nova sam tu.i ne znam kaj sam..radi jedne profe!

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Avatar
goodbye my lover
Postovi: 141
Pridružen/a: 17 sij 2009 21:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: U svemiru

Post Postao/la goodbye my lover » 19 sij 2009 19:42

nismo išle skupa..mi baš ne hodamo na misu...slučajno smo se srele :inlove:
e da... :aha: ajme... :aha:
i kaj je profa rekla dok si joj rekla da nekaj čudno osjećaš prema njoj??? :o :o je bilo čega između vas??

Avatar
Zbrkica
Postovi: 962
Pridružen/a: 15 sij 2009 13:14
Spol/rod: žensko

Post Postao/la Zbrkica » 19 sij 2009 19:54

Ne...pa čega bi bilo? Ja sam bila 8. razred, ona je imala oko 30, muža i dvoje djece. A i nisam nikad na to gledala tak da nekaj imala s njom. Kao što sam rekla onda nisam bila svjesna da sam lezbijka i meni je to više bilo.. nemam riječi. Ona je na to rekla, ne sjećam se, ništ. haha. Pa nisam joj napisala neko ljubavno pismo već da osjećam to nekaj čudno. Rekla je da je to nekaj poput sestrinske ljubavi ( je moš mislit ) i nakon toga smo se u biti razdvojile. Ionak je otišlo predaleko. Mislim ona mi je bila prof. matematike a ja snjom po cugama, svaku večer pozivi, poruke, kupovala mi je bonove da se čujemo.. strašno. Kak je lijepo biti dijete. :oops: Svima si slatka draga :twisted:

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 19 sij 2009 22:17

goodbye my lover je napisao/la:nismo išle skupa..mi baš ne hodamo na misu...slučajno smo se srele :inlove:
Ček malo, slučajno ste se srele... i pozdravljate se s "mir s tobom" :o ... jel to neki katolički internat za curice or what :eek:?

Scarlett
Postovi: 628
Pridružen/a: 14 stu 2006 23:41

Post Postao/la Scarlett » 19 sij 2009 22:31

mir s tobom je ono rukovanje između vjernika za vrijeme mise. kad pop kaže:mir s tobom, pružite mir jedni drugima. eto.
mistery solved.
da ne bude zabune, ne, ne idem na mise.
ontopic nastavite vi

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 19 sij 2009 22:56

Ma znam, pa zato sam i pitala, no dijete sad kaže da se one tako pozdravljaju pa su mi čuđenje u svijetu :o. Bu odgovorila valjda sutra, sad joj je bed time :D.

Avatar
BlueNight
Postovi: 101
Pridružen/a: 07 stu 2007 21:56

Post Postao/la BlueNight » 19 sij 2009 22:59

tamara3 je napisao/la:Ma znam, pa zato sam i pitala, no dijete sad kaže da se one tako pozdravljaju pa su mi čuđenje u svijetu :o. Bu odgovorila valjda sutra, sad joj je bed time :D.
Ajoj, pa slucajno su se srele na misi tj. kad je razred od profe imao firmu i onda su se pogledavale i onda je bio i mir s tobom :-)

OT ja nikad ne bijah zaljubljena u nikakvu profu, a ni u profesora cak.
:aha:

Scarlett
Postovi: 628
Pridružen/a: 14 stu 2006 23:41

Post Postao/la Scarlett » 19 sij 2009 23:03

niti ja nisam bila zaljubljena u profesoricu, samo sam joj sise gledala.

Avatar
BlueNight
Postovi: 101
Pridružen/a: 07 stu 2007 21:56

Post Postao/la BlueNight » 19 sij 2009 23:07

Scarlett je napisao/la:niti ja nisam bila zaljubljena u profesoricu, samo sam joj sise gledala.
A dobro, to sam i ja... To se ne racuna. :)
:aha:

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 20 sij 2009 08:48

mislim da autorica ove teme, koja ne zeli priznat, zapravo sigurna je da joj se ne svidjaju djevojke, buduca je bipsicka, jer vidi..sad je zaljubljena u profu, pa ce onda naic jedna slicna njoj, s kojom zavrsi u "klincu" i eto :D
slikamir stobom i duhom tvojim

