Only you...

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Odgovorite
Dalmata
Postovi: 1005
Pridružen/a: 22 sij 2013 23:57
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Only you...

Post Postao/la Dalmata » 25 vel 2016 11:05

Sićaš li se onih miseci naše razdvojenosti... Onih obećanja... Onih zajedničkih snova? Ili je sve to bila navlakuša? Postala si mi nejasna, nedokučiva... Ne razumin više šta želiš, šta ti triba... A ja... Ja san tu... Ne iden nigdi... Tu san i čekan da mi se vatiš... Nije mi dovoljna samo tvoja prisutnost... zagrljaj dok tonen u san... Usputan poljubac, koji se sve više čini reda radi... A ja tako volin tvoje usne... poljupce... tvoje tilo, koje se sramiš pokazati mi i nakon svih mojih dokaza ljubavi... više nije nit smišno nit simpatično tvoje zaključavanje u kupatilo... pa nismo dva dana zajedno... jedva san te našla, a sad se bojin da ću te, radi nekih neobjašnjivih stvari, izgubiti... a stvarno mi se ne da počet ispočetka... znaš da mrzin novosti... promjene.... je, grintan iz bespomoćnosti... iz.... kako da pričan s tobon kad ti ne želiš o tome razgovarati? kako da ti objasnin ono šta san ti objašnjavala već 1000000 puta, a ti si slušala i nisi čula... šta da radin s tobon? jesmo li cimerice ili? ono šugavo pitanje one glupače od tvoje bivše... al je dobro pitala... šta smo mi? evo, sad si me odjebala bez.... ehhhh.... i onda ćeš me pitat šta san u kurcu kad dođeš s posla.... pitat ćeš me i tražit odgovor koji već znaš...

Moja boginja


Htjela bih reći više,
ali ne mogu
želim napisati odu,
ali ne mogu
htjela bih veličati slobodu,
ali ne,
ni to ne mogu.
Želim slikati prirodu,
more,
želim se napiti izvorske vode
ali ne,
ne mogu.
Htjela bih sve
al ne mogu ništa
želim samo o ljubavi pisati
stihove svoje djevi rajskoj risat
htjela bih tijelo njeno mirisati
nikad,
nikad strasti svoje stišat.
Nek žubori voda ljubavnog potoka
nek slapovi strasti na duše nam
padaju kapi kiše
po nama se slivaju
i mokra tijela - vrela se dodiruju.
Spojeni prsti,dlanovi i ruke
na zalasku sunca i mjeseca
za ruke.
Volimo se vječno,
živimo sretno
budimo pijani,
pijani od ljubavi.

“I felt this awful obligation to be charming or at least have something to say, and the pressure of having to be charming (or merely verbal) incapacitates me.”

Dalmata
Postovi: 1005
Pridružen/a: 22 sij 2013 23:57
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Only you...

