cura iz Varazdina

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Odgovorite
varazdinka
Postovi: 1
Pridružen/a: 20 lip 2016 12:41
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo

cura iz Varazdina

Post Postao/la varazdinka » 20 lip 2016 13:03

evo da se i ja malo javim :) zanima me da li postoji uopce koja cura u Varazdinu da je za pocetak za neko dopisivanje,druzenje,kavicu pa mozda i nesto vise ako bude kakve kemije :touched:

da napisem nesto o sebi...hmmm evo imam 22 godine,za sebe mislim da ok izgledam,imam crnu kosu,smeđe oci,visine oko 165 cm ( nije da sam bas visoka XD ) oko 52 kg...obozavam zivotinje,bavila sam se jahanjem 10 godina,vegetarijanka sam,od muzike volim svasta,od cajka do regge,tehno itd...inace ne pusim,samo povremeno travu ( pa ako jos netko voli da mi radi drustvo :P ) obozavam partije najvise tehno :D hmmm sta jos...obozavam prirodu,setnje,more,sunce,suncanje i sve kaj ima veze s tim hahaha :D hmmm ne znam mislim da bi to ukratko bilo sve od mene ako koju nesto vise zanima slobodno pita :) :typerhappy:

Odgovorite