Iznenadjenje za suprugu

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Montevideo
Postovi: 8
Pridružen/a: 11 ožu 2014 22:25

Iznenadjenje za suprugu

Post Postao/la Montevideo » 11 ožu 2014 22:31

Ovak... Htio bih iznenadti suprugu a neznam kak da to rijesim. Htio bih ju iznenaditi senzualnom masazom koju ce joj pruziti zena... Ja ne moram bit ni prisutan ( iako bi htio :)) ali nije mi to toliko nuzno. E sad gdje vi nalazite tak nesto.. Iznajmiti nekoga tko ce vam pruziti tak nesto... Zena mi je bi i vidim da stalno prica o otome pa bi joj htio priustiti tak nekaj ... Ono kad dodje sa posla da se totalno iznenadi ... Komad je i to avionski i dosta smo dugo u braku u srednjim tridesetim.... Sad nekakv savijet bi mi dobro dosao.. Unaprijed hvala..

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Iznenadjenje za suprugu

Post Postao/la shizika » 11 ožu 2014 23:15

evo ja ću, crol mene iznajmljuje.. možeš i ti biti tu nije problem. kad ćemo?
...život je lijep... (:

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Iznenadjenje za suprugu

Post Postao/la omnia » 12 ožu 2014 09:52

Meni nije jasno zašto na lezbijskom forumu tražiš senzulanu masažu. Zar nema neki salon koji pruža takve usluge?

Osim ako pod "senzualna masaža" ne podrazumijevaš senzualan sex (kojeg ti ne bi bilo mrsko gledat), no onda tako i napiši.
Iako vjerujem da i za to postoje "saloni za masažu".

Aven

Re: Iznenadjenje za suprugu

Post Postao/la Aven » 12 ožu 2014 10:33

omnia je napisao/la:Meni nije jasno zašto na lezbijskom forumu tražiš senzulanu masažu.
Uh, što smo isključivi i teritorijalni. :pokes: A zašto ne? :)

Vjerojatno zato jer misli ili mu je prvo palo na pamet kako postoji veća mogućnost da na lezbijskom forumu nađe djevojku lez/bi orijentacije kojoj bi se svidjelo pružati senzulanu ( :D ) masažu.
Ako se traži od strane žena netko za razgovor, Belu, šetnju, vezu, maženje, sex, bome se može i od miješanih parova. ;)
Da nisam toliko :emo: tip, zainteresiralo bi me. Srećom, imam snove u kojima upražnjavam sve ono što mi je i nije palo na pamet. :D

Sad nekakv savijet bi mi dobro dosao..
Isti kao i za sve miješane parove: probaj na stranicama kao što su Iskrica i Smokvin list.
Tamo je veća frekvencija ljudi različitih preferencija i spremnosti na seksualne i senzualne izlete s oba spola. ;)

Za kraj: slika

Ooh

Re: Iznenadjenje za suprugu

Post Postao/la Ooh » 12 ožu 2014 17:16

meni ne bi bilo bed izmasirati je toootalno mmmmm, erotski nabijeno, raskraviti je :) zao mi je sto sam daleko :( lajkam post i to sto si joj spreman priustiti takav uzitak :) bas fora!

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Iznenadjenje za suprugu

Post Postao/la omnia » 12 ožu 2014 18:40

@Aven: Jer ne vidim zašto je bitno da maserka bude bisexualna ili lezbijka, ako je to samo masaža.
Što, to mora biti senzulano i maserki?

Profesionalac će to odraditi profesionalno bez obzira na svoju orijentaciju.

Aven

Re: Iznenadjenje za suprugu

Post Postao/la Aven » 12 ožu 2014 18:44

omnia je napisao/la:Što, to mora biti senzulano i maserki?
Da. "Senzualno" podrazumijeva i energiju, ne samo tehniku.

Autor posta nije nigdje napisao "samo". Ne vidim zašto ne bi bio otvoren prostor i za nešto više.
Zadnja izmjena: Aven, dana/u 12 ožu 2014 18:48, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Iznenadjenje za suprugu

Post Postao/la omnia » 12 ožu 2014 18:44

A dobro :shrug:

Aven

Re: Iznenadjenje za suprugu

Post Postao/la Aven » 12 ožu 2014 18:49

Taman i da traži profesionalku i "samo" masažu, postoji li ovdje neko pravilo tko se smije javljati u ovaj podforum, a tko ne i sa kojim zahtjevima?

