Cura za druženje u Zagrebu

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Horvat
Postovi: 12
Pridružen/a: 17 kol 2014 20:31

Re: Cura za druženje u Zagrebu

Post Postao/la Horvat » 19 kol 2014 22:52

Hvala Bash :)
hvala i svima ostalima na komentarima i lijepim zeljama :ubergeek:
Sto se izlazaka i druzenja tice nemam bas vremena (preko tjedna radim i kasno stizem doma, a dosta vikenda sam izvan RH) moje drustvo su dugogodisnje hetero frendice u vezama i brakovima tako da bi trebala u novu potragu (kao sto sam vec zakljucila ne u Rush i kao sto ste mi savjetovale ne niti na ovom forumu... A bas mi se cinilo prakticnim...)

Pretpostavljala sam da cete me napasti zbog zahtjeva ali dajem do znanja da sam ih napisala iskljucivo da eliminiram odredeni uzorak neozbiljnih i onih s kojima postoji manja vjerojatnost da si kliknem... naglasavam da sam itekako svjesna da uvijek postoje iznimke: djevojke s kratkom kosom koje su zenstvene, djevojke od 21 godinu koje su zrelije od onih od 30, djevojke bez svojih obaveza koje nece imat ljubimorne scene nakon sto se ne stignemo vidjeti dva tjedna itd itd itd
Ipak, nisam htjela sve istaviti otvoreno pa su uvjeti takvi kakvi jesu (kao sto rekoh fleksibilna sam) Ako se neka prepozna nek se javi za kavu, cheesecake ili cokoladni brownie :typerhappy:

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Cura za druženje u Zagrebu

Post Postao/la Little N » 20 kol 2014 07:16

Nadji vremena za crolov party u 9mj, i upoznat ces brdo zena, pa mozda s nekom od njih i kliknes. Sretno

vikica
Postovi: 4
Pridružen/a: 15 kol 2010 13:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Cura za druženje u Zagrebu

Post Postao/la vikica » 20 kol 2014 08:01

Bash je napisao/la:Onda ne zadovoljavaš još neke od uvjeta. Ostale koje također ne zadovoljavaju uvjete molim da dalje ne spamaju temu iščuđavanjem o uvjetima i zakopavaju autoričin originalni post. Fala. :*

Ja ne znam gdje je ona da se sa godinama kriteriji umanjuju ;) hahahah hahah ;)

vikica
Postovi: 4
Pridružen/a: 15 kol 2010 13:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Cura za druženje u Zagrebu

Post Postao/la vikica » 20 kol 2014 08:28

Pretpostavljala sam da cete me napasti zbog zahtjeva ali dajem do znanja da sam ih napisala iskljucivo da eliminiram odredeni uzorak neozbiljnih i onih s kojima postoji manja vjerojatnost da si kliknem...

Mislim da za ovo kaj ti trazis ti treba samo klik, jer kad malo gledas klik + sve ostalo sto trazis ti vodi zaljubljivanju i dramama, a to ne zelis...uostalom ako je neobavezno nema prohtjeva i sve je kad i kako kome pase bez uplitanje gdje si i sto radis!

Ooh

Re: Cura za druženje u Zagrebu

Post Postao/la Ooh » 20 kol 2014 08:40

trazi nekog za seks ne za propovjednistvo...i koliko shvatih dete izbrisa podatke u profilu i koliko shvatih otkanta crol kao mjesto gdje moze naci nekog za seks, sto je u stvari zabrinjavajuce :D

p.s. moze li ta odmorna ovca u off pls :) treba kao akter. bash pls ne brisi komentar dok se ovca ne nastani u regularnom offu za razbijanje lose srece toppica :D smok :*

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Cura za druženje u Zagrebu

Post Postao/la slapa » 20 kol 2014 08:50

vikica je napisao/la:
Bash je napisao/la:Onda ne zadovoljavaš još neke od uvjeta. Ostale koje također ne zadovoljavaju uvjete molim da dalje ne spamaju temu iščuđavanjem o uvjetima i zakopavaju autoričin originalni post. Fala. :*

