao/la jasamocitam » 30 svi 2008 09:47

fitness?
evo bas sam prije sat vremena dobila nalaze prema kojima do daljnjega mogu zaboraviti ples, aerobic, bicikl, hodanje...
gud baj normalni zivote! helou tromosti, ukocenosti, zivcanoco i depresijo! :cry:

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Post Postao/la Kroacija » 30 svi 2008 09:55

:( i know how u feel...meni je istu stvar banirao fakultet. but your shit sounds more serious.

jasamocitam
Postovi: 448
Pridružen/a: 02 stu 2005 10:24

Post Postao/la jasamocitam » 30 svi 2008 10:08

ma nemam nikakvu strasnu bolest niti cu tako skoro krepati. samo me muci kraljeznica do te mjere da vise ne mogu nista. NISTA.
ne da ne mogu ici na fitness nego ne mogu staviti susiti ves ili otici u ducan bez bolova.
moja doktorica je citajuci nalaze lijepo srocila: sad konacno znas kaj ti je, ali ti to nis ne pomaze.
sori na oftopickarenju. sad me to bas muci...

Avatar
Tamelie
Postovi: 334
Pridružen/a: 17 pro 2006 16:33
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Provincija.

Post Postao/la Tamelie » 30 svi 2008 17:11

Išla neko godine, prestala jer mi se ne da.
Živciralo me to skakutanje i sve te glupače nabrijane oko mene.
Ne treba mi to, imam super tijelo i bez tog sranja.

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 30 svi 2008 20:52

jasamocitam je napisao/la:ma nemam nikakvu strasnu bolest niti cu tako skoro krepati. samo me muci kraljeznica do te mjere da vise ne mogu nista. NISTA.
ne da ne mogu ici na fitness nego ne mogu staviti susiti ves ili otici u ducan bez bolova.
moja doktorica je citajuci nalaze lijepo srocila: sad konacno znas kaj ti je, ali ti to nis ne pomaze.
sori na oftopickarenju. sad me to bas muci...
Pa kaj je tak strašno s kralježnicom?

Avatar
Ice
Postovi: 1158
Pridružen/a: 12 sij 2006 16:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Space

Post Postao/la Ice » 31 svi 2008 08:46

Išla redovito na fitness,sad nešto sam u fazi pauze zbog nedostatka vremena,ali od idućeg tjedna krećem ponovno...Moram se vratit u formu jer uskoro upisujem za fitness trenera.
3x tjedno minimalno vježbanje,s manjom kilažom ako se mišićna masa želi samo naglasit,ili imate veću tjelesnu masu pa želite smanjit,uglavnom manja kilaža ako se želi stesat mišićna masa ili smanjit postojeća tjelesna masa,veća kilaža ako se želi dobit na tjelesnoj/mišićnoj masi.Isto tako za vrijeme treninga,pogotovo aerobnog,ukoliko želite,piti napitke sa L carnitinom.Poslje treninga ukoliko želite da tijelu pomognete ''napumpat'' mišićnu masu popit napitak sa proteinima ili pojesti obični puding.Ukoliko se ne želite pretjerano napumpat proteine pit u najmanjim mogućim količinama.sve to+ lagana prehrana,puno povrća,vode u što većim količinama(ali do 2,5litara maximalno jer veća količina tekućine potpomaže stvaranju stanica koje sudjeluju u stvaran ju celulita)+zeleni čaj-savršeni antioksidans+ne piti tekućinu 30minuta prije i 30 minuta poslje obroka,niti zaljevati obroke jer tako razrjeđujete želučanu kiselinu koja razgrađuje hranu,i time remetite metabolizam+najkasnije papat oko 7+ne imat noćne izlete u frižideru+pivica tu i tamo čisto kao PREHRAMBENI PROIZVOD ;)
My face radiates with after-glow
My pillow scented by you
A fragrance which haunts me
My room smells of the best sex
I
Covered in body prints and finger prints and you above me
Your name written indelibly upon my body in your genetic history