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Iznenadjenje za suprugu

Post Postao/la omnia » 12 ožu 2014 18:50

Bome da ne postoji. Ja samo pitam što me zanima ;)

Aven

Re: Iznenadjenje za suprugu

Post Postao/la Aven » 12 ožu 2014 18:52

slika

Gost

Re: Iznenadjenje za suprugu

Post Postao/la Gost » 12 ožu 2014 19:17

ovo ye fora :D
bas smo kolega i ya nedavno
pricali kako bi se time mogli baviti
strucni yesmo, a samo yos nismo
odlucili koliko bi naplacivali :lol:
u americi ye to yedno vriyeme bio hit
masaze npr. gol/a te masira i smiyes
ga/yu dirat dok te masira po tiyelu osim
po genitaliyama (znaci nema diranja ni yedna ni druga strana po genitaliyama
da razyasnimo to) i to ye to
a bilo ye i onih "do kraya" te su yos skuplje
da te masira skroz ali opet ti ne smiyes
nista dirat znaci do orgazma te vodi, ali
ti nista ne diras :D variyaciye na temu :lol:
eto frend se bavi klasicnom,
a ya uopce ne yer ne volim masirat/a ni da me se masira upravo
zbog energiye ty. mislim da ye prava masaza
yedino holisticki pristup, pa tako osoba koya
masira ili koyu se masira treba se maksimalno opustit
a svaka cast tko se moze opustit dok ga stranac masira
(ako smo iskljucili kratke masaze kao uvod u neke terapiye,
ali to ye potpuno druga stvar da ne idem u detalje dalje)
u praksi sam svasta vidyela neki su na odbi samo i kod
dodira opcenito tako da sve ovisi kakva si osoba
neki vole i mogu to a neki ne
ya ovakvu masazu ne bi mogla pruzat bez energiye
koya bi me pokretala (ako i postoyi seksualna energiya ty. ako
mi ye privlacna onda sam i opet samo za seks bez previse dodirivanja
ostalih diyelova tiyela)...a mogla bi ali kao robot
mozda da usavrsis neke tehnike pa da ti masiras
mogu te ya naucit a ciyenu cemo dogovorit paprenu :D
Ma salim se. Da se time zelim baviti vec bi ti upiknula
poruku u inbox koya cifra kad i gdye.
Sretno u potrazi.

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Iznenadjenje za suprugu

Post Postao/la Bash » 13 ožu 2014 09:56

Vrlo ste naivne sve skupa ako mislite da je samo masaza u pitanju :D Ako shizika bude otkazala dogovor, autoru bih preporucila da stavi slike zene na gorenavedenim portalima, prije ce ti se javit neko ozbiljan. Naslijepo neces nista postic. Za placene usluge ces se morat drugdje raspitat, ima foruma i za to

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Iznenadjenje za suprugu

Post Postao/la JaNNa » 13 ožu 2014 10:30

ame! koliko off-a! :lol:

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Iznenadjenje za suprugu

Post Postao/la Bash » 13 ožu 2014 11:02

eksli, ti si tu jedina pod offom :sigh: moving on...

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Iznenadjenje za suprugu

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 13 ožu 2014 11:29

Meni je ovo super skroz. :touched:
Pretpostavljam da ce se opcija happy enda senzualne masaze dogovoriti na licu mjesta. Da?
Meni je palo na pamet ukoliko zelis neprofesionalku \"obicnu curu" za maserku, ponudi neku hranu.
Zene vole hranu, a i vecera ce dobro doci za poblize upoznavanje i konkretnije dogovore.
Vjerujem da bi sebi ovdje moglo pronaci zainteresiranih.
Ako trazis profesionalku, onda svakako oglasi.

Sretno!
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Aven

Re: Iznenadjenje za suprugu

Post Postao/la Aven » 13 ožu 2014 11:59

Biseksualna Lezbijka je napisao/la:Meni je palo na pamet ukoliko zelis neprofesionalku \"obicnu curu" za maserku, ponudi neku hranu.
Zene vole hranu, a i vecera ce dobro doci za poblize upoznavanje i konkretnije dogovore.
Ne znam baš. Nakon konzumiranja hrane slijedi proces probavljanja, a to zna biti nezgodno i zahtjeva energiju. Ljudima se obično počne spavati. :D

S druge strane, nema ništa bolje od dobre hrane nakon samo masaže i ostalog. Posebno ako je bilo ugodno iscrpljujuće. :D

Doduše, ovo stoji ako si mislila samo na date i upoznavanje. Samo da se čovjek ne istroši na večere dok ne odabere adekvatnu kandidatkinju. :D

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Iznenadjenje za suprugu

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 13 ožu 2014 12:14

Montevideo je napisao/la:Ovak... Htio bih iznenadti suprugu a neznam kak da to rijesim...
Nabacujemo ideje pa nek gospodin izabere.
Istina, nakon dobre vecere slijedi duzi period probavljanja.
A mozda da se ne prezderu, nego nesto lagano i fino vino?
Nadam se da mu se nece javljati korisnice samo radi free vecere i cuge... :shakinghead:
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Aven

Re: Iznenadjenje za suprugu

Post Postao/la Aven » 13 ožu 2014 12:21

Pala mi je na pamet mogućnost da bi supruga mogla biti neugodno iznenađena ili čak šokirana tim iznenađenjem. Naše maštarije i realizacija istih često nemaju znak jednakosti.

