možda krivo očitavanje ;P

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Odgovorite
Avatar
TheIllusionist
Postovi: 162
Pridružen/a: 30 svi 2012 14:48
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U otvorenoj vezi

možda krivo očitavanje ;P

Post Postao/la TheIllusionist » 11 pro 2015 08:46

Dakle jedan curetak a sad ak navedem koji bude jako bedasto ako je tu ili ako je netko pozna ;D ja bi samo sjela na kavicu s njom jer imam filing da zna puno pričati o umjetnosti ..hehe radi u Chemaco hobby dućanu u Zgu blizu Kruga aaaa.... baš se sramim uvijek u njenoj blizini ...enivej... :giveflower: :blushes: :blushes:

Avatar
Vox Feminae
Postovi: 1495
Pridružen/a: 12 svi 2007 15:21

Re: možda krivo očitavanje ;P

Post Postao/la Vox Feminae » 11 pro 2015 09:00

Zasto bi bilo bedasto, pa ti i pises ovdje da je netko zna ili da se prepozna. U suprotnom, pises nama, a to je oglas u prazno. :D

No, well. A da je pozoves na kafu obzirom da znas tocno lokaciju? Kaj nije brze? :D
The eyes, chico, they never lie.

Avatar
TheIllusionist
Postovi: 162
Pridružen/a: 30 svi 2012 14:48
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U otvorenoj vezi

Re: možda krivo očitavanje ;P

Post Postao/la TheIllusionist » 11 pro 2015 09:08

.9 pa neznam nekak mi je neugodno joj tak za pultom reči : hej jel bi išla na kavu haha" i starija je od mene dosta izgleda i onak ozbiljna i cool ženska a neznam ni dal je gej ;P jaaoo ... :blushes: :blushes: :blushes: :hideunderrock:

Avatar
Vox Feminae
Postovi: 1495
Pridružen/a: 12 svi 2007 15:21

Re: možda krivo očitavanje ;P

Post Postao/la Vox Feminae » 11 pro 2015 09:13

Someone has a crush. :D

Ne znam kaj da ti velim. Osim direktnog, mozes je stalkati na fejsu... ako te muci jel gay ili ne.

Hihi. Tak se dela, ne. :D
The eyes, chico, they never lie.

Avatar
TheIllusionist
Postovi: 162
Pridružen/a: 30 svi 2012 14:48
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U otvorenoj vezi

Re: možda krivo očitavanje ;P

Post Postao/la TheIllusionist » 11 pro 2015 09:16

ma kad joj ni ime neznam samo znam da dolazim u dućan prečesto i da samo čekam nju na pultu i onda je pitam bezveze nekaj samo da mi priča..hahah onak ..a ovaj kist bi bio dobar za što recimo? ili bi mi mogli reči o ovom nešto :D koja sam budala :blushes: :blushes: :touched:

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: možda krivo očitavanje ;P

Post Postao/la Little N » 11 pro 2015 10:26

A da ju nacrtas?
Jebate, imas dar, iskoristi ga u svoju korist.
Reci joj da te inspirirala..
Kojoj curi to ne bi laskalo. Gay or not.

Avatar
TheIllusionist
Postovi: 162
Pridružen/a: 30 svi 2012 14:48
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U otvorenoj vezi

Re: možda krivo očitavanje ;P

Post Postao/la TheIllusionist » 11 pro 2015 11:05

joj ja samo karikature znamcrtati..a joj kaj ću joj sa karikaturom doći tamo..a nemam ju hrabrosti pitati išta a kamoli tako :D mislila sam da su gej curice u Chemaco dućanu često pa da ju netko možda i poznaje al brus :D možda se okuražim ...mada čiso sumljam a curka ko ona ziher ima nekog već i ziher nebi na kavu recimo haha :veryhappydance: :heartbreak: :pokes:

Avatar
Vox Feminae
Postovi: 1495
Pridružen/a: 12 svi 2007 15:21

Re: možda krivo očitavanje ;P

Post Postao/la Vox Feminae » 11 pro 2015 11:30

Jebemu mater kad je tak sve ziher. :D

Dodje mi da sad odem do Chemaca i vidim kaj te muci. :D

A da nastavis sa svojom strategijom ispitivanja (suptilnog)?

Jesi cesto tamo? Mozda se cura sazali i prekine tvoju muku. :D
The eyes, chico, they never lie.

