Insanity WORKOUT

Kutak za aktivne i pasivne sportašice.
Avatar
mrvica
Postovi: 655
Pridružen/a: 14 lip 2010 20:07
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija:

Re: Insanity WORKOUT

Post Postao/la mrvica » 27 sij 2012 11:33

ne slazem se s tim folijama, suskavcima, pojasevima i sl.
znojenjem se ne topi masno tkivo nek se samo gubi tekucina kaj na kraju moze dovesti do dehidracije


http://www.building-body.com/mravljenje ... .-dio.html
slika

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Insanity WORKOUT

Post Postao/la JaNNa » 27 sij 2012 13:03

super mi je ta stranica - našla sam masu stvari tamo koje su me zanimale..
ja sam od folija odustala, tj. došla sam na trening u foliji i trener se izderao na mene, kad me vidio, ko na neku balavicu od 14 godina i održao mi predavanja, tako da mi više nikada ne pada na pamet niti folije niti pojasevi, a bome niti tablete ili prašci.
Hvala Roniju za to! :srce:

ot. večeras počinjem s Renčicom. isprintala sam si na pet A4 papira:
Za pravilno i trajno mršavljenje potrebne su samo tri stvari: vježbanje, pravilna prehrana, te pozitivna slika o sebi i samopouzdanje.
i poljepit ću ih na svim prostorima kojima obitavam da mi to bude stalno na umu!

Gost

Re: Insanity WORKOUT

Post Postao/la Gost » 27 sij 2012 17:51

Trebalo bi se zvati insanity BURNOUT. :D
Malo je skeri. Ali mene svaki oblik vježbanja plaši. :svelja:

Avatar
Jadzia Dax
Postovi: 3063
Pridružen/a: 08 vel 2011 21:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: lala land

Re: Insanity WORKOUT

Post Postao/la Jadzia Dax » 27 sij 2012 23:41

@j.fe
znaš da za mršavljenje se ne treba previše mučiti, jer to u konačnici dovodi to suprotnog učinka.
zaboravi na dijete, praškove bla, bla
počmi lagano, ako nisi u kondiciji, šetaj prvih 20 dana, svaki dan po sat vremena,
nemoj se odricati hrane, pa čak ni slatkog, nego je pravilno rasporedi, uvedi malene promjene tipa da svaki dan doručkuješ i da za večeru jedeš jogurt ili tako nešto laganije, da ti za ručak bude juha i lešo meso umjesto lazanja ili pizze itd
nemoj robovati niti jednom režimu, niti prehrane niti vježbanja
i nastoj uvijek imati bocu vode sa sobom i lagano je pijuckati

rezultati će doći, ne brini, uvik dođu samo imaj strpljenja

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Insanity WORKOUT

Post Postao/la JaNNa » 28 sij 2012 09:01

@jaz - šetam već mjesec dana, prehranu sam organizala i ne očekujem da ću se sutra dignuti sa deset kg manje, ali negdje treba napraviti rez i treba krenuti. vježbanje je navika koju moram stvoriti i koja mi je potrebna ne samo za izgled već i za zdravlje. izabrala sam ovaj program jer znam dvije frendice koje rade po njemu i frajer je opak! tjera te, bodri, doslovce te gura, a o rezultatima da ne pričam.

a sada UPDATE:
jučer sam odradila sat vremena s Renči i izdržala sam cijeli trening bez nekih većih poteškoća. očekujem danas popodne bolove, ali i to treba proći, jel? :D
ako me ne uhvate ful jako probat ću danas neki pilates ili nešto lakše da se samo malo istegnem. zapravo brijem da ću sigurno probati.
nisam se izmjerila, jer nemam krojački metar!!!! :histerija: no zvala sam gđu Majku danas i imat ću ga sutra najkasnije. stala sam na vagu, i samo me je dodatno potakla da još više zapnem. e i da.. Loto - slikala sam se, ali kod Deich su slike.. :P

nisam još nigdje to rekla, ali moja draga mi je velika podrška i pridružila mi se - pa hvala joj na tome i ovim putem (premda tu dođe svake prijestupne - oooo, pa 2012. je prijestupna! :D )

