Funtime:)

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Odgovorite
Avatar
LilSpark
Postovi: 19
Pridružen/a: 28 vel 2017 22:40
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo

Funtime:)

Post Postao/la LilSpark » 05 tra 2017 16:49

Situacija je iduća, inače sam iz ZGa, ali trenutno živim na relaciji Zagreb - Rijeka - Bogu iza nogu i najviše vremena provodim u posljednjem gradu. Rijeka mi je prolazna stanica a u Zagrebu sam 3-4 dana otprilike svaki drugi tjedan, zbog čega nemam baš previše vremena hodati okolo po klubovima i upoznavati se na klasičan način :)

Zbog ovakvog načina života nisam baš materijal za vezu pa bih voljela naći opuštenu curku kojoj je povremeni funtime sve što joj treba trenutno, u biti, nek ona ima i svevremeni funtime s nekom drugom, zašto bi ja bila prepreka nečijem uživanju :D

Super je i ako voli tipkati poruke jer ovdje, u Bogu iza nogu, zbilja nemam ništa za raditi osim posla i volim ubijati vrijeme više ili manje smislenim dopisivanjima:)

Eh da, što se tipa cure tiče, femme sam i voljela bih nać jednu takvu :D Ostale bitne stvari imate u profilu, ako ih nema tamo onda slobodno pitajte, ne grizem... osim ponekad ;)

P.S. ne mislim nužno samo na sex, sve prema dogovoru:)
Looking for the sounds & listening to the colors:)

Avatar
Zvoncica
Postovi: 14
Pridružen/a: 21 tra 2017 01:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka

Re: Funtime:)

Post Postao/la Zvoncica » 21 tra 2017 09:52

LilSpark, javi mi se. I ja sam u slicnoj situacijo.
Voljela bih naci curku za druzenje, tipkanje i tako to, a opet ne za ozbiljnu vezu.
:giveflower:

Odgovorite