Poruka svemiru

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Odgovorite
dare-devil
Postovi: 271
Pridružen/a: 08 lip 2012 11:21
Spol/rod: žensko
Ja sam: gej

Poruka svemiru

Post Postao/la dare-devil » 08 lis 2015 17:26

Odaberi me bas zbog mog ludila koje ce te beskrajno nasmijavati i ciniti sretnom cak i kad ti je guzica vec crvena i plava od mojih seljackih fora.

Nekad se dogodi da ne mogu zaspati brzo kao inace. Igraj se samnom. Mozemo se natjecati tko ce koga vise poljubiti. Zapali mi cigaretu i objesi mi se za vrat ako sam zapletena u misli.

Nemoj se praviti fina kad psujem nekom random idiotu u prometu. Pokazi mu srednji prst i pojacaj radio.

Zovi me nedjeljom u 7 ujutro da glumimo muzgavce po krevetu. Moze i srijedom. Srijeda je glup dan.
Natjeraj me kod zubara i kod doktora i na sve saltere koje izbjegavam. Znas da sam idiot ali posluzi se i vaginalnom manipulacijom ako treba, znas da padam na to.

Kuhaj u gacicama i pravi se da te moji pogledi ne doticu. Miris seksa umjesto mirisa rucka – prodano.

Nemoj koristiti moju iskrenost protiv mene. Beskrajno cu se truditi da znam sve od cega si postala a moja zelja da i ti znas mene je neiscrpna. Zelim da se volimo sve do olovnih dijelova i jos malo.

Zaljubi se u moju kosu bas onda kad me najvise nervira. Nauci me na cvrste zagrljaje i bezbrojne dodire bez posebnog razloga.

To sto ti mozda nekad uzmaknem neka te ne puni strahom. Naci cemo nacin da pokorimo svoje demone ili cemo ih spariti i poslati na romaticno putovanje.

Obecajem da necu komentirati tude guzice po cesti ako ti ne pocnes prva.

Cesto ces cuti kako entuzijasticno uzviknem da imam ideju. Na pocetku ces pazljivo cekati zamisao a onda ces shvatiti kako su moje ideje ponekad vezane uz kupovinu mrkve ili slicnu nebulozu.

Imam ideju! Budi moja i ne daj me ni kad ti nude kule i gradove.

Avatar
aycaramba
Postovi: 156
Pridružen/a: 02 kol 2014 20:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo

Re: Poruka svemiru

Post Postao/la aycaramba » 08 lis 2015 19:18

Wow...lajkam, jako.

Neka kaže netko štogod hoće, ali ovo je poezija.
I and the public know
What all schoolchildren learn,
Those to whom evil is done
Do evil in return

dare-devil
Postovi: 271
Pridružen/a: 08 lip 2012 11:21
Spol/rod: žensko
Ja sam: gej

Re: Poruka svemiru

Post Postao/la dare-devil » 08 lis 2015 20:05

Zahvaljujem : )

Avatar
Amalija
Postovi: 16
Pridružen/a: 13 kol 2011 05:34
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Poruka svemiru

Post Postao/la Amalija » 08 lis 2015 23:35

<3 <3 <3

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Poruka svemiru

Post Postao/la slapa » 09 lis 2015 07:23

vjerojatno si se zaletila s ovim obećanjem vezanim uz guzice :D

slatka poruka :) <3
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

dare-devil
Postovi: 271
Pridružen/a: 08 lip 2012 11:21
Spol/rod: žensko
Ja sam: gej

Re: Poruka svemiru

Post Postao/la dare-devil » 09 lis 2015 08:15

Probat ću razvit suptilnu tehniku u slučaju nužde. :dork:

Avatar
modblaise
Postovi: 161
Pridružen/a: 07 lis 2011 10:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Trogir
Kontakt:

Re: Poruka svemiru

Post Postao/la modblaise » 09 lis 2015 09:37

Meni je ovo jedan od divnijih i originalnijih ljubavnih tekstova koji sam pročitala. Da nisam zauzeta, definitivno bi me ovo prodrmalo na akciju ;-)
I need you, you're the one I need.

dare-devil
Postovi: 271
Pridružen/a: 08 lip 2012 11:21
Spol/rod: žensko
Ja sam: gej

Re: Poruka svemiru

Post Postao/la dare-devil » 09 lis 2015 10:10

:thankyou:

Desire
Postovi: 3
Pridružen/a: 17 sij 2016 11:37
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Poruka svemiru

Post Postao/la Desire » 16 vel 2016 10:26

Piši nam još :touched:

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Poruka svemiru

Post Postao/la str8faith » 16 vel 2016 10:47

Extra ...
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Desire
Postovi: 3
Pridružen/a: 17 sij 2016 11:37
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Poruka svemiru

Post Postao/la Desire » 16 vel 2016 10:54

Možda je pronašla traženu. Jedino u tom slučaju bi mi bilo drago što poruka svemiru nema nastavak. :)

dare-devil
Postovi: 271
Pridružen/a: 08 lip 2012 11:21
Spol/rod: žensko
Ja sam: gej

Re: Poruka svemiru

Post Postao/la dare-devil » 17 vel 2016 10:15

Evo čak i imam još neke slične poruke svemiru pa ću ih podijelit ovdje :)