Ja ne znam gdje je ona da se sa godinama kriteriji umanjuju ;) hahahah hahah ;)
samo da poboldam za ove koji selektivno čitaju... Horvat dobrodošla na forum i sretno s potragom. ignoriraj trolove.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Cura za druženje u Zagrebu

Post Postao/la Bash » 20 kol 2014 09:39

Slapo :*

@horvat little N ti je zapravo dala super savjet. Još malo pa Crol parti, koliko čujem nijedna tamo ne opstane ni trijezna ni djevica.
Dotad se moš ostat družit tu s nama i svojom osobnošću natjerat sve da se prijevremeno zaljube i frendzonat butchice u your own private pussy posse s kojim ćeš kruzat po partiju :ubergeek:

@ooh you lost me :D posalji pls pm šta bi di

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Cura za druženje u Zagrebu

Post Postao/la omnia » 20 kol 2014 12:25

Horvat je napisao/la: Sto se izlazaka i druzenja tice nemam bas vremena (preko tjedna radim i kasno stizem doma, a dosta vikenda sam izvan RH) moje drustvo su dugogodisnje hetero frendice u vezama i brakovima tako da bi trebala u novu potragu (kao sto sam vec zakljucila ne u Rush i kao sto ste mi savjetovale ne niti na ovom forumu... A bas mi se cinilo prakticnim...)
Joooj, tko ti je to savjetovao? Laže, mućko đubre :D

Začudo, ali i ovdje ima normalnih cura/žena i frendovskog potencijala :)
Ostani, piši, postaj glazbu, igraj se s nama, pp-aj kad ti paše, nalazi se i druži.
S vremenom proširiš društvo, a i možda stekneš jako dobre prijateljice :D

Sretno!

Horvat
Postovi: 12
Pridružen/a: 17 kol 2014 20:31

Re: Cura za druženje u Zagrebu

Post Postao/la Horvat » 20 kol 2014 22:25

Little N i Bash:
Hvala na preporuci, svakako sam već računala na taj CROL party. Ne znam doduše kako će to biti, znam da ću imati tremu, nisam nikad bila neka partiajnerica, više volim kad se mogu izgubiti u masi i biti neprimjetna a to nije baš lako kad si u nekoj novoj okolini (ili možda je?). Uglavnom, vijedi probati, da ne bi ispalo da se nisam potrudila. :feelingfree:

slapa: Hvala na dobrodošlici :)

omnia: Budem se još zadržala da, ne volim gubiti vijeme ali nije baš ni da odustajem tako lako. A moram priznati da me malo i zabavlja ovaj forum xD

vikica: Sve što si napisala ima smisla, vjerojatno je dovoljan samo klik. Profesionalna deformacija, idem uvijek analizirati i objašnjavati u detalje pa sam se zaletila i s opisima uvjeta, trebala sam samo napisat da hoću ženu sa sisama i kliknulo bi :veryhappydance:

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Cura za druženje u Zagrebu

Post Postao/la Andain » 21 kol 2014 07:54

Super što ostaješ na forumu, 'zadirkivanja' u ovoj temi i jesu odraz tog što uopće nema rasprava i malo je novih korisnica pa ono malo forumašica što piše jedva čeka priliku i topic da se razmašu. ;)
:D
Doduše, ima nešto i u tom da cure lošije reagiraju na oglase za ovakve stvari, svi preferiraju ideju da se stvari spontano razvijaju između njih i potencijalne idealne (pa makar se radilo i samo o sex-datu:D), a forumi ovakvog tipa (tj. kad se na njima piše) ti i dopuštaju to..dobiješ bar neku okvirnu ideju o osobi koja tu piskara. Doduše, imaš i drugih foruma na kojima možeš i škicnuti u slike i sama napraviti odabir umjesto liste kriterija za koje je i tebi jasno da u stvarnosti apsolutno ništa ne moraju značiti.

