Koje su šanse....

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 30 sij 2009 14:53

Magdalena_B je napisao/la:Nisam baš sigurna što sam očekivala kad sam se logirala na ove stranice, ali sam i ja iznenađena što ovdje nema više međusobnog uvažavanja a manje isključivosti.
Kao što rekoh ranije, otvorena su mnoga pitanja oko ovakve i sličnih tema o kojima se zapravo malo razgovara (ako uopće) a ti si, bože moj, ispala "žrtveno janje". Tu na forumu imamo neke teme koje sam pročačkala i iz izdvojila dva citata, od kojih je jedan moj - a razlog što ga navodim ovdje jest to što ga ne mogu doslovno ponoviti, a to je ono što mislim i što bi tebi pomoglo da shvatiš tu takozvanu isključivost.

Prvi (sorry sister, nećeš se ljutit što te čupam :)):
Judina sestra je napisao/la:To je to. Mi smo em žene, em lezbijke [...]. Lezbijke će uvijek imati jedan "križ" više od gay muškaraca, a to je da biti žena odvojeno od seksualne orijentacije iziskuje političku borbu (feminizam) a muškarci to ne moraju činiti.
Mi možemo sakriti da smo lez. Ali ne možemo da smo žene.
Tu je sve jasno, ta dvostrukost koja definira perspektivu iz koje se često reagira, kao u ovom slučaju.

Drugi (iz teme o "wannabe" lezbijkama):
tamara3 je napisao/la:Mislim da je srž problema u tome što su te vonabis lezbe daleko vidljivije od nas pravih. Ima ih svuda i mogu se slobodno pokazivati, da tako kažem, jer time ne riskiraju ništa.

Al nisu one tome krive.

Da smo mi fino etablirane u društvu i medijima bar poput, primjerice, braće pedera koji se odlično samoreklamiraju i brendiraju, bolio bi nas klinac za takve pojave i nikad ne bismo otvarale ovakve teme. [...]
Zapravo, mislim da su lezbijke jedna od najnevidljivijih skupina u čitavom svemiru i to je izvor većine naših nevolja.
Dakle, "ženska solidarnost" na koju se tako volimo pozivati i vjerovati da postoji ovdje se, da tako kažem, dvostruko filtrira - kroz prizmu bivanja ženom, odnosno, u očima heteronormativnog i krajnje patrijarhalnog društva samom ženom i kroz prizmu bivanja lezbijkom, odnosno hrabrošću - možemo to slobodno tako nazvati - da živimo ono što jesmo, bez fige u džepu. I budemo drukčije.

E sad, moraš priznati da je to zapravo i dvostruko ranjiva pozicija, tako da razne reakcije uopće nisu neobične. Dakle, prije no što se nešto počne očekivati ili tražiti, dobro je promisliti kome se obraćamo i s kim zapravo razgovaramo te pokušati pronaći razumijevanje i za tu drugu stranu.

Sorry na dugom postu, nije moglo kraće ovaj put.

noise
Postovi: 1465
Pridružen/a: 16 ruj 2006 00:43

Post Postao/la noise » 30 sij 2009 15:33

gle, Magdalena, ja mislim da uopce nije problem u tome sto trazis, vec u tvom pristupu..
da si se samo registrirala ovdje i malo pisala po raznim temama, malo gugutala... sigurna sam da bi se za manje od mjesec dana nasla dobrovoljka za kavu, shoping, sex bez obaveza.. i bilo bi ju briga i za tvog muza i sve ostalo..
ovako... tvoj pristup bi sigurno itekako upalio kod frajera... al ni jedna lezba koja drzi do sebe, nece ti se podati bez malo drame..
slika
I take pleasure in...

U trenutku kad sam poceo pisati ovu recenicu iskreno sam pomislio da imam nesto zanimljivo reci, kad ono, evo kamo to vodi.

