Fantasy

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Fantasy exploration
Postovi: 24
Pridružen/a: 07 stu 2017 13:06
Spol/rod: muško
Ja sam: biseksualac
Status: U braku

Fantasy

Post Postao/la Fantasy exploration » 07 stu 2017 14:04

Pozdrav djevojke,

Prije svega isprike na možda neobičnom uletu na ovaj forum, nadam se da neću nikoga uvrijediti ali više
stvarno neznam di bi/kaj bi/kak bi... Malo sam googlao i dosurfao nekako do CROLa, malo prolistao i svidjela mi se vibra i ekipa, koliko vidim sve ste normalne :)

Anyway, mooolim vas nemojte me krivo shvatiti, stvarno nemam loših namjera sa ovim potpuno iskrenim postom.

Dakle, zovem se M***, 35 mi je godina, iz Zagreba, zdravi primjerak muškarca (possibly bi? neznam ni sam) - (spremite flamethrowere molim vas), normalan i dobar u duši i odlučio sam ovaj zadnji kvartal 2017 barem pokušati ostvariti si neke želje koje si već dugo priželjkujem ali sam uvijek pun izgovora i odgoda. Vrijeme ide, ne pomlađujem se, zatrpavam se svakim danom novim obvezama i novim pizdarijama koje moram riješiti a želje tinjaju u meni i tako vrijeme prolazi... Tipkam sve odmah i potpuno iskreno pa što bude.

Dakle, ovim putem, sasvim iskreno i bez ikakvih skrivenih namjera tražim slijedeće:

1) ž/ž par koji bi želio da ih netko gleda u ljubavnom zagrljaju, nemojte da moram sad javno detaljizirati, to možemo i na pm :) Samo da vas gledam, ništa drugo bez brige, nemam ikakvih uvjeta osim da ste normalne, neću vas dirati niti se miješati niti suflirati išta. Ako si ikada maštala o trećoj osobi, koja šutke sjedi u fotelji u polumraku sobe i da gleda dok te partnerica ljubi i izluđuje, svakako se javi.


2) strpljivu i nježnu žensku osobu koja je potajice maštala o upotrebi strap-ona na muškarcu. Voljan sam ti se prepustiti u potpunosti, molio bih te samo da budeš normalna osoba i nježna za početak. Nemam iskustva sa ovime i ne želim probati sa frajerima to me ne zanima trenutno. Već 15 godina maštam o ovome pa nikako... Maksimalna diskrecija zajamčena i svakako tražena sa tvoje strane. Ti si glavna u svemu.

Nemogu objasniti ali oduvijek su mi ovo bile želje i koketirao sam sa tom idejom, ali niti se krećem u tom društvu niti znam gdje bih mogao nekoga upoznati.Inače, apsolutno sam normalan, oku ugodan i nadasve zabavan :) Nisam psiho - nemojte biti ni vi molim vas !


Možemo se prvo upoznati preko maila, nakon toga svakako dobra čaša crnog vina u gradu. Ako vam se nešto ne svidi imate apsolutno pravo dići se odmah i odustati bez ikakvih drama i objašnjavanja. Zadržavam isto pravo ako posumnjam da si psiho ! :) Vaše godine i fizički izgled mi nije bitan. Bitno mi je iskustvo radi kojega i postam ovo na CROL. Valjda netko shvaća kako se osjećam i što i zašto želim? Nadam se...

Ne šaljem slikice! Kad se malo upoznamo preko maila, dogovorimo se negdje u gradu -> dam vam detalje di ću biti i kak izgledam pa dođete. Ako vam se svidim say hello, ako ne samo prošećeš dalje :) Sorry ali privatnost mi je iznimno bitna tak da slikice zaboravite. Tvoje detalje i slikice neću tražiti.

Ako si u razgovoru sa partnericom ili sama sa sobom došla do zaključka da ti je neka od ovih zanimljiva ideja za probati, molim te javi mi se na pm ili na e-mail. I još jednom, nemojte me molim vas napadati, stvarno neznam kako da si ostvarim što želim :)

Hvala na čitanju i nadam se da se čujemo !

Pozdrav svima!

