Prijateljsko druženje

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Odgovorite
Avatar
helix
Postovi: 18
Pridružen/a: 12 lip 2016 12:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: gej
Status: Solo

Prijateljsko druženje

Post Postao/la helix » 15 lip 2016 16:35

Pozdrav svima, još jednom :)

Evo ovako, nakon par dana zujanja po forumu i ponavljanja mantre 'kaj imaš za izgubiti?', odlučila sam objaviti ovaj post. Ja sam relativno nova u svemu ovome i zapravo nemam neko (žensko) društvo s kojim bih mogla biti ova nova 'ja' koja koju polako otkrivam. Zato me zanima postoji li ovdje osoba mojih godina zainteresirana za ležerno, prijateljsko (i samo prijateljsko) druženje u Zagrebu?

Čisto da dobijete ideju o meni kao osobi... Volim pričati o književnosti, filmovima i glazbi, i o malim stvarima koje me vesele. Volim se šaliti (obožavam one grozne igre riječima). Volim slušati, pogotovo kad se netko lijepo izražava. Mislim da tišine ne moraju biti neugodne. Volim parkove i kave za van. Ima i stvari koje ne volim. Npr. ako ste onaj tip osobe koja je u stanju 24 sata dnevno držati žustre monologe o problematici svega od trenutne političke situacije do valjanosti GMO hrane, najvjerojatnije se nećemo dobro slagati. Ne volim ni bespotrebno vikanje. A ni konstantno tipkanje po mobitelu usred razgovora. :P

(Svima koji će se zbog prethodnog odlomka naći prozvanima ili će misliti da trebaju nešto braniti, uvjeravam vas da nemam ništa protiv bilo kakvog oblika inteligentnog diskurza o politici, društvu itd., ali ne mislim da je to jedino oko čega se razgovor treba vrtjeti, te sam osjećala potrebu to naglasiti.)

Ne znam kaj bi više rekla! Nadam se da će se neka od vas prepoznati u svemu ovom... A moj inbox je otvoren. Naravno, možemo početi s dopisivanjem pa vidjet što dalje. Ako sve bude jako awkward i čudno, to je ok. Također, ako se javite i zaključimo da smo jedna drugoj loše društvo, to je isto ok. Sto ljudi, sto ćudi. :D

To je to od mene, idem sad strahovati od reakcije na ovaj post ili, još gore, potpunog nedostatka iste!

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Prijateljsko druženje

Post Postao/la Kroacija » 15 lip 2016 16:47

srećno u potrazi. vidim da voliš The Office, znači da nešto valjaš. :D

Avatar
helix
Postovi: 18
Pridružen/a: 12 lip 2016 12:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: gej
Status: Solo

Re: Prijateljsko druženje

Post Postao/la helix » 15 lip 2016 16:55

Kroacija je napisao/la:srećno u potrazi. vidim da voliš The Office, znači da nešto valjaš. :D
slika

:D

i hvala :)

Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: Prijateljsko druženje

Post Postao/la talented miss cohen » 15 lip 2016 18:03

You had me at...
helix je napisao/la:(obožavam one grozne igre riječima)
and...
helix je napisao/la:Mislim da tišine ne moraju biti neugodne.

:inlove:


Ja bih se odmah prijavila za druškanje! (... kad bih barem ispunjavala ključne kriterije :D )
Sigurna sam da ćeš uskoro naći neko tebi ugodno društvance ;) See you around!
Stars and stars and stars keep it to themselves.

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: Prijateljsko druženje

Post Postao/la Mar » 15 lip 2016 18:35

Najljepši post ovog tipa koji sam dosad pročitala na forumima. :)

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Prijateljsko druženje

Post Postao/la Nirya » 15 lip 2016 20:45

..:8:.. je napisao/la:Najljepši post ovog tipa koji sam dosad pročitala na forumima. :)
talented miss cohen je napisao/la:Ja bih se odmah prijavila za druškanje! (... kad bih barem ispunjavala ključne kriterije :D )
Sigurna sam da ćeš uskoro naći neko tebi ugodno društvance ;) See you around!
Potpisujem :D :touched: Prekrasan post :) I sigurna sam da će ti se inbox brzo napuniti :)
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Avatar
helix
Postovi: 18
Pridružen/a: 12 lip 2016 12:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: gej
Status: Solo

Re: Prijateljsko druženje

Post Postao/la helix » 15 lip 2016 22:42

Ajme, pa divne ste! :D
talented miss cohen je napisao/la:Ja bih se odmah prijavila za druškanje! (... kad bih barem ispunjavala ključne kriterije :D )
Jao, pa zasto ne? Od ključnih kriterija koje navodno ne ispunjavaš, jedino mi padaju na pamet godine, ako si na to mislila? Toga se zapravo nisam dotaknula u postu, ali za mene i npr. 35 još uvijek spada pod ''moje godine''. Zapravo sam se samo željela ograditi od ekstrema, jer iako su sve godine ''najbolje godine života'', možda su 18 i 50 ipak malo previše za mene. :D

Dakle, ako je bilo sumnji, moj inbox je i dalje otvoren za sve, pod uvjetom da u zadnja 3 mjeseca niste ispunjavale ili zahtjev za primanje mirovine ili prijavu za državnu maturu. :D :D
..:8:.. je napisao/la:Najljepši post ovog tipa koji sam dosad pročitala na forumima. :)
Nirya je napisao/la:Potpisujem :D :touched: Prekrasan post :)
:touched: :touched: :touched:

Hvala vam na odgovorima, baš ste mi sve super. :)

Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: Prijateljsko druženje

Post Postao/la talented miss cohen » 16 lip 2016 17:44

Ma joj :touched: Živio antiekstremizam!

Znaš, Leonard ima jedan stih koji ide...

... ravno u tvoj inbox :D :typerhappy:
Stars and stars and stars keep it to themselves.

Avatar
zia
Postovi: 8
Pridružen/a: 12 ruj 2015 15:06
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Prijateljsko druženje

Post Postao/la zia » 03 srp 2016 21:26

tvoja prica je bas :tkosetucetajsevoli:
be your heart and your mind will follow

Odgovorite