balet

Kutak za aktivne i pasivne sportašice.
Odgovorite
Avatar
jagodica_bobica
Postovi: 103
Pridružen/a: 11 lis 2010 20:36
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: picka materina
Kontakt:

balet

Post Postao/la jagodica_bobica » 05 tra 2011 19:23

Alo, kaj niko ovdje ne ide na balet? Kaj je to nesto zabranjeno za lezbe, kao neka tabu tema, ili .. ? :) Eto ja se odlucila za ozbiljno baviti, isla sam u grupne treninge ali eto ipak sam se pocela dogovarati za individualne poduke jer sam nabila malo kila pa me sram pred ekipom tak izac i vjezbat pokrete ( a jbg previse sam samokriticna). E, da, idem u Oazu plesa i pokreta, ali jel zna netko bolju ili ide li netko jos pa da podijeli samnom misljenje? Ajde koke ne skrivajte se, glupi stereotipi da lezbe moraju biti muskaste! ;)

P.S. nadam se da necu bit izbacena s foruma zbog pokretanja ovako zensakste teme, hahahah LOL!
Dirty dirty dirty dirty dirty dirty sucker
You think I can't get her like you you motherfucker
We can do it like the mandem mandem hey
We can do it like the mandem suga suga suga
We can do it like the mandem mandem hey
We can do it like the mandem suga suga suga

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: balet

Post Postao/la jpeg » 05 tra 2011 20:20

ne mislim da je stvar muskosti/zenskosti ali mislim da bi mi generalno bila veca kazna da moram otic pogledat balet :(
ne vidim smisao u tome. al ne vidim ni u tenisu ni nogometu. ni u ribiciji. ni u...
:D

Avatar
bašja
Postovi: 2639
Pridružen/a: 11 kol 2010 20:18
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: balet

Post Postao/la bašja » 05 tra 2011 20:23

ja ga volim gledat, al ga nikad ne bi plesala, jer imam krive noge i jer previše cijenim svoje nožne prste, hvala lijepa
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: balet

Post Postao/la JaNNa » 05 tra 2011 20:27

a daj... pa nije sve kao kod Mile i Natalie!

Avatar
bašja
Postovi: 2639
Pridružen/a: 11 kol 2010 20:18
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: balet

Post Postao/la bašja » 05 tra 2011 20:31

ne, još je puno gore!!
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.

Gost

Re: balet

Post Postao/la Gost » 05 tra 2011 20:46

Pa u teoriji mi je ta girlie girl šema skroz super. * vitla kosom *
Ali stvarnost je da nemam ritma i boli kad pokušavam napraviti špagu. :/

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: balet

Post Postao/la Kroacija » 05 tra 2011 21:06

me loves :ljubav: mislim, svaki ples mi je zanimljiv na svoj nacin. bas sam nedavno gledala jedan balet u HNK a i kroz travanj sada daju jedan nastup tako da i to namjeravam posjetiti, koreografkinja valentina turcu. :)

Avatar
jagodica_bobica
Postovi: 103
Pridružen/a: 11 lis 2010 20:36
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: picka materina
Kontakt:

Re: balet

Post Postao/la jagodica_bobica » 07 tra 2011 12:09

A--ha, uhvatila sam vas ipak na ovoj temi :)! Nisam vam nista odg jer me prakticki niti nije bilo doma, druzila sam se sa dragom po gradu, a moj blackberry se ne moze ulogirat niti na twitter niti na ijednu drugu stranicu pa sam misla da sam popusila I ovaj forum dok sam na poslu posto nemam pristup kompu, ali eto jedna od dobrih strana crola je sta sam se uspijela preko svog blackaca ulogirati ovdje, fakjea! Nego da se vratim na temu, dakle eto uskoro ja pocinjem sa individualnim satima I presretna sam jer mi je balet jedna od najvecih ljubavi, uz bok sa mojom dragom I mog psica :) a jbg sto drugo da se ocekuje od totalno girly lezbe :P Divim se tim gracioznim pokretima I njeznoj opustajucoj glazbi :melike:
I hvala na obavijesti o baletu u hnk u travnju to deff moram otici pogledati, a ne visit samo na youtubacu I pasti oci na profesionalkama I njihovim pokretima. Heh!
Dirty dirty dirty dirty dirty dirty sucker
You think I can't get her like you you motherfucker
We can do it like the mandem mandem hey
We can do it like the mandem suga suga suga
We can do it like the mandem mandem hey
We can do it like the mandem suga suga suga