M***
fantasy.exploration@gmx.com

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Fantasy

Post Postao/la jpeg » 08 stu 2017 01:27

a miiskoo :hugsqueeze:
Preskacem, nije mi, ali sritno bas!! ;*

Puno se nadam da ce ti se ostvarit, jer bilo bi pre surovo da ne postoji negdi tvoj dio legića na ovom svitu.

Ako ne ovdi i sad, ne brini. Doc ce kad tad :)

Fantasy exploration
Postovi: 24
Pridružen/a: 07 stu 2017 13:06
Spol/rod: muško
Ja sam: biseksualac
Status: U braku

Re: Fantasy

Post Postao/la Fantasy exploration » 08 stu 2017 12:43

Hvala ti puno !
:gigglenod:

Fantasy exploration
Postovi: 24
Pridružen/a: 07 stu 2017 13:06
Spol/rod: muško
Ja sam: biseksualac
Status: U braku

Re: Fantasy

Post Postao/la Fantasy exploration » 07 pro 2017 21:29

tjedni bump :)

Fantasy exploration
Postovi: 24
Pridružen/a: 07 stu 2017 13:06
Spol/rod: muško
Ja sam: biseksualac
Status: U braku

Re: Fantasy

Post Postao/la Fantasy exploration » 07 vel 2018 12:41

kvartalni bump :)
I dalje tražim svoj dio legića :gigglenod:

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Fantasy

Post Postao/la jpeg » 07 vel 2018 14:32

ama ovdi su ti sanse smanjene na crticu. Ovdi se ne trazi cura.

Nađi pravu pravcatu curu i budi otvoren s njom. A nemoj sad izabrat neku dosadnu dosadu...
Zaljubi se u normalnu zensku i etoga.
;*

Fantasy exploration
Postovi: 24
Pridružen/a: 07 stu 2017 13:06
Spol/rod: muško
Ja sam: biseksualac
Status: U braku

Re: Fantasy

Post Postao/la Fantasy exploration » 07 vel 2018 16:25

Ama ja sam u braku, pise u profilu od pocetka. Ozenio konzervu a kaj ces... :shrug: Znam da mi je tu sansa minimalna i da cu prije dobiti eurojackpot ali kaj sad.. Necu vas maltretirat dont worry :gigglenod: sretno svima koji traze nesto !

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Fantasy

Post Postao/la jpeg » 07 vel 2018 20:55

a soorii. Zalim sve koji su u braku. :sadhug:

To triba zakonom zabranit. Nije šala.

Fantasy exploration
Postovi: 24
Pridružen/a: 07 stu 2017 13:06
Spol/rod: muško
Ja sam: biseksualac
Status: U braku

Re: Fantasy

Post Postao/la Fantasy exploration » 12 vel 2018 13:13

Nemoj pretjerivati, ionako vec imamo dovoljno zabrana, sto politickih sto vjerskih a sto drustvenih :primalscream: Brak je super samo je caka da moras dovoljno rano u vezi razumjeti drugu osobu i prihvatiti je u potpunosti. Inace kasnije zavrsis kao "neki" kada ih partnerica skropi svetom vodom na sam spomen threesomea, pegginga, femdoma, flogginga itd itd itd... Covjek uci dok je ziv, moja greska u biti... Anyway, idem odigrat brojeve za ovaj tjedan i ne gnjavat vas vise... :gigglenod:

Faith123
Postovi: 1232
Pridružen/a: 14 kol 2016 21:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Fantasy

Post Postao/la Faith123 » 01 ožu 2018 16:10

Imam ja dvi arapkinje u firmi ,tribaju ti?
Privilegirana

adamzyan

Re: Fantasy

Post Postao/la adamzyan » 01 ožu 2018 16:38

Zvucis kao simpa lik. Ono sto ti zelim je da ostvaris svoje zelje, ali i pokrenes svoje dupe. :D
Ne mislim pri tome nista perverzno, mislim o tome da samo jedan zivot imamo, idemo ga zivjeti s onima koji nas vole i prihvacaju, s onima koji nam nisu stranci dok zivimo pod laznim imenom i krinkom.
Seksualna kompatibilnost je znacajan faktor svakog odnosa. Mijenjajte sebe ili zamijenite ono drugo.

