Prijateljsko dopisivanje

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Odgovorite
Avatar
Atena
Postovi: 8
Pridružen/a: 19 lip 2016 20:03
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Prijateljsko dopisivanje

Post Postao/la Atena » 19 lip 2016 20:42

Pozdrav.

Nova sam na forumu i nakon dužeg vremena sam se odlučila javiti te povući ovakav potez u nadi da ću naći možda koju curu zasad za prijateljsko dopisivanje.
Živim u manjoj sredini, mirna sam i povučena pa mi je upoznavanje novih ljudi ionako već relativni nazovimo ga "problem", a pogotovo da upoznam neku curu koja također voli cure. Imam jednu prijateljicu s kojom mogu o svemu razgovarati i nekoliko njih koje znaju da volim curke ali eto voljela bih da mogu možda malo porazgovarati i s nekom koja je ista kao ja. Da vidim njezina iskustva po tom pitanju itd. i čisto da eto proširim krug poznanstva.
Volim domaću zabavnu muziku koja je bila popularna zadnjih 30-ak godina, naravno nešto od stranih hitova za sva vremena a isto tako volim slušati i cajke a još više kvalitetnu narodnu muziku. Pa bih voljela ako ima koja cura da dijeli iste ukuse po tom pitanju, naravno nije obavezno ali eto voljela bi da mogu s njom komentirati i takvu temu jer koliko sam shvatila čitajući uglavnom cure s ovog foruma slušaju nešto sasvim drugo. Ja ispadam netipična lezba, em što se tiče muzičkog ukusa em volim one patetične romantične komedije :veryhappydance:. Volim voziti bicikl iako sam slaba na slatko pa sam tu u vječitim problemima i balansiranju čega ima više... bicikla ili slatkog? Da ne dužim previše
U ranim sam 30-ima ( ako je to bitno? ).
Pa eto ako ima koja dobra dušica a da se pronašla barem djelomično u ovome neka se javi. :)

Odgovorite