Tebi, nađenoj i izgubljenoj - jednosmjernoj ulici...

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
OnaiJa
Postovi: 113
Pridružen/a: 26 pro 2011 15:20
Spol/rod: žensko
Ja sam: gej
Status: Solo

Tebi, nađenoj i izgubljenoj - jednosmjernoj ulici...

Post Postao/la OnaiJa » 13 svi 2016 15:53

Sve su pjesme i sve su rime opjevale našu nedovršenu priču koja je doživjela svoj epilog onda kad joj se umorio korak.
Ime tvoje na mojim usnama ostavlja gorak okus i prožima sve zametene tragove u meni. Ostat će sve zaleđeno.
Sva sjećanja o nama imaju neku posebnu notu koju mogu slobodno pripisati nekoj vrsti ljubavi, ali kakve... Znam sva njena čula, ali osjet okusa me je najviše prevario. Sa čim da ga nadomjestim kad uvijek nekako baci okus i miris tebe.
Tragam za tim nadomjestkom za ljubav koji nikako ne utažava moju glad za istom i uvijek iznova proživljavam isto.
Gdje se završava njena vrtnja... Ima li poslije tebe u njoj kraj... Uzvrati mi svemire. Toliko mi duguješ.
boje mijenjaju dom

OnaiJa
Postovi: 113
Pridružen/a: 26 pro 2011 15:20
Spol/rod: žensko
Ja sam: gej
Status: Solo

Tebi, nađenoj i izgubljenoj - jednosmjernoj ulici...

Post Postao/la OnaiJa » 28 svi 2016 17:58

Nacrtala sam tvoj lik i obojila ga bojama koje ti savršeno odgovaraju, ima tu eksplozija da se desi baš onako kako i odgovara tvom egu. Ništa neću mijenjati, samo ću dovršiti još oblik nosa, očiju, ušiju i usana. Dobro sam upamtila tvoje lice. Svaki mladež ti pamtim pa čak i onaj mali, jedva vidljiv, što se smjestio na donjoj vanjskoj strani trepavice lijevog oka baš kao i onaj s' prednje strane tvojih grudi. Vidiš kako imam dobru moć opažanja i zapažanja pa čak i sad poslije toliko izblijedjelih uspomena koje nisu nikad ni nestale. Slika je ostala u sjećanju onog trenutka kad si mi se zauvijek otrgla iz ruku.
Ovo će biti apstraktan opis tebe koji ću pretočiti uz tvoj pomalo lud karakter.
Moje tople i tvoje hladne boje skupa ću pomiješati ne bi li se desio kontrast i ekspresija tvog i mog lika, dodati malu količinu tvojih i mojih osjećanja da bi se dobilo na vrijednosti i pustiti da se skupa stapaju i da načine neko novo slikovito djelo.
Ponekad nisu dovoljne obične boje i ne mogu prebojiti ono što je odavno postalo zatamnjeno. Uvijek će se tražiti ta jedna posebna boja koja ne postoji da bi vratila sliku u ono stanje u kom je živjela svoju priču prije nego je postala mrtva priroda.
Ja ću uvijek tragati za tom slikom i izgubljenim bojama koje su se rasule po nepoznatim mjestima a glavni likovi u svojim zaleđenim kretanjima.
boje mijenjaju dom

OnaiJa
Postovi: 113
Pridružen/a: 26 pro 2011 15:20
Spol/rod: žensko
Ja sam: gej
Status: Solo

Tebi, nađenoj i izgubljenoj - jednosmjernoj ulici...

Post Postao/la OnaiJa » 31 srp 2016 22:58

Tišina i neobjašnjiva praznina su mi najbolji saveznici protiv demona poslanih u tvoje ime... Tu glasnoću nijemih zvukova čujem vječito u sebi i konstantnom suprotstavljanju suprotnih strana... Naučim svaki put iznova kako da ih ispratim jer ih nerado dočekujem... Otpusti zauvijek ukočeni korak izgubljenog lika i prepusti ga sadašnjoj kreaciji novih figura koje igraju umjesto naših zarobljenih duša u nekom "tuđem" a svojem "ja"... Pozovi sve drage i nedrage trenutke i doživi proviđenje bolje sebe i stare mene u nekom drugačijem izdanju da se obnovi narušeni sklad u otkrivanju tvog i mog života... Preuzmi svoje pogođeno tijelo od moje raskomadane duše i daj mu sve što ti je preusmjereno od tvog izrazitog iziskivanja a meni ostavi da se skupi sve što se u trenucima koji su nam presudili zalogajem vremena u prkos nama vrate svakoj ponaosob...
boje mijenjaju dom

OnaiJa
Postovi: 113
Pridružen/a: 26 pro 2011 15:20
Spol/rod: žensko
Ja sam: gej
Status: Solo

Tebi, nađenoj i izgubljenoj - jednosmjernoj ulici...