Fantasy exploration
Postovi: 24
Pridružen/a: 07 stu 2017 13:06
Spol/rod: muško
Ja sam: biseksualac
Status: U braku

Re: Fantasy

Post Postao/la Fantasy exploration » 05 ožu 2018 11:15

Faith123 je napisao/la:Imam ja dvi arapkinje u firmi ,tribaju ti?

Shvatiti cu tvoj post kao ozbiljno pitanje i reći DA ! Ako se ženske normalne, slobodoumne i ok u glavi slobodno mi ostavi neki kontakt ili se jave na fantasy.exploration@gmx.com

Fantasy exploration
Postovi: 24
Pridružen/a: 07 stu 2017 13:06
Spol/rod: muško
Ja sam: biseksualac
Status: U braku

Re: Fantasy

Post Postao/la Fantasy exploration » 05 ožu 2018 11:31

adamzyan je napisao/la:Zvucis kao simpa lik. Ono sto ti zelim je da ostvaris svoje zelje, ali i pokrenes svoje dupe. :D
Ne mislim pri tome nista perverzno, mislim o tome da samo jedan zivot imamo, idemo ga zivjeti s onima koji nas vole i prihvacaju, s onima koji nam nisu stranci dok zivimo pod laznim imenom i krinkom.
Seksualna kompatibilnost je znacajan faktor svakog odnosa. Mijenjajte sebe ili zamijenite ono drugo.
A i jesam simpa je**ga.. :veryhappydance:
Evo pokrecem dupe nekako da dođe voda i na moj mlin, možda nije najbolji način ali neznam drugi trenutno. Zato i jesam ovdje, zato što imamo samo jedan život. Carpe diem quam minimum credula postero... i tako to... I živim sa onom koja me voli i prihvaća u svemu osim u nekim seksualnim preferencijama, nema tu nikakvih krinki dont worry... :shakinghead:

adamzyan

Re: Fantasy

Post Postao/la adamzyan » 05 ožu 2018 11:45

i zna li ona koja te voli i prihvaca, kako svoje potrebe pokusavas ispunit/ostvarit?

cisto onako me zanima.

i znas kaj, mislim da si na krivom mjestu. mislim da ces na iskrici prije pronaci profil djevojke/para koji trazis.
jesi probao tamo?

Fantasy exploration
Postovi: 24
Pridružen/a: 07 stu 2017 13:06
Spol/rod: muško
Ja sam: biseksualac
Status: U braku

Re: Fantasy

Post Postao/la Fantasy exploration » 05 ožu 2018 12:24

adamzyan je napisao/la:i zna li ona koja te voli i prihvaca, kako svoje potrebe pokusavas ispunit/ostvarit?

cisto onako me zanima.

i znas kaj, mislim da si na krivom mjestu. mislim da ces na iskrici prije pronaci profil djevojke/para koji trazis.
jesi probao tamo?
Zna ona, dont worry. Iako mi ne može tj ne želi pružiti to iskustvo imam njenu dozvolu. Uvjet je samo da je to one/two times only, da ne popizdim osjećajno za partnericom i da ne poberem nekakvu boleštinu. Ako se pitaš da li je to uzajamno, naravno. Ona da izrazi neku želju koja meni nije po volji, dapače draga, još ću ti je i pomoći ostvariti. U biti se dajem u dobre ruke ako neka želi probati, ko mali slatki puppy na ovim hladnoćama :giveflower:

Hence the crol forum, ovdje mi djelujete nekako pitomije nego razne iskrice/smokvice i ini chatovi. Probao jesam ali nisam više uopće aktivan tamo, nekako mi je vibra predivlja, samo štancanje :feelingfree: Možda griješim neznam... Ne želim isto tako ni plaćati profesionalkama (nije radi love), zasada se ipak malo plašim STDova. A i nekako sam si to zamislio malo osjećajnije, ipak je my ass on the line :duckdance:

adamzyan

Re: Fantasy

Post Postao/la adamzyan » 05 ožu 2018 12:35

Hahaha Puppy :heartbreak:
Odlicno, svida mi se takav vid vaseg odnosa ;)
Iskren i uzajaman prije svega.
Dobro je sto ste definirali pravila, i ako trebate biti svjesni rizika da vase pravilo nije u kamenu zapisano ;)
Sretno :)

