Vrutak, danas

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Odgovorite
Complex
Postovi: 114
Pridružen/a: 03 vel 2016 17:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: gej

Vrutak, danas

Post Postao/la Complex » 18 stu 2016 15:44

Hej ti iz Vrutka danas, znam da si tu negdje - ne znam da si lezba po kratkoj i loše izblajhanoj kosi, nego zato što si tako lijepo agresivna, mlataraš rukicama, praviš face i dočekuješ me u širokom stavu spremna za tuču.

Da si bila fina, mirna i molećiva, vozila bih 20 metara polukružno u rikverc uzbrdo da ti izađeš iz garaže, i ne bih mirno čekala da tebi dosadi čekati i pomakneš se 3 metra unatrag.

Nisi uopće izgledala opasno, to ti želim reći, nego žalosno. Meni je bilo super, bila je lagana glazbica na radiju i cijelo poslijepodne dostupno, mogla bih tako vječno.

Pusabok, i u budućnosti kupi nešto što nije WW karavan i prsluk. Nitko ne nosi više prsluk. :*

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Vrutak, danas

Post Postao/la slapa » 18 stu 2016 15:57

da ti se javi za kavu? :D
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Vrutak, danas

Post Postao/la megan » 18 stu 2016 15:59

:lol:

Vidim ovo kao pocetak jedne lijepe romanse :D
Desert je visnjica :(

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Vrutak, danas

Post Postao/la jpeg » 18 stu 2016 17:23

:glomp: odlican post!
To ja uvik radim :) samo sta ne ismijavam kasnije po forumu.
Bravo!

Complex
Postovi: 114
Pridružen/a: 03 vel 2016 17:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: gej

Re: Vrutak, danas

Post Postao/la Complex » 19 stu 2016 01:47

To 'uvijek' implicira da srećes u prometu agresivne lezbe stalno. Moram reci da je meni ovo prvi put. Osjecala sam susramlje pomalo. Nda. Idem. Maja nosi neglize. Pijana sam u necijoj ordinaciji. Sebi bih se trebala rugati, da, ne toj gore curki. Sad sam ja van normale, pa hvala na upozorenju.

Odgovorite