Post Postao/la OnaiJa » 03 ruj 2016 16:44

Opet ću se prepustiti mojim željama da te poželim osjetiti iz prikrajka u nekoj nadljudskoj ravnini koju mogu isprožimati samo kad nesvjesno pristajem biti u blizini s' tobom iako ti to ne osjetiš...
Uvlačit ću se polako u sve izbočine tebe koje se odazivaju na tvoje prisustvo...
Znaš da sam to ja... Ona koju si nekoć toliko silno trebala a isto kao i da nisi... Magija je bila to...
Povezati sad ovu maštu sa svim onim što se zbilo, realizirat će se samo u nekim drugim ljubavima, nekim neobičnim putovanjima ali nikad nećemo to biti mi u tijelu naše osobe i osobnosti već u nekom nepoznatom ispravku što je bilo ti i što je bilo i što je moglo biti ja... Nekako znam da smo još uvijek povezane neobjašnjivo...
Zastala sam ovdje, onako zamišljena nad ovim što izlazi iz mene... Zaista, ti i ja se još uvijek privlačimo nekim svemirskim silama koje su kreirane po mjeri nas i mašte u koju si svojevoljno uplovila da protičeš i tečeš dok te neki nasukani val ne izbaci na pučinu, tamo gdje si se u ovu pustolovinu osjećanja upustila ali ne i prepustila...
Lako je za mene, ali, kako ćeš mi ti?!?
boje mijenjaju dom

OnaiJa
Postovi: 113
Pridružen/a: 26 pro 2011 15:20
Spol/rod: žensko
Ja sam: gej
Status: Solo

Tebi, nađenoj i izgubljenoj - jednosmjernoj ulici...

Post Postao/la OnaiJa » 16 ruj 2016 23:20

Koliko se istina a koliko laži isprevrtalo u vrijeme mog odumiranja od tebe... Koliko se nepovratnih stranica života zatomilo u vremenu drugih naraštaja gdje očitujem svoje nove vidike ljubavi koji su predati nekakvoj neimenovanoj srodnosti kakva mi ne pripada tu gdje sam sad... Koliko je ostalo neodgovorenih pitanja neupućenih tebi... Koliko je ostalo bola... Koliko je ostalo ljubavi... Koliko je ostalo trebanja za tobom... Koliko je ostalo od onog što smo bili mi... Koliko smo mi bili "mi"... Toliko znatiželjnih pitanja a ni jednog pravog odgovora...
Tako poželim s' tobom razgovarati u neizvijesnosti turbulentnih napadaja žigova po utrobi... Hoće da me unište po svoj svojoj ravni... Toliko blizu prilaze kao da su srasli sa mnom i ne pitaju da li im je dopušteno biti u srodstvu s' tobom... Izmorena sam od htijenja volje i od sebe ovakve načinjene za željom da sam vođena tobom... Ti simboliziraš sve putove koji su osvijetljeni i nagovještavaš proviđenje u bolju i radosniju životnu oazu u kojoj se očitava postojanost nekakvog čudnog mirisa i okusa u kojem se odražava tvoja prisutnost... Traješ svo ovo vrijeme, nisi isčezla...
boje mijenjaju dom

OnaiJa
Postovi: 113
Pridružen/a: 26 pro 2011 15:20
Spol/rod: žensko
Ja sam: gej
Status: Solo

Tebi, nađenoj i izgubljenoj - jednosmjernoj ulici...

