Cura za druženje u Zagrebu

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Avatar
call_me_dolly
Postovi: 24
Pridružen/a: 28 ožu 2013 18:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Cura za druženje u Zagrebu

Post Postao/la call_me_dolly » 24 srp 2013 13:40

Zdravo :)

Voljela bi upoznati neku curku za neobavezno druženje. Dakle, neka cuga za upoznavanje, ako si kliknemo znat ćemo lako dalje. U slučaju da ne, uvijek sam za nova prijateljstva ;)

Nemam neki specifični tip koji me privlači, simpa su mi fem i butch cure. Možda mrvicu više preferiram punije.

Nemojte bit sramežljive, ne grizem! (barem ne odmah ;))
We become so close over the years that eventually we were finishing each other`s romantic affairs

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: Cura za druženje u Zagrebu

Post Postao/la Popeye » 24 srp 2013 14:26

ovo je u osnovi oglas za seks. ili? :D

Avatar
call_me_dolly
Postovi: 24
Pridružen/a: 28 ožu 2013 18:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Cura za druženje u Zagrebu

Post Postao/la call_me_dolly » 24 srp 2013 14:36

Tako nekako, ali neću odbiti ni pristojan razgovor i druženje :D
We become so close over the years that eventually we were finishing each other`s romantic affairs

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Cura za druženje u Zagrebu

Post Postao/la black.cat » 24 srp 2013 14:40

ako se hoces seksat, dodji k meni.

zlllo
Postovi: 12
Pridružen/a: 06 sij 2012 20:21
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Cura za druženje u Zagrebu

Post Postao/la zlllo » 25 srp 2013 11:55

hahah koju suptilne žemske :feelingfree:
“If you don't know where you're going, any road'll take you there”

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Cura za druženje u Zagrebu

Post Postao/la shizika » 25 srp 2013 12:50

prva da direktno kaze sta trazi. a ne ove sto se "fine" prave : )


sretno ;)
...život je lijep... (:

Maya55
Postovi: 7
Pridružen/a: 14 sij 2014 17:23

Re: Cura za druženje u Zagrebu

Post Postao/la Maya55 » 14 sij 2014 17:55

call_me_dolly je napisao/la:Zdravo :)

Voljela bi upoznati neku curku za neobavezno druženje. Dakle, neka cuga za upoznavanje, ako si kliknemo znat ćemo lako dalje. U slučaju da ne, uvijek sam za nova prijateljstva ;)

Nemam neki specifični tip koji me privlači, simpa su mi fem i butch cure. Možda mrvicu više preferiram punije.

Nemojte bit sramežljive, ne grizem! (barem ne odmah ;))
Evo me ;) jaaaako zainteresirana :)

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Cura za druženje u Zagrebu

Post Postao/la str8faith » 14 sij 2014 21:35

black.cat je napisao/la:ako se hoces seksat, dodji k meni.
teško da ce ijedna zadovoljit tvoje kriterije . ah zivot je ljep
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

vikica
Postovi: 4
Pridružen/a: 15 kol 2010 13:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Cura za druženje u Zagrebu

Post Postao/la vikica » 27 lip 2014 22:31

hahahah :gigglenod:

babyblue
Postovi: 4
Pridružen/a: 06 vel 2014 17:07

Re: Cura za druženje u Zagrebu

Post Postao/la babyblue » 28 lip 2014 19:07

Pff i ja bih se seksala cureee :) lojace me uzeti da me malo pouci posto sam dosta mlada i malo neiskusna ;) :P :heartbreak:

dreamtheater21
Postovi: 13
Pridružen/a: 15 lis 2011 20:08
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi

Re: Cura za druženje u Zagrebu

Post Postao/la dreamtheater21 » 29 lip 2014 18:28

babyblue je napisao/la:Pff i ja bih se seksala cureee :) lojace me uzeti da me malo pouci posto sam dosta mlada i malo neiskusna ;) :P :heartbreak:
:kokice: :duckdance:

Horvat
Postovi: 12
Pridružen/a: 17 kol 2014 20:31

Re: Cura za druženje u Zagrebu

Post Postao/la Horvat » 17 kol 2014 20:40

Pozdrav,
Odlucila sam postati ovdje jer spadam pod zagreb i pod druzenje pa valjda nitko nece zamjeriti.
Trazim curu u dobi izmedu 25 i 30 godina, duge kose, zenstvenu, zgodnu, visokoobrazovanu, samostalnu, sposobnu, solo, odlucnu, sa smislom za humor, koja bi htjela imati curu za povremeno druzenje, diskretno izmjenjivanje njeznosti ako si "kliknemo". Po mogucnosti da je BI ili ima BI sklonosti. Da nije ljubomorna, da ne forsira coming out, da ima svoj zivot i da je pozitivna, lezerna i nasmijana. Zagreb zapad prednost. Mozda zvucim zahtjevno al zapravo sam prilicno fleksibilna pa me please nemojte napasti zbog svega gore navedenog :veryhappydance:

vikica
Postovi: 4
Pridružen/a: 15 kol 2010 13:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Cura za druženje u Zagrebu

Post Postao/la vikica » 17 kol 2014 21:10

Horvat je napisao/la:Pozdrav,
Odlucila sam postati ovdje jer spadam pod zagreb i pod druzenje pa valjda nitko nece zamjeriti.
Trazim curu u dobi izmedu 25 i 30 godina, duge kose, zenstvenu, zgodnu, visokoobrazovanu, samostalnu, sposobnu, solo, odlucnu, sa smislom za humor, koja bi htjela imati curu za povremeno druzenje, diskretno izmjenjivanje njeznosti ako si "kliknemo". Po mogucnosti da je BI ili ima BI sklonosti. Da nije ljubomorna, da ne forsira coming out, da ima svoj zivot i da je pozitivna, lezerna i nasmijana. Zagreb zapad prednost. Mozda zvucim zahtjevno al zapravo sam prilicno fleksibilna pa me please nemojte napasti zbog svega gore navedenog :veryhappydance:

Koji zahtjevi a samo za povremeno druzenje?! haha ;) ovo je kao za udaju ;)))

PocketRocket
Postovi: 809
Pridružen/a: 05 vel 2014 14:57

Re: Cura za druženje u Zagrebu

Post Postao/la PocketRocket » 17 kol 2014 21:21

vikica je napisao/la:
Horvat je napisao/la:Pozdrav,
Odlucila sam postati ovdje jer spadam pod zagreb i pod druzenje pa valjda nitko nece zamjeriti.
Trazim curu u dobi izmedu 25 i 30 godina, duge kose, zenstvenu, zgodnu, visokoobrazovanu, samostalnu, sposobnu, solo, odlucnu, sa smislom za humor, koja bi htjela imati curu za povremeno druzenje, diskretno izmjenjivanje njeznosti ako si "kliknemo". Po mogucnosti da je BI ili ima BI sklonosti. Da nije ljubomorna, da ne forsira coming out, da ima svoj zivot i da je pozitivna, lezerna i nasmijana. Zagreb zapad prednost. Mozda zvucim zahtjevno al zapravo sam prilicno fleksibilna pa me please nemojte napasti zbog svega gore navedenog :veryhappydance:

Koji zahtjevi a samo za povremeno druzenje?! haha ;) ovo je kao za udaju ;)))
Vidjeh natječaje za posao sa manje uvjeta. :D

Horvat
Postovi: 12
Pridružen/a: 17 kol 2014 20:31

Re: Cura za druženje u Zagrebu

Post Postao/la Horvat » 17 kol 2014 21:29

Ha ha ha... A to jer pokusavam zaobici moguce probleme i nastojim uciti iz losih iskustva (uglavnom tuđih) :gigglenod:

Al evo da ne bi ispalo da puno trazim a nista o sebi nisam rekla: zaposlena, zivim solo, 27 godina, duga kosa, prosjecno zgodna, ne izlazim bas, malo slobodnog vremena sto imam voljela bih provesti u ugodnom drustvu, volim cokoladu, kolace, putovanja, kvalitetne filmove. U fazi sam kad mi muski nisu narocito zanimljivi iako sam do sad bila iskljucivo u hetero vezama, volim se maziti... :giveflower:

PocketRocket
Postovi: 809
Pridružen/a: 05 vel 2014 14:57

Re: Cura za druženje u Zagrebu

Post Postao/la PocketRocket » 17 kol 2014 21:30

U biti, koliko kužim, tražiš lutku za eksperimentiranje. :D

Horvat
Postovi: 12
Pridružen/a: 17 kol 2014 20:31

Re: Cura za druženje u Zagrebu

Post Postao/la Horvat » 17 kol 2014 21:38

Hi hi hi ahhh mozemo to tako nazvati, al lutki ce biti kroz super. :gigglenod:
Realno prvo bih na kavu ili tako nesto neobavezno, novo mi je to iako imam neka iskustva s curama i znam sto hocu.
Moj odlazak u Rush klasificirala bih kao promasaj pa pokusavam drugim kanalima..