Avatar
pineapple14
Postovi: 425
Pridružen/a: 28 lis 2007 13:40
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: inozemstvo

Post Postao/la pineapple14 » 30 sij 2009 15:42

Uopće ne razumijem zašto se sad to što je autorica žena, nevezano koje orijentacije, izvlači kao nekakav as iz rukava :?
Činjenica je da ona traži nešto što teško da će dobiti, jer u startu traži da netko dio svog vremena posveti njoj, i to ne samo na seks nego i na shoppinge, kave i , ukratko, druženje (!!) - dakle traži više od seksa - a ne daje ništa. I sad bih ja trebala biti jako solidarna s njom jer (hipotetski recimo da sam to ja) meni nudi da joj budem ljubavnica??? Ajme ponude. ALi dobro, prihvaćam da negdje postoji i takva žena koja bi pristala na to.
Na stranu sad i s tim, ako neka žena to želi, apsolutno me za to nije briga. Ali očekivati da će je netko tapšati po ramenu i tješiti je apsurdno, jer očito sama sa sobom u 40 godina nije razriješila što želi u životu (ženu ili muškarca, brak ili avanturu??),a oprosti, to je prvenstveno nešto što mora sama napraviti.
Drugo, fascinantno je koliko su žene koje se ne žele niti približit muškarcima na strani toga da žena treba bit odana i vjerna muškarcu radi institucije braka. Očekiva čovjek od lezbijki malo širi pogled na svijet, malo perspektive "izvan kutiije".
Kao prvo, ne razumijem što znači ovo da se "ne želim niti približiti muškarcima"??? To što sam lezbijka ne znači da se ne družim sa suprotnim spolom i, zapravo, uopće mi je glupo to naglašavati jer na spolove ne gledam kao na neke dijametralno suprotne svjetove i segregacija po bilo čemu mi je degutantna. Za sve vrijede ista pravila. Za mene širi pogled na svijet ne znači opravdavati nečiji kukavičluk i beskičmenjaštvo da bude fer u odnosu na druge ljude i odluči što doista želi, bila ta osoba muško ili žensko. Takvi ljudi su mi apsolutno dozlogrdili jer te obično uvuku u nekakve sjebane situacije iz kojih možeš teško izaći jer se emocionalno vežeš (priznajem, moja slabost!), a oni ti stalno nude neka prazna obećanja i aluzije tek toliko da podgriju tvoju strast onoliko koliko njima paše.

U ovom slučaju autorica barem priznaje da ne želi ništa drugo osim usputnog seksa, a i to je upitno jer očito traži neku "ludu strast" (tj. očito ne zna ni sama što traži već joj se, s oproštenjem, prij***) i u tome joj želim svu sreću. Ali tapšati je po ramenu i tješiti zbog njene "jako teške situacije u kojoj vara svog supruga i potencijalno supruga svoje buduće ljubavnice" i pozivati se pritom na "žensku solidarnost" kako bi se stalo u obranu nečijeg nepoštenja u odnosu na druge ljude.. ma dajte, nemojte me nasmijavati!

noise
Postovi: 1465
Pridružen/a: 16 ruj 2006 00:43

Post Postao/la noise » 30 sij 2009 16:49

ajme koliko drame na ovom topicu...
covjek bi pomislio da ni jedna krolofka nikad nije bila u vezi s ozenjenom... :roll:
slika
I take pleasure in...

U trenutku kad sam poceo pisati ovu recenicu iskreno sam pomislio da imam nesto zanimljivo reci, kad ono, evo kamo to vodi.

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 30 sij 2009 17:21

noise je napisao/la:ajme koliko drame na ovom topicu...
covjek bi pomislio da ni jedna krolofka nikad nije bila u vezi s ozenjenom... :roll:
:thumbup: :roftl:

Avatar
BlackJackie
Postovi: 142
Pridružen/a: 07 stu 2008 10:32

Post Postao/la BlackJackie » 30 sij 2009 17:33

Pinneaple, kad sam rekla "približiti muškarcima" mislila sam na seksualni dio, pa ne moramo bit doslovni niti mislim da lezbijke otvaraju kišobran i navlače skafander kad vide muškarca za ime Božje.