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: možda krivo očitavanje ;P

Post Postao/la Andain » 11 pro 2015 11:34

Ja bih možda bila malo freakoutana da mi mušteriju koju sam par puta vidjela u životu i s kojom sam na 'bok, što ćete' donese nacrtan portret..ili moju karikaturu :D Al dobro, zapravo nikad ne znaš, a vrijedi biti originalan :D

p.s. da, ak je gay, obzirom da si dala dovoljno detalja, vjerujem da bi ju netko prepoznao i bar ti javio ''da, gay je cura i solo/zauzeta'' i sl. ;) S druge strane, hrpa istraživanja u zadnje vrijeme vele da je većina žena sklona biseksualnosti stoga...nikad ne znaš :P
Ak nisi previše vezana za taj shop, u smislu da si ne možeš priuštiti tamo više ne dolaziti, give it a try, pitaj je za kavu..na neki simpatičan način. Njoj će sve biti jasno, i ti ćeš svoj odgovor dobiti jako brzo. Najgore što se može desiti je da je homofob, al ak veliš da naginje umjetnosti, mislim da su male šanse za isto :D
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: možda krivo očitavanje ;P

Post Postao/la slapa » 11 pro 2015 11:35

najbolje da odeš svaki dan nešto kupiti. kad tad će žena shvatiti. :D
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
Vox Feminae
Postovi: 1495
Pridružen/a: 12 svi 2007 15:21

Re: možda krivo očitavanje ;P

Post Postao/la Vox Feminae » 11 pro 2015 11:36

Cru. :D
The eyes, chico, they never lie.

Avatar
TheIllusionist
Postovi: 162
Pridružen/a: 30 svi 2012 14:48
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U otvorenoj vezi

Re: možda krivo očitavanje ;P

Post Postao/la TheIllusionist » 11 pro 2015 11:43

Vidim da sve razmišljate više manje isto ko i ja hahaha znači nastavljam s idiotskim ispitivanjima o nečemu smješkam se ja njoj kao fol jako je zanimljiva ( i je ) a onda onak ne kuži opće ili me ne zamjećuje rekla bi ..jednom na maškare je imala neki cool tatoo na licu oslikan koji si je sama napravila i ja ju pohvalim kak je cool i to a ona onak sramežljivo kao hvala al je već od jutra se izobličilo na faci joj kad je vruće i te spike neke bezvezne nije skužila kompliment u smislu da mi je lijepa hahhaha joj e ..točno znam e..nije gej sigurno a izgleda ko gej :D

Avatar
Vox Feminae
Postovi: 1495
Pridružen/a: 12 svi 2007 15:21

Re: možda krivo očitavanje ;P

Post Postao/la Vox Feminae » 12 pro 2015 13:07

Pa zapravo, nastavi samo tako jer ne želiš riskirati, samo je pitanje koliko ćeš se dugo patiti još s neodgovorenim pitanjima.

Ja to volim presjeći, if you know whataya mean. :D

Možda je cura sramežljiva, možda ne zna ni sama kaj bi, možda je strejt, možda je u vezi pa nije skroz open na tvoja udvaranja, možda je totalno neupućena u tvoje jade... iskreno, toliko je mogućih kombinacija da lagano parira lotu. :D

Srećom, za razliku od lota, to se sve može riješiti razgovorčićem, manje ili više suptilnim, pa ti preporučam akciju. I reakciju. :D
The eyes, chico, they never lie.

Avatar
Vox Feminae
Postovi: 1495
Pridružen/a: 12 svi 2007 15:21

Re: možda krivo očitavanje ;P

Post Postao/la Vox Feminae » 12 pro 2015 13:09

Andain je napisao/la: S druge strane, hrpa istraživanja u zadnje vrijeme vele da je većina žena sklona biseksualnosti stoga...nikad ne znaš :P

Ovo je totalno navođenje. :D
The eyes, chico, they never lie.

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: možda krivo očitavanje ;P

Post Postao/la Andain » 12 pro 2015 14:43

Hej..ne velim to ja, već 'istraživanja' :D
:P
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
alice
Postovi: 1332
Pridružen/a: 24 sij 2009 16:02
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: in Wonderland

Re: možda krivo očitavanje ;P

Post Postao/la alice » 13 pro 2015 22:38

once upon a time, kad sam jos bila mlada, moja frendica više nije mogla slusati kako mi se svidja jedno djevojke za koju nitko nije znao ima li gej karijeru. malom prevarom i slatkim lazima došla je broja telefona i dala mi da joj se javim. nakon mukotrpnih tjedan dana dal da se javim ili ne, i nakon još mukotrpnijih dva tjedna od njenog odgovora "oprosti, ja nisam gej", cura se javila za kavu i hmmm. eto, treba probati!!!
'At the center of non-violence stands the principle of love.'
Martin Luther King