Fantasy exploration
Postovi: 24
Pridružen/a: 07 stu 2017 13:06
Spol/rod: muško
Ja sam: biseksualac
Status: U braku

Re: Fantasy

Post Postao/la Fantasy exploration » 05 ožu 2018 15:22

adamzyan je napisao/la:Hahaha Puppy :heartbreak:
Odlicno, svida mi se takav vid vaseg odnosa ;)
Iskren i uzajaman prije svega.
Dobro je sto ste definirali pravila, i ako trebate biti svjesni rizika da vase pravilo nije u kamenu zapisano ;)
Sretno :)
Hvala ti ! :gigglenod:

Lagadema
Postovi: 5358
Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Fantasy

Post Postao/la Lagadema » 05 ožu 2018 22:01

Jesi li cemu? Mislim fizicki:D
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....

Fantasy exploration
Postovi: 24
Pridružen/a: 07 stu 2017 13:06
Spol/rod: muško
Ja sam: biseksualac
Status: U braku

Re: Fantasy

Post Postao/la Fantasy exploration » 06 ožu 2018 11:52

Lagadema je napisao/la:Jesi li cemu? Mislim fizicki:D
A gle, ljepota je u očima promatrača. Necu ti lagati i pričati neke bajke, rekao bih za sebe da sam normalnog i prosječnog izgleda, zavodljivog osmijeha i vragolastog pogleda :gigglenod: Ali potpuno iskreno (znajući da mi mi se sad šanse full značajno smanjuju hehehe): 35 god, lagano proćelav, laagano sijed sa strane (iako mi je kratka frizura pa sam ko labrador hahaha), od prvog intro posta na ovaj forum sam nabacio koju kilu tako se sad mogu "pohvaliti" i škembicom :wow: Kažu da je to sexy sad u nova doba ? :) Nije mi nikad problem naći žensku za provod ili vezu ali otkad sam u braku niti se ne aktiviram na tom polju.. Neznam kaj bi još pisao a da ne detaljiziram previše ? Nikad se nisam znao prodati sa nepotrebnim i prenapuhanim epitetima pa eto... Honesty is what counts kod mene. Valjda ce biti neka kava s nekim pa ti onda ona prenese dojam :blushes:
Slikice ne šaljem, stalo mi je do privatnosti, vidi prvi post :)

Fantasy exploration
Postovi: 24
Pridružen/a: 07 stu 2017 13:06
Spol/rod: muško
Ja sam: biseksualac
Status: U braku

Re: Fantasy

Post Postao/la Fantasy exploration » 30 ožu 2018 06:53

Mjesečni bumpity bump :gigglenod:

Fantasy exploration
Postovi: 24
Pridružen/a: 07 stu 2017 13:06
Spol/rod: muško
Ja sam: biseksualac
Status: U braku

Re: Fantasy

Post Postao/la Fantasy exploration » 07 lip 2018 12:35

Lipanj već dobrano grije... pa eto jedan kvartalni bump :gigglenod:

Still looking :veryhappydance:

Anonimna, e-mail ?? Odustala/pobjegla glavom bez obzira ? :hugsqueeze: :giveflower: LOL

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Fantasy

Post Postao/la jpeg » 07 lip 2018 13:46

ehej pa dis ti?? :)

Fantasy exploration
Postovi: 24
Pridružen/a: 07 stu 2017 13:06
Spol/rod: muško
Ja sam: biseksualac
Status: U braku

Re: Fantasy

Post Postao/la Fantasy exploration » 07 lip 2018 14:23

A eto me sjetio se da još tražim :agreetodisagree:
Nešto sam u gužvi zadnjih tjedana, zaboravio skroz na Crol, samo job job job .. :typerhappy: haha

Pa kaj ima jpeg ? Jel uživaš u ovom suncu ?