pineapple14 je napisao/la: Za sve vrijede ista pravila. Za mene širi pogled na svijet ne znači opravdavati nečiji kukavičluk i beskičmenjaštvo da bude fer u odnosu na druge ljude i odluči što doista želi, bila ta osoba muško ili žensko. Takvi ljudi su mi apsolutno dozlogrdili jer te obično uvuku u nekakve sjebane situacije iz kojih možeš teško izaći jer se emocionalno vežeš (priznajem, moja slabost!), a oni ti stalno nude neka prazna obećanja i aluzije tek toliko da podgriju tvoju strast onoliko koliko njima paše.
Ako za sve vrijede ista pravila, zašto onda udatu ženu s kojom si očito prema rečenom bila, nazivaš beskičmenjakom, kukavicom, sa sjebanom situacijom i slično, time gadeći nju pred nama na sva zvona, a nimalo se ne pozivajući na sebe, i na to da si i ti isto počinila nemoralan čin. Zašto gaditi osobu s kojom si očito imala nešto više a zajedn ste bile u "grijehu" kako ti to sve očito vidiš?

Ne možeš sebi nešto opravdavat a drugome ne, samo zato jer si "s druge strane" To je cijela poanta ovog topika.

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 30 sij 2009 18:03

Svatko svakog moze sjebat, to nema veze ni sa brakom ni sa sexualnom orijentacijom..mislim da ova drama kako je rekla noise..nije fer prema onim curama koje su vec dugo u vezama sa prije udatim zenama, koje skupa zive odgajaju djecu i sve dobro i lose dijele..cuj ako netko nije uspio u takvoj vezi, ne mora sad sve genarilizirati i ne dati pravo da svak trazi svoju srecu kako zna i umije..znaci meni nije uspjelo, pa cu sad reci sve su lezbe fuj, glupost!!..to je odgovornost jedne i druge strane, necije vise necije manje, i ako ne uspiju i jedna i druga strana nose oziljke i ne vjerujem da udatu manje boli jos ponajmanje da je boli "ona stvar" sto je veza se raspala!!
Po nekim natpisima, zvuci, kao da su udate zene: manipulatorice bez osjecaja, prevarantice koje eto zive samo zato da sjebu lezbe, ne moralne itd itd!
Ako je to tako idem se bacit s krova :D :D :D

Avatar
pineapple14
Postovi: 425
Pridružen/a: 28 lis 2007 13:40
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: inozemstvo

Post Postao/la pineapple14 » 30 sij 2009 19:00

BlackJackie je napisao/la:

Ako za sve vrijede ista pravila, zašto onda udatu ženu s kojom si očito prema rečenom bila, nazivaš beskičmenjakom, kukavicom, sa sjebanom situacijom i slično, time gadeći nju pred nama na sva zvona, a nimalo se ne pozivajući na sebe, i na to da si i ti isto počinila nemoralan čin. Zašto gaditi osobu s kojom si očito imala nešto više a zajedn ste bile u "grijehu" kako ti to sve očito vidiš?
BIIIP! Krivo! Nisam bila s udatom ženom, na tvoju veeeeliku žalost. :D Ali znam kako je to kad te navlače (ne u "griješnom" smislu, kako ti to nazivaš :D ) osobe koje ni same ne znaju što žele, ali bi se usput ipak malo zabavljale s tobom i uzimale te u mjeri u kojoj njima odgovara. To je za mene čisto iskorištavanje i ne mogu baš tako blagonaklono gledati na to kao i ti. Ja sam uvijek bila fer prema drugima i završavala bih "staru" vezu ako sam željela neku novu i nikad nisam pomislila da si uzmem priležnicu sa strane onako malo za zabavu, jer mi je danas malo dosadno i ne znam što bih radila.
A to što ti očigledno očajnički želiš pronaći opravdanje za svoju očito ne tako bajnu prošlost nije moj problem. Ne projiciraj svoje "grijehe" na mene. :D

Magdalena_B
Postovi: 15
Pridružen/a: 26 srp 2006 14:19

Post Postao/la Magdalena_B » 30 sij 2009 19:11

Tamara, nije me iznenadila isključivost prema meni, već što nema nešto više međusobnog razumijevanja i otvorenijeg ili solidarnijeg pogleda među vama, jedne u odnosu na drugu, što bi bilo razumljivo baš s pozicije dvostrukog «felera»: biti ženom i biti homoseksualkom…