Avatar
freya
Postovi: 776
Pridružen/a: 21 sij 2008 23:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Post Postao/la freya » 31 svi 2008 10:55

HotIce je napisao/la:Išla redovito na fitness,sad nešto sam u fazi pauze zbog nedostatka vremena,ali od idućeg tjedna krećem ponovno...Moram se vratit u formu jer uskoro upisujem za fitness trenera.
3x tjedno minimalno vježbanje,s manjom kilažom ako se mišićna masa želi samo naglasit,ili imate veću tjelesnu masu pa želite smanjit,uglavnom manja kilaža ako se želi stesat mišićna masa ili smanjit postojeća tjelesna masa,veća kilaža ako se želi dobit na tjelesnoj/mišićnoj masi.Isto tako za vrijeme treninga,pogotovo aerobnog,ukoliko želite,piti napitke sa L carnitinom.Poslje treninga ukoliko želite da tijelu pomognete ''napumpat'' mišićnu masu popit napitak sa proteinima ili pojesti obični puding.Ukoliko se ne želite pretjerano napumpat proteine pit u najmanjim mogućim količinama.sve to+ lagana prehrana,puno povrća,vode u što većim količinama(ali do 2,5litara maximalno jer veća količina tekućine potpomaže stvaranju stanica koje sudjeluju u stvaran ju celulita)+zeleni čaj-savršeni antioksidans+ne piti tekućinu 30minuta prije i 30 minuta poslje obroka,niti zaljevati obroke jer tako razrjeđujete želučanu kiselinu koja razgrađuje hranu,i time remetite metabolizam+najkasnije papat oko 7+ne imat noćne izlete u frižideru+pivica tu i tamo čisto kao PREHRAMBENI PROIZVOD ;)
kad bi se drzala ovog mislim da bi umrla za 5 dana... svaka cast onome ko moze :respekt: :respekt:
One good thing about music, when it hits you fell no pain

Black_feniks
Postovi: 1132
Pridružen/a: 16 tra 2008 16:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la Black_feniks » 31 svi 2008 13:50

Da,da tako treniram i da se toga pridrzavam bila bi ko Švarceneger.... :cool:
Normal people frighten me!

jasamocitam
Postovi: 448
Pridružen/a: 02 stu 2005 10:24

Post Postao/la jasamocitam » 01 lip 2008 13:13

tamara3 je napisao/la:
jasamocitam je napisao/la:ma nemam nikakvu strasnu bolest niti cu tako skoro krepati. samo me muci kraljeznica do te mjere da vise ne mogu nista. NISTA.
ne da ne mogu ici na fitness nego ne mogu staviti susiti ves ili otici u ducan bez bolova.
moja doktorica je citajuci nalaze lijepo srocila: sad konacno znas kaj ti je, ali ti to nis ne pomaze.
sori na oftopickarenju. sad me to bas muci...
Pa kaj je tak strašno s kralježnicom?
kraljesci mi se stisnuli i samo malo pomaknuli, disk je stisnut i vjerojatno je ispao malo van. od toga se definitivno ne umire al je strasno bolno, neugodno i neopisivo dosadno. pogotovo ak si naucen na kretanje pa odjednom ne smijes.

bea.zarre
Postovi: 3428
Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la bea.zarre » 02 lip 2008 09:25

@Ice: Tnx, bejb! Vrlo iscrpan odgovor kakav sam tražila. :)

Avatar
Ice
Postovi: 1158
Pridružen/a: 12 sij 2006 16:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Space

Post Postao/la Ice » 02 lip 2008 09:37

anytime... :)
My face radiates with after-glow
My pillow scented by you
A fragrance which haunts me
My room smells of the best sex
I
Covered in body prints and finger prints and you above me
Your name written indelibly upon my body in your genetic history