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Insanity WORKOUT

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 28 sij 2012 11:25

J.Fe je napisao/la:nisam još nigdje to rekla, ali moja draga mi je velika podrška i pridružila mi se - pa hvala joj na tome i ovim putem (premda tu dođe svake prijestupne - oooo, pa 2012. je prijestupna! :D )
awwwwww :touched:
YOU GO GIRL(S)!!!
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Insanity WORKOUT

Post Postao/la slapa » 28 sij 2012 15:26

J.Fe je napisao/la:nisam još nigdje to rekla, ali moja draga mi je velika podrška i pridružila mi se - pa hvala joj na tome i ovim putem (premda tu dođe svake prijestupne - oooo, pa 2012. je prijestupna! :D )
ovo si trebala natipkati uvećanim, a ne smanjenim slovima :D

ovako nekako ;)
J.Fe je napisao/la:nisam još nigdje to rekla, ali moja draga mi je velika podrška i pridružila mi se - pa hvala joj na tome i ovim putem (premda tu dođe svake prijestupne - oooo, pa 2012. je prijestupna! :D )

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Insanity WORKOUT

Post Postao/la JaNNa » 29 sij 2012 09:43

pa mislila sam da svi na Crol-u znaju da je 2012. prijestupna i da to ne treba posebno naglašavati! :D

UPDATE:
imam upalu mišića i jedva sam se ustala iz kreveta. :(
izmjerila sam se sa krojačkim i nemam još hrabrsti staviti mjere tu.. možda nakon prvog tjedna insanity-a se odvažim...
danas odmaram.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Insanity WORKOUT

Post Postao/la JaNNa » 30 sij 2012 15:55

tnx Ooooo.. neću još s time.. sad se uhodavam malo.. za neka tri tjedna krećem...

UPDATE: jučer odradila jogu i pilates i danas ću isto :veryhappydance: :veryhappydance:

Avatar
rainbow
Postovi: 3580
Pridružen/a: 23 kol 2010 22:41

Re: Insanity WORKOUT

Post Postao/la rainbow » 30 sij 2012 16:13

koliko dekagrama/milimetara je pošlo ća?

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Re: Insanity WORKOUT

Post Postao/la ticklebook » 30 sij 2012 19:06

Bwahaaha. Ti to ozbiljno? Nakon prvog puta?
J.Fe, ne slušaj, mjeri se svakog zadnjeg dana u mjesecu i to je to.

BTW, za upalu mišića - poznat feeling :D


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=m-hCuYjvw2I[/youtube]
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Re: Insanity WORKOUT

Post Postao/la Hidden_soul » 30 sij 2012 19:07

Meni je insanity workout kad tramvaj stane 5m dalje nego sam predvidjela pa moram potrcat prema zadnjim vratima.
I odmah si uracunam 3 izgubljene kalorije taj dan, ponosno.
Onda pojedem kremsnitu, jer moze se, izgubila sam 3 kalorije pa mogu.
:giraffe:
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

Avatar
rainbow
Postovi: 3580
Pridružen/a: 23 kol 2010 22:41

Re: Insanity WORKOUT

Post Postao/la rainbow » 30 sij 2012 21:46

ticklebook je napisao/la:Bwahaaha. Ti to ozbiljno? Nakon prvog puta?
a nisan, malko ju zajebajen :anđelak:

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: Insanity WORKOUT

Post Postao/la Fusion » 31 sij 2012 02:26

J.Fe je napisao/la:Za pravilno i trajno mršavljenje potrebne su samo tri stvari: vježbanje, pravilna prehrana, te pozitivna slika o sebi i samopouzdanje.
Ovo boldano što je na zadnjem mjestu bi trebalo ići na prvo. I to ne za pravilno mršavljenje već za zdrav život općenito.