Noise, simpatična opaska, ali baš i nisam očekivala da ću naći traženo među vama, već više da ću dobiti potvrdu moje sumnje da očekujem (ne)moguće…

Pineapple, uopće ne tražim i ne očekujem tvoju simpatiju ili rame za plakanje
Ako postojim ja koja takvo nešto zamišljam, zakon logike kaže da bi mogla postojati i još neka… ili sam ja jedina na svijetu ili barem u HR, ili možda samo u mome gradu…?
Ooo, ja sam sa svojih 4 banke jaaako dobro rasčistila što želim u životu. Kao što rekoh život je jako prolazna i kratkotrajna pojava, pa ako su vam se događale neke stvari kao meni (koje neću sad navoditi jer su preprivatne) ali ključne da shvatite da nema druge prilike da proživite nešto što vas čini zadovoljnom (nema popravnog u drugom životu) tada shvatite da se ne želite odreći niti muškarca niti žene niti braka niti avanture… Sebično? Pa ne vidim baš previše altruista oko sebe…Svijet oko nas nije crno-bijeli, ima tu bezbroj nijansi – i što, zrak bi smjeli udisati samo oni moralno čisti (ne znam po kojem mjernom sustavu)? Ili samo oni koji su načisto sa sobom? I ne, ja nisam u «u jako teškoj situaciji» , samo imam jednu želju, makar po tvome ona bila nedefinirana. Uostalom imam želju i proputovati sve kontinente, ali sam sasvim sigurna da mi se to nikad neće ostvariti, pa što…?

Ameli, slažem se. Niti bračno stanje niti seksualna orijentacija nisu garancija (ne)kvalitete čovjeka.

Sve u svemu, drago mi je da se razvila rasprava, opet sam nešto novo saznala i spoznala...

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 30 sij 2009 19:46

@pineapple14-svojim postom ne sto vrijedjas udate zene, nego omalovazavas i vrijedjas ove cure koje budu snjima, po tome proizlazi da su povodljive,glupe, slabe, naivne, prileznice i na kraju jadnice!
ocistimeodgrijeha :shinner:

Avatar
pineapple14
Postovi: 425
Pridružen/a: 28 lis 2007 13:40
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: inozemstvo

Post Postao/la pineapple14 » 30 sij 2009 19:49

Magdalena_B je napisao/la:Tamara, nije me iznenadila isključivost prema meni, već što nema nešto više međusobnog razumijevanja i otvorenijeg ili solidarnijeg pogleda među vama, jedne u odnosu na drugu, što bi bilo razumljivo baš s pozicije dvostrukog «felera»: biti ženom i biti homoseksualkom…Noise, simpatična opaska, ali baš i nisam očekivala da ću naći traženo među vama, već više da ću dobiti potvrdu moje sumnje da očekujem (ne)moguće…
Ne seri, s oproštenjem. Ti si postavila topic i ljudi su ti odgovorili. Normalno da ima odgovora koji ti se nisu svidjeli i to sad ne znači da se imaš pravo tako "nadmoćno" postavljati prema svima tipa ti si zapravo već unaprijed na neki način znala što ćemo mi reći. Jea rajt. Ako si znala, zašto pitaš?

Magdalena_B je napisao/la:Ako postojim ja koja takvo nešto zamišljam, zakon logike kaže da bi mogla postojati i još neka… ili sam ja jedina na svijetu ili barem u HR, ili možda samo u mome gradu…?
Nisi jedina. Ali tražiš na krivom mjestu. Probaj na Smokvi, Iskrici i sličnim stranicama. Tamo imaš hrpu udatih žena ili parova koji traže avanturu. Ne vidim u čemu je problem :?

Magdalena_B je napisao/la: ...tada shvatite da se ne želite odreći niti muškarca niti žene niti braka niti avanture… Sebično? Pa ne vidim baš previše altruista oko sebe…
Aha, to je po onoj logici "svi su govna pa ću biti i ja"? Krasna filozofija, nema šta. Ali dobro, to je tvoja stvar. Samo je najveća ironija što ti ekšli tražiš odgovornu ženu. Možeš li malo pojasniti što to znači za tebe?