Avatar
Uliana
Postovi: 1325
Pridružen/a: 21 pro 2008 19:47
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZG

Re: balet

Post Postao/la Uliana » 09 tra 2011 16:55

jagodica_bobica je napisao/la:Alo, kaj niko ovdje ne ide na balet? Kaj je to nesto zabranjeno za lezbe, kao neka tabu tema, ili .. ? :) Eto ja se odlucila za ozbiljno baviti, isla sam u grupne treninge ali eto ipak sam se pocela dogovarati za individualne poduke jer sam nabila malo kila pa me sram pred ekipom tak izac i vjezbat pokrete ( a jbg previse sam samokriticna). E, da, idem u Oazu plesa i pokreta, ali jel zna netko bolju ili ide li netko jos pa da podijeli samnom misljenje? Ajde koke ne skrivajte se, glupi stereotipi da lezbe moraju biti muskaste! ;)

P.S. nadam se da necu bit izbacena s foruma zbog pokretanja ovako zensakste teme, hahahah LOL!
hahaha-..pa evo, ja sam prakticirala balet ali isto tako paralelno išla na nogomet. u mojoj glavi to dvoje je bilo i više nego spojivo, jedino kaj mi se znalo omaknut pa sam na nogometu umjesto da idem na loptu si malo začagala preko igrališta, a na classovima baleta sam znala par nogometnih kickova ubacit poput tourettovog sindroma.. :haha:
Idem trenutak samo, popravit šminku malo!!

Avatar
jagodica_bobica
Postovi: 103
Pridružen/a: 11 lis 2010 20:36
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: picka materina
Kontakt:

Re: balet

Post Postao/la jagodica_bobica » 10 tra 2011 13:36

Uliana je napisao/la: a na classovima baleta sam znala par nogometnih kickova ubacit poput tourettovog sindroma.. :haha:
:UMIREODSMIJEHA:
Dirty dirty dirty dirty dirty dirty sucker
You think I can't get her like you you motherfucker
We can do it like the mandem mandem hey
We can do it like the mandem suga suga suga
We can do it like the mandem mandem hey
We can do it like the mandem suga suga suga

Avatar
komad kruha
Postovi: 1372
Pridružen/a: 08 stu 2009 20:54
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: balet

Post Postao/la komad kruha » 27 kol 2011 23:23

ja sam uvijek željela u svome krevetu pravu pravcatu - balerinu!
to mi je oduvijek bilo totalno kul i to me je nevjerojatno privlačilo.
nekako sam mislila da će balerina biti ono ... nešto preludo, nešto nevjerojatno, nešto ... ono, totalna eksplozija...


i onda mi se želja ostvarila :)


tada sam shvatila da za balerinu treba ipak imati i nešto više od obične mašte i ogromne želje... za balerinu je ipak potrebno imati i nešto kondicije :D :D :D :D.... ali, da je genijalno, je... oh, je :)
kaj te hiče?

Daisy
Postovi: 1647
Pridružen/a: 13 ožu 2011 07:12

Re: balet

Post Postao/la Daisy » 28 kol 2011 06:08

komad kruha je napisao/la:tada sam shvatila da za balerinu treba ipak imati i nešto više od obične mašte i ogromne želje... za balerinu je ipak potrebno imati i nešto kondicije :D :D :D :D.... ali, da je genijalno, je... oh, je :)
hahaha.

volim balet, ne volim balerine. prepremrsave su mi.

Odgovorite