Btw, kolegice, ako ste vi zabrijala da imate viška kila i zbog toga se maltretirate zbilja biste se trebala dati pregledati. slika

Ovo što rade na videu se ne razlikuje puno od vježbi koje imamo u sklopu kickboxinga (prije i poslije) + poligoni,
osim što ovo moje ima normalniji, postepen ritam. Nakon treninga sam mokra kao miš.
Taj "insanity" mi izgleda kao nekakvo nezdravo forsiranje i šok za tijelo.
Možda se u kratkom roku postiže vizualni rezultat, ali ne bih se kladila da je dugoročno zdravo. Uostalom, kao ni ništa što je instant.:/

Što se pravilne prehrane tiče, držim da postoji samo jedan ispravan način - obratiti se stručnjaku (nutricionistu) da prema tvom profilu
napravi program koji je najbolji za tebe. Ove poznate dijete su poput horoskopa - ne vrijedi za svakoga isto.
Spominjali smo u sklopu "Biološke psihologije" da ljudi nakon tih samovoljnih dijeta obično natuku više kilograma nego što su ih imali kad su krenuli na dijetu.
Ja sam živi dokaz i konačno mi je došlo iz dupeta u glavu.
Druga solucija je da postepeno smanjuješ svoju dosadašnju, uhodanu prehranu i dodaješ joj nove, zdravije namirnice.
Sve te nagle promjene su zapravo šok za organizam i dugoročno ne daju pozitivne rezultate.

Poanta je u trajnoj promjeni načina života, a ne stavu "tri mjeseca ću ići na dijetu i vježbati" pa onda opet po starom.
S time se ništa ne postiže.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Insanity WORKOUT

Post Postao/la JaNNa » 31 sij 2012 08:14

ah Dugo, da te nema trebalo bi te izmisliti :srce:
kolegice Fus - ne, ne smatram se debelom, ali da sam se malo ugojila jesam! i ne radim to sad samo da smršavim, već da napravim rez u životu i krenem s tim vježbanjem. želim da mi postane kontinuitet i način života. znam sebe i svoj karakter i znam da mi treba ovakvo nešto da me natjera (jer za privatnog trenera baš nemam sad para). prehranu sam sredila i uz konzultacije s jednim nutricionistom - on me je savjetovao da mi prehrana bude onakva kakvu sam napisala tu - nisam se ničeg drastično odrekla, samo sam neke namirnice zamijenila zdravijima i uvela sam više obroka dnevno. vježbanje sad postepeno uvodim i već mi je bolje i fiizički i psihički. tako da - cilj mi je Vaš zaključak i nadam se postignuću istog. ;)
btw. ako želite biti psihijatar ili trebate jednog (npr.mene!), samo se javite... :coffeedance:
Tick - da, da.. bolilo je užasno u nedjelju, no čim sam jogu nabacila bilo je lakše i danas bolova više nema. nabavila sam krojački metar i neću se mjeriti dok ne krenem s insanityem - znači još najmanje dva tjedna... tako da čekamo do tada, Rainbow!
UPDATE:
jučer samo šetnja :( danas ću opet sat vremena odraditi sa Renčicom

Avatar
Jadzia Dax
Postovi: 3063
Pridružen/a: 08 vel 2011 21:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: lala land

Re: Insanity WORKOUT

Post Postao/la Jadzia Dax » 31 sij 2012 10:38

curke, znam ponešto o mršavljenju, jer sam izgubila 30kg u godinu dana, da, da, sad sam hottie :D,
zato ti i kažem janice da treba polako, naglo gubljenje je uvijek ali baš uvijek nezdravo, ja, ovaj, još uvik imam vrtoglavice, dvije godine posli svega toga. Planirenje prehrane sa 5 obroka je super, ali što se tiče vježbanja, da nebi bilo upala mišića moraš se dobro, dobro istezati prije a pogotvo poslije vježbanja, prije da pripremiš mišić za dodatnu obskrbu kisikom a poslije da ti se mliječna kiselina ne zadržava u mišićima (upala, jel), zato ti je poslije yoge bilo bolje. Mršavi se kardio vježbama, ali potrošnja masti se odvija u mišićima ili tako nešto, ugl. moraš nabaciti mišićnu masu da bi npr. trčanjem ili aerobikom trošila masti. Moja skroma preporuka ti je da ti s obzirom na kondiciju vježbanje se sastoji od 10min istezanja, pa 10 min zagrijavanja, pa 15 min (sa pauzama) utega ili čega li već za građenje mišićne mase, pa 20 min kardio (bike, tredmil, aerobik, wtr), pa min 15, 20 min istezanja. Kako ti bude rasla kondicija tako iz tjedna u tjedan povečavaj kardio vježbe i težinu utega.