Magdalena_B je napisao/la:Ameli, slažem se. Niti bračno stanje niti seksualna orijentacija nisu garancija (ne)kvalitete čovjeka.
:? Pa?
Ameli je napisao/la:@pineapple14-svojim postom ne sto vrijedjas udate zene,
Ne. Ja nisam govorila o udatim ženama. Govorila sam o udatim/zauzetim ženama koje varaju. To je druga priča.
Ameli je napisao/la:nego omalovazavas i vrijedjas ove cure koje budu snjima, po tome proizlazi da su povodljive,glupe, slabe, naivne, prileznice i na kraju jadnice!
ocistimeodgrijeha :shinner:
Ovo si sve ti nabrojala, ne ja. :D Ali da su neka vrsta priležnica, to jesu. Stvarno ne znam kako bih drugačije nazvala ženu koja svojevoljno i na duže vrijeme pristaje biti druga po redu, osim što mislim da za tako nešto treba imati stvarno malo samopoštovanja. Osim toga, nije to tako crno-bijelo, ne možeš sjediti na 2 stolice dovijeka. Ljudi su ipak samo ljudi i kad crvić ljubomore proradi... :D

Avatar
roadkill
Postovi: 3338
Pridružen/a: 22 sij 2008 01:01

Post Postao/la roadkill » 30 sij 2009 19:57

Blazene moralne vertikale. Sto bi mi bez vas... :radosnice:
bring your mind into my head...

Avatar
pepita
Postovi: 161
Pridružen/a: 14 kol 2008 22:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la pepita » 30 sij 2009 20:12

pineapple14_ :thumbup:

Avatar
sekica63
Postovi: 771
Pridružen/a: 09 srp 2008 17:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

koje su šanse

Post Postao/la sekica63 » 30 sij 2009 20:18

MENI je tvoje pisanje i razmišljanje nejasno? ti jednom bi sa ženom , kao nešto čarala, pa onda bi sa muškarcem ostala, jer nepoznaš sebe, nepoznaš ženu kao ženu, to je moj dojam, ipak tvojoj situaciji trenutnoj se nečudim, to si ti, podržavam tvoju želju. pronađi sebe. sve je dopušteno. sada govorim o sebi, da neznam šta hoću, da se bojim sebe i posljedica , pa gdje sam ja to. jao, pa jasam to što sam. sebe sam pronašla, sebi govorim da se razumijemo. želim samo ženu, to je tačka. neću sebe lagati, nepostoji niko da zaradi njega glumim? naravno koga glumim? pa sebe. uzimam ženu kao ženu, i tačka. to sam ja! i dok nenađem takvu, neću odustati. opet tačka. samo sa ženom vidim sebe, neodričem se ni njene djece, naprotiv, volim dom porodicu. volim život, samo sa ženom, koja je sebe našla. ovo pisanje je samo moje osobno mišljenje. nije nikom namjenjeno.

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 30 sij 2009 20:22

ovo prerasta u linc :D
..van sa udanim zenama, gresnicama vjesticama, koje truju nase cisto drustvo bez grijeha i poroka, van snjima, ma sta vani gadjaj kur.... :D
jel to p. mozda sto zelis reci?
:o

Avatar
pineapple14
Postovi: 425
Pridružen/a: 28 lis 2007 13:40
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: inozemstvo

Post Postao/la pineapple14 » 30 sij 2009 21:03

Ameli je napisao/la: ..van sa udanim zenama, gresnicama vjesticama, koje truju nase cisto drustvo bez grijeha i poroka, van snjima, ma sta vani gadjaj kur.... :D
jel to p. mozda sto zelis reci?
:o
Ne. To su sve samo tvoje riječi. Ne ubacuj ih meni u usta.