Avatar
veki13
Postovi: 73
Pridružen/a: 25 sij 2007 14:05

Post Postao/la veki13 » 02 lip 2008 10:18

HotIce je napisao/la:Poslje treninga ukoliko želite da tijelu pomognete ''napumpat'' mišićnu masu popit napitak sa proteinima ili pojesti obični puding.
Slažem se sa velikim dijelom navedenog osim ovog pudinga i da se ne smije pretjerivat s vodom zbog celulita.
Naime,prosječan puding na 100 grama sadrži oko 21 g ugrikohidrata,3.5 g proteina i 4 g masti,a ako znamo da je osnovni sastav mišića protein i voda onda je puding i više nego neadekvatna namirnica za konzumiranje nakon treninga.
Drugo se tiče vode koja je i više nego potrebna da bi se riješili celulita,njeno prekomjerno konzumiranje može naštetit radu bubrega,odnosno preopteretit njihov rad,ali sigurno nećemo dobit više celilita.Celulit nastaje zbog neredovite i neuravnotežene prehrane bogate mastima,šečerima i solima,a sol veže na sebe vodu pa si možda zato malo zabucala :) i dolazi do zastoja u izmjeni štetnih tvari u tijelu i nakupljanja tih neželjenik kvrga!!

Avatar
Ice
Postovi: 1158
Pridružen/a: 12 sij 2006 16:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Space

Post Postao/la Ice » 02 lip 2008 10:19

+što više manjih obroka dnevno da metabolizam stalno sagorijeva međuostalom i štetne tvari u tijelu
My face radiates with after-glow
My pillow scented by you
A fragrance which haunts me
My room smells of the best sex
I
Covered in body prints and finger prints and you above me
Your name written indelibly upon my body in your genetic history

Avatar
FatalFemme
Postovi: 378
Pridružen/a: 04 stu 2005 12:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZG

Post Postao/la FatalFemme » 02 lip 2008 10:53

..
Zadnja izmjena: FatalFemme, dana/u 17 lip 2008 11:59, ukupno mijenjano 1 put.
~YOU HAVE TO DO STUFF THAT AVERAGE PEOPLE DONT UNDERSTAND, BECAUSE THOSE ARE THE ONLY GOOD THINGS~

Avatar
FatalFemme
Postovi: 378
Pridružen/a: 04 stu 2005 12:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZG

Post Postao/la FatalFemme » 02 lip 2008 10:59

..
Zadnja izmjena: FatalFemme, dana/u 17 lip 2008 11:59, ukupno mijenjano 1 put.
~YOU HAVE TO DO STUFF THAT AVERAGE PEOPLE DONT UNDERSTAND, BECAUSE THOSE ARE THE ONLY GOOD THINGS~

Avatar
Ice
Postovi: 1158
Pridružen/a: 12 sij 2006 16:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Space

Post Postao/la Ice » 02 lip 2008 12:10

draga draga već sam ti rekla da nije dobro jedan dan vježbati gornji dio tijela,drugi dan donji,ili obrnuto-to nikako!!! jer se mišići jednog dijela previše hlade/opuštaju...radije jedan dan vježbat cijelo tijelo,pa drugi odmarat i tako stalno,i to vam se svede onda da vježbate 3-4 puta tjedno,što je sasvim uredu

+svaku spravu radit 3-4 serije po 10-15 ponavljanja.
---ukoliko nikad niste bili u teretani ili ne znate kako se radi određena sprava,svakako tražite nekog da vam pokaže jer u suprotnom radite totalno kontratefekt na svoje tijelo,odnosno ne radite ništa...a i to je dobra dora da uletite nekoj zgodnoj teti :D ;)


...a deu svakako izbjegavat!
My face radiates with after-glow
My pillow scented by you
A fragrance which haunts me
My room smells of the best sex
I
Covered in body prints and finger prints and you above me
Your name written indelibly upon my body in your genetic history