Having said that, ovdje bude dosta poziva na druženje (čajanke, igre), a prije većih tuluma (crol) se mislim i redovito dogovaraju neke grupne kave pa se ne moraš plašiti da moraš negdje sama ići. A na crolu nakon nekog vremena su ionako sve pijane :)
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Cura za druženje u Zagrebu

Post Postao/la Little N » 21 kol 2014 08:04

Ako dodjes solo, ostavi nam neki hint s nekim detaljem koji ces imat na sebi, pa ce ti se ziher neka od dobrocudnih crolovka javit. :D Definitivno je lakse kad ne dodjes solo, al ful je opusteno, izmedju ostalog vidjela si da je rush sve samo ne ustogljeni klub s naperlitanim zenama. Cast strejtusama ;)

Horvat
Postovi: 12
Pridružen/a: 17 kol 2014 20:31

Re: Cura za druženje u Zagrebu

Post Postao/la Horvat » 21 kol 2014 08:39

Deal, ciljat ću onda na te grupne kave i neobavezna upoznavanja u svrhu socijalizacije prije crol partyja :kokice:

PocketRocket
Postovi: 809
Pridružen/a: 05 vel 2014 14:57

Re: Cura za druženje u Zagrebu

Post Postao/la PocketRocket » 21 kol 2014 09:33

Andain je napisao/la:Doduše, imaš i drugih foruma na kojima možeš
Može li neki info o tome ako ti nije problem? Hvala :) :giraffe:

Du Da
Postovi: 22
Pridružen/a: 03 svi 2014 21:00

Re: Cura za druženje u Zagrebu

Post Postao/la Du Da » 21 kol 2014 10:55

Horvat, welcome!

I dobro je...prosla si "inicijaciju" postanja bez velikih gubitaka. ;)
pametno ti cure savjetovale da se pokusas muvati po forumu, kave pre
i post tuluma, a Crol party ti moze biti shpica za dozivjeti enormne kolicine lezbi na
skucenom prostoru.(pijane ili ne manje bitno). Vrijeme odrzavanja je uskoro(9.mjesec)
Good luck!

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Cura za druženje u Zagrebu

Post Postao/la Andain » 21 kol 2014 22:02

@Pocket..imaš još dva foruma, balconn i gay.hr u Hr (koliko znam), s tim da je gay.hr taj s fotkama. Al ja sam manje upućena, više informacije ti možda neke dr. forumašice mogu dati ( :P )
;)
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Cura za druženje u Zagrebu

Post Postao/la JaNNa » 22 kol 2014 14:47

ako ti na Crolovom party-u nađeš ono što tražiš, ja ću dat zahtjev za trajno brisanje svog acc s ovog portala! :lol:
(ako se to dogodi obavijesti nadležne, koja god da klikne taj klik će ga s guštom učinit! :) )

nda,
mislim da ono što ti tražiš zahtjeva puno više od jedne večeri u bučnom klubu sa većinom tomboy lezbijki (od kojih neke zaista obožavam i pet su puta bolje od svih lipstikuša koje sam upoznala).
radje probaj neko pp dopisivanje s nekim tko ti si se po pisanju čini oke - došla si u more, baci udicu ;)
haer je možda čak i bolja opcija, upravo zbog slika.

ponavljam (u suptilnom on-u): Sretno!

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Cura za druženje u Zagrebu

Post Postao/la black.cat » 24 kol 2014 20:36

kao da slusam vlastite misli.
ako trazim nekoga za neobavezno druzenje, ne znaci da sam kurva. ja samo zelim ici polako, upoznavat se i zabavljat, a za vezu ipak treba neki posebni klik da se desi, sa nekime se to desi, sa nekime ne. ako do tog klika moze doci, doci ce, a ako ne, doci ce sa nekom drugom.

Ooh

Re: Cura za druženje u Zagrebu

Post Postao/la Ooh » 25 kol 2014 10:48

izgleda da taj vas klik postoji samo na kioscima. ah, embrij ljubavne price je klik...kresnes, pa volis. ne znaci to biti kurva, nego probati robu.

sorry, nesto su mi presladunjave ove teme s klikovima...