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 30 sij 2009 22:19

nista ja tebi draga ne "ubacujem"..samo ti pomazem da "izbacis"..da si olaksas :D

Avatar
pineapple14
Postovi: 425
Pridružen/a: 28 lis 2007 13:40
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: inozemstvo

Post Postao/la pineapple14 » 30 sij 2009 22:37

Ameli je napisao/la:nista ja tebi draga ne "ubacujem"..samo ti pomazem da "izbacis"..da si olaksas :D
:D Bez brige, imam ja već nekog tko mi i "ubacuje" i "izbacuje", tako da se ne moraš brinuti za mene.

P.S. Ispričavam se na offtopicu.

Avatar
duhsaplavimokom
Postovi: 1015
Pridružen/a: 22 ožu 2006 11:34
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: u nebesima

Post Postao/la duhsaplavimokom » 31 sij 2009 01:02

a kaj je najbolje svaka je u pravu za sebe hihiihi

teta kaj traži sek--normale da ima to ak tražiš jer čim poželiš znaš da postoji :)

ameli--jao jao,nisam očekivala takve izraze i stvarno nevidim da je itko napadao udane žene itd i nitko nije pljuvao po njima
udane su same svjesne svoje situacije ali na žalost po meni nisu svjesne da su upravo one te koje ce najviše trebati davati da bi zadržale osobu kraj sebe ali ovdje niej rječ o vezi niti o zadržavanju koliko ja shvatih :)
tak da nema beda
da sam u fazi života i da mi se da našla bi se osobno sa tetom i vidjele bi dal njene želje i potrebe odgovaraju mojima i bla,nema kompliciranja niti ikakvog morala hahahah
poštujem sebe i znam koliko vrjedim i nisam nikome ljubavnici iti išta drugo
sex bez obaveza,kavica,druženje----fakat nevidim niš loše u tome i da bi bila loša osoba i tipa da ne poštujem sebe
oki doki ako to ide u neku iluziju o vezi i neko da se izrazim naf... da me niko nemre imati osim nje i bla bla šprehe ljubomore i bla bla dramice
hahahaha

khm da ono što htjedoh treči hihihi
život je jako puno trenutaka ap ono mislim očemo da nam budu ljepi ili dramiti hmm mi stvaramo situacije tak da

gooo teta gooo :D :D :D
..Jos sam sretan sto postojim,
pisem pesme, zvezde brojim,
jos sam onaj isti vetropir..

Avatar
calypso
Postovi: 586
Pridružen/a: 23 lip 2007 20:21
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la calypso » 31 sij 2009 09:31

duhsaplavimokom je napisao/la:a kaj je najbolje svaka je u pravu za sebe hihiihi

teta kaj traži sek--normale da ima to ak tražiš jer čim poželiš znaš da postoji :)

ameli--jao jao,nisam očekivala takve izraze i stvarno nevidim da je itko napadao udane žene itd i nitko nije pljuvao po njima
udane su same svjesne svoje situacije ali na žalost po meni nisu svjesne da su upravo one te koje ce najviše trebati davati da bi zadržale osobu kraj sebe ali ovdje niej rječ o vezi niti o zadržavanju koliko ja shvatih :)
tak da nema beda
da sam u fazi života i da mi se da našla bi se osobno sa tetom i vidjele bi dal njene želje i potrebe odgovaraju mojima i bla,nema kompliciranja niti ikakvog morala hahahah
poštujem sebe i znam koliko vrjedim i nisam nikome ljubavnici iti išta drugo
sex bez obaveza,kavica,druženje----fakat nevidim niš loše u tome i da bi bila loša osoba i tipa da ne poštujem sebe
oki doki ako to ide u neku iluziju o vezi i neko da se izrazim naf... da me niko nemre imati osim nje i bla bla šprehe ljubomore i bla bla dramice
hahahaha

khm da ono što htjedoh treči hihihi
život je jako puno trenutaka ap ono mislim očemo da nam budu ljepi ili dramiti hmm mi stvaramo situacije tak da

gooo teta gooo :D :D :D

Svaka cast na napisanom,potpuno se slazem s tobom! :respekt:
"The real voyage of discovery consists not in seeking new landscapes, but in having new eyes."