Avatar
Ice
Postovi: 1158
Pridružen/a: 12 sij 2006 16:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Space

Post Postao/la Ice » 02 lip 2008 12:17

veki13 je napisao/la:
HotIce je napisao/la:Poslje treninga ukoliko želite da tijelu pomognete ''napumpat'' mišićnu masu popit napitak sa proteinima ili pojesti obični puding.
Slažem se sa velikim dijelom navedenog osim ovog pudinga i da se ne smije pretjerivat s vodom zbog celulita.
Naime,prosječan puding na 100 grama sadrži oko 21 g ugrikohidrata,3.5 g proteina i 4 g masti,a ako znamo da je osnovni sastav mišića protein i voda onda je puding i više nego neadekvatna namirnica za konzumiranje nakon treninga.
Drugo se tiče vode koja je i više nego potrebna da bi se riješili celulita,njeno prekomjerno konzumiranje može naštetit radu bubrega,odnosno preopteretit njihov rad,ali sigurno nećemo dobit više celilita.Celulit nastaje zbog neredovite i neuravnotežene prehrane bogate mastima,šečerima i solima,a sol veže na sebe vodu pa si možda zato malo zabucala :) i dolazi do zastoja u izmjeni štetnih tvari u tijelu i nakupljanja tih neželjenik kvrga!!
Ma da da sve to stoji...što se tiče ovog s celulitom,upravo sam na to mislila,samo nisam tako na široko napisala.maj bed...ali prekomjerna količina vode kako si i sama rekla ne da samo je povezano s time što sol veže vodu pa potpomaže stvaranju celulita šteti cijelom organizmu.
a što se tiče pudinga-tako me naučio moj bivši fitness trener i mogu ti reć da je palilo
My face radiates with after-glow
My pillow scented by you
A fragrance which haunts me
My room smells of the best sex
I
Covered in body prints and finger prints and you above me
Your name written indelibly upon my body in your genetic history

Avatar
FatalFemme
Postovi: 378
Pridružen/a: 04 stu 2005 12:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZG

Post Postao/la FatalFemme » 02 lip 2008 13:31

..
Zadnja izmjena: FatalFemme, dana/u 17 lip 2008 11:58, ukupno mijenjano 1 put.
~YOU HAVE TO DO STUFF THAT AVERAGE PEOPLE DONT UNDERSTAND, BECAUSE THOSE ARE THE ONLY GOOD THINGS~

Avatar
kike
Postovi: 1086
Pridružen/a: 30 sij 2008 21:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: tamo negdi u grmu

Post Postao/la kike » 02 lip 2008 16:18

plivanje svaki dan 2 km,slobodni stil ugl
..to je najbolje :)
kakav fitnessssss
:D :P ;)
Fuck me in the backseat!

bea.zarre
Postovi: 3428
Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la bea.zarre » 12 lip 2008 10:21

"Fitness je puno više od toga ili, bolje rečeno,
fitness je pojam za sve što nas čini fit.
Označava stanje dobrog tjelesnog i mentalnog zdravlja,
dobre tjelesne kondicije nastale kao rezultat
redovitog tjelesnog vježbanja i pravilne prehrane."

Eto vam i jedan koristan link, ako nekoga zanima.
http://www.fitness.com.hr/fitness/disci ... s-fit.aspx

zujalica
Postovi: 34
Pridružen/a: 01 lis 2006 01:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ispod krova

Post Postao/la zujalica » 12 lip 2008 14:08

kike je napisao/la:plivanje svaki dan 2 km,slobodni stil ugl
..to je najbolje :)
kakav fitnessssss
:D :P ;)
Odlično.Kad plivamo,nema mišića koji nije uključen u rad :)
Dovoljno je i svaki drugi dan,peraje su isto tako dobro došle,čisto radi tog da nam je manje dosadno i da imamo dojam da smo brzi kao metak :D
Samo....nema se gdje plivati. :cool:

Odgovorite