Mislim da bi monte prije svega trebao kroz suptilan razgovor (dakle, da joj ne otkrije što smjera već samo da pričaju o takvim scenarijima) sa suprugom otkriti kako bi joj se takvo što svidjelo for real.

To će ipak biti njoj potpuno nepoznata osoba.

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Iznenadjenje za suprugu

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 13 ožu 2014 12:45

Ja sam shvatila da je zena bi i da stalno prica o tome.
A opcepoznato je i to da su bipsicke spremn(ij)e na svakojako eksperimentiranje. :gigglenod:
Eventualno da joj se izbor osobe ne svidi jer ne voli plavuse ili velike sise ili gelirane nokte ili zelene oci...
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Iznenadjenje za suprugu

Post Postao/la JaNNa » 13 ožu 2014 12:49

Bash je napisao/la:eksli, ti si tu jedina pod offom :sigh: moving on...
pms, Bashice?
Viš, prema nekim tvojim definicijama (koje su u dalekoj prošlosti :lol: ) i nisam baš jedina...
Naime, koliko se sjećam, moderatorska postava Crola je do nedavno tvrdila:
svatko ima pravo postaviti post kakav god želi i ne treba se na svaki post odgovorati ako se s njim ne slažemo ili je van naše zdrave logike...

i da budem i malo ot. meni je baš divno kako on misli na svoju ženu i želi da ona uživa. bilo u masaži ili sexu.
možda je njemu senzualna sportska masaža? i eto, zato post tu - zapravo traži butchicu koja će ubit Boga u njoj dok je masira.

ah.. ljudski um.. neograničenost...

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Iznenadjenje za suprugu

Post Postao/la Bash » 13 ožu 2014 14:12

Ljubičiću nemam pms ni najmanje, već vidim da trolaš. :) As usual, ako postoji moderatorski propust, javi issue na pm :*

o.t. Bilo bi najbolje da pričekamo autora prije razvoja teorija šta je htio reći

Montevideo
Postovi: 8
Pridružen/a: 11 ožu 2014 22:25

Re: Iznenadjenje za suprugu

Post Postao/la Montevideo » 15 ožu 2014 00:05

shizika je napisao/la:evo ja ću, crol mene iznajmljuje.. možeš i ti biti tu nije problem. kad ćemo?
Neznam ...kad bude prilika

Montevideo
Postovi: 8
Pridružen/a: 11 ožu 2014 22:25

Re: Iznenadjenje za suprugu

Post Postao/la Montevideo » 15 ožu 2014 00:06

omnia je napisao/la:Meni nije jasno zašto na lezbijskom forumu tražiš senzulanu masažu. Zar nema neki salon koji pruža takve usluge?

Osim ako pod "senzualna masaža" ne podrazumijevaš senzualan sex (kojeg ti ne bi bilo mrsko gledat), no onda tako i napiši.
Iako vjerujem da i za to postoje "saloni za masažu".


Di da trazim.... Nemam pojma.... Ne mora biti sex ...

Montevideo
Postovi: 8
Pridružen/a: 11 ožu 2014 22:25

Re: Iznenadjenje za suprugu

Post Postao/la Montevideo » 15 ožu 2014 00:09

Aven je napisao/la:
omnia je napisao/la:Što, to mora biti senzulano i maserki?
Da. "Senzualno" podrazumijeva i energiju, ne samo tehniku.

Autor posta nije nigdje napisao "samo". Ne vidim zašto ne bi bio otvoren prostor i za nešto više.


Tak je .... Zelim vidjeti kam ce ju to odvesti ... Mozda se i uplasi kAd bi joj doveo zenu iako mi je par puta natuknula da bi

Montevideo
Postovi: 8
Pridružen/a: 11 ožu 2014 22:25

Re: Iznenadjenje za suprugu

Post Postao/la Montevideo » 15 ožu 2014 00:12

Aven je napisao/la:Pala mi je na pamet mogućnost da bi supruga mogla biti neugodno iznenađena ili čak šokirana tim iznenađenjem. Naše maštarije i realizacija istih često nemaju znak jednakosti.

