SP u rukometu 2009

Kutak za aktivne i pasivne sportašice.
Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 02 vel 2009 10:50

Kao prvo, cestitala bi i ja na srebru, nije propast svijeto sto nije zlato,..ali..
mozete me tu pljuvat tko hoce, ipak moje misljenje, je da je Lino jako puno pogrijesio,..zasto?..na prvoj tekmi protiv francuza, sjecate se price o sirini nase klupe, koliko je njih sposobnih da zaigraju i protiv tako jake i mocne francuske, sto Lino cini u finalu?..uvodi Šprema, koji je cijelo svjetsko prvenstvo proveo vecinu na klupi, niti zagrijan, naravno s velikom voljom, kao sto je i pokazao na pocetku gdje je zabio dva gola,..nakon cega je isao veliki broj dodavanja na njegovu stranu gdje ga francuski vratar dobro zatvara i naravno nikakva realizacija i umjesto da mijenja Šprema, Hrvatinom ili Zrncice(mislim koliko god da su mladi, ali ti decki su doveli do finala), on ga drzi cijelu tekmu, naravno suigraci su primjetili da s te strane nema vajde, pa silom kroz sredinu niska dodavanja ispadanje lopte, cijela pomutnja u nasim redovima i cini se ne mogucim probiti tvrdu francusku liniju, 10minuta bez gola..Lino nije pozvao timeout, kad je vec nakon 5 minute uvidio da tonemo..Lino zove poslije, negje 4 min prije kraja i jos vece ironija uvodi Horvatina, lopte se gube, opci krah, sudci Boze me pomozi, finale pa sudi zamjena, tu nemam dovoljno pljuvacke, za pljuvati, osim na Giggua koji kaze da su sudci bili na nasoj strani :roll: ..Francuski trener, je izveo mudro, ovu bitku sa Lino, napumpo mu ego na prvoj tekmi, pa ga ka iglom probio di je ovaj izgubio se u vremenu i prostoru..
Zato, Igracima Cestitke, oni kao da su osvojili zlato, a za Linu srebro..on je samo pokazao, da ma koliko god dobru vojsku imas, u bitnim trenucima, ako je vojskovodja povlaci krive poteze, gubi se bitka! No da me ne bi neke velike navijacice zaskocile i rekla kako me nije sram iznositi cinjenice s obzirom sto je sve postigao gosp.Lino..ali za sinosnji poraz, po meni je on apsolutni krivac, niti sudci, niti, bilo koji igrac!
Dobro je i ovo je kao zlato, samo ce igracima zauvjek ostati gorak okus, a javnost je sinoc rekla svoje!!!
Znam..ne vridi sad se pravit pametan i sto ja znam filozofirat, al bilo je jace od mene, stislo mi se :D

Avatar
hedonistica
Postovi: 159
Pridružen/a: 20 svi 2006 13:56

Post Postao/la hedonistica » 02 vel 2009 11:09

Ameli je napisao/la:Kao prvo, cestitala bi i ja na srebru, nije propast svijeto sto nije zlato,..ali..
mozete me tu pljuvat tko hoce, ipak moje misljenje, je da je Lino jako puno pogrijesio,..zasto?..na prvoj tekmi protiv francuza, sjecate se price o sirini nase klupe, koliko je njih sposobnih da zaigraju i protiv tako jake i mocne francuske, sto Lino cini u finalu?..uvodi Šprema, koji je cijelo svjetsko prvenstvo proveo vecinu na klupi, niti zagrijan, naravno s velikom voljom, kao sto je i pokazao na pocetku gdje je zabio dva gola,..nakon cega je isao veliki broj dodavanja na njegovu stranu gdje ga francuski vratar dobro zatvara i naravno nikakva realizacija i umjesto da mijenja Šprema, Hrvatinom ili Zrncice(mislim koliko god da su mladi, ali ti decki su doveli do finala), on ga drzi cijelu tekmu, naravno suigraci su primjetili da s te strane nema vajde, pa silom kroz sredinu niska dodavanja ispadanje lopte, cijela pomutnja u nasim redovima i cini se ne mogucim probiti tvrdu francusku liniju, 10minuta bez gola..Lino nije pozvao timeout, kad je vec nakon 5 minute uvidio da tonemo..Lino zove poslije, negje 4 min prije kraja i jos vece ironija uvodi Horvatina, lopte se gube, opci krah, sudci Boze me pomozi, finale pa sudi zamjena, tu nemam dovoljno pljuvacke, za pljuvati, osim na Giggua koji kaze da su sudci bili na nasoj strani :roll: ..Francuski trener, je izveo mudro, ovu bitku sa Lino, napumpo mu ego na prvoj tekmi, pa ga ka iglom probio di je ovaj izgubio se u vremenu i prostoru..
Zato, Igracima Cestitke, oni kao da su osvojili zlato, a za Linu srebro..on je samo pokazao, da ma koliko god dobru vojsku imas, u bitnim trenucima, ako je vojskovodja povlaci krive poteze, gubi se bitka! No da me ne bi neke velike navijacice zaskocile i rekla kako me nije sram iznositi cinjenice s obzirom sto je sve postigao gosp.Lino..ali za sinosnji poraz, po meni je on apsolutni krivac, niti sudci, niti, bilo koji igrac!
Dobro je i ovo je kao zlato, samo ce igracima zauvjek ostati gorak okus, a javnost je sinoc rekla svoje!!!
Znam..ne vridi sad se pravit pametan i sto ja znam filozofirat, al bilo je jace od mene, stislo mi se :D
ne bi covjek vjerovao koliko se "rukometnih strucnjaka" odjednom pojavi nakon finala matične države...hehehe...