Post Postao/la Dalmata » 26 vel 2016 07:30

svaki dan, jedan te isti... osjećan se ka da san zapela u nekon sranju i čekan tebe da dođeš, pružiš ruku... i napokon počnemo živit normalno... sve mi ide na kurac... sama sebi iden na kurac... sinoć me zajebavaš, a ni ne slutiš koliko to boli... jesan li od onih ljudi koji previše očekuju? jesan li kriva šta san ti se odma otvorila? i sad ti... sad me motaš oko malog prsta ili umišljan... više ne znan jel san ili java ovo šta se događa... poželin bit bezobrazna kučka... al to nisan ja... ne prema tebi... prema tebi to nikad ne bi mogla... poželin da neman emocija... da neman srca... al to nisan ja... oću sve ili ništa... do kad ćeš me ovako mučiti? svi imaju problema... svakog neki kurac muči... ali opet su intimni sa partnerima/cama... ne tražin samo seks... tražin i tvoj dodir... iskreni poljubac, a ne samo onaj cmok na vrh usana... oću sve ili ništa... i oću tebe... samo tebe... ne zanima me niko drugi... ne želin nikog drugog... ne želin se prilagođavati... ne želin izgovarati drugo ime... želin samo i jedino tebe... zato i radin majmuna od sebe... kaže mi Š. da san nepopravljiv romantičar iza svih zidina... jesan... i još uvik virujen u nas... u tebe... a kako mi ti vraćaš? jesi li ikad iskreno razmislila kako je meni? koliko kompromisa san ti dala... koliko toga san kod sebe prominila jer se tebi to nije sviđalo? i nije mi ža, ako tebe to čini sritnon... sve šta san prominila na sebi, sve je to zbog tebe... inače... ostala bi doli... i bila solo... galamila kad bi mi neko pokaza prst, a ja san loše volje... a loše volje san uvik... osim kad san s tobon... jedino me ti činiš sritnon... zadovoljnon... i sad... ma kolko god to glupo zučalo... i sad san srina s tobon... a šta si ti napravila da ja buden sritna... nemoj mi se izvlačiti na normalne stvari.... reci mi šta si ti prominila na sebi, a ja san ti rekla da mi smeta.... i dalje grizeš i kopaš nokte... i dalje te iman, a neman... a samo to san tražila.... pazi! tražila san od tebe samo da prestaneš gristi i kopati nokte i da mi se u potpunosti pridaš... a ti? tražila si da ne beštiman, pa prid tobon ne beštiman; tražila si da smanjin kavu, smanjila san na 3 šalice dnevno... tražila si da se pobrinen za svoje zdravlje... i jesan... sad znamo koji mi je kurac... tražila si da smanjin cigarete... sa 4 kutije san smanjila na 10 cigareta dnevno.... da nastavin nabrajati?... sve šta si tražila, dala san ti... a ti nisi mogla ili ne ćeš samo 2 stvari prominit... zašto?

“I felt this awful obligation to be charming or at least have something to say, and the pressure of having to be charming (or merely verbal) incapacitates me.”

Dalmata
Postovi: 1005
Pridružen/a: 22 sij 2013 23:57
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Only you...

Post Postao/la Dalmata » 27 vel 2016 07:42

Ne moš mi to radit! Ne moš! Pa kakve mi to jebene signale šalješ? Znaš da se nit kužin u žene ( iako san jebeno žensko), da se ne kužin u ženske mozgove, razmišljanja... Znaš da moj jebeni mozak radi na sasvin drugačiji način! Kaži ono šta misliš, oćeš,... i niko sritniji od mene... pa jebate, ja ne znan čitat te tvoje poruke... toplo, mlako, ladno... koji kurac? Kažeš da ti falin, neš ništa samnon ( sex, ljubljenje, maženje), kažeš da ti fale moji plivadoni, pa da si umorna, da te bole ruke, da te muče financiji, ovo -ono, pa me onda positiš na pisme koje san ti kačila na fejsaru ili u inbox, pa mi onda pustiš sinoć Prva liga - Melem i kažeš da je to pisma za mene... KOJI KURAC!? Zašto ne postoji neki faking priručnik za žene???? Jel postoji iko na ovon svitu ko se razumi u ženski mozak? Ja se, definitivno, ne razumin... A jebeno san žensko.... Jel tolko teško reć šta stvarno misliš, oš, osjećaš,... Pa meni nije! Ja bi sad najrađe urlala da me se čuje u tunguziji!!!!!! Pa jeboga, reci mi.... Znaš da san za kurac! Znaš da mi se neke stvari tribaju nacrtat! Em ne znan jer mi mozak tako ne funkcionira, em ne osjećan se ugodno i još svašta nešto šta ne znan ni sama objasnit... I onda ti je spomenen samo onako, usput, The Song i ti kažeš da nema teorije da je poslušaš. Okay! Ne moraš! Al mi bar, please, daj upute kako da se ponašan prema tebi... Jer ja više stvarno neman pojma... Neman pojma... Nit znan kako da se postavin, nit šta da mislin... A kamo li šta da ti kažen a da ti ne popizdiš na mene... Umor, falin, problemi, fali, oćeš, nećeš, želiš, ne želiš.... Pa zna li iko kako žene razmišljaju???? Da mene, sad, neko pita šta bi ja s tobon... Isti sekund bi odgovorila... Isti jebeni sekund... a ti? mislin da ni ti sama sa svojih xy godina nemaš pojma šta bi tila... i onda san ja ta koja neman razumijevanja i nezahvalna san... zašto? jer se borimo oko toga 4 godine? ma super! baš ti hvala! al ja te još uvik volin i volit ću te zauvik... jebi ga! ja san taj tip... nisan od onih koji traže nedostižno... kad smo se tek upoznavale rekla san ti šta tražin od žene... rekla san ti moje mane, a vrline san ti pustila da sama nađeš... bila san i više nego iskrena prema tebi... rekla san ti sve... otvorila san ti se ka nikad nikome do sad... i znaš da samo Š. zna te stvari o meni i niko drugi! i onda... šta, kako, di, kud, kamo,... šta dalje? šta očekuješ od mene? a svijesna si toga da san ti dala i više od maksimuma...