Gubljenje više od 1kg tjedno je šok za organizam, ne preporučam nikome.

edit: eh da, bitni su cm a ne kg, nije kod svakog isto ali kod mene ti je 30kg značilo 153cm obujma, možda tu ima neka korisnica te visine :D, čisto da se znaš mjeriti po tom :D

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: Insanity WORKOUT

Post Postao/la Fusion » 31 sij 2012 11:08

^ Agree.
J.Fe je napisao/la:ali da sam se malo ugojila jesam!
Tako i treba. To nam je kroz evoluciju ostalo od naših predaka kako bi preživjeli zimu. Ja bih, recimo, bez problema mogla preživjeti i pet zima. :D

:coffeedance:
Ta kava me podsjetila kako mi je frendica pričala o svojoj poznanici koja je od ljeta smršavila 15 kila. Na koji način?
Pije na litre kave dnevno i pojede (ako!) kakvu voćku ili jogurt, a kad se počne fizički tresti onda se nakljuka tabletama da se organizam smiri. slika
Još bi mi bilo jasno da se radi o nekoj tupsi koja nema pojma o tijelu i tome što mu radi, ali ova godinama radi u zdravstvu. slika

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Re: Insanity WORKOUT

Post Postao/la Hidden_soul » 31 sij 2012 11:13

Jadzia Dax je napisao/la:curke, znam ponešto o mršavljenju, jer sam izgubila 30kg u godinu dana, da, da, sad sam hottie :D,
zato ti i kažem janice da treba polako, naglo gubljenje je uvijek ali baš uvijek nezdravo, ja, ovaj, još uvik imam vrtoglavice, dvije godine posli svega toga. Planirenje prehrane sa 5 obroka je super, ali što se tiče vježbanja, da nebi bilo upala mišića moraš se dobro, dobro istezati prije a pogotvo poslije vježbanja, prije da pripremiš mišić za dodatnu obskrbu kisikom a poslije da ti se mliječna kiselina ne zadržava u mišićima (upala, jel), zato ti je poslije yoge bilo bolje. Mršavi se kardio vježbama, ali potrošnja masti se odvija u mišićima ili tako nešto, ugl. moraš nabaciti mišićnu masu da bi npr. trčanjem ili aerobikom trošila masti. Moja skroma preporuka ti je da ti s obzirom na kondiciju vježbanje se sastoji od 10min istezanja, pa 10 min zagrijavanja, pa 15 min (sa pauzama) utega ili čega li već za građenje mišićne mase, pa 20 min kardio (bike, tredmil, aerobik, wtr), pa min 15, 20 min istezanja. Kako ti bude rasla kondicija tako iz tjedna u tjedan povečavaj kardio vježbe i težinu utega.

Gubljenje više od 1kg tjedno je šok za organizam, ne preporučam nikome.

edit: eh da, bitni su cm a ne kg, nije kod svakog isto ali kod mene ti je 30kg značilo 153cm obujma, možda tu ima neka korisnica te visine :D, čisto da se znaš mjeriti po tom :D
Ovaj, jesi ti izgubila 30kg po ovom programu koji si napisala, ovo 10 min istezanja, 10 zagrijavanja i to...?
Ili nesto drugo ipak? I kakva ti je prehrana bila?
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

Avatar
Jadzia Dax
Postovi: 3063
Pridružen/a: 08 vel 2011 21:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: lala land

Re: Insanity WORKOUT

Post Postao/la Jadzia Dax » 31 sij 2012 11:36

@hidden
i ne baš, jer da sam samo išla u teretanu, ja, kakva sam, bi odustala nakon prvog puta :D, išla sam na ovo http://www.lineasnella.hr/, starci su platili, veže te ugovor i jednostavno moraš dolaziti ili te zovu na mob, zašto nisi došla (facepalm). No u međuvremenu, kad sam bila fuuuul nabrijana na mršavljenje i kad sam napokon mogla viditi svoja stopala, sam sasvim slučajno imala privatnu trenericu (trebale su to biti grupne vježbe, ali ja sam bila jedini klijent prvih mjesec i pol :D, došlo me 100kn mjesečno), tamo smo radile tako, kako je opisano i bez obzira na nikakvu kondiciju koju sam tada imala, nisam imala ni U od upale mišića.