Post Postao/la OnaiJa » 30 lis 2016 22:09

Zatvorena sam tobom i tvojim oklopima, odroni moje rascviljene duše ne otpuštaju umijeće da sam ikad uspjela odbraniti se od tvog nastojanja da tu boraviš...
Moji pokušaji bili su sopstvena utopija jer sam svjesno uvijek negdje u izvorima tebe potkradala tu skrivenu želju da te ne umijem zatomiti i zapečatiti u sebi na ovoj pristrasnoj razini u kojoj si ti nastanjena...
Ali ako si takva tu, zašto mi ne uzvratiš?
Ne možeš ni uzvratiti jer ne dopiru krici i jecaji, oni su tu moja vječita borba...
Koliko je to zastrašujuće, imati te a nemati...
Savladavati sve tvoje posjete i ožiljke i uvijek iz nekih meni nepoznatih razloga dvoriti ta raskošna osjećanja i zauvijek ostati željna tog jednog ponovnog pripadanja tebi, biti i zvati se tvojom... Boli me, boli tvoja tišina... Tvoja šutnja... Tvoji zaostali koraci od trenutka kad su se razišli sa mojim...
Vraćam te ponovno u svoj svijet... Izjedi me... Nadvladaj svoju prisutnost nad sobom u nekom drugom liku...
Pokušat ću te i takvu obuzdati ako je to ikako moguće...
U sebi...
boje mijenjaju dom

OnaiJa
Postovi: 113
Pridružen/a: 26 pro 2011 15:20
Spol/rod: žensko
Ja sam: gej
Status: Solo

Tebi, nađenoj i izgubljenoj - jednosmjernoj ulici...

Post Postao/la OnaiJa » 03 pro 2016 18:08

U meni su jedino još budne zauvijek ostale slomljene čežnje, krhotine nepovratnog vremena i vjera u novi povratak iznemoglog bića kojem je kao zalog našeg ovozemaljskog života ostao trud za životom u kojem nismo bliski odavno. Ti si prisustvo bez odsustva. Tvoja sjenka je priljubljena uz moje breme. Ti se hraniš mnome. Ja sam ti hrana. Tvoj sluga se predao tvojim upiranjem da se do vječnosti nastaniš u kući u kojoj si dobrodošla oduvijek. Vrati se vremenu koje se zaplelo u tuđem utočištu i daruj mu novi smisao da je dragocjeno iskustvo ove veze nemjerljivo protkano zametenom ljubavi. Nedostaješ za nedostajanje mrvicu, dv'je više. Ne bojim se ovog vremena jer znam i sigurna sam da ćeš se morati vratiti... Toliko vjere imam...
boje mijenjaju dom

OnaiJa
Postovi: 113
Pridružen/a: 26 pro 2011 15:20
Spol/rod: žensko
Ja sam: gej
Status: Solo

Tebi, nađenoj i izgubljenoj - jednosmjernoj ulici...

Post Postao/la OnaiJa » 05 sij 2017 19:04

Nemam više inspiraciju da te doživim u sebi iako naviru sjećanja.
Uhvatim par sekundi kad nisi prisutna u mojim mislima pa se zamislim zašto nije tako stalno... Htjela bih da tih par trenutaka u kojima te nema traju zauvijek ali kao munja prođu i ti se opet vratiš a ja nesvjesno i nenamjerno dopuštam da putuješ mojim mozgom.
Zašto uvijek iste slike pred mojim mislima?!? Čime da ih uništim???
Ne znaš ti niti ćeš ikad saznati... Sve sam to već vidjela... Samo ja ostajem u mjestu, misli se izmjenjuju a ti me neumorno pratiš...
boje mijenjaju dom

OnaiJa
Postovi: 113
Pridružen/a: 26 pro 2011 15:20
Spol/rod: žensko
Ja sam: gej
Status: Solo

Tebi, nađenoj i izgubljenoj - jednosmjernoj ulici...

Post Postao/la OnaiJa » 30 ožu 2017 16:43

Ako uspijem uhvatiti vrtešku vremena dok treperi pod lupom razočarenja ono jučer i ovo danas pripisat' ću propuštenom stanju nedohvatljivih bića u stalnoj konvulziji... Ispuštajući raznorazne vrste zvukova bit ću odana i vjerna samo onom, jedinom i vrijednom, dok se ne osjeti i dok se ne čuje original dotad su svi ostali samo dio putovanja u stalnom i istom prostoru bez ijednog smisla za pravom vrijednosti do tvog i mog sljubljivanja a istovremenog razdvajanja koje smo si sami prišili...
Hoću da ti utolim neutaživu glad a konstantno je sobom hranim... Pokidala sam samu sebe u zamjenu za tebe, da bi ti ostala, da bi živjela...
Šta sam to začela poslije nas?
Za koga sviće zora, za koga se rađa novi dan, prazan i pust bez tebe?
U kojem životu ću život nazvati životom...???
Hajde, imaš krila, preleti po svim stranicama mene možda ću ti tako oživjeti, da ti samo lice ugledam...
Pamtim ga još uvijek, u tvom posljednjem odlasku od mog... Uskratila si ovoj ljubavi život...
Oprosti mi što te se sjećam... Nešto si zaboravila... Vrijeme da vratiš prije nego se susrelo s' tvojim... Zakočilo je sve i stalo kao da ništa nije bilo a bilo je... Ne ponavlja se, sve i da se opet dogodi... Isuviše je nadrealno...
boje mijenjaju dom

OnaiJa
Postovi: 113
Pridružen/a: 26 pro 2011 15:20
Spol/rod: žensko
Ja sam: gej
Status: Solo

Tebi, nađenoj i izgubljenoj - jednosmjernoj ulici...