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Fantasy

Post Postao/la jpeg » 07 lip 2018 14:44

pa nas sta, i ja puno radim al meni je to gula pa stignem u pauzama i ovdi trakeljat, pa me ogovaraju, pa ja nastavim i tako.
ma sve stignem i sta treba i sta ne treba!

Ajde pomoc cu ti trazit. Oces samo zagreb ili mos povecat radijus? Jel bi putovao recimo, stajaznam, do zen`ce za ovo? Da ti marketing napravimo :D

Fantasy exploration
Postovi: 24
Pridružen/a: 07 stu 2017 13:06
Spol/rod: muško
Ja sam: biseksualac
Status: U braku

Re: Fantasy

Post Postao/la Fantasy exploration » 07 lip 2018 15:38

Ma putovao bih ja i bez toga samo nemam kad...

adamzyan

Re: Fantasy

Post Postao/la adamzyan » 07 lip 2018 15:56

Eto tebe nama :)
Nemoj previse raditi, u zabavi je spas :feelingfree:

Moze pitanjce? Jel bilo kakavih interesa i upita na pp?
Ne trebas u detalje, samo me zanima slika drustva :)

Fantasy exploration
Postovi: 24
Pridružen/a: 07 stu 2017 13:06
Spol/rod: muško
Ja sam: biseksualac
Status: U braku

Re: Fantasy

Post Postao/la Fantasy exploration » 07 lip 2018 16:08

pp na crol nula bodova.
pp na e-mail nula bodova OSIM jedne koja me oduševila ali se kasnije nije javila. Valjda sam je poplašio s nečim :tantrum :cries: Čita nadam se forum redovno pa ce se javiti... :) :)

Ali inače ništa... kao da sam kužan.... ili nitko nije za malo promjene i eksperimenata ?

adamzyan

Re: Fantasy

Post Postao/la adamzyan » 07 lip 2018 16:18

Ma nije ti to nista osobno. :)
Mi smo kao drustvo vise zatvoreni i konzervativni, a iz nekih mojih saznanja gay decki su skloniji avanturama, eksperimentiranju i promiskuitetu od zena.
Malo koja zena bi se ovo "usudila". Toliko iskoraciti i odmaknut od onog poznatog.

Fantasy exploration
Postovi: 24
Pridružen/a: 07 stu 2017 13:06
Spol/rod: muško
Ja sam: biseksualac
Status: U braku

Re: Fantasy

Post Postao/la Fantasy exploration » 08 lip 2018 08:56

Vidiš baš sam mislio da su lez žene otvorenije za takve stvari. Očito sam krivog spola za ovaj forum ali kaj sad .. :veryhappydance:

Znam da je vjerovatno svima ovo izvan njihovih comfort zonea, i meni je vjeruj mi !!! Ali sputavanjem samog sebe nisam nikad ništa postigao pa se neću ni sada sputavati. Kao skok padobranom, neznaš kako je to iskustvo dok jednostavno ne skočiš :)

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Fantasy

Post Postao/la jpeg » 08 lip 2018 09:34

nek ti imas svoje zelje, al mislim da trebas nac bdsm kutak. Lezbe su generalno dosadnjikave i predvidive, tocna suprotnost od pedera koji su stalno u potrazi za novim uzbuđenjima sta nosi druge probleme. Mi smo kao tvoja zena.
Nekad mi je zao da je tako, cesto mi je zao, al valjda je ipak code majcinstva i zastite prije svega, pa cak i borba za opstanak ukljucena, pa nema čudnosti i zelje za jebanjem nekog nepoznatog lika u dupe.
Ili da me lik gleda dok sam sa curom. Meni je to hilarijus. To mi je drkaros iz sjene. Od njih bjezim.

Al svom momku bi napravila bez beda ako zeli, al nemam poriv to radit po svijetu.
Pojebi se s likom i bok, sta sad. Ti oces izbjec neke traume pocevsi sa zenskom, jel, al ima super likova kojima bi to bija prvi put isto.
I mos izguglat, ima bdsm kutaka na hrv forumima. Ne razumim se u definicije al pari mi se da je sve sta nije hetero par u misionarskom polozaju bdsm akcija.

Odgovorite