zanima me

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
michelle

Re: zanima me

Post Postao/la michelle » 29 sij 2011 19:27

slažem se da se ponekad treba malo suzdržat od želje za sprdnjom onome tko traži savjet... jednostavno nije lijepo, da toga ima, ima... i sama sam intervenirala par puta kad sam primjetila da je zajebancija otišla predaleko... ako netko želi biti kul, nek se kulira na manje ozbiljnim temama gdje se osoba neće osjetiti popljuvanom, ismijanom, povrjeđenom itd... malo takta ponekad, ne bi škodilo nekima

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Re: zanima me

Post Postao/la jabooka » 29 sij 2011 19:34

satine462 je napisao/la:.......pročitaj si opet .....
znam citati.
samim ovim si pobila svoj prvi post. vidis kako i ti znas "napadati"
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.

satine462
Postovi: 21
Pridružen/a: 23 sij 2011 12:17
Spol/rod: žensko

Re: zanima me

Post Postao/la satine462 » 29 sij 2011 19:40

nije ti to bio napad :D, već sam smatrala da sam dovoljno bila jasna. i to u više navrata. al oke, glavno da se raspravlja, to je cilj.

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Re: zanima me

Post Postao/la jabooka » 29 sij 2011 19:48

a. ne necemo se miriti :D
.....kad navratim zelja mi je vidjeti odgovor. misljenje. podrsku za velike zivotne probleme????? (koji su to)
i sudjelovanje u "ozbiljnjim temma"
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Re: zanima me

Post Postao/la jabooka » 29 sij 2011 20:04

......iako nisam tamara . ne mogu ne kometirati. ne mogu ne kometirati. ne mogu ne kometirati. jednostavno ne mogu. ruka me vuce prema tasturi.....nije li to pitanje za p.p.
kakve cifre ocekujes. ovako javno. ajme kako mi to digne tlak. isto kao kad me netko pita kolika mi je placa pred 10 ljudi. iako je ovdje puuuuuuuuuuuuuuuuuuuunno vise korisnica.
poludim na to.
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.

michelle

Re: zanima me

Post Postao/la michelle » 29 sij 2011 20:26

:shock2:

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Re: zanima me

Post Postao/la jabooka » 29 sij 2011 20:35

:shock2:
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.

michelle

Re: zanima me

Post Postao/la michelle » 29 sij 2011 20:40

:D

Sania
Postovi: 142
Pridružen/a: 26 tra 2010 11:26
Spol/rod: žensko
Lokacija: Luna

Re: zanima me

Post Postao/la Sania » 30 sij 2011 05:03

michelle je napisao/la:slažem se da se ponekad treba malo suzdržat od želje za sprdnjom onome tko traži savjet... jednostavno nije lijepo, da toga ima, ima... i sama sam intervenirala par puta kad sam primjetila da je zajebancija otišla predaleko... ako netko želi biti kul, nek se kulira na manje ozbiljnim temama gdje se osoba neće osjetiti popljuvanom, ismijanom, povrjeđenom itd... malo takta ponekad, ne bi škodilo nekima

:ok: :tjesi: Na trenutke se čini, kad se ovdje traži savjet, da su sami muškarci u razgovoru, toliko je grubosti, agresivnosti i ruganja. Lako je na tuđi račun biti jaka i pametna. Kad nekoj dođu teški trenuci pa joj zatreba pomoć i empatija nečija, e, onda se vidi... Čemu sprdnja i ismijavanje one koja traži pomoć. To nije ni razgovor čak

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: zanima me

Post Postao/la tamara3 » 30 sij 2011 13:27

jabooka je napisao/la:......iako nisam tamara . ne mogu ne kometirati. ne mogu ne kometirati. ne mogu ne kometirati. jednostavno ne mogu. ruka me vuce prema tasturi.....nije li to pitanje za p.p.
kakve cifre ocekujes. ovako javno. ajme kako mi to digne tlak. isto kao kad me netko pita kolika mi je placa pred 10 ljudi. iako je ovdje puuuuuuuuuuuuuuuuuuuunno vise korisnica.
poludim na to.
Dobro, smiri se pobogu :D :tjesi:. Jednostavno je riječ o tome da je pravi novinarski posao full time job za koji se inače dobivaju plaće i honorari, to je sve :). Ali nije to tema, pa slobodno nastavite o onome o čemu je zapravo riječ :pivo:.

satine462
Postovi: 21
Pridružen/a: 23 sij 2011 12:17
Spol/rod: žensko

Re: zanima me

Post Postao/la satine462 » 30 sij 2011 17:07

pitanje je sasvim legitimno, al ono, mozda ipak za private. ja pišem za 2 website-a, volonterski, jedino autor sajta ima neki profit ali i plaća domenu, a ostala ekipa je tamo volonterski i svi surađuju da site bude bolji, po tom principu jelte.

Odgovorite