Htjela bih da me jednom ima jedna žena i jedan pas. Njih dvoje da me posvoje zauvijek.
Ja ću ih voljeti fotoaparatom i ići ćemo na razna mjesta. Zavlačit ćemo se u neke šume, na neke obronke, spavat ćemo po nekim divljim plažama, zapinjati u blatima. Odrat ćemo gume po stranputicama i glasno se smijati i glasno se voljeti.
Ona, pas i ja.
Vodat ćemo se šareno po sivim ulicama i ruke će nam ostajati suhe u mom džepu kad se kiša drsko prolije. Nećemo imati grad, grad će imati čast da ima nas. Ljubit ću te kraj štanda sa pečenim kukuruzima ljeti. Stisnut ću te kraj onog sa pečenim kestenima u jesen. Zimi ću te voljeti zimski a u proljeće onako sanjarski.
I imat ćemo psa, i ljubav će imati nas.



U ovim danima u kojima konzumiram samu sebe svijet se čini tako dalek i stran. Mislim da sam ironično bila stranac sama sebi u prošlim vremenima. Pomalo stavljam točke na stare upitnike. Potkrade se i neki uskličnik na kraju glasnih istina. U trotočju se malo izgubim… Kao evo sad.
Trotočje traži svoje. Mislim da traži nekoga.
Hoćeš li znati utišati kaos prije nego me stari načini otmu? Možda tražim previše. Voljela bih da obje stanemo u ljubav. Da je iza nas uvijek samo točka. Da je između nas trotočje. Da su nam uskličnici ponosni svjedoci nemira i pobjeda.
U ovom vremenu dok čekam sebe…ti me čekaš jednako. Negdje na kraju svojih nedorečenih želja.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Poruka svemiru

Post Postao/la Kroacija » 17 vel 2016 13:21

vid ti nje, nisam znala da si romantična duša :)

dare-devil
Postovi: 271
Pridružen/a: 08 lip 2012 11:21
Spol/rod: žensko
Ja sam: gej

Re: Poruka svemiru

Post Postao/la dare-devil » 17 vel 2016 13:26

Ako se mene pita...nisam :cool2:

Desire
Postovi: 3
Pridružen/a: 17 sij 2016 11:37
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Poruka svemiru

Post Postao/la Desire » 18 vel 2016 11:20

Hajde, nek nisi romantična ali mirišeš na ljubav :touched:

dare-devil
Postovi: 271
Pridružen/a: 08 lip 2012 11:21
Spol/rod: žensko
Ja sam: gej

Re: Poruka svemiru

Post Postao/la dare-devil » 15 ožu 2016 11:16

Ljeto je. Pola 7 ujutro. Sunce je dobilo samo 30% prolaska kroz rolete na prozoru. Takav je dogovor ljeti kad osvane ranije nego mi.

Bijeli krevet za jednu i po’ osobu. Tvoja kosa miriše na jesen a vrat ti je pomalo ljepljiv od moje blizine. Nisi budna. Provlačim ruku spretno i brzo ispod tvog pazuha i grudi, kao po ucrtanoj putanji, i privlačim te sebi. Sad si malo budna ali već idućeg momenta znaš gdje si i ponovo spavaš.

Vruće mi je. Ne vjerujem da mogu zaspati osim u kadi vode. Nema veze, pomislim, ljeto je. Bez tebe bilo bi mi manje vruće ali i mnogo manje lijepo.Ljubim ti rame i ustajem za pola sata.

Kuham kavu. Pijem hladnu vodu iz frižidera. Otvaram prozor i palim cigaretu. Dim je savršeno vidljiv kroz zrake sunca. Mota ti se iznad glave.
Ubit ćeš me, pomislim. Tko se želi buditi u dimu. Ali ljubiš se samnom a ja sam ionako 80% vremena dim..
Palim drugu cigaretu. Protegla si nogu i pokrila se plahtom. Mora da si izašla iz pakla, pomislim.

Kažem ti da ustaneš. Ne odgovaraš. Voda za kavu vrije. Spremim 2 šalice i ostavljam ih u kuhinji. Mislim da ti treba nešto bolje od kave.

Podižem plahtu i zavlačim se između tvojih nogu. Kako je prokleto vruće tu gdje ležiš i kuhaš se..kako možeš? Miris. Tu sam. Zaboravljam na znoj i…

Dobro jutro i tebi, kažeš. Dodajem ti kavu i idem se tuširati. Oprat ću sve osim usta.

dare-devil
Postovi: 271
Pridružen/a: 08 lip 2012 11:21
Spol/rod: žensko
Ja sam: gej

Re: Poruka svemiru

Post Postao/la dare-devil » 14 tra 2016 12:26

Budi od zemlje i sunčeva budi.
Budi morska, kamena i od šume budi.
Budi od neba, od kiše, budi slana i silna.
Budi svoja i naivno moja.
U zamišljajima kopaj se u mene, grebi mi srž, stani u bit.
Namotaj se oko mojih ruku, petljaj dušu oko moje.
Naivno u čvorove, nevino u zauvijek.
Kad se desi prasak vjeruj da ćemo se opet sresti.

Odgovorite