Post Postao/la OnaiJa » 02 lip 2017 19:20

Kad moje kiše padaju preko tvoga sunca obznani se na nebu uvijek jedna duga... Upirem sebe da se izgubim u njoj i dotakne me njezin sjaj, jer ti si meni poslije svega isčekujući pakao i raj... Neću da te mijenjam, budi to što jesi, jer samo si takva uvijek dobrodošla k' meni... Sve mi tvoje prija, ugodom me zrači, sve što mi na zemlji nedostaje to su tvoji tihi koraci... Volim zvuk te blizine i kad si daleko jer tebe uvijek voli tvoj nitko a tvoj netko... Nedostaješ za sve što je došlo, što je prošlo i što tek dolazi, samo mi ti osta za ono jučer jer mi to danas nije dovoljno da se od tebe oporavi... Bit ćeš tu, u blizini mene, moje strahove ćeš otjerati... Jednom... Nikad mi više od tad nećeš toliko nedostajati, prokleto izostajati... Bit ćeš tu i kad nisi bila, toliko mi duguješ, moja mila...
boje mijenjaju dom

OnaiJa
Postovi: 113
Pridružen/a: 26 pro 2011 15:20
Spol/rod: žensko
Ja sam: gej
Status: Solo

Tebi, nađenoj i izgubljenoj - jednosmjernoj ulici...

Post Postao/la OnaiJa » 13 srp 2017 23:44

Samo je ostao datum i ništa više... Praznina i pustoš u riznici sjećanja... Nedostajat' ćeš i kad prestanu nedostajanja... Bit će to moj kraj... Ne mogu sa sigurnošću čak ni to potvrditi... Izgubila sam kompas računajući vrijeme unatrag...
boje mijenjaju dom

OnaiJa
Postovi: 113
Pridružen/a: 26 pro 2011 15:20
Spol/rod: žensko
Ja sam: gej
Status: Solo

Tebi, nađenoj i izgubljenoj - jednosmjernoj ulici...

Post Postao/la OnaiJa » 18 kol 2017 22:43

Hodam prostranstvima nemira i trudim se da hvatam ono malo mira koji sam prosipala dok sam tragala za uspostavljanjem prolaznog ništavila u nepovratnoj izlici da ću lakše da se nađem, smirim, oporavim, obnovim u vjerovanju da sam zakasnila biti to što nisam umjela biti...
Neprikosnovena prisutnost ljubavi između dva razdijeljena svijeta...
Rasipala sam perle svog života... Poneka je još uvijek ostala u tvojim rukama... Ti to ni ne znaš... Vrtiš ih, ne razmišljajući da ih je netko iznudio na vlastitu štetu osakaćenog dijela sebe...
Ostalo je kobno umorstvo mog mira...
Sve me to umara, vraća me u stanje posljednjeg uloga na račun izgubljene krišom uskliktale, prerušene sreće... Koja si bila ti a koja sam bila ja... Sva potražnja bačena je u pravcu tebe...
Raspustila sam htijenje volje da nadogradi porušeno traganje u nepovrat...
boje mijenjaju dom

Mygreymemories1509
Postovi: 12
Pridružen/a: 10 srp 2017 22:40
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Zagreb.

Re: Tebi, nađenoj i izgubljenoj - jednosmjernoj ulici...

Post Postao/la Mygreymemories1509 » 19 kol 2017 17:04

Sooo cute

OnaiJa
Postovi: 113
Pridružen/a: 26 pro 2011 15:20
Spol/rod: žensko
Ja sam: gej
Status: Solo

Tebi, nađenoj i izgubljenoj - jednosmjernoj ulici...