FOR ONE HUMAN BEING TO LOVE ANOTHER,THAT IS PERHAPS THE MOST DIFFICULT OF ALL OUR TASKS...THE WORK FOR WHICH ALL OTHER WORK IS BUT PREPARATION

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 31 sij 2009 10:45

duhsaplavimokom je napisao/la: ameli--jao jao,nisam očekivala takve izraze i stvarno nevidim da je itko napadao udane žene itd i nitko nije pljuvao po njima
...cuj, te izraze nisam ja izvukla iz glave, nego se dalo iscitat iz nekoliko postova..budala, pijana i naivna nisam, a hvala Bogu i oci me dobro sluze, jako dobro sam shvatila poruke, nekoliko postova ..a ja sam ih izvukla iz "rukavica" i prevela na zdravo seljacki nacin..
citat:-znam kako je to kad te navlače osobe koje ni same ne znaju što žele, ali bi se usput ipak malo zabavljale s tobom i uzimale te u mjeri u kojoj njima odgovara. To je za mene čisto iskorištavanje i ne mogu baš tako blagonaklono gledati na to kao i ti.-

no sto dalje reci..drama :D

Avatar
pineapple14
Postovi: 425
Pridružen/a: 28 lis 2007 13:40
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: inozemstvo

Post Postao/la pineapple14 » 31 sij 2009 12:20

Ameli je napisao/la:no sto dalje reci..drama :D
Nevjerojatno koliko ti svojim postovima ništa ne kažeš! Ne mogu se tome nadiviti! ;)

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 31 sij 2009 12:26

pineapple14 je napisao/la:
Ameli je napisao/la:no sto dalje reci..drama :D
Nevjerojatno koliko ti svojim postovima ništa ne kažeš! Ne mogu se tome nadiviti! ;)
glavno da si ti sve rekla

Avatar
whatever
Postovi: 4012
Pridružen/a: 04 tra 2007 10:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: šank

Post Postao/la whatever » 31 sij 2009 13:28

Koze...

OT: Nema šanse. Prestara si.

dvostruka mjerila, jer joj je cura vlastita blizu 40te!

anne
Epizodna uloga.

Avatar
whatever
Postovi: 4012
Pridružen/a: 04 tra 2007 10:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: šank

Post Postao/la whatever » 31 sij 2009 13:29

Oke.
Prvi dio posta je moj.
Na drugi se nadovezala potpisana.
Dakle, da se vratim.

Nema šanse, prestara si. Onak, krol bek tu jor hazbend. :P
Epizodna uloga.

Avatar
whatever
Postovi: 4012
Pridružen/a: 04 tra 2007 10:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: šank

Post Postao/la whatever » 31 sij 2009 13:46

Pe Es:
whatever je napisao/la:Koze...

OT: Nema šanse. Prestara si.

dvostruka mjerila, jer joj je cura vlastita blizu 40te!

anne
Anne sada želi da izbrišete ovaj post.
Jer joj je bed zbog toga kaj je otkrila svoje godine.
A opće, recimo, nije registrirana ovde.
I našla me mimo foruma. Ili ja nju? :o

Što bi moglo možda nešto reći autorici ove teme, a? :aha:
Epizodna uloga.

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 31 sij 2009 14:24

whatever je napisao/la:Koze...
.. ne, jarac.. :D

Avatar
BlackJackie
Postovi: 142
Pridružen/a: 07 stu 2008 10:32

Post Postao/la BlackJackie » 01 vel 2009 17:57

pineapple14 je napisao/la:
BIIIP! Krivo! Nisam bila s udatom ženom, na tvoju veeeeliku žalost. :D Ali znam kako je to kad te navlače (ne u "griješnom" smislu, kako ti to nazivaš :D ) osobe koje ni same ne znaju što žele, ali bi se usput ipak malo zabavljale s tobom i uzimale te u mjeri u kojoj njima odgovara. To je za mene čisto iskorištavanje i ne mogu baš tako blagonaklono gledati na to kao i ti. Ja sam uvijek bila fer prema drugima i završavala bih "staru" vezu ako sam željela neku novu i nikad nisam pomislila da si uzmem priležnicu sa strane onako malo za zabavu, jer mi je danas malo dosadno i ne znam što bih radila.
A to što ti očigledno očajnički želiš pronaći opravdanje za svoju očito ne tako bajnu prošlost nije moj problem. Ne projiciraj svoje "grijehe" na mene. :D

BIIIIP! Krivo! Nikad nisam bila sa drugom ženom dok sam bila s nekim drugim! Ne srljati dušice u zaključke bez da imaš pojma o čemu govoriš!!