“I felt this awful obligation to be charming or at least have something to say, and the pressure of having to be charming (or merely verbal) incapacitates me.”

Dalmata
Postovi: 1005
Pridružen/a: 22 sij 2013 23:57
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Only you...

Post Postao/la Dalmata » 27 vel 2016 13:15


“I felt this awful obligation to be charming or at least have something to say, and the pressure of having to be charming (or merely verbal) incapacitates me.”

Dalmata
Postovi: 1005
Pridružen/a: 22 sij 2013 23:57
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Only you...

Post Postao/la Dalmata » 29 vel 2016 07:15

Jučer san pokušala s tobon pričat po ko zna koji put... ti si apsolutno ne zainteresirana... ka da ti se živo jebe za moje osjećaje, za našu vezu... kad san te pitala oćeš li da budemo zajedno ili koji kurac, rekla si ne... ok... ne... a zašto si me zagrlila kad si došla u krevet? nisan spavala... nisan cilu noć oka sklopila... zašto se ponašaš kontradiktorno? toplo-ladno... to mi ide na kurac.... i jutros se ponašaš ka da ništa nije bilo... zbunjena san... ne znan šta da mislin, kako da se ponašan, šta da kažen... neman više pojma ni ko san, ni šta san, ni šta radin... :/

“I felt this awful obligation to be charming or at least have something to say, and the pressure of having to be charming (or merely verbal) incapacitates me.”

Dalmata
Postovi: 1005
Pridružen/a: 22 sij 2013 23:57
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Only you...

Post Postao/la Dalmata » 29 vel 2016 07:55


“I felt this awful obligation to be charming or at least have something to say, and the pressure of having to be charming (or merely verbal) incapacitates me.”

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Only you...

Post Postao/la str8faith » 29 vel 2016 18:28

Pusti plin i upali sibicu....
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Only you...

Post Postao/la jpeg » 29 vel 2016 19:21

hhhha a bas

Dalmata
Postovi: 1005
Pridružen/a: 22 sij 2013 23:57
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Only you...

Post Postao/la Dalmata » 01 ožu 2016 06:48

str8faith je napisao/la:Pusti plin i upali sibicu....

Tnx for advice... it's very usefull... not.

“I felt this awful obligation to be charming or at least have something to say, and the pressure of having to be charming (or merely verbal) incapacitates me.”

Dalmata
Postovi: 1005
Pridružen/a: 22 sij 2013 23:57
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Only you...

Post Postao/la Dalmata » 01 ožu 2016 09:22


“I felt this awful obligation to be charming or at least have something to say, and the pressure of having to be charming (or merely verbal) incapacitates me.”

ona-st
Postovi: 1
Pridružen/a: 25 sij 2015 14:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Only you...

Post Postao/la ona-st » 02 ožu 2016 01:03


Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Only you...

Post Postao/la shizika » 22 ožu 2016 01:35

str8faith je napisao/la:Pusti plin i upali sibicu....
hahhahahhahahhaha :top:
...život je lijep... (:

Odgovorite