Mislim da bi monte prije svega trebao kroz suptilan razgovor (dakle, da joj ne otkrije što smjera već samo da pričaju o takvim scenarijima) sa suprugom otkriti kako bi joj se takvo što svidjelo for real.

To će ipak biti njoj potpuno nepoznata osoba.

Je da i tu si mozda u pravu .. Ali izazvala me je pa sad idem do kraja pa kud puklo da puklo... mozda i otkrije da je lezba pa me ostavi.. :)

Montevideo
Postovi: 8
Pridružen/a: 11 ožu 2014 22:25

Re: Iznenadjenje za suprugu

Post Postao/la Montevideo » 15 ožu 2014 00:15

Biseksualna Lezbijka je napisao/la:Ja sam shvatila da je zena bi i da stalno prica o tome.
A opcepoznato je i to da su bipsicke spremn(ij)e na svakojako eksperimentiranje. :gigglenod:
Eventualno da joj se izbor osobe ne svidi jer ne voli plavuse ili velike sise ili gelirane nokte ili zelene oci...


Pa tak nekaj .. Volim ju i ak ju to pali da proba jos jednom dok jos dobro izgleda jer fodine cine svoje zakaj ne..znam da se igram sa vatrom ali jebiga

Ooh

Re: Iznenadjenje za suprugu

Post Postao/la Ooh » 15 ožu 2014 17:42

bio mi je glup komentar pa ga izbrisah.
za to bi se samo trebalo spremit dobro. ako to bas zelis ostvariti onda bi trebalo naci zenu koja moze preuzeti inicijativu i bez da je zna na prvu znati s njom. to je tesko ako se ne radi o profesionalnim prostitutkama ili nekoj vrsti masazera koji rade i energetske tretmane pa mogu djelovati na uzbudjenje, tj probuditi cula gotovo bez dodira. ako je predas u ruke takvoj zeni...mislim da bi to bilo to i za tebe i za nju. ako razgovaras prije to nije to. a ako vec znas da zeli, samo to produbljujes. po meni ne razgovarati, samo pronaci vjestu zenu. a kako?

vidi da li znas neku zenu koja se bavi tantrickom masazom. zene su uglavnom otvorene i cesto bi, bez cenzura vezano za tijelo. ja bih tako. to doista moze biti na razini masaze, a totalno hot. danas su manje vise svi u nekim masazama i po necemu prckaju.

ja bih ti ovo odradila s gustom, ali u iducih par mjeseci jbga ne mogu...i bas mi je zao :D

Montevideo
Postovi: 8
Pridružen/a: 11 ožu 2014 22:25

Re: Iznenadjenje za suprugu

Post Postao/la Montevideo » 17 ožu 2014 22:05

Ooh je napisao/la:bio mi je glup komentar pa ga izbrisah.
za to bi se samo trebalo spremit dobro. ako to bas zelis ostvariti onda bi trebalo naci zenu koja moze preuzeti inicijativu i bez da je zna na prvu znati s njom. to je tesko ako se ne radi o profesionalnim prostitutkama ili nekoj vrsti masazera koji rade i energetske tretmane pa mogu djelovati na uzbudjenje, tj probuditi cula gotovo bez dodira. ako je predas u ruke takvoj zeni...mislim da bi to bilo to i za tebe i za nju. ako razgovaras prije to nije to. a ako vec znas da zeli, samo to produbljujes. po meni ne razgovarati, samo pronaci vjestu zenu. a kako?

vidi da li znas neku zenu koja se bavi tantrickom masazom. zene su uglavnom otvorene i cesto bi, bez cenzura vezano za tijelo. ja bih tako. to doista moze biti na razini masaze, a totalno hot. danas su manje vise svi u nekim masazama i po necemu prckaju.

ja bih ti ovo odradila s gustom, ali u iducih par mjeseci jbga ne mogu...i bas mi je zao :D


Ma mislim da cu odustati previse je tu parametara i kombinacija koje moram uskladiti da bi to uopce bilo dobro. Na ovim ostalim sajtovima sve nekakvi debili. Tu sam dosao jer sam mislio da ce te imati vise razumijevanja a u biti ste mi samo otvorili oci da je to nemoguce organizirati .. Pozdrav svima.

Avatar
Silk Spectreii
Postovi: 839
Pridružen/a: 03 pro 2013 23:31
Spol/rod: žensko

Re: Iznenadjenje za suprugu

Post Postao/la Silk Spectreii » 18 ožu 2014 03:49

Eto sto uciniste moje dame.. kao da jadna zena svaki dan dobije priliku da je se masira.. ccc.. :shrug:
Once you realize what a joke everything is, being the Comedian is the only thing that makes sense.

Odgovorite