PocketRocket
Postovi: 809
Pridružen/a: 05 vel 2014 14:57

Re: Cura za druženje u Zagrebu

Post Postao/la PocketRocket » 25 kol 2014 11:10

Sve se dimi od silnih klik-ljubavi utemeljenih na površnim vizualnim kriterijima + kemiji/požudi/radoznalosti/zaluđenosti koja danas je, sutra nije . :D :D :haha:

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Cura za druženje u Zagrebu

Post Postao/la Little N » 25 kol 2014 12:49

Ja sam kliknula sa svojom curom u klubu, uz dim i alkohol. I nastavilo je klikat na kavi, u kinu, u setnji. Tak da nije nemoguce. Zato sto vam se nije dogodilo ne pretvara se odmah u mit. Niti ne znaci da nikad nece zato sto jos nije. Brdo ekipe je razocarano u ljubav, bivse cure/decke, istraumatizirano losim vezama. Ne znam bas dal vam to daje pravo da ismijavate tudju zelju za idealnim. I ne, i dalje zato sto se vama nije dogodilo, ne znaci da je surova realnost.
Danas je, sutra nije - posao, zdravlje, prijateljstvo. Sve je prolazno i potrosno ako dopustis da bude, a strast, pozuda i radoznalost su i dalje najveci pokretaci za sve u zivotu, bar kod mene. Pa ne vidim zasto je to nepozeljno i u ljubavi.

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Cura za druženje u Zagrebu

Post Postao/la black.cat » 25 kol 2014 13:44

ako se netko zeli zabavljat, neka, a ako prilikom te zabave osjeti nesto vise prema nekoj osobi, htjet ce vezu, a ako ne osjeti, znaci da te taj netko ne zanima dovoljno da se pozelis budit kraj te osobe i svoj zivot dijelit sa nekime...

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Cura za druženje u Zagrebu

Post Postao/la Andain » 25 kol 2014 14:38

@little N..lijep post :)
“She's hot. I trust her.”
Hansel

PocketRocket
Postovi: 809
Pridružen/a: 05 vel 2014 14:57

Re: Cura za druženje u Zagrebu

Post Postao/la PocketRocket » 25 kol 2014 17:35

Little N je napisao/la:Ja sam kliknula sa svojom curom u klubu, uz dim i alkohol. I nastavilo je klikat na kavi, u kinu, u setnji. Tak da nije nemoguce. Zato sto vam se nije dogodilo ne pretvara se odmah u mit. Niti ne znaci da nikad nece zato sto jos nije. Brdo ekipe je razocarano u ljubav, bivse cure/decke, istraumatizirano losim vezama. Ne znam bas dal vam to daje pravo da ismijavate tudju zelju za idealnim. I ne, i dalje zato sto se vama nije dogodilo, ne znaci da je surova realnost.
Danas je, sutra nije - posao, zdravlje, prijateljstvo. Sve je prolazno i potrosno ako dopustis da bude, a strast, pozuda i radoznalost su i dalje najveci pokretaci za sve u zivotu, bar kod mene. Pa ne vidim zasto je to nepozeljno i u ljubavi.
Nitko ne ismijava ničiji izbor... No malo je komično kad vidiš oglas za druženje, pogledaš ga i pokopčaš da se ustvari traži seks bez obaveze. :D

A i nećemo trpati sva jaja u istu košaru, molim liepo. Partneri dolaze i prolaze, pravi prijatelji ostaju. :giraffe:

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Cura za druženje u Zagrebu

Post Postao/la Bash » 25 kol 2014 18:08

Da, nitko ne ismijava, ali totalno je komično. Još komičnije bi bilo da je pročitat prvi post ove teme i skopčat kako je i originalna pokretačica teme napisala praktički isto šta i Horvat i da (ma zamisli samo) riječ druženje nije ekskluzivna za platonsko šetanje pasa po nasipu. Nastavak ove rasprave o komičnim shvaćanjima poprilično jasnog teksta možemo proslijediti u off.

