Kava/drink Umag

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Odgovorite
Starfish
Postovi: 1
Pridružen/a: 02 srp 2015 22:19
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Kava/drink Umag

Post Postao/la Starfish » 02 srp 2015 23:00

Hey :wave:

Upravo se uselila u Umag (negdje blizu), pa bi željela upoznati nove ljudi za druženje, za kakvu kavu ili drink. Opuštena sam cura i nemam predrasuda za upoznavanje preko spleta. Ako si sličnog mišljenja, voliš upoznavati nove ljudi i voliš piti kavu, šalji poruku :coffeedance:

Za više informacija se javi na pm :)

Avatar
Yeci
Postovi: 2226
Pridružen/a: 11 stu 2010 14:11
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Kava/drink Umag

Post Postao/la Yeci » 03 srp 2015 06:57

Moja sućut. :P Ja sam inače iz Umaga, osim što nisam otkad sam odselila. :D Ako treba savjet gdje je fina plaža, kava, gdje upoznat ekipu našeg teama, štogod, slobodno pitaš. :)
Don't talk about life, live it.

autumn
Postovi: 8
Pridružen/a: 18 vel 2012 13:23
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Kava/drink Umag

Post Postao/la autumn » 11 srp 2015 13:05

Yeci je napisao/la:Moja sućut. :P Ja sam inače iz Umaga, osim što nisam otkad sam odselila. :D Ako treba savjet gdje je fina plaža, kava, gdje upoznat ekipu našeg teama, štogod, slobodno pitaš. :)
Yeci, i ja sam u Umagu već oko godinu dana i nisam uspjela skužiti "gdje upoznat ekipu našeg teama", deder prosvijetli me :)

Avatar
Yeci
Postovi: 2226
Pridružen/a: 11 stu 2010 14:11
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Kava/drink Umag

Post Postao/la Yeci » 11 srp 2015 14:23

Javiš se Starfishici u inbox kojoj lijepo sve objasnih, možda i popijete kavicu. :P
Don't talk about life, live it.

Odgovorite