Još jedan oglas u kojem se nešto traži :)

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Odgovorite
Astryd
Postovi: 1
Pridružen/a: 21 tra 2018 21:54
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Još jedan oglas u kojem se nešto traži :)

Post Postao/la Astryd » 27 svi 2018 18:21

Pozdrav svima!

Tražim cure/žene zainteresirane za nova poznanstva. Ovo prekrasno vrijeme treba iskoristiti za druženje :)

Nemam iskustva s pisanjem oglasa pa ću napisati ono što pretpostavljam da bi trebalo napisati, za ostalo je tu inbox.
Nešto kratko o meni - zaposlena žena u tridesetima, živim u Zagrebu. Slobodno vrijeme provodim na razne načine, najčešće čitajući. Volim duge razgovore s bliskim osobama. U ovo proljetno i ljetno doba često visim s prijateljima po kafićima. Volim šetnje i vožnje biciklom po prirodi, ali i po urbanim sredinama. Često idem u kino, na filmske festivale, u kazalište, na stand-up... i na slične događaje. Imam neku geek crtu pa volim i SF. Kad imam vremena odem na putovanje, bilo duže ili kraće (što sam starija više volim putovanja koja uključuju prirodu).
Interesira me duhovnost i osobni razvoj, ali ne i religija.

Što se tiče međuljudskih odnosa,nekako više preferiram posvetiti se nekome i dobro upoznati osobu te tome dajem prednost pred površnim poznanstvima. Cijenim iskrenost i otvorenost.

Ne tražim nužno ljude istih ili sličnih interesa, može se javiti i netko tko ima drugačije interese... često kroz druge ljude i njihove omiljene aktivnosti naučimo nešto novo o sebi i otkrijemo da nas jako zanima nešto na što sami ne bi ni pomislili :D

Dakle, ne tražim ništa određeno jer nema smisla tražiti nekoga za potencijalo prijateljstvo ili potencijalnu vezu. Ako se tako nešto dogodi super,ali takve stvari je teško prognozirati. Za početak tražim nekoga tko je voljan otići u šetnju ili se naći na kavi, naravno ako ostvarimo neku normalnu komunikaciju preko poruka :)

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Još jedan oglas u kojem se nešto traži :)

Post Postao/la jpeg » 27 svi 2018 18:31

Sta je tvoj drive?

Mygreymemories1509
Postovi: 12
Pridružen/a: 10 srp 2017 22:40
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Zagreb.

Re: Još jedan oglas u kojem se nešto traži :)

Post Postao/la Mygreymemories1509 » 27 svi 2018 20:55

Imamo skoro slične interese, ali bome meni godine

Mygreymemories1509
Postovi: 12
Pridružen/a: 10 srp 2017 22:40
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Zagreb.

Re: Još jedan oglas u kojem se nešto traži :)

Post Postao/la Mygreymemories1509 » 27 svi 2018 20:56

Slični interesi, ali bome ne i godine

Odgovorite