Cura za druženje u Zagrebu

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Ooh

Re: Cura za druženje u Zagrebu

Post Postao/la Ooh » 03 ruj 2014 01:05

osjetiti nekoga ne bih nazvala klikom...thrill prije.

a ovaj klik...sex klik...c'mon...nije misterija...brate ako ne mozes naci nekoga za sex a to zelis znaci da si nesposopna, pa taj klik ispadne nedostupniji od stekera na zidu, sto ne bi smjelo biti. barem ne danas.

vjerujem u emocije i lijepe ljubavne price i ne volim patetiku...ali ovo s klikovima...smara. sta imas pilati s objasnjavanjem kak oje uredu neobvezno biti s nekim? naravnio da je u redu..ali jel treba postojati milijun postulata kojima to objasnjavas ili ces to jednostavno zivjeti? zar nije smisao da to bude bez tranja...zar nije ljepota u tom, minimalizam i reduciranost komplikacija? udavise s tim klikovima. koga briga...trazis klik, zelis da se desi klik...ma daj vise...kao da je taj klik sudbonosno da i tako tesko dokuciv. izadji, zgrabi nekoga i seksaj se...

ili opet nesto krivo zbrajam. ne znam. ne kuzim, ali netko nesto krivo postavlja u ovoj temi.

Avatar
call_me_dolly
Postovi: 24
Pridružen/a: 28 ožu 2013 18:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Cura za druženje u Zagrebu

Post Postao/la call_me_dolly » 10 ruj 2014 14:52

Dobro da me u ovoj temi netko doživio xD
We become so close over the years that eventually we were finishing each other`s romantic affairs

Odgovorite