kako najbitnije odjednom mora biti "tko je kriv"....zasto uvijek odmah optuzivanje,i onda osobna procjena i statistike cijele repke...pa jebote...gdje ovaj svijet ide....
kako niko linu nije optuzio dok su pobjedjivali svih prethodnih tekmi?a bilo je gresaka,naravno....
samo sto sada na povrsinu dolazi prokleti Ego!..idemo popljuvati linu,jer "ja znam da je on pogrijesio"...sta,fakat mislis da je "htio" izgubiti u finalu,i zato je napravio greske?!!!....ljudi smo,jebemu misa...sasvim je normalno da grijesimo.....ali nije fer odmah optuzivati i traziti mane...

ali to je to.....zasto odmah ne poljuvati jer nije zlato..jbg...prokletstvo ljudske rase....


blah....

:S

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 02 vel 2009 11:15

vidi, ma znala sam, dace odma neka da "zapisa" moj tekst :D ..jel se ti bavis ili si se bavila sa ijednim sportom, pa da znam da s druge strane imam osobu vrijednu prepiranja :o ..nitko, ali bas nitko za decke nije rekao nista, ..i jos nesto na starim lovorika nijedan sportas se ne zadrzava jer bi onda svi osvoji medalju pa aj ća...ma njah :roll:

Avatar
hedonistica
Postovi: 159
Pridružen/a: 20 svi 2006 13:56

Post Postao/la hedonistica » 02 vel 2009 14:41

...
Zadnja izmjena: hedonistica, dana/u 02 tra 2009 23:24, ukupno mijenjano 1 put.

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 02 vel 2009 15:12

ni meni...
zelim ti puno uspjeha...

Avatar
roadkill
Postovi: 3338
Pridružen/a: 22 sij 2008 01:01

Post Postao/la roadkill » 02 vel 2009 17:00

Nacuh u par navrata kako se pljuje Sprem (ruku na srce, francuz mu je skinuo nekoliko lopti koje sam vec vidjela u golu), ali nitko ne spominje sto je napravio u obrani.

A od sudackih odluka, dvije su mi bas onako, odzvonile, Metlicicevo drugo iskljucenje i nastavak igre dok je Sprem lezao na terenu.

Francuzi su bili bolji.
bring your mind into my head...

Avatar
nika331
Postovi: 344
Pridružen/a: 03 stu 2005 21:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zagreb

Post Postao/la nika331 » 02 vel 2009 17:22

shit! koliko smo para dali ko porezni obveznici za te jebene dvorane diljem lijepe naše da bi naši dečki sad usrali stvar....jebote! plaćala sam za zlato, a ne za srebro......i da ih još sad idem tješit....ma u tri pizde strinine....dobro je njima i ovako.
from my cold blooded hands!

Avatar
roadkill
Postovi: 3338
Pridružen/a: 22 sij 2008 01:01

Post Postao/la roadkill » 02 vel 2009 17:30

nika331 je napisao/la: naši dečki sad usrali stvar
:o Bas su gadovi i djubrad. Ma kako se samo usudjuju? Picke jedne. :roll:

Dabogda na svakom prvenstvu zasrali "srebrom".
bring your mind into my head...

Avatar
Zbrkica
Postovi: 962
Pridružen/a: 15 sij 2009 13:14
Spol/rod: žensko

Post Postao/la Zbrkica » 02 vel 2009 17:32

nika331 je napisao/la:shit! koliko smo para dali ko porezni obveznici za te jebene dvorane diljem lijepe naše da bi naši dečki sad usrali stvar....jebote! plaćala sam za zlato, a ne za srebro......i da ih još sad idem tješit....ma u tri pizde strinine....dobro je njima i ovako.

slika

Avatar
nika331
Postovi: 344
Pridružen/a: 03 stu 2005 21:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zagreb

Post Postao/la nika331 » 02 vel 2009 18:02

:krezub
from my cold blooded hands!

Avatar
roadkill
Postovi: 3338
Pridružen/a: 22 sij 2008 01:01

Post Postao/la roadkill » 02 vel 2009 18:07

:bagonhead:
Inace sam bolja u ovome. :D
bring your mind into my head...

Avatar
nika331
Postovi: 344
Pridružen/a: 03 stu 2005 21:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zagreb

Post Postao/la nika331 » 02 vel 2009 18:12

a šta ćeš! bit će bolje drugi put. :hihi:
from my cold blooded hands!

Avatar
Zbrkica
Postovi: 962
Pridružen/a: 15 sij 2009 13:14
Spol/rod: žensko

Post Postao/la Zbrkica » 02 vel 2009 18:33

Svaka čast e, koliko se na ovom forumu nasmijem, zakon slika

ON: Slažem se sa nika331 slika

fit for fun
Postovi: 113
Pridružen/a: 06 sij 2007 09:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: stubicke toplice

Post Postao/la fit for fun » 02 vel 2009 21:33

kaj, sad su svi sportasi,a?

a deckima svaka cast na srebrnoj medalji

lana
Sestra Nanut 1
Postovi: 1540
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:40

Post Postao/la lana » 02 vel 2009 22:09

agree. boze, kakva neskromna nacija, mi hrvati. strasno. bravo, decki, za srebro! druga (2.) najbolja ekipa na svijetu i jos nam nije dosta.

Odgovorite