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Cura za druženje u Zagrebu

Post Postao/la Little N » 26 kol 2014 09:41

Ah, to citanje izmedju redova :touched:
Magistri poznavanja tudjih zelja i osjecaja
Ili sam ja mucak u toj kosari s jajima
Ma netko ce mi sigurno rec.. :kokice:

Horvat
Postovi: 12
Pridružen/a: 17 kol 2014 20:31

Re: Cura za druženje u Zagrebu

Post Postao/la Horvat » 27 kol 2014 22:46

...nije me bilo par dana pa sam sad pročitala više toga odjednom...

Ne znam cure, ja imam potrebu reći da ono što tražim nebi nazvala samo "neobaveznim sexom", zapravo o sexu nisam tako puno ni razmišljala budući da mi se, s obzirom na kontakte i vrijeme koje imam na raspolaganju, to čini kao neka daleka eventualna destinacija. Nisam baš navikla na upoznavanje i seksanje isti tren, potrebno mi je vrijeme da se te stvari dese ili ne dese/razviju ili ne razviju.
Zato mi je oglas nekako pasao pod ovu temu: tražim nekog za ići na kavu ili večeru poslije posla, odlazak u kino ili gledanje filmova kod kuće, putovanja... a da pritom ne bude puno pritiska i očekivanja već neki prijateljski odnos i zdrava i dobra komuniakcija kako bi se izbjegli nesporazumi i razočaranja.

Na svakom je da sam interpretira oglas, ja sam nekako uvjerena da će se prave osobe prepoznati i da će shvatiti točno zašto sam formulirala oglas na način na koji jesam.

Što se tiče CROL partyja mislim da JaNNa ima pravo al svejedno ću doći, uvijek mogu otići nakon pola sata (meni Rush malo plaši, čudna mi je vibra tamo :vampglomp: )

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Cura za druženje u Zagrebu

Post Postao/la Little N » 28 kol 2014 07:59

Cudna vibra? Me neeeeee. Samo ako ne volis izrazito prljava mjesta, s radioaktivnim wc-om i narodnjacima..ili si mozes ic nac frajera u pot. Jer iz dana u dan sve mi se cini da ce na vratima osvanut natpis MEN ONLY. Al rush je super za izgubit dostojanstvo. A svi znamo da su to najbolji izlasci. I nitko tamo ti to nece zamjerit ;) Zato stisni zube, ugrij se s pola litre rakije i mislit ces da si na najboljem mjestu ever. Neces. Al pokusavam te bodrit.

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Cura za druženje u Zagrebu

Post Postao/la black.cat » 28 kol 2014 08:46

@ Horvat @ ako je to ono za sto si sigurna da zelis i trazis, opusti se - ako takva postoji ovdje, javit ce ti se ;)

Avatar
margarita
Postovi: 1323
Pridružen/a: 09 ožu 2013 17:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Cura za druženje u Zagrebu

Post Postao/la margarita » 29 kol 2014 14:23

Little N je napisao/la:Cudna vibra? Me neeeeee. Samo ako ne volis izrazito prljava mjesta, s radioaktivnim wc-om i narodnjacima..ili si mozes ic nac frajera u pot. Jer iz dana u dan sve mi se cini da ce na vratima osvanut natpis MEN ONLY. Al rush je super za izgubit dostojanstvo. A svi znamo da su to najbolji izlasci. I nitko tamo ti to nece zamjerit ;) Zato stisni zube, ugrij se s pola litre rakije i mislit ces da si na najboljem mjestu ever. Neces. Al pokusavam te bodrit.
Ovo mi je mozda najbolji opis zagrebackog gay nocnog zivota. Za brosuru!! :lol:

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Cura za druženje u Zagrebu

Post Postao/la Andain » 30 kol 2014 17:25

Ovaj topic (i zapravo svi slični) treba služiti kao upozorenje svim bi-curious curama koje na forum dođu nešto tražiti. Upozorenje na što se točno misli pod tim 'lezbijska drama'', i ujedno filter potencijalno zainteresiranim curama da ak autorica preživi svo silno kompliciranje, analize, off-topice i skepsu izraženu virtualno, možda može preživjet i njenu live verziju. Svojevrsna inicijacija.:D
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Odgovorite