Post Postao/la OnaiJa » 21 sij 2018 03:37

Prazna sam. Sve sam moje poslala tebi. Živiš u moje ime. Mene prati nebeski svod, ništa mi nije nedostižno. Ne tražim ništa i zato je tako. Ti... Bit ćeš uvijek netko moj. I kad se mi završimo svatko u svojim svjetovima, i kad sve prestane, bit ćeš tu. Vrijeme ne briše tragove. Sjećanja služe kao najgori neprijatelj za podsjetnik prošlosti u kojem je živjela sadašnjost za neku nemoguću sutrašnjicu. Operi svoju krotkost onim što ti srce vidi, ne dozvoli da te u svakoj prividnoj sreći zavara njezin lažni sjaj... Lutati ćeš svijetom izgubljena srca tražeći nešto što nikad nećeš naći... Otišlo je u bezdan. Mi smo tome presudili. Ovo moje je prevazišlo i tvoje i moje svodove. Utapam se u neku novu stranicu života, a nešto uvijek staro odašilja znak da je netko nekad bio drag... Nema. Ne postoji. Samo u sjećanju oživi. Izgara u meni postojanost tebe za sreću novih ljubavi koje dolaze umjesto mene... Sve je laž...
boje mijenjaju dom

OnaiJa
Postovi: 113
Pridružen/a: 26 pro 2011 15:20
Spol/rod: žensko
Ja sam: gej
Status: Solo

Tebi, nađenoj i izgubljenoj - jednosmjernoj ulici...

Post Postao/la OnaiJa » 02 ožu 2018 03:00

Dođi i raspusti uže kojim sam te vezala za sebe. Oslobodi me tog tereta da te imam a da te nemam. Sveži se uz nešto samo da to nisam ja. Dopusti mi da živim. Nemoj mi se stalno vraćati kad znaš da ti nije mjesto uz mene. Pronađi novu dušu za smiraj. Moja je besćutna, umorna, iscrpljena i krhka od ruba vremena tražeći te i trebajući te. I da mi daš ono što mi nedostaje nikad ne bi moglo da sve što je izgubljeno vrati, nadoknadi i popravi. Istovremeno te volim i ne volim... Kakva veza mog postojanja...
Tisuću traganja kotačem života unakrsno zadaje isti smjer kretanja i zavijanje u vijak učvršćuje konstantnu dubinu tvog prisustva. Prepusti me životu u živom življenju, nemoj me vući k' sebi kad ni sama nisi životu dala smisaoni smisao da bi me zapečatila u vjekove ovozemaljskog postojanja. Hodaj prostranstvima i vrtlogom slobode, od mene si oslobođena.
Oslobodi sad sav svoj teret sa mojih vrijeđa, mojih grudi, mojih leđa. Prepusti, dopusti životu da me on vodi...
Ne možeš ti biti moj život, nisi mi ga darovala da za ljubav prosi, samo mrva tvoje ljubavi moju ljubav do kraja mog postojanja ogoli...
Obriši se, nestani, iz izvora patnje svojim putem nestani...
Pozdravit ću te radosno ako nam se putevi života spoje i reći ću ti jedno; >>zauvijek će da nas sjenke života progone<<
Nestani, nemoj biti u simbiozi sa mojim krikovima... Daleko odzvanja moj jauk... Čuju ga oni koji su nas spojili u cilju da budemo poruka svim onima koji će da nas nažive ali nikad i da nas prežive...
Tvoja duša u mojoj pogoršava stanje... Srest ćeš je još jednom... Obećavam ti... Tad će sve biti postojanije... Postojiš da dušu doneseš vječnosti... Vjerujem samo u to.
boje mijenjaju dom

OnaiJa
Postovi: 113
Pridružen/a: 26 pro 2011 15:20
Spol/rod: žensko
Ja sam: gej
Status: Solo

Tebi, nađenoj i izgubljenoj - jednosmjernoj ulici...

Post Postao/la OnaiJa » 03 stu 2018 23:03

Vladaju kratki predasi u vremenu odumiranja
boje mijenjaju dom

anastazija
Postovi: 46
Pridružen/a: 12 stu 2018 19:45
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Ostalo

Re: Tebi, nađenoj i izgubljenoj - jednosmjernoj ulici...

Post Postao/la anastazija » 13 stu 2018 19:09

Katastrofa..

Lelow
Postovi: 4
Pridružen/a: 19 svi 2012 17:57
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Tebi, nađenoj i izgubljenoj - jednosmjernoj ulici...

