Upoznavanje

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Odgovorite
Misquita
Postovi: 5
Pridružen/a: 24 lis 2017 21:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Upoznavanje

Post Postao/la Misquita » 24 lis 2017 22:04

Pozdrav ljudi! :)
Imam 25 godina i zivim u Zg.
Trazim curu prvotno za druzenje, a onda “tko zna”.
Volim da cura ima svoj stil pristupa stvarima i da opcenito ima “jaku licnost”. Ne znam bas hocu li uspjeti spretno objasniti sto to za mene znaci, ali cu pokusati. Znaci, volim kad je osoba sposobna reci sta misli, ali i sta osjeca (!). Treba poznavati svoje granice, a postivati tudje. Treba imati integritet i biti sposoba sagledati situaciju sa sto vise razlicitih strana. Kako sam osobno malo emocionalna (tj. panicar, preciznije), voljela bih da je “grounded”.
Mozda su sad ovo sto cu reci predrasude s moje strane, ali mislim da se te stvari postizu sa zivotnim iskustvom. Ako je to istina, onda je veca sansa da nadjem nekog tko je takav medju nesto starijim curama od mene tako da bih preferirala da mi se jave cure od oko 30 godina. Naravno, potrudit cu se ostati “open minded” za sve generacije.

Ako se tko prepoznaje u opisu i ima volje za upoznavanje neka mi se javi. Veselim se tome! :wave:

Faith123
Postovi: 1232
Pridružen/a: 14 kol 2016 21:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Upoznavanje

Post Postao/la Faith123 » 25 lis 2017 07:08

Rekla bi ti ja sve al nisam u zg u
Privilegirana

Misquita
Postovi: 5
Pridružen/a: 24 lis 2017 21:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Upoznavanje

Post Postao/la Misquita » 25 lis 2017 13:04

Faith123 je napisao/la:Rekla bi ti ja sve al nisam u zg u
“Sve”... as in?

Pricefield
Postovi: 1
Pridružen/a: 26 lis 2017 11:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Upoznavanje

Post Postao/la Pricefield » 27 lis 2017 13:10

Hello =)

Evo javljam se prvenstveno za druženje. Pronalazim se u nekim dijelovima tvog teksta. Često se krećem po Zg-u i neznam baš puno ljudi ovdje, tj. voljela bih upoznati ljude "moje vrste". Ako si za neobaveznu kavu/druženje slododno mi se javi. Btw.. moj prvi post (znam da bih se možda trebala predstaviti u temi namijenjenoj za to, ma budem ubrzo, iako nisam inače nešto previše od tipkanja :typerhappy: )

GeminiXy
Postovi: 148
Pridružen/a: 01 stu 2017 18:05
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Upoznavanje

Post Postao/la GeminiXy » 02 stu 2017 17:44

Misquita je napisao/la:Pozdrav ljudi! :)
Imam 25 godina i zivim u Zg.
Trazim curu prvotno za druzenje, a onda “tko zna”.
Volim da cura ima svoj stil pristupa stvarima i da opcenito ima “jaku licnost”. Ne znam bas hocu li uspjeti spretno objasniti sto to za mene znaci, ali cu pokusati. Znaci, volim kad je osoba sposobna reci sta misli, ali i sta osjeca (!). Treba poznavati svoje granice, a postivati tudje. Treba imati integritet i biti sposoba sagledati situaciju sa sto vise razlicitih strana. Kako sam osobno malo emocionalna (tj. panicar, preciznije), voljela bih da je “grounded”.
Mozda su sad ovo sto cu reci predrasude s moje strane, ali mislim da se te stvari postizu sa zivotnim iskustvom. Ako je to istina, onda je veca sansa da nadjem nekog tko je takav medju nesto starijim curama od mene tako da bih preferirala da mi se jave cure od oko 30 godina. Naravno, potrudit cu se ostati “open minded” za sve generacije.

Ako se tko prepoznaje u opisu i ima volje za upoznavanje neka mi se javi. Veselim se tome! :wave:
Meni se ovo čini kao jako precizan opis, gotovo kao da reflektiraš bivšu u opisu ili tako nešto.. Uglavnom good luck..

Dalmata
Postovi: 1005
Pridružen/a: 22 sij 2013 23:57
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Upoznavanje

Post Postao/la Dalmata » 02 stu 2017 20:36

ako si za brbljanje u inbox, za početak, javi se... :) ne grizem. :) u Zg-u sam. :)

“I felt this awful obligation to be charming or at least have something to say, and the pressure of having to be charming (or merely verbal) incapacitates me.”

Misquita
Postovi: 5
Pridružen/a: 24 lis 2017 21:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Upoznavanje

Post Postao/la Misquita » 06 stu 2017 15:57

GeminiXy je napisao/la:
Misquita je napisao/la:Pozdrav ljudi! :)
Imam 25 godina i zivim u Zg.
Trazim curu prvotno za druzenje, a onda “tko zna”.
Volim da cura ima svoj stil pristupa stvarima i da opcenito ima “jaku licnost”. Ne znam bas hocu li uspjeti spretno objasniti sto to za mene znaci, ali cu pokusati. Znaci, volim kad je osoba sposobna reci sta misli, ali i sta osjeca (!). Treba poznavati svoje granice, a postivati tudje. Treba imati integritet i biti sposoba sagledati situaciju sa sto vise razlicitih strana. Kako sam osobno malo emocionalna (tj. panicar, preciznije), voljela bih da je “grounded”.
Mozda su sad ovo sto cu reci predrasude s moje strane, ali mislim da se te stvari postizu sa zivotnim iskustvom. Ako je to istina, onda je veca sansa da nadjem nekog tko je takav medju nesto starijim curama od mene tako da bih preferirala da mi se jave cure od oko 30 godina. Naravno, potrudit cu se ostati “open minded” za sve generacije.

Ako se tko prepoznaje u opisu i ima volje za upoznavanje neka mi se javi. Veselim se tome! :wave:
Meni se ovo čini kao jako precizan opis, gotovo kao da reflektiraš bivšu u opisu ili tako nešto.. Uglavnom good luck..
Haha, izgleda tako, al’ to (preciznost) je samo profesionalna deformacija. :P

generalno_nesto
Postovi: 4
Pridružen/a: 10 stu 2017 12:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Upoznavanje

Post Postao/la generalno_nesto » 10 stu 2017 12:26

Ova vrsta profesionalne deformacije mi je skroz poznata :veryhappydance:

Odgovorite