A što se tiče hrane, nisam se previše patila, jela sam sve, obožavam slatko i ne mogu ga se odreći, ali sam ipak neke stvari promijenila.
Uvela sam obavezan doručak, onog trena kad otvorim oči, obično su to pahuljice, ja volim zobene, ako sam do ručka gladana pojedem mali sendvić, ili voće, ako nisam, ništa, (to ovisi kad se dignem, nije isto doručkovati u 8 i čekati do 4h pa ručat ili se dignuti u podne). Ručam normalno i nastojim navečer ako sam gladna pojesti nešto laganije tipa jogurt iako se zna potkrast navečer topli sendvić ili kolač,.... sve je to nebitno, najbitnije je da ne pregladniš pa da se nakon toga ne prežderavaš. Eh, da, i pijem puno vode, sokove ne volim. Obožavam alkohol, njega se također ne odričem.

Prošlo je 2g, niš mi se nije vratilo.
Ustvari, ovo ljeto sam dobila 4kg kroz 2 mjeseca što nismo imali kuhinju pa smo se hranili dostavom i fast foodom, ali čim je došla kuhinja od 9mj, do 12mj, sam izgubila 5,6kg, samo se hraneći normalno.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Insanity WORKOUT

Post Postao/la JaNNa » 31 sij 2012 12:43

zašto me nagovorate da odustanem?????? :histerija:

neću! neću! i neću! moram se prisiliti i moram negdje napravit rez da dođem k sebi i da mom mozgu dođe do pameti da se treba stalno vježbat.

Avatar
plavo 777 oka
Postovi: 124
Pridružen/a: 14 vel 2011 12:54
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Kontakt:

Re: Insanity WORKOUT

Post Postao/la plavo 777 oka » 31 sij 2012 12:45

J.Fe je napisao/la:zašto me nagovorate da odustanem?????? :histerija:

neću! neću! i neću! moram se prisiliti i moram negdje napravit rez da dođem k sebi i da mom mozgu dođe do pameti da se treba stalno vježbat.
go girl go... !!!¨;)

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Re: Insanity WORKOUT

Post Postao/la Hidden_soul » 31 sij 2012 12:52

Ma ne daj se J.Fe, i ti konja za trku imas :D
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

Avatar
rainbow
Postovi: 3580
Pridružen/a: 23 kol 2010 22:41

Re: Insanity WORKOUT

Post Postao/la rainbow » 31 sij 2012 13:01

1) taman naišlo pa da prikeljim
slika

2) meni se više sviđa jadziadaxin pristuo

3) ti delaj kak misliš da je za te najboljše

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Insanity WORKOUT

Post Postao/la JaNNa » 31 sij 2012 13:02

:rainbow:

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Insanity WORKOUT

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 31 sij 2012 13:04

Ma de, JD ti samo veli da moš i do 30kila smršat. :duckdance:
Ako to nije motivacija, ne znam kaj je.

Uostalom, fala i tebi na motivaciji - video sa workoutom sam pogledala VEĆ DVA PUTA!! Danas ga gledam PO TREĆI PUT!!
Već se osjećam mršavije. :veryhappydance:
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Insanity WORKOUT

Post Postao/la JaNNa » 31 sij 2012 13:07

tuko! od gledanja nema ništa! moraš i tu i tamo pomaknuti noge, ruke, tijelo...

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Insanity WORKOUT

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 31 sij 2012 13:08

Pa pomicala sam očne jabučice!!b Kaj bi ti?? :kickout:

I marljivo sam pila vodu kad mi je rekao.
Ja to malim koracima. :proud:
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: Insanity WORKOUT

Post Postao/la Fusion » 31 sij 2012 13:12

Btw, nu okvirni pokazatelj za procjenu tjelesne težini - BMI (indeks tjelesne mase).

J.Fe, ne daj se smesti! Očekujem ovdje sličice u donjem rublju da procjenimo rezultate. :rainbow:

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Insanity WORKOUT

Post Postao/la JaNNa » 31 sij 2012 13:19

prema ovome ja sam idelna.. yeah right... :roll:

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: Insanity WORKOUT

Post Postao/la Fusion » 31 sij 2012 13:22

J.Fe je napisao/la:prema ovome ja sam idelna.. yeah right... :roll:

Pozitivna slika o sebi + samopouzdanje = slika

slika

Odgovorite