PocketRocket
Postovi: 809
Pridružen/a: 05 vel 2014 14:57

Re: Cura za druženje u Zagrebu

Post Postao/la PocketRocket » 17 kol 2014 21:40

Super, sretno sa time.

Horvat
Postovi: 12
Pridružen/a: 17 kol 2014 20:31

Re: Cura za druženje u Zagrebu

Post Postao/la Horvat » 17 kol 2014 22:41

Eh, imam osjecaj da je ovo s lutkom ostavilo krivi dojam pa cu probat jos malo pojasniti.. Trazim curu koja je mozda tu negdje u slicnoj situaciji u zivotu kao ja, znaci upoznala bi se, popila kavu, popricala, bez nekog pritiska da nesto mora biti. Protoom da ima svoje ja, da je zna svoje granice, sto voli i ne voli, zeli i ne zeli... Ah, opet ce zvucat komplicirano a stvarno nije. Nadam se da ce se nac netko tko ce razumijeti. Zaista nisam neka koja okolo trazi avanturu za jednu noc ili igracku koju cu odbaciti kad mi dosadi ali jednako tako ne zelim nista obecavati kao ni govoriti previse o sebi dok se s osobom ne upoznam uzivo. Uglavnom , uvijek sam za kavu i upoznavanje pa se slobodno javite :pokes:

PocketRocket
Postovi: 809
Pridružen/a: 05 vel 2014 14:57

Re: Cura za druženje u Zagrebu

Post Postao/la PocketRocket » 18 kol 2014 13:12

Horvat je napisao/la:popila kavu, popricala, bez nekog pritiska da nesto mora biti.
Tko će ga znati, ovo gore zvuči mi dosta neiskreno/nelogično/zbunjujuće, ali to sam samo ja :D

No iskreno se nadam da će naletjet netko tko ispunjava tvoje uvjete. Na koncu, svatko ima pravo postavit kriterije kakve hoće. :) :giraffe:

Avatar
mat3a
Postovi: 1677
Pridružen/a: 17 srp 2013 19:47
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo
Lokacija: Zagreb

Re: Cura za druženje u Zagrebu

Post Postao/la mat3a » 18 kol 2014 17:02

Moj odlazak u Rush klasificirala bih kao promasaj pa pokusavam drugim kanalima..
:haha: hotpot, hotopot :haha:
I like messy people; people who don’t fit in a box or stay between the lines, but who’s integrity is greater than any rule book and who’s loyalty is stronger than blood.

Horvat
Postovi: 12
Pridružen/a: 17 kol 2014 20:31

Re: Cura za druženje u Zagrebu

Post Postao/la Horvat » 18 kol 2014 17:49

PocketRocket je napisao/la:
Horvat je napisao/la:popila kavu, popricala, bez nekog pritiska da nesto mora biti.
Tko će ga znati, ovo gore zvuči mi dosta neiskreno/nelogično/zbunjujuće, ali to sam samo ja :D

No iskreno se nadam da će naletjet netko tko ispunjava tvoje uvjete. Na koncu, svatko ima pravo postavit kriterije kakve hoće. :) :giraffe:
Ahhh, oprosti sad moram pitati zašto zvuči nelogično/ neiskreno? Jer upravo sam se trudila biti jasna i maksimalno iskrena.
Svaku stvar koju sam napisala u takozvanom oglasu mogu objasniti zašto sam ju stavila.
Nemam loše namjere, ali me sad zanima gdje griješim jer želim to popraviti. Nekako imam dojam da je jako teško upasti u ovu ekipu...mislim ja stvarno nemam iskustva s tim uletavanjima... sva moja iskustva s curama u životu su došla skroz neplanski i spontano (al sad ne bi htjela biti osuđena na čekanje da se zvijezde poklope nego nastojim način da sama poduzmem nešto).

hotpot? što?
Što se tiče odlaska u Rush išla sam sama, nisam znala nikog, sve su se tamo već držale za ruke, bilo je puno curka s kratkom kosom/muškastih i to...a to nije moj tip. Bilo mi je fakat bed i nisam imala pojma kako da tamo išta počnem s ikim (pritom mislim na razgovor). Popila sam piće i pobjegla, nekako mislim da tamo treba ići s društvom ili akd bar nekog znaš...