Fascinantno je kako generaliziraš i svrstavaš žene u isti kalup, brzopletice mala! :D

Žao mi je što te neka udata očito tako povrijedila, da se još ne možeš riješiti gorčine, ali tvoje pisanje upravo potvrđuje sve ono što sam pisala u prethodnimm postovima a to je more osuđivanja, čemera i bijesa.

U svakom slučaju, zahvaljujem divnim curama koje ne pišu postove ovakvog tipa i održavaju prijateljsku razinu.

Pineapple, preboljet ćeš je ti već, n e brini. :D
Zadnja izmjena: BlackJackie, dana/u 23 ruj 2009 14:23, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
pineapple14
Postovi: 425
Pridružen/a: 28 lis 2007 13:40
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: inozemstvo

Post Postao/la pineapple14 » 01 vel 2009 19:03

@BlackJackie: Žao mi je što ću te još dvaput morati razočarati, ali pod a) ovo nije topic o tebi i uopće me ne zanima tvoj privatni život; i b) malo sam premlada da bih bila s udatim ženama pa me nijedna udata nije mogla povrijediti, budući da se "bakćem" s vršnjakinjama.
To je sve od mene na ovom topicu. Čitamo se drugi put. :D

Avatar
noa
Postovi: 50
Pridružen/a: 18 stu 2008 17:03
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: cuba

Post Postao/la noa » 01 vel 2009 20:51

magdalena, ako unaprijed sumnjaš da je ono što tražiš nemoguće naći, onda tvoje pitanje nema smisla.
vjerujem da postoji dosta žena koje su u sličnoj situaciji kao i ti, imaju iste želje i potrebe i da nije neki strašan problem pronaći ih na netu, na sajtovima kao što su iskrica i slično.
vjerovatno bi i ovdje pronašla nekoga da si imala malo drugačiji pristup, a to znači da si se uključila na forum, čitala, komentirala, dopisivala se sa korisnicama..

ono što sam shvatila iz tvojih postova je to da sebe ne smatraš lezbom i već u startu ne dopuštaš mogućnost da jednom otkriješ to u sebi jer ti se čini da ženu ne bi mogla voljeti isto kao muškarca. ali želiš avanturu, tjelesne užitke, druženja.
nisam moralist, no podržavam ono što je rekla pineapple14; bez obzira što se ovdje radi o želji za žensko-ženskim odnosima, nije nužno da ta želja bude prihvaćena s odobravanjem na lezbijskom sajtu, jer u njoj leži pozadina neke sasvim druge priče, a ta je da ti tražiš avanturu ne želeći se odreći zaleđa braka, a to znači sjediti na dvije stolice.

jasne su mi pozicije udanih žena koje su tek u braku shvatile da ih privlače žene i pokušavaju se nositi s takvom situacijom, na način da žele izaći iz braka i biti ono što jesu. nekima je to teško rješivo zbog financijskog statusa ili općedruštvene neprihvaćenosti lezbijskih veza, djece i slično. ali obično se i takvi problemi nekako riješe, ako je u pitanju čvrsta veza i prava ljubav. no ti nisi u takvoj situaciji.
daleko od toga da te osuđujem, svatko ima pravo raditi što želi, ali mislim da nije ispravno, niti je za očekivati da ti lezbe daju podršku.

po meni, to je isto kao da si objavila post tipa:
koje su šanse da 40godišnja žena, u dugogodišnjoj vezi sa ženom, nađe diskretnu srodnu dušu (žensku naravno) za povremene izlaske, druženja, intimne trenutke?
enjoy the silence

Odgovorite