Upoznavanje/dopisivanje <3

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Odgovorite
ThereseBelivet
Postovi: 4
Pridružen/a: 07 pro 2017 22:41
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Upoznavanje/dopisivanje <3

Post Postao/la ThereseBelivet » 19 pro 2017 00:40

Djevojke, pozdrav! :invalid_user:
Inace nisam ni na kakvim online forumima, mrezama i slicno jer nisam bas osoba za to, ali evo nedavno sam cula za ovaj forum i odlucila napraviti profil i vidjeti sto ima.
Imam 20 godina, iz Zagreba sam, plave kose i plavih ociju, studiram, bavim se sportom, volim zivotinje, kazalista, muzeje, kavu, spavanje, grljenje, parfeme, modu itd.

Nikada jos nisam pokusala naci potencijalnu partnericu online jer mi se to ne sviđa i ne znam na taj nacin procijeniti osobu, no s obzirom na to da sam vec duze vrijeme singl i da su mi zahtjevi mozda malo specificni, moram i ovo probati. Takoder bih voljela nekoga da se grijemo u ovim hladnim danima i nekoga kome bih stalno davala komplimente i pokusavala ga usreciti i nasmijati <3

Dakle, sviđaju mi se zene 30+, plave i više od mene (nije uvjet), zenstvene, strastvene, inteligentne, s dobrim smislom za humor, dominantne (moze, ali i ne mora)... Stvarno vam se divim <3
Ako ima takvih dama kojima se svidaju mlađe plavusice, slobodno mi se javite da popricamo i mozda se nademo :))
Osoba sam koja vjeruje u ljubav i pokusavam ju pronaci pa me iz tog razloga vise zanima veza nego neobavezna druzenja.

I dalje imam osjecaj da cu tesko ovdje naci osobu koju trazim (i koja mene trazi!!), ali moram probati! Takoder mi se smijete javiti ako imate neki savjet/korisnu informaciju o tome gdje bih nasla “starije” koje bi mogle biti zainteresirane. Ako ne volite mlade cure i mislite da sam neozbiljna ili djetinjasta, radije se nemojte javljati. Eto, hvala unaprijed! :*
**flung out of space**

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Upoznavanje/dopisivanje <3

Post Postao/la slapa » 19 pro 2017 08:41

simpatičan post. vjerojatnije da ćeš naletit na tu kad te ona nađe negdje na nekom random mjestu nego kad ju budeš tražila al treba probat. možeš recimo povremeno zaći u ovaj birc na trešnjevci u koji sve sad zalaze. imaš u temi druženja. sretno! : )
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

lastresort

Re: Upoznavanje/dopisivanje <3

Post Postao/la lastresort » 19 pro 2017 08:51

Tražimo istu ženu, therefor, sretno u potrazi!

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Upoznavanje/dopisivanje <3

Post Postao/la jpeg » 19 pro 2017 09:22

s tim da je ova s pocetka zraci optimizmom i negorcinom.

ThereseBelivet
Postovi: 4
Pridružen/a: 07 pro 2017 22:41
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Upoznavanje/dopisivanje <3

Post Postao/la ThereseBelivet » 19 pro 2017 12:16

slapa je napisao/la:simpatičan post. vjerojatnije da ćeš naletit na tu kad te ona nađe negdje na nekom random mjestu nego kad ju budeš tražila al treba probat. možeš recimo povremeno zaći u ovaj birc na trešnjevci u koji sve sad zalaze. imaš u temi druženja. sretno! : )
Hvala ti :) da, to bi trebalo biti izglednije, ali malo je teze kada sam i ja sama zenstvenija pa se na prvi pogled ne bi reklo da me zanimaju zene. Isto tako ja ne mogu procijeniti imam li sanse kod drugih ako se ni na njima ne vidi. Imala sam puno onih poznatih “straight girl crushes”, a to nikada ne zavrsi dobro haha
Mogla bih svratiti samo moram prvo vidjeti koja prijateljica zeli samnom.. Nemam bas gay drustvo, osim dva decka
**flung out of space**

ThereseBelivet
Postovi: 4
Pridružen/a: 07 pro 2017 22:41
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Upoznavanje/dopisivanje <3

Post Postao/la ThereseBelivet » 19 pro 2017 12:18

lastresort je napisao/la:Tražimo istu ženu, therefor, sretno u potrazi!
Hvala, također! Javi mi ako ju nađes da me prosvijetlis! ;)
**flung out of space**

Lenica
Postovi: 31
Pridružen/a: 27 sij 2018 15:48
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi

Re: Upoznavanje/dopisivanje <3

Post Postao/la Lenica » 30 sij 2018 14:24

Ima li cura iz Istre da bi otisle na neki koncert ili u kino?

ThereseBelivet
Postovi: 4
Pridružen/a: 07 pro 2017 22:41
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Upoznavanje/dopisivanje <3

Post Postao/la ThereseBelivet » 24 ruj 2019 12:43

Pozdrav dame, oglas ponovno vrijedi! Više-manje je sve ostalo isto, samo sam dvije godine starija.
Radujem se potencijalnim poznanstvima :)
**flung out of space**

Odgovorite