Eto, ne znam što da više kažem. :shrug:
Ako vas nešto zanima pitajte, nemam razloga lagati, ideja je bila naći neku koja je u sličnoj fazi kao ja i traži nešto slično. Ili bar upoznati cure koje poznaju druge cure...

zenia
Postovi: 4559
Pridružen/a: 13 stu 2007 15:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Cura za druženje u Zagrebu

Post Postao/la zenia » 18 kol 2014 19:04

Ajde što ste se odmah uspizdile jer se ne uklapate u kriterije :lol:

Ugl lijepo je da znaš što hoćeš.
Moj ti je savjet, obzirom na to da oglasi rijetko pale, da si nađeš ekipu za druženje.
Proširi malo krug ljudi s kojima se družiš, ne mora svaka gay žena koju upoznaš biti potencijalna
meta za parenje.
Kad imaš ekipu onda se jako širi krug tih potencijalnih na koje imaš šanse naletjeti u nekim
prirodnijim okolnostima koje ne uključuju javljanje na oglas.

Socijaliziraj se, sve u svemu.
To bi bio savjet koji vrijedi za sve te koje daju oglase ovamo.
Lakše je u čoporu :D
Horvat je napisao/la:hotpot? što?
Drugi klub, u Petrinjskoj, loša muzika, jeftina cuga, puno pedera i ponešto lezbi.
I puuuuuno higijenskiji uvjeti, ako je to tvoj thing :D
“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Cura za druženje u Zagrebu

Post Postao/la Bash » 18 kol 2014 21:06

Pusti ove pasivno agresivne :) Sritno

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Cura za druženje u Zagrebu

Post Postao/la Andain » 19 kol 2014 09:11

Meni je od svih ''zahtjeva'' Zg zapad najčudniji :D, al dobro, pretpostavljam da ne inzistira na tom :)

Uglavnom, sretno u potrazi..
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Cura za druženje u Zagrebu

Post Postao/la JaNNa » 19 kol 2014 10:42

zenia je napisao/la:
Horvat je napisao/la:hotpot? što?
Drugi klub, u Petrinjskoj, loša muzika, jeftina cuga, puno pedera i ponešto lezbi.
I puuuuuno higijenskiji uvjeti, ako je to tvoj thing :D
ah Zen :srce:
btw. na go-u sam naučila ofcu nacrtat ;)
Horvat je napisao/la: Pozdrav,
Odlucila sam postati ovdje jer spadam pod zagreb i pod druzenje pa valjda nitko nece zamjeriti.
Trazim curu u dobi izmedu 25 i 30 godina, duge kose, zenstvenu, zgodnu, visokoobrazovanu, samostalnu, sposobnu, solo, odlucnu, sa smislom za humor, koja bi htjela imati curu za povremeno druzenje, diskretno izmjenjivanje njeznosti ako si "kliknemo". Po mogucnosti da je BI ili ima BI sklonosti. Da nije ljubomorna, da ne forsira coming out, da ima svoj zivot i da je pozitivna, lezerna i nasmijana. Zagreb zapad prednost. Mozda zvucim zahtjevno al zapravo sam prilicno fleksibilna pa me please nemojte napasti zbog svega gore navedenog :veryhappydance:
sretno... trebat će ti...

PocketRocket
Postovi: 809
Pridružen/a: 05 vel 2014 14:57

Re: Cura za druženje u Zagrebu

Post Postao/la PocketRocket » 19 kol 2014 13:18

zenia je napisao/la:Ajde što ste se odmah uspizdile jer se ne uklapate u kriterije :lol:
Ja se ne uklapam samo u ovaj kriterij: Zagreb zapad :D :plazi2:

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Cura za druženje u Zagrebu

Post Postao/la Bash » 19 kol 2014 13:36

to nije kriterij, to je samo prednost kao šta je rekla. a sad je pitanje - are you gonna put your money where your mouth is ili ti je zanimljivije refreshat onu temu za dopisivanje? :kokice:

PocketRocket
Postovi: 809
Pridružen/a: 05 vel 2014 14:57

Re: Cura za druženje u Zagrebu

Post Postao/la PocketRocket » 19 kol 2014 14:04

Nope thnx, već se viđam sa jednom specijalnom osobom. meni dovoljno :veryhappydance: :giraffe:

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Cura za druženje u Zagrebu

Post Postao/la Bash » 19 kol 2014 14:25

Onda ne zadovoljavaš još neke od uvjeta. Ostale koje također ne zadovoljavaju uvjete molim da dalje ne spamaju temu iščuđavanjem o uvjetima i zakopavaju autoričin originalni post. Fala. :*

Odgovorite