Avatar
TheIllusionist
Postovi: 162
Pridružen/a: 30 svi 2012 14:48
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U otvorenoj vezi

Re: možda krivo očitavanje ;P

Post Postao/la TheIllusionist » 14 pro 2015 07:53

well...ja sam očekivala da ću ovdje nabasati na nekoga tko isto ode tu i tamo u taj ukleti Chemaco i da ju je vidio ili čak da je pozna...no..ništ od toga tako da za hrabrost sam :wow: :pointandlaugh: :faint: još mala beba i vjerujem da će tako ostati...imam filing da bi me odhebala samo tako :D

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: možda krivo očitavanje ;P

Post Postao/la Moloko » 14 pro 2015 12:19

Odi u ducan i pravi se da trazis poklone za Bozic.Uoci nesto cega ima malo (u kolicinama) i pitaj jel ima jos toga, mozda kaze da ce trebat dolaziti i ako to kaze pitaj ju da li smijes zatraziti broj da nazoves i pitas jel dosla preostala roba. :D Prije toga baci pogled jel ima fiksni u trgovini,ako ima nista od toga jer onda ce ti dati taj broj a ne broj svog moba. Onda ju zamoli da ti pomogne oko odabira,udji u razgovor s njom,ostani malo duze u trgovini i popricaj s njom,naravno ne prenapadno. Kupi nesto a drugi put kad ces dolazit reci da si vec bila ali da si zaboravila jos jedan poklon. I tako, malo snalazljivosti i vec ce nesto biti, ako je gay. Ako ne-jebiga. Sretno! :D
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Du Da
Postovi: 22
Pridružen/a: 03 svi 2014 21:00

Re: možda krivo očitavanje ;P

Post Postao/la Du Da » 14 pro 2015 23:52

Hej, jel ta teta ima crvenu, kratku kosu?
I stalno je nasmijana...casual outfit i da..malo starija.
E, ne znam ti ja nju osobno...ali ako o toj teti pricamo, ja bih rekla da je gay.
:veryhappydance: :veryhappydance:

Avatar
TheIllusionist
Postovi: 162
Pridružen/a: 30 svi 2012 14:48
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U otvorenoj vezi

Re: možda krivo očitavanje ;P

Post Postao/la TheIllusionist » 15 pro 2015 10:44

Crvenu? hmm...ja je pamtim kao crnu kratku kosu s onak dužimšiškicamašto ih naprijed onak stavi ko kokoticu ko dečkić ;P
starija je da joj e...a i meni skroz vuče da je gej al ono kakve sam sreće možda je samo alternativna curka s mužem i dvoje djece :D :ignoretroll:

Du Da
Postovi: 22
Pridružen/a: 03 svi 2014 21:00

Re: možda krivo očitavanje ;P

Post Postao/la Du Da » 16 pro 2015 13:22

TheIllusionist je napisao/la:Crvenu? hmm...ja je pamtim kao crnu kratku kosu s onak dužimšiškicamašto ih naprijed onak stavi ko kokoticu ko dečkić ;P
starija je da joj e...a i meni skroz vuče da je gej al ono kakve sam sreće možda je samo alternativna curka s mužem i dvoje djece :D :ignoretroll:

hmm, istina je da sam ju vidjala i u toj boji...
cek jos jedna provjera; jel onak malo punija? (ne jakoooo....mrcu) :gigglenod:

Avatar
TheIllusionist
Postovi: 162
Pridružen/a: 30 svi 2012 14:48
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U otvorenoj vezi

Re: možda krivo očitavanje ;P

Post Postao/la TheIllusionist » 16 pro 2015 17:21

nije punija izgleda perfectly fit :D

Du Da
Postovi: 22
Pridružen/a: 03 svi 2014 21:00

Re: možda krivo očitavanje ;P

Post Postao/la Du Da » 17 pro 2015 12:55

TheIllusionist je napisao/la:nije punija izgleda perfectly fit :D
hehehe, onda imamo dvije "kolegice"

Avatar
TheIllusionist
Postovi: 162
Pridružen/a: 30 svi 2012 14:48
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U otvorenoj vezi

Re: možda krivo očitavanje ;P

Post Postao/la TheIllusionist » 19 pro 2015 10:00

njah...nikad neću znati :cries: :runaway: :sadhug:

Odgovorite