Post Postao/la Lelow » 19 stu 2018 19:53

OnaiJa je napisao/la:
10 srp 2014 03:03
Negdje u adresaru razbacanih misli, lomim se između sna i jave, mašte i putovanja kroz oluju života, polako i nečujno ulazim u labirint samoće, koju dijelim sama, s' tobom... Pružiš mi ponekad komad sebe, da se ne odvojim od ovog, što me još veže, za tebe... Ti se vješto držiš i ne daješ mi slamku spasa, puštaš me da polako otplovim u svoju već poznatu stranu litice, dopuštajući da se strmoglavim i padnem... Zar ti imaš toliku moć pripijanja i pripajanja mene uz tvoje naličje... Ionako ti lice više ne vidim, ne nazire se... Ti si sad netko drugi... Jednosmjerna ulica, bez adrese i broja... Ne mariš ti ni za čim, proždireš me i utapam se u tom beznađu koje nije ništa drugo osim odvajanja mene od mene... Dopuštam ti da me po ne znak koji put odvedeš u svijet kojim hodim sama, gola i ranjena, izmučena i otjerana od svega što je bilo ti... Umorna, skupljam najtanji komad snage da pogledam gore, i kad pomislim da sam konačno uspjela, ti mi se opet ispriječiš na putu, baš kao da znaš što mi nedostaje... A nedostaješ mi ti... Da me baciš baš tu... Tu gdje si me digla ... Sad se komešaju moje strasti, strahovi i nemiri, sada cijela pripadam samoj sebi, i ne dopuštam da mi otmeš to što imam... Imam tebe takvu... Stvorenu za moja beznadežna lutanja, u kojem ćeš uvijek bježati od mene, a ja ću te uvijek iznova trebati i tražiti... Baš takva mi trebaš... Od mene nikad nećeš otići... Tvoja prisutnost ostaje zauvijek tu... Baci me opet iznova, neću ti se opirati... Ti si moje ludilo, moja slijepa ulica... Moje nebo a ja tvoja zemlja... Utabaj mi dobro korake i najavi mi dolazak... Želim da te po tome pamtim... Do sljedećeg susreta, s' tobom... U mislima...
Neznan bi li iko bolje opisa ono sta sad osjecan :heartbreak:
Fala ti na tome <3

OnaiJa
Postovi: 113
Pridružen/a: 26 pro 2011 15:20
Spol/rod: žensko
Ja sam: gej
Status: Solo

Tebi, nađenoj i izgubljenoj - jednosmjernoj ulici...

Post Postao/la OnaiJa » 30 sij 2019 03:26

Hvatala sam disanje u trenutku umiranja... Zašto sam se borila da se povratim u život... Gdje ću nastaviti disati kroz zaustavljen zrak... Zatrovano je oporaviti udisaj, nemoguće je živjeti zastoj disanja... Kolateralna šteta susteže koncentraciju smrtnosti i tu sam opet nemoćna... Ja sam rod a sve je plod moje neuništivosti da premostim jedan život u neku nepoznatost koja nisam ja... Hodat ću tako do novog rađanja... Možda ću se nekim silama ponovo roditi iz mrtvih...
Život nije živ ako si ti mrtav.
Ali ima jedna opaska, varka stalna... Vraća te da letiš i kad si krila slomljenih... Ne možeš nikad biti siguran jesi li baš mrtav ili baš živ.
Ne možeš vratiti podsticaj iz kojeg proizničeš ovakav kakav si... Sve je relativno, ništa nije stvarno, smrt je istina... Njoj kročim... Predodređeno je...
boje mijenjaju dom

OnaiJa
Postovi: 113
Pridružen/a: 26 pro 2011 15:20
Spol/rod: žensko
Ja sam: gej
Status: Solo

Tebi, nađenoj i izgubljenoj - jednosmjernoj ulici...

Post Postao/la OnaiJa » 02 lis 2023 15:07

Uvijek ću biti stanovnik bola... Povlačit će me opipljivo za rukav sadašnjosti i otvarati dubinu mog razrušenog postojanja između prošlosti i onog sutra. Tjerat će me u svoje krilo. Hranit će me sopstvenim porazima i težinom na grudima. Ublažit ću na tren demona koji spava u meni tako što me proždire neman koja otkucaj srca daje. Ne umijem, i ne mogu, i neću da se razumijem sa svijetom koji je nepristupačan za moje shvaćanje onog što sam ja... A ja, ja sam nedovoljno dobra za jednostavna traženja ljubavi koja se piše u pet slova...
ljubav u bolu abnormalna vrijednost istini...
To ćeš samo postići budeš li joj predan od početka do kraja tvog postojanja bez ikakvih potreba za zauzvrat...
boje mijenjaju dom

Odgovorite