Zita

Post Postao/la Zita » 20 sij 2009 09:18

tamara3 je napisao/la:
goodbye my lover je napisao/la:nismo išle skupa..mi baš ne hodamo na misu...slučajno smo se srele :inlove:
Ček malo, slučajno ste se srele... i pozdravljate se s "mir s tobom" :o ... jel to neki katolički internat za curice or what :eek:?
mozda je to neka hrv inacica americkih reperskih fora iz 90tih ono peace, brother :o

Avatar
BlackJackie
Postovi: 142
Pridružen/a: 07 stu 2008 10:32

Post Postao/la BlackJackie » 20 sij 2009 10:46

Ne želim razbijat iluzije, ali eto, teško mi je za apsolvirat da bi žena od tridesetak godina gledala "onako" curicu od 12-13, koliko si imala kada ste se "gledale".
Ja sam mislila da je to profačica iz srednje, a ne iz osnovne škole, ali u svjetlu novih informacija....možda si ipak krivo protumačila znakovlja.

Avatar
Zbrkica
Postovi: 962
Pridružen/a: 15 sij 2009 13:14
Spol/rod: žensko

Post Postao/la Zbrkica » 20 sij 2009 12:12

BlackJackie je napisao/la:Ne želim razbijat iluzije, ali eto, teško mi je za apsolvirat da bi žena od tridesetak godina gledala "onako" curicu od 12-13, koliko si imala kada ste se "gledale".
Ja sam mislila da je to profačica iz srednje, a ne iz osnovne škole, ali u svjetlu novih informacija....možda si ipak krivo protumačila znakovlja.
I ja tako mislim. Svi oni pogledi i osmijehi? Ti si dijete koje joj je simpatično, smiješno i sviđa joj se na taj način, ništ više. To je normalno. MIslim, nemaju svi hrabrosti gledati u nju zaljubljeno pod misom da im se ona natrag osmijehne :D

Avatar
Rock Faerie
Postovi: 2015
Pridružen/a: 21 pro 2006 15:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Post Postao/la Rock Faerie » 20 sij 2009 16:40

Joj zašto se ja nisam nikad zaljubila u neku profu, imala bi bar bolji prosjek :D
They share a look in silence and everything is understood

Avatar
goodbye my lover
Postovi: 141
Pridružen/a: 17 sij 2009 21:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: U svemiru

Post Postao/la goodbye my lover » 20 sij 2009 19:20

sve kaj ste rekle je istina :) da nemože ona gledat neku od 14,15 godina u ono vrijeme... :cry: :cry:
nije mi bed nisam mogla na net prije :D
i ja sam mislila da je sestrinska ljubav,,,al nije :eek:
i cant live without you.. :aha:

Avatar
BlackJackie
Postovi: 142
Pridružen/a: 07 stu 2008 10:32

Post Postao/la BlackJackie » 20 sij 2009 22:05

Proć će, proć će....doć će netko novi, ne brini.

Avatar
fajtericaa
Postovi: 913
Pridružen/a: 01 tra 2007 07:46
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la fajtericaa » 21 sij 2009 10:49

da,kad se meni sviđala profesorica,uredno sam odlazila na nastavu
ucila sam
trudila se

a vidi me sad.
sati je skoro 11
a ja sam zaspala u skolu
kako da ikome objasnim da sam zaspala kad dođem u 12?
da imam neku toplu i sretnu profesoricu koja mi se sviđa
do ovoga nebi doslo :roll:

Avatar
goodbye my lover
Postovi: 141
Pridružen/a: 17 sij 2009 21:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: U svemiru

Post Postao/la goodbye my lover » 21 sij 2009 16:00

čak sam ju jedno vrijeme i zaboravila radi jednog dečka :)
ali nakon kaj je s njim propalo...ona mi se vratila u misli... :aha:
a sad ne znam..već kad se s vama dopisujem mi je bolje :) :) :) premda još uvijek imam osjećaje prema njoj :inlove:
ttt.ok.bude prošlo!znam to! :x
uf,,sad sam ljuta! :x mogu ju malo izvrijeđati??već ju jesam nekoliko puta..i bilo mi je bolje :x :x ajme...al opet ne može se izbrisati iz glave..ali prolazi,,,polako..ali sigurno.bude,bude..nadam se.

Avatar
goodbye my lover
Postovi: 141
Pridružen/a: 17 sij 2009 21:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: U svemiru

Post Postao/la goodbye my lover » 21 sij 2009 16:05

Zbrkica je napisao/la:Ne...pa čega bi bilo? Ja sam bila 8. razred, ona je imala oko 30, muža i dvoje djece. A i nisam nikad na to gledala tak da nekaj imala s njom. Kao što sam rekla onda nisam bila svjesna da sam lezbijka i meni je to više bilo.. nemam riječi. Ona je na to rekla, ne sjećam se, ništ. haha. Pa nisam joj napisala neko ljubavno pismo već da osjećam to nekaj čudno. Rekla je da je to nekaj poput sestrinske ljubavi ( je moš mislit ) i nakon toga smo se u biti razdvojile. Ionak je otišlo predaleko. Mislim ona mi je bila prof. matematike a ja snjom po cugama, svaku večer pozivi, poruke, kupovala mi je bonove da se čujemo.. strašno. Kak je lijepo biti dijete. :oops: Svima si slatka draga :twisted:
e i ja sam joj htjela..već sam imala spremno..da joj dam pismo..u kojem bi napisala da prema njoj osjećam nekaj čudno,samo kaj nisam imala hrabrosti da joj to dam :oops:

Avatar
goodbye my lover
Postovi: 141
Pridružen/a: 17 sij 2009 21:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: U svemiru

Post Postao/la goodbye my lover » 21 sij 2009 16:06

Scarlett je napisao/la:niti ja nisam bila zaljubljena u profesoricu, samo sam joj sise gledala.
mene ne zanimaju uopće njezine sise :cool:

Avatar
goodbye my lover
Postovi: 141
Pridružen/a: 17 sij 2009 21:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: U svemiru

Post Postao/la goodbye my lover » 21 sij 2009 16:09

Ameli je napisao/la:mislim da autorica ove teme, koja ne zeli priznat, zapravo sigurna je da joj se ne svidjaju djevojke, buduca je bipsicka, jer vidi..sad je zaljubljena u profu, pa ce onda naic jedna slicna njoj, s kojom zavrsi u "klincu" i eto :D
slikamir stobom i duhom tvojim
h??prvo napišeš da neću priznati da sam sigurna da mi se ne sviđaju cure a onda napišeš da sam buduća bipsićka? :eek: :o ne vjerujem u to da sam bipsićka :?

Avatar
goodbye my lover
Postovi: 141
Pridružen/a: 17 sij 2009 21:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: U svemiru

Post Postao/la goodbye my lover » 21 sij 2009 16:10

Rock Faerie je napisao/la:Joj zašto se ja nisam nikad zaljubila u neku profu, imala bi bar bolji prosjek :D
jbg,meni nije htjela dati 5 da bi mi povećala prosjek :P

Avatar
nexus 6
Postovi: 1414
Pridružen/a: 06 stu 2005 22:11
Spol/rod: muško
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Zg

Post Postao/la nexus 6 » 21 sij 2009 16:11

ma samo si opsjednuta, moraš si nać nekog drugog s kim ćeš bit opsjednuta, a po mogućnosti tvojih godina i to je to, a sad, kaj si po sexualnosti, zar je to uopće bitno?
I`m in touch with humanity.

Avatar
goodbye my lover
Postovi: 141
Pridružen/a: 17 sij 2009 21:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: U svemiru

Post Postao/la goodbye my lover » 21 sij 2009 16:12

MIslim, nemaju svi hrabrosti gledati u nju zaljubljeno pod misom da im se ona natrag osmijehne :D[/quote]
e to si istinu rekla Zbrkica :) fakat je trebalo hrabrosti za tak nekaj...al mi se isplatilo.... :) .barem na minutu :)

Avatar
goodbye my lover
Postovi: 141
Pridružen/a: 17 sij 2009 21:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: U svemiru

Post Postao/la goodbye my lover » 21 sij 2009 16:13

nexus 6 je napisao/la:ma samo si opsjednuta, moraš si nać nekog drugog s kim ćeš bit opsjednuta, a po mogućnosti tvojih godina i to je to, a sad, kaj si po sexualnosti, zar je to uopće bitno?
rekla si samo DIO istine

Avatar
goodbye my lover
Postovi: 141
Pridružen/a: 17 sij 2009 21:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: U svemiru

Post Postao/la goodbye my lover » 21 sij 2009 16:15

BlackJackie je napisao/la:Ne želim razbijat iluzije, ali eto, teško mi je za apsolvirat da bi žena od tridesetak godina gledala "onako" curicu od 12-13, koliko si imala kada ste se "gledale".
Ja sam mislila da je to profačica iz srednje, a ne iz osnovne škole, ali u svjetlu novih informacija....možda si ipak krivo protumačila znakovlja.
...na sve kaj si napisala..ne samo na ovo tu...je tak bistro :)

Avatar
nexus 6
Postovi: 1414
Pridružen/a: 06 stu 2005 22:11
Spol/rod: muško
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Zg

Post Postao/la nexus 6 » 21 sij 2009 16:18

goodbye my lover je napisao/la:
nexus 6 je napisao/la:ma samo si opsjednuta, moraš si nać nekog drugog s kim ćeš bit opsjednuta, a po mogućnosti tvojih godina i to je to, a sad, kaj si po sexualnosti, zar je to uopće bitno?
rekla si samo DIO istine
rekao.
a koji je ostatak istine? :o
I`m in touch with humanity.

Avatar
Zbrkica
Postovi: 962
Pridružen/a: 15 sij 2009 13:14
Spol/rod: žensko

Post Postao/la Zbrkica » 21 sij 2009 16:18

goodbye my lover je napisao/la:
Zbrkica je napisao/la:Ne...pa čega bi bilo? Ja sam bila 8. razred, ona je imala oko 30, muža i dvoje djece. A i nisam nikad na to gledala tak da nekaj imala s njom. Kao što sam rekla onda nisam bila svjesna da sam lezbijka i meni je to više bilo.. nemam riječi. Ona je na to rekla, ne sjećam se, ništ. haha. Pa nisam joj napisala neko ljubavno pismo već da osjećam to nekaj čudno. Rekla je da je to nekaj poput sestrinske ljubavi ( je moš mislit ) i nakon toga smo se u biti razdvojile. Ionak je otišlo predaleko. Mislim ona mi je bila prof. matematike a ja snjom po cugama, svaku večer pozivi, poruke, kupovala mi je bonove da se čujemo.. strašno. Kak je lijepo biti dijete. :oops: Svima si slatka draga :twisted:
e i ja sam joj htjela..već sam imala spremno..da joj dam pismo..u kojem bi napisala da prema njoj osjećam nekaj čudno,samo kaj nisam imala hrabrosti da joj to dam :oops:
Nemoj joj dat pismo. Kaj ćeš s time postić? A i još ti je učiteljica. Misli malo na budućnost jel :cool: . Ona je oženjena, ima djecu.. Da opsjednuta si s njom na neki način al prođe i to prije nego što misliš.

Jednostavno ju lijepo gledaj, maštaj o njoj a kad buš starija ćeš se svemu tome smijat. :)

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 21 sij 2009 16:35

pa sto ako ga ona i napise i dadne njoj, kao prvo ova zena je profka ima neki "pedagoski šaraf" u glavi, shvatit ce o cemu se radi, a ovoj ce biti lakse, i to je to..nek istrese sto osjeca..poslije je i prodje..

Avatar
goodbye my lover
Postovi: 141
Pridružen/a: 17 sij 2009 21:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: U svemiru

Post Postao/la goodbye my lover » 21 sij 2009 16:38

ostatak istine ne znam.

e ja nju ne viđam.ona mi je predavala u osnovnoj.sad sam 2.srednje.i nisam ju vidjela od osnovne.samo sam se prije 3 tjedna nakratko dop.s njom.to je to.i da,opsjednuta sam.nažalost

Avatar
goodbye my lover
Postovi: 141
Pridružen/a: 17 sij 2009 21:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: U svemiru

Post Postao/la goodbye my lover » 21 sij 2009 16:41

sad..to pismo imam trebala sam joj ga dati u osnovnoj još...a sad ću ići sa frendicom u osnovnu do profača..začas...a ne mislim joj ništ reči ni dati...nemam hrabrosti..da Ameli bilo bi mi lakše al pitanje kak bi reagirala onda bi mi bilo i teže :osica: :inlove: a ja o njoj,maštam,,,svaku večer :aha:
eh...pitanje je dal bude se uopće sjetila da sam ja ona koja nije znala